Jump to content
Anatoly

снимки от пистата Габрово

Recommended Posts

Клипче 1 - Цък Клипче 2 - Цък Most_wanted вс мен :D Клипче 3 - Цък До сега не видях никои да качи най интереснта гонка Драйк и компания и 1 каса бира срещу б16-ката :D;)

не е б16-ка а д16-ка голямо шоу направиха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДИДКО- НАЙ-ГОЛЕМИЯ:D (май много ми се събра да черпя,а?)И съм ти благодарил в друга тема не се обиждай!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипче 1 - Цък Клипче 2 - Цък Most_wanted вс мен :D Клипче 3 - Цък До сега не видях никои да качи най интереснта гонка Драйк и компания и 1 каса бира срещу б16-ката :P:D

не е б16-ка а д16-ка голямо шоу направиха
Се тая поне имаше смях :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много красота бе хора,браво.ма така дето качвате тези клипове в тоя вибокс,хич неможем да ви гледаме от чужбина.ако може да са някаде другаде само не и във вибокса,та да ви се порадваме и ние,които не сме в бг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Много красив сивик!

Поздрави на собственика. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега arsen , страхотна галерия. ...всичко "от-до" :rolleyes::lol:

Имаш 3 пъти повече снимки на колата ми отколкото аз самия :D:lol:

Мисля че заслужаваш да бъдеш обявен за официален фоторепортер на срещата :D

БРАВО!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Много красив сивик!

Поздрави на собственика. :rolleyes:

Благодаря за хубавите думи! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко остава да вземеш приз за най-цитирана снимка :lol: Няма какво да се чудиш. Постарал си се да имаш една от най-натоканите шестици, което се награждава с приятни отзиви. (ама че жаргон :rolleyes: ) Да не пропускаме обаче и приноса на машинките, които ни доближават максимално до реалността! Хубав фотоапарат :lol: Пък и... между Хонда и фотография няма големи препятствия попринцип :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Всеки който ми е харесал колата ще ползва 28% отстъпка (от първоначалната таска която вече е 20 кинта) при повикване! :lol: Аз гледам и си ви записвам.... :lol: Благодаря ви за хубавите думи! :rolleyes: Имаше много яки коли!Съжалявам,че не успях да се запозная с много хора....

Редактирано от АНДРО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Браво ето една доста хубава гледка :tooth::rolleyes:

 

Да наистина много добре съм излязъл на тази снимка :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

UP!

 

Публикувано изображение

Редактирано от Didko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оообре и яката снимкааа! :blink::offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май само толкова бях фотографите но все пак благодаря че се постарахте да снимате за такива като мене който неможаха да дойдат на националната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на Организаторