Jump to content
oncho-brodi

Шарен свят и пълен с луди и чак си вярват

Recommended Posts

Днес пак за пореден път както си карам в добрата стара софия и наи културно си вися на светофара от някъде не се знае от къде точно пред мен застава ннякакъв бастун с мeчтаното от всички нормални и трезво мислещи хора BMW(oще нареченитеМЪРТВИДУШИблагоевградски номер ама наточено нагласено споилери моилери прагоже кюнеца на баба от печката китеници вътре абе циганска бръснарница малко се отклоних от случката ама БМВ-то си беше яката работа та въпросния бастун неможе да чака като нас простосмъртните а гази тротоара с единсвената цел даизпревари 2-3 коли на светофараи да е пъвида се изреже да покаже колко е нагал и наи вече колко е бърз на светофара да ама не за кофти късмет обаче се опитВа да ме бури мене аз попринцип съм културен шофиор ама като ми палат фитила аз гърма и се започва голямото заяждане гониме се по светофарите бутаме се абе опитваме се да се ударимеи квоо излизаме на караулкатаи тоя бастун решава че от тука на там ще има гонка и се почва става зелено тръгваме съответно аз започвам да се губаркам с него от ляво от дясно от горе от долу абе от сякуде го задминавах обаче к....р нещеш ли полицаи познаите кои го отнесе 30лв ми зеха за изпреварване от дясно що щото се гъбаркам с такива като тоя бастун ама 30 кинта им дадаох и пак сум доволен че потопих гемиите на поредния дришло било тои с бмв фиат браво или дори наи страшната от всички бегачки легендарният WV GOLF

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко са ти взели трябвало е и книжката да ти отнесат ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ти с тая тема сериозно ли? ;) Мен ме е срам като чета, честна дума ... и то щото карам хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се влиза вече направо....кво става тука.. ;) ;) ;)барем малко да се бе научил да пишеш...

Редактирано от акад.Едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде още един състезател , тоя па бмвета наказва.Евалата брато.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леле, колко интересно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли продължение ? ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли продължение ? ;) ;)

Утре на другите светофари ;) . Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бе хора не ме разбрахте правилно може да е от правописа не че се оправдавам ама половината ми букви са изтъркани на лаптопа и тва 'В' направо ме убива въпроса беше да ви се оплача че ми е писнало от разни малоумници кото минават на червено газят тротоари и се правят на мъже само щото въпросното бмв има крило и кюнец а тва че съм му свил сърмите си беше повод да се надуя че и моита кола си го може

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я чека чекай ,язе нещо не моо разбера .Ти оти го гони тогаз?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Народопсихология..мачкай , гази , БМВ-та голфове , абе всичко наред...тротоари ,огради абе давай ти си го можеш!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дпкато я няма държавата, сиреч полицията да наказва такива тиквеници, като този с бмв-то, ще се случват и такива гонки. Не ги оправдавам, но хората се палят лесно, особено при дереджето на което сме сега всички.В белите страни, един телефон до 166 би решил проблема без много шум и с последствия само за когото трябва. Докато това не започне да се случва и тук, такива епизоди ще се разиграват, обсъждат и т.н.

Редактирано от blueeye

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да призная, че заглавието на темата е истинското попадение тук ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...въпроса беше да ви се оплача че ми е писнало от разни малоумници кото минават на червено газят тротоари и се правят на мъже само щото въпросното бмв има крило и кюнец ...

И ти реши да слезеш по ниско от него и да го изпревариш от дясно,ако всеки ти последва примера ще се гоним и по тротоарите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...въпроса беше да ви се оплача че ми е писнало от разни малоумници кото минават на червено газят тротоари и се правят на мъже само щото въпросното бмв има крило и кюнец ...

И ти реши да слезеш по ниско от него и да го изпревариш от дясно,ако всеки ти последва примера ще се гоним и по тротоарите
А там най-често има и хора !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това, дето си направил не е за хвалба, според мен, кво ти пука разни там коли, никога няма да си най-бързия, нито най-отворения, карай си за твой кеф, не се напъвай на хората, и ще си по-щастлив, Вярвай ми!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Баце,ако не почнеш да си го преместваш в другия крачол като скиваш такива ще минеш на транквиланти ;) Нема значение колко е селчо ония по характер-барай си п...та и си свиркай-той сам ще се обезглави.Виж са ако се направи на некой пешеходец на интересен,че си е пресичал пред неговата"кола" на пешеходната и божеството треа да спре-бой.Иначе ги заеби ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...от секъде го задминавал.... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Кой е тъпака" ли се казва темата?Сраааааам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да коментирам темата - ясно защо... Но в първият пост още прочетох най-дългото изречение в живота си ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много го нахранихте колегата (лично мнение). Ако не бяхте писали в темата му щеше да е по-добре според мен. Може би той сам ще се досети колко "интересна" тема е пуснал, когато има нулев интерес. Вместо това, се получи поредното мъмрене.Поздрави на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друг път когато пак направиш нещо подобно ,не се хвали тук във форума. Запази го за пред твойте хора. Сега ще ти се налеят 2 кофи с правилно каране ,но от едното ще влезне от другото ще излезне, както винаги се случва с такива теми.. Успех! Пожелавам ти, безавариино каране и умната!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бре,ти добре ли си? Защо въобще пускаш такава тема че да ти се смеят всички на акълица!!!Не знам на колко си на 14или на 15???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде айде, като че ли всички сте миряни и никога не сте правили като него, айде моля ви се.Това че допуснал грешка да се връзва на оня на акъла е ясно.КАто не ви допада не коментирайте и това е ;)п.п Ама колко сте праведни всичките ;) , чак да не повярва човек ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха. Тези които го нахраниха сигурно са правили същото поне няколко пъти, ама друго си е като го погледнете момчето от високо и го съсипете.И аз имах подобен случай наскоро с едно БМВ. Знам само че беше дизел, защото след него пусках чистачки но и те не помагаха. Между колите газ газ. Съсипвам го на два светофара, обаче като достигна 69км/ч се спирам(защото знам че после ми заминава книжката/хихихи/). Момчето с БМВто обаче не. 1, 2 3-та съсипвам го и се спирам....той настъпва та ще припадне, задминава ме и застава на първа линия на слодващия свевтофар. След третия светофар обаче...хоп ченгета, хоп палка, хайде БМВто в дясно. . . ;) ;) ;) Хайде дадох ви 'хляб'. Нахранете ме сега и мен. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха. Тези които го нахраниха сигурно са правили същото поне няколко пъти, ама друго си е като го погледнете момчето от високо и го съсипете.И аз имах подобен случай наскоро с едно БМВ. Знам само че беше дизел, защото след него пусках чистачки но и те не помагаха. Между колите газ газ. Съсипвам го на два светофара, обаче като достигна 69км/ч се спирам(защото знам че после ми заминава книжката/хихихи/). Момчето с БМВто обаче не. 1, 2 3-та съсипвам го и се спирам....той настъпва та ще припадне, задминава ме и застава на първа линия на слодващия свевтофар. След третия светофар обаче...хоп ченгета, хоп палка, хайде БМВто в дясно. . . :cool: :cool: :cool: Хайде дадох ви 'хляб'. Нахранете ме сега и мен. :cool:

Евала за тея думи думи които казва6. Мн съм съгласен с теб. И мен са ме дразнили БМВ натокани (издухани) , некви си фаиатчета дето едвам се отлепват от асвалта. Скъсвал съм им задниците, но винаги мисля за себе си и кога ще изкочат куките и най малкото знам къде стоят и си права сметката. Не да слезна и да ми дам пари и да ги подкупвам, то е ясно че друг избор нямам . Но защо тряя да ги храна.... за тоя дет се пънилл като магаре и виж колко ми е бърза колата. Е** Им М****А Умната момчета и не се поддавайте на други!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

