Jump to content
Майната

РЕГИОНАЛНА СРЕЩА Пловдив-Асеновград-Пазарджик-Първомай-Карлово-Хасково

Recommended Posts

Интереса явно е голям, обаче Карловооооо, Хасковоооо....къде стеееее??? !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хасково сме тука !!! .Ако сме добре финансово и ние ще посетим мероприятието с най-голямо удоволствие.Но има време ще се разбере.Следя темата с голям интерес.Дайте другия месец да се направи и едно събиране към средна българия за да могат и колегите от Стара Загора, Сливен, Ямбол и т.н. да се включат.А може и това да стане традиция поне веднъж месечно или на 2 месеца да се събираме някаде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От сега с две ръце предлагам и подкрепям това да стане още месец октомври! Но да не смесваме предложенията и да объркваме хората, нека за това да разговаряме след или още на Цигов чарк !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заформя се маи една голяма среща,даите да се разберем кои ще осигури скара-та,бирата...пък другото вече само ще си доиде :) !!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен единия вариант е всеки си носи пиене и ядене.Всичко се вади на масата и като едно голямо семейство се гощаваме.Има и друг вариант.Всички които ще тръгнат в един ден се се уговарят да място и час.Примерно на паркинга на някой голям магазин като Метро, Била и т.н..Всеки подсказва какво иска и какво може да се вземе и 3-4-ма влизат вътре купуват и после се дели м/у всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-удачният вариант е всеки да си носи мръФката и барбекю, а който си няма мобилно такова съвета ми е - в Кауфланд продават еднократни барбекюта за 3 лв в комплект с въглища, разпалки и също вършат работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубави мръвки има в кланницата на ветрен дол :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубави мръвки има в кланницата на ветрен дол :D

Що издаваш таината,ся сички кат си накупят мръфки от там,ние няма да сме актуални :P Между другото наистина там може да се вземе нещо свежо и вкусно,за тези които минават през Варвара (да поправя Cosmos) кланицата е на 300 метра от селото. Предполагам повечето ще я знаят... :P
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интереса явно е голям, обаче Карловооооо, Хасковоооо....къде стеееее??? :D

В Карлово сме онлайн.Кажете само датата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интереса явно е голям, обаче Карловооооо, Хасковоооо....къде стеееее??? :D

В Карлово сме онлайн.Кажете само датата.
12-ти септември 2010! Час и точно място ми кажете ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз викам кам 11:30 горе! spezov търси хотел Kos Hol ( http://www.koshol.com/ ) На 20 метра под хотела има паркинг и кръгъл бар! Викам там да се чакаме,какво ще кажеш! Хотела се пада точно срещу острова,там се намира и единственото пристанище,така че неможеш да се объркаш ;)

Редактирано от rEsPeCtiVe
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да там при Кос Хол е добре има доста място за колите пък и който иска да отседне в хотела не е лош ;]

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зная го хотела а долу бара е при Вълка :lol: все пак пред зен се качвам там и дори в момента се връщам от там :) самоче си мисля че този паркинг няма да ни сабере кръгал час 10.00 Мисля че е най-добре няма да се кара по жегите пък и от кадето и да се тръгне пътят не е повече от час, час и нещо според мене този час е най добър 11 и 30 вече става жега поне на ниското е така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там е идеално,защото след паркинг-а се влиза по ливадите и вече които иска може да си вкара колата по навътре,лично аз ще я оставя на ливадата и там ще се разпъва софрата :( :(

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а дали ще има достатъчно място на паркинга, не се ли запълва от други туристи през уикенда? Поне 30-40 коли предполагам ще се съберем, може и повече. Нека, който има преки впечатления да сподели подробности моля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами паркинга наистина не е много голям... но както казах след паркинга започва ливада на която можем да разпънем палатките и всичко останало!Място за толкова коли има,а за туристите сезона на Цигов чарк свършва на края на месеца,така че няма кво да ни притеснява! Само незнам времето как ще е...

Редактирано от rEsPeCtiVe
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами давайте да уточним часа и мястото на срещата на Цигов чарк и в частност час и място на формиране на колоната от Пловдив. 11.30 не е зле за горе, имаме доста поспаланковциАко остане това прадложение, предлагам пловдивчани да потеглим 10.30, а мястото на срещата ни да е паркинга на бензиностанцията на Лукойл на Пещерско шосе в посока Пещера. Там може от по-раничко и кафенце да посмъркаме.....но предложете и вие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момци след като часът остава 11.30 Пазарджишката група аз ще я събирам :( ако искате 10 и 30 на новия мост се чакаме и тръгваме посока цигов чарк ако желаят Наско Алекс Светлио Миро иии прочее можем да патуваме заедно само ми званнете всички ми имате телефона :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желаем,може ли да не желаем :worthy: .Пеца ти хвани и събери другите от Пазарджик -Ицо,Кирето,Валката,Мъри,пича който ни снима на срещата в неделя.xsk1ll го забравих :worthy:

Редактирано от SVE_1986

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме забрави веднага нали .. добре, добре.. :worthy: :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе те да не са овце бе ? :thumbs1: хахахаха ще ги сабера нема ядове :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пеца незнам за теб,ама аз събирам тия където са решили да остават с нощувка на палатки:lol: Ако има повечко хора да се съберем ще бъде лудница :lol::)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли нещо като цени за нощувка на този хотел Kos Hol .Гледам че е готин ама няма цени за апартаментите и стаите. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм мераклия да разпъна палатката още от петък.но друго требе се провери-тоя паркинг на кои е, да няма-"кви сте вие бе,я се омитаите от тука".... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......Майна, значи Пловдивската група..... на 12.09(неделя) в 10.30 на паркинга на Лукойл на Пещерсо нали така? :o

Редактирано от VTEC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така е, нали някой от пазарджик щеше да ходи да проверява? Иначе часа и мястото ако няма други предложения остават тези.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм мераклия да разпъна палатката още от петък.но друго требе се провери-тоя паркинг на кои е, да няма-"кви сте вие бе,я се омитаите от тука".... ;)

Според мен няма да има никакъв проблем,паркинга е общински,но все пак ще се провери,аз тия дни ще се кача и ще проверя по обстоино,хем ще видя място където могат да се разположат палатките! :o
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за какви палатки говорим при положение, че ще се ходи в неделя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя забранено ли е за палатки :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сауна ли ше правим :o За какво са тея палатки като няма да се нощува ;)

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ти със сигурност няма да нощуваш,но доколкото знам аз... до момента сме се събрали 5,6 човека... и другото което знам е че ще си изкараме доста добре,така че ако има още желаещи за сауна парти да казва :P;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично може би ще се кача още от петък,ще си опъна палатка и ще цопна въдици в гьоля :angry: Ако има повече мераклии-още по добре според думите на мечо Пух! :) Дано и времето да е подходящо.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я кажете целия план...Значи някои ще ходят още от Петък или Събота на палатки, а останалата група са за неделя така ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я кажете целия план...Значи някои ще ходят още от Петък или Събота на палатки, а останалата група са за неделя така ли?

ПРАВИЛНО-ПРАВИЛНО,АРЕ ИДВАЙ. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това почва да прилича не на Хонда сбирка а на някоя риболовна дружинка или на палатков лагер, но кой каквото го влече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

spezov нещо си в грешка,прилича си точно на ХОНДА среща,самоче някои се опитват да го съчетаят с почивка,хоби и мания! ;) И така ще има за всеки по нещо :/:) бате емчо аз викам събота да заформим лагера кво ще кажеш ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 дни ама аз от сега се стягам :) Вече сме заформили пиянски лагер за събота срещу неделя,пък да видим кои ще са присъстващите :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеята е добра,маи ще почивам...тогава паля рекса...и идвам колеги,малко извън Хасково няма да е никак зле:D))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АРЕ СТЕГНАЛСЬМ ПАЛАТКАТА И КУФТАЦИТЕ :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Треа да видим да се организираме че май доста хора ще са там още от събота така че всеки който мисли да иде по рано да каже ;]

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...