Jump to content
nvz

Прибиращи огледала

Recommended Posts

Здравейте!Имам сивик 6-та генерация и ми се иска да си направя огледалата да се прибират с копче от купето, защото си е много полезна екстра.Интересува ме дали някои го е правил, какво ми трябва и как точно става.Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@'nvz' Автоматично прибиращи се огледала? Ако има, а предполагам има...вземаш такива огледала които са си оригинални но се поставят на японската версия само, и ги поставяш на своята кола. Там си има един допълнителен модул който се монтира, пък и огледалата са малко по-различни. Търси по моргите във Варна например. Там винаги има всичко за всеки :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да чел съм, че Type R (ek9) има тая екстра...изглежда, че ще трябва да търся от такъв или от купе някъкво американско или японско...Ако някой го е побългарявал моля да пише.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази екстра наистина ще е много полезна, виждал съм други коли как при включването на алармата се прибират и огледалата :D Като го направиш пиши да видя :D Успех !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър въпрос, не се бях сещал, но ще е доста полезна екстра :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така наистина ще е голяма гъзария, обаче алармата трябва да е с комфорт модул предполагам, а аз не знам на моята дали има.И на копченце за прибирането ще съм доволен.

Редактирано от nvz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някаде из темите има писано непомня каде ,но е за хонда мисля че за прелюд .А имаш ли идея конфорт модула какво е точно та се притесняваш толко.Та и на скоро май и за акорд.

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така наистина ще е голяма гъзария, обаче алармата трябва д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комфорт модул ? Това да не да рече да е системата която вдига ел стъклата когато я вкл алармата ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами относно комфорт модула знам, че е за вдигане на стъкла прибиране на огледала и такива глезотии.Търсих из форума инфо за нещо подобно, но не намерих...иначе нямаше да питам ест :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами относно комфорт модула знам, че е за вдигане на стъкла прибиране на огледала и такива глезотии.

Да ама е в колата а не в алармата ,алармата го оправлява ,тоя модул .Не че и без него нестава. Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Монтират се само на EK4 и EK9. Из ибей има. Това ще е една от следващите JDM глезотии по колата ми :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Монтират се само на EK4 и EK9. Из ибей има. Това ще е една от следващите JDM глезотии по колата ми :D

Ето линк.http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksi...-All-Categories

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
EK9 POWER FOLDING MIRRORS Ето това ти трябва, огледалата, релето, копчето, че и кабеляците с буксите. Цената не е много зле, само с цената на шипинга малко не мога да се примиря.Но иначе тези са точно като за мен - белички :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С някоя от фирмите които доставят стоки от САЩ ще дойде по ефтино, поне аз така смятам да постъпя.Някой знае ли дали огледалата са съвместими между хеч, купе, седан?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че ще станат понеже на моята 6-та хеч лявото огледало ми е от 5-та генерация.. смятай :lol:

Редактирано от Newbie

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледайте внимателно ел.схемата. Бутона усложнява доста нещата да се върже към алармата системата за прибиране на огледалата.Аз на HRV-то се отказах да го връзвам към алармата.(иначе си бачка)

Редактирано от Ombre

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lefter0v има на прелюда и са вързани към алармата, ако някой се интересува да му драсне едно лично, или пък да го накарам да ми начертае схемата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моите огледала се прибират автоматично с включването на алармата. Направиха ми го без никакъв проблем. Просто си купих JDM огледала за 200лв и тва е. :) Отидох там където ми е монтирана алармата, и ми вързаха към алармата огледалата и музиката. Сега комфортът е пълен. С едно натискане на дистанционното ми се включва алармата, прибират ми се стъклата, прибират ми се огледалата, прибира ми се и антената на радиото, и се изключва самото радио. При повторно натискане - всичко се повтаря, но в обратен ред. :lol:

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@paRADOxЕвала пич е на тва му викам комфорт, всичко си е както си му е реда!Значи е ясно трябва да си купя JDM-ски огледала и всичко е шест.Обаче нали приеха някакъв закон който гласи, че стоки на стоиност над 15 евро, които идват от САЩ се обмитяват или нещо...по добрия вариант е да се намерят от Англия може би?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Колеги! Много хубава идея е тази екстра. Аз сега поразгледах в ebay има такива огледала и за моя Акорд 6-та лошото е че е само май за американските модели а незнам дали няма да има някоя разлика с мойта. Имам приятелче който се занимава с поставянето на всякакви подобни екстри и яко някой колега има интерес да пише лично да му дам сайта да разгледа за какво става въпрос. Продължавам да следя темата с интерес и дано излезно нещо добро на сносни цени че екстрата си е много полезна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,отскоро имаме семейно H-RV (модел след 2003г) и ме интересува по какъв начин може да стане това с прибирането на страничните огледала.Току що видях едно чуждо HR-V с прибрани огледала. Възможно ли е оригиналните огледала да се прибират?Баща ми ми каза че веднъж без да иска е бутнал едното странично огледало и то се е "свило" до стъклото. Може ли да се прибират ръчно или не е препоръчително?

Редактирано от olegcs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за моя сивик/5 ген/намерих в и беи стокови но са 180$ без доставкатаи понеже имам от прелюд 4 ген/безплатни/ ще си сложа тях :D искат бая преправяне но ще станат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...