Jump to content
fenabg

Харесва ли ви форума я си дайте мнението

в какво състояние е форума според вас в момента  

257 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Основен форум за всякакви новини, теми, идеи и разговори, свързани с Honda, фенклуба, автомобилите като цяло, както и нас самите.

Това го пускам защото много теми се изписаха и много теми се затриха ,много храна се раздаде,много закани .А и са ми интересни резултатите .Ако не ми се е получила анкетата ще я пусна пак ,ако ми я изтриете ще я пусна пак .

 

П.п Ето темичка ,''хранилка'' в която всеки може да си напише ,какво мисли !

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз ще ти отговоря на въпроса, НА ВСИЧКИ ИМ ХАРЕСВА ФОРУМА , защото ако на някой не му харесва , защо се е регистрирал и какво прави тук ?Каквито и лайна да продължат да се леят тука , каквито и интриги да продължат да се плетът , аз ще продължа да си обичам форума , защото едни от най истинските ми приятелства съм ги създал точно тук . Интригите се появяват и си заминават , но истинските приятели остават.

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......Интригите се появяват и си заминават , но истинските приятели остават.

и най-важното , това го е доказало Времето , което е отговор на всички въпроси :D Трябваше да има и отговор , защото милея за Хонда обществото :P Или иначе от Форума като такъв винаги има какво още да се иска и то не защото има недостатъци , а защото трябва да се развива :D Както едно време Сивик 5г VTi или Прелюд бяха изключителна рядкост и всички ние с обикновенни Сивици ги гледахме :D или :) , но най-вече така :lol: така сега s2000 да дойде на среща е стандарт , половината Сивици от старите си д15-ки и д16-ки са се ъпгрейднали с б16-ки, б18-ки или к20-ки - разбира се с турбо :P Това е желанието на много потребители , както на човека създал темата , така и на мене , и на тези които ще пишат след това :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз гласувах почти с максимална оценка. Мнението на Стамен е право в целта. Не съм ходил по срещи за да се запозная с хондаджии, но пък съм намерил много информация във форума и вися тук поне по 3 часа на ден.Разбира се, че може да се поработи като цело, но това са дребни работи, който се надявам да се оправят.Поздрави.

Редактирано от men4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... защото ако на някой не му харесва , защо се е регистрирал и какво прави тук ?...

Затуй та убичам! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове и аз вЪ убичЪм .. ма дайте да оставим приятелствата настрани !

Според мен форума от известно време боксува на едно място. Просто в тоя си вид е изразходен !

Има нужда от нов облик , малко корекции в някои от правилата и повече контрол !!

Доста маймуни сме вече на клона ... и си трябва сериозен контрол , нищо че някой казват "ма тфа е форум и всеки може да си каже мнението" доста относителна величина !

В последно време най-големия проблем е че се допуска да ставаме свидетели на лични драми и проблеми в публичното пространство !

Неприемливо !!! Не може да се решават лични различия в общи теми и дискусии ! Даже е в разрез със сегашните правила ! :)

Не визирам конкретно никой , че не си върши работата , защото всичко е на доброволни начала и всеки прави каквото и както може !

Знам ли ... може е би е по-добре Модове и Админи/има нужда поне от още 1-2/ да бъдат платени , дори и с някви символични стимулиращи суми !

Оставям настрана какво ми е дал форума .. а то е много и аз не бих се отрекъл никога просто ей така , щото видиш ли някой не ме кефи !

В поста си визирам абсолютно техническата част , визията и поддръжката ! Някак си имаме нужда от промяна !

Апропо .. малко ми е странно че точно Фена пуска темата , пича е регнат 2009 година и едва ли е придобил голяма база впечатления от форума и обществото зад него ! Фен , нищо лично пич ! :lol: Дано да има някъв положителен ефект анкетата !

Аз лично се опитвам да дам каквото мога и ще подкрепя всяка промяна , която е за доброто на форума !

Пак казвам ... с личното си мнение не визирам никой конкретно и не плюя , нито пък искам да засегна някой приятел или познат , а те са много тук ! Просто искам малко да се събудим и да си направим една самооценка , ако трябва и самокритика и малко от малко да променим нещата към по-добро , щото сме адските пичове и пички/националните срещи го доказват/ и в последно време се излагаме кат най-големите цървули ! Няма кфо да делиме ... има кфо да съградиме ! Е .. трябва и желание ! Дано ме разберете правилно , колеги , познати и приятели !!

 

Поздрави ВИ ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен дизайнерски ми е леееко грозен, особено шапката, която с години не е променена. Цветовете са добре горе-долу, подредбата и тя. Малко може да се пипна по оптиката и е бомба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Апропо .. малко ми е странно че точно Фена пуска темата , пича е регнат 2009 година и едва ли е придобил голяма база впечатления от форума и обществото зад него ! Фен , нищо лично пич ! :wub: Дано да има някъв положителен ефект анкетата !

....Hondabg.com Форуми Registration at Hondabg.com Форуми ( From Hondabg.com Форуми ) Fri, 6/30/06 3KB.....

 

Малко пред история ,щото пак отплеснахме на стари постари навобранци и по така! Иво нищо лично пич!

Още си пазя мейла от първата ми регистрация ! А той е от 2006 така като гледам сиреч от доста отдавна съм се рЪгнал :drunk: .Проблема е ,че четях ама и не намирах нищо за моята Убавица старата 2 генерация някой я знаят вече. когато захванах тая която правя в момента възникнаха доста въпроси и реших вече да питам ама нъцки със старата регистрация няма влизане ,не че и преди съм я ползвал много .

 

Та Иво тогава първата тема която зачетох по някакви спомени е за един EW двигател около които колеги доста размишляваха и гадаеха ,и една мазда май 323 за нейния двигател дали не е хондов или нещо подобно .Нямам спомен вече, запомнил съм го защото първото което ми мина през главата е : тия хорица са го закъсали като мен аз пък съживявах тогава EZ . Тея хора вече непишат!!! или много ама много малко .

Та имам поне малка представа за изгледа на Ф преди и сега или най вече последните 6 месеца ,в каква хранилка се е превърнал .В това как се хранят в теми не обезпокоявани и се създават най сеирджийските такива. Пуснах две три теми които си заслужаваше да се погледнат и да се помисли по тях ама не ,няма ресурси ,няма работна ръка , е що има псувни ,и това кой бил пу..а, това го има и в теми! Там с едно бмве колко време преживя темата ,която трябваше да се спре още в зародиш?

 

трагично [ 4 ] [6.35%]

абе нямам думи [ 3 ] [4.76%]

има какво да се желае [ 31 ] [49.21%]

добро [ 13 ] [20.63%]

много добро [ 7 ] [11.11%]

отлично [ 5 ] [7.94%]

 

защо четете форума по принуда [ 0 ] [0.00%]

няма друг [ 7 ] [11.11%]

имамам много приятели тук [ 17 ] [26.98%]

да се забавлявам [ 6 ] [9.52%]

има достатъчно сеир [ 5 ] [7.94%]

Има отговори на много от въпросите ми [ 28 ] [44.44%]

 

 

Досега гласувалите , виште кво нещо е.

 

П.п Еди това за изнасянето надявам се не е било към мен :unsure: ,А щом има хора тук значи можеби им е добре. Въпроса е колко,Добре?

Абе как до издокара и с рима бре :drunk:

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аз дадох максимална оценка :drunk: .Тук ми е забавно и полезно същевременно ...който не му понася да се изнася :unsure::drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На който не му харесва да не влиза.На мен си ми харесва и ще влизам и занапред.От форума научих много за марката Хонда акато цяло,а също и много други неща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, какъв интерес предизвика тази тема. И като гледам доста от 'старите' пишат усилено тук, а само четат другите теми.

:unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как няма да пишеме. Треба се пише от време на време, ,че.......Та по темата облик на форума....найстина може да се пипна малко визията ако на някой му се занимава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.п Еди това за изнасянето надявам се не е било към мен :honda: ?

Абе как до издокара и с рима бре :honda:

...бе от някаква рап песен го помня Публикувано изображение Публикувано изображение ...и не е към теб просто звучеше яко :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

форума ми харесваше много повече преди години сега стана голяма БОЗа. :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

не ми харесваима 2-3 човека които им правя евала единият е 1net другия Founder и третия MIYAMOTO

Редактирано от BlueLude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми харесва това в което се превърна последните около 2г.Не че има някакво значение,но хората на които аз правя евала може да се каже че вече не пишат тук.Което е много показателно и тъжно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

форума на нашата марка> HONDA< е ро- добар няма :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

форума на нашата марка> HONDA:worthy:

нищо лично, но има едно бутонче преглед отдясно на "отговор" :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тук е моят дом с моите ПРИЯТЕЛИ!!Но истинските хора се виждат!

Редактирано от Plevelcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В последно време, нивото на писанията във форума стигна своето дъно (морален аспект) и много от смислените и знаещи членове мълчаливо се оттеглиха. Когато има свобода на словото е естествено да се пишат какви ли не безсмислици, злословия, окрити нападки и обиди. Поради тази причина е необходимо да бъдат спазвани правилата на форума - не за да ограничават, а за да гарантират правата на потребителите.

Тук може да бъде чуто нашето мнение, без то да бъде цензурирано. Модераторският екип може да цензурира откровените обиди, но останалата работа, трябва да се свърши от всички членове (автоцензура)! Не един или двама „засегнати” са притискали модератоския екип за да бъдат изтрити определени писания, и това се е случвало поради комерсиалните интереси.

Не е приемливо десет човека да пишат „простотии”, а сто човека да се възмущават и недоволстват като плюят по монитора. Каквито и организационни мерки да се вземат, било то успешни или не, нивото на общуване и съдържателността на форума се определя от активно пишещите членове.

 

В заключение: аз най-малко имам правото да давам съвети след като съм обидил хора които дори не познавам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук е моят дом с моите ПРИЯТЕЛИ!!Но истинските хора се виждат!