втори опит , здравеите казвам се иван енчев да обичам да се състезавам с разни отворени тъпаци които си мислят че колите им са върха и това им дава правото да се правят на фитипалди и още повече обичам да ги побеждавам и въобще не ми пука за това че половината които са отговорили на темата ми лицемерничат с разни мнения 'малко ти е' 'книжката да ти вземат' 'срам ме е че карам хонда' все едно че само аз правя така те никога лаалл ужас попаднах на наи културните шофиори в БГна които не му харесва темата да не пише бе да съм насилил някои да коментира не съм написал бестселър а няква си случка ама не веднага трябваше да получа някъкви критики колко било интересно ми като не ти е интересно що четеш и колко ми е ужасен правописа ми препоръката ми за такива хора е влезнете в литературен кражок бе там ще ви е интересно и със сигурност пишат по правилно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко мен те тука така си говорят хората.Всеки говори, че нетрябва така ама всеки повтарям всеки от тука го прави.Тфа е като баща ти когато държи цигара и ти казва че нетрябва да пушиш.Във Варна се събират повече Хонди на гонките отколкото на месечната среща. Оная вечер с един колега се опитахме да се бягаме с един мотор, снощи с един дел сол се дръпнаха из светофарите иначе да знаеш, че хондаджиите не са такива. Всеки си прай колата и само на писти я кара иначе с ограничение :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че като ти се състезава - на пистата. Чудиш се защо е острия тон от колегите, щото се гордееш с постъпката си и едва ли не я пишеш така, че всички тук да ти се възхитят, да плеснат с ръце и да ахнат " Новият Сена се роди" ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тия писта бе ора.Къде кажете ми къде ходите вие, на кой писти, кога ходите, само тфа си приказвате писти та писти. Няма писти във Варна има светофари и кириливи булеварди.Кажате верно кой са тия писти и къде са и да се събираме сички ако найстина има писти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива теми като тази,директно трябва да се заключват без да се замислят администраторите!Срам за форума!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От всичките мнения и не-толкова праведни разуми най-съгласен съм с парадокс и доминик.Колкото до автора-стигало му е на онзи да го накараш да почервенее от яд както е направил Парадокс.Едно малко подаване на искра го вкарва в червената зона.По смислено от това няма накъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тия писта бе ора.Къде кажете ми къде ходите вие, на кой писти, кога ходите, само тфа си приказвате писти та писти. Няма писти във Варна има светофари и кириливи булеварди.Кажате верно кой са тия писти и къде са и да се събираме сички ако найстина има писти.

Ами верно, че пловдивчани сме в малко по-изгодна позиция и си имаме писта дракон на 20тина километра от града, но и да я нямаше има полигони. Там поне като рискуваш рискуваш само себе си, а не и живота и здравето на разни други хора наоколо . А ако смятате за нормално ,да сте толкова реактивни, че едно издуване на газта от страна на някой учстник в движението, бил той и селянин, гражданин, джигит и къф ли не, да ви кара и вие да слизате до неговото ниво, май не е добре да управлявате коли...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да споделя преди две седмици един авер дойде с една баварка 190коня 2.5 май 5-ца дърта.Да се самообеся и да изчезна безкрайно, че той вдигна 140 на булеварда Симеон Велики посока билла - кауфланд от омв до под моста и аз се искефих максимално на тези 6 цилиндъра, а?Аз вечер си излизам сам отивам на булеварда и си редя скоростите, лошо ли да се чуствам? за какво това ми доставя удоволстие няма да спра да го правя.И по сфетофарите я ръчкам само когато се засека със зарибен и той да прави така.Първи коли , няма насрещно, плащам си глобата и си го местя :( в другия джоб(ключа за стаята че ми убива на дупарата ;) )Бе правете кой кото му е кеф тая държава си е такава и това си е нормално, няма смисъл от префърцунено европейско поведение :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе правете кой кото му е кеф тая държава си е такава и това си е нормално, няма смисъл от префърцунено европейско поведение :bg:

Колега, може ли да ползвам правата върху горното ти изречение?Трябва да пиша по тема "Кое не е наред в Република България" и мисля, че най-накрая го открих.Браво на теб! :offtopic:P.S. Мисля, че държавата трябва сериозно да засили контрола над т.нар. психотест на бъдещите водачи. Редактирано от UniCorn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...това ми доставя удоволстие няма да спра да го правя....

Ще спреш, ще спреш... Някоя вечер, без да разбереш откъде ти е дошло на пътя ще изскочи някой пиян или възрастен, ще го удариш, защото няма да има как да реагираш, а после цял живот ще гледаш като насран и всичко ще се промени завинаги. :offtopic:

НЕ СМЕ НАРОДНе сме народ, не сме народ, а мърша,хора, дето нищо не щат да вършат.Всичко тежко, всичко мъчно е за нас!"Аз не зная! Аз не мога!" - общ е глас.И не знаем, не можеме, не щемеда работим за себе си със време.Само знаем и можеме, и щемеедин други злобно да се ядеме...Помежду си лихи, буйни, топорни,пред други сме тихи, мирни, покорни...Все нас тъпчат кой отдето завърне,щот сме туткун, щото не сме кадърни...Всякой вика "Яман ни е нам хала!" -а всякому мерамът е развала...Не сме народ! Не сме народ, а мърша,пак ще кажа и с това ще да свърша.1875Петко Р. Славейков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да споделя преди две седмици един авер дойде с една баварка 190коня 2.5 май 5-ца дърта.Да се самообеся и да изчезна безкрайно, че той вдигна 140 на булеварда Симеон Велики посока билла - кауфланд от омв до под моста и аз се искефих максимално на тези 6 цилиндъра, а?Аз вечер си излизам сам отивам на булеварда и си редя скоростите, лошо ли да се чуствам? за какво това ми доставя удоволстие няма да спра да го правя.И по сфетофарите я ръчкам само когато се засека със зарибен и той да прави така.Първи коли , няма насрещно, плащам си глобата и си го местя ;) в другия джоб(ключа за стаята че ми убива на дупарата :) )Бе правете кой кото му е кеф тая държава си е такава и това си е нормално, няма смисъл от префърцунено европейско поведение ;)

:bg: евала, само така, всички дружно да подържаме хауса и анархията :D:offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това че половината които са отговорили на темата ми лицемерничат с разни мнения 'малко ти е' 'книжката да ти вземат' 'срам ме е че карам хонда' все едно че само аз правя така те никога лаалл ужас попаднах на наи културните шофиори в БГ

....това е попадение :P ....всички Хондаджии трябва да са пример за обществото,ако им ударят едната буза дават и другата,караш ли Хонда бъди най културния защото иначе излагаш милиионите собственици на Хонда ...и въобще лош и арогантен шофьор ли си излкючване от клуба,не спазваш ли ограниченията и знаците също,гониш ли се по улиците също(има хиляди писти където може да го правиш.На всеки километър дет се вика)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,недеите така незнаете за какво става въпрос ,когато стане белята .Тогава не си мислиш колко си бърз и как ти е готино, а какво ще стане от тук на сетне с теб ,със плановете ти със мечтите ти и т.н.Аз съм удрял човек челно с автомобила и то с висока скорост-незнаете тогава какво е чувството-всъщност каква отрепка представляваш тогава.Не го пожелавам на никого! Никои не е застрахован от ПТП .Не чакаите да стигнете до там ,за да почнете да мислите по друг начин!Поздрави и безавариино.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудно ми е докъде ще стигне наглостта на тия които предизвикват или участват в улични гонки.Откога спазването на закона за движение по пътищата е "префърцунено европейско поведение"?Не очаквам да има култура по пътищата,тя липсва още в правописа.Колега dominiko някъде ако не се лъжа беше споменал че преподаваш на някакви деца?На това ли ги учиш?Всъщност като гледам и твоя правопис си оттеглям въпроса.Само да попитам пак - докъде ще ви стигне НАГЛОСТТА?Да изкарате тия които ви правят забележки да карате внимателно че нещо не са в ред с главата???Да изпреваря кафевите отговори - не,не съм най-големия моралист,но не си правя експерименти в които участват нищо неподозиращи хора,чийто живот зависи И от моето малоумие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...