Баси сапунката... :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Вие сапунка правили сте???????

Редактирано от Plevelcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правили сме ...даже тва не е лоша идея ако във форума влизат повече хора дет са правили "сапунка"....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

във какъв смисъл ти си IRON MAN

Редактирано от Plevelcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ми щом питаш май не си прайл....ма кат ти гледам ЕГН-ТО тряа ,че да си прайл...

Редактирано от акад.Едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

не ме разбра,а забравих вие сте по-умен от нас

Редактирано от Plevelcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързо схващаш ,с академик не се спори ...академика винаги е прав и....абе а наздраве!! :cool::lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

тва е друга дума а наздраве! а защо ми ми гледаш ЕГН-то :cool:

Редактирано от Plevelcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен Форумът винаги ми е харесвал и така ще бъде и за в бъдеще! :) Това, че нещо все по-често започнаха да се дърлят разни хора, не ме вълнува - ама грам! :lol: Тва си зависи от тях, кой пръв ще се спре и ще разбере, че няма какво да делят, и че важното е, че всички тука сме Фенове на Хонда и това трябва само да ни сплотява! :lol::cool::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен реагира само бутон "преглед на резултатите" Гласуване не беше възможно! Явно има причина, която не ми е от особено значение. Форумът е хубав, зависи как се приема. Малко повече контрол може би, и то по настоящите правила, не нещо ново. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И специални поздрави на г-н акад. Едмундо за съвсем уместното му вкл'чване :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq
Отговорено (Редактирано)

Бързо схващаш ,с академик не се спори ...академика винаги е прав и....абе а наздраве!! :P:cool::lol: :lol:

Мдам,Батка Ване,тука всичко е откачило на последак и само се заяждат нещо хората,точно както цитирания.Иначе Форума не е лошо място-намирам си части,приятели,вицове(тая вечер ми бяха от полза).Сега да се надяваме ще си намера от тука и кола на жената...Уви напоследък тона на бая народ стана гаден,убиден и заядлив.Всеки си го вади на масата и претендира,че той е страшното нещо в тая гора :lol: Пускаха се е :) ти колко теми за разделение на форума на подфоруми по модели,но нищо...Тряя малко разделение,още модове и наказания за "добри"включвания,а не кой как се сети да си избива комплексите пишейки кафяви реки,или кой как иска да продава нещо да се регистрира и да драска кретенизми,за да му разрешат да пусне обява ;) Направо да ти кажа форума отива на зле :bg: Редактирано от necentrovaniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако го нямаше форума, щях да карам друга ХОНДА :o и нямаше да познавам толкова много съмишленици и приятели.И на създателите му мога да кажа само: :o:D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързо схващаш ,с академик не се спори ...академика винаги е прав и....абе а наздраве!! :o :o :D:(

Мдам,.....................................................пусне обява :o Направо да ти кажа форума отива на зле :(
напълно те подкрепям! некви мерки трябва да се вземат, да не стане късно! respect :D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично форума ми харесва много и съм много доволен от това което пише

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На мен Форумът винаги ми е харесвал и така ще бъде и за в бъдеще! :o Това, че нещо все по-често започнаха да се дърлят разни хора, не ме вълнува - ама грам! :o Тва си зависи от тях, кой пръв ще се спре и ще разбере, че няма какво да делят, и че важното е, че всички тука сме Фенове на Хонда и това трябва само да ни сплотява! :(:o:(

Ами прав си да ти кажа.Ко ни вълнува нас кой се карал, па кой се сърди и не иска да влиза във форума и бил се оттеглил, и бил стигнал дъното е тем подобни изказвания.Да ама драги колеги не е така.Търсех инфо - за гуми , имаше ли ?? - имаше.Как се сменя антифриз???? Хората ми обясниха.Джанти тънко от де??? от форума естествено, а това е щото нямам пари, иначе колко работи изтървах .... Къде и как да си направя суап като събера парите???? Ем пак намерих кой що се занимава , че и с цени и алл ин :D.Е как мога да кажа,че форума е боза при положение че си върши работата,а това че българскота желание за конфликти и разправи напира във нас кой е виновен??? няма да е форума ..... ние ще сме.....Ако вече някой търси публични изяви или да е център на внимание и страда от липса на такова, съвсем ама съвсем не ме итересува и не искам да знам какво е било и какво ще става.Факт е , че върши работа форума и е полезен.Айде живи и здрави :Dп.п А да не споменавам за новите приятели... Супер са- поздрави момчета!!! Редактирано от dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

форума е такъв какъвто си го направим ние, на мен лично ми харесва, намирам това което ме интерсува, а ако не го намерия пускам темичка и готово.Според мен не е важно как изглежда, а каква работа върши, нали така.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеален си е форума.Има си от всичко и за всеки, така че не виждам кво ви куца. :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Наред си е форума...

Айде като е на ред се обоснови, като колегите по горе а не драскай само да се намираш У работа.Тия резултати.На ред е да няма спор, ама има неща които не са !!! Като цяло му нищо, но куца .Не случайно дадох и такива отговори в анкетата. Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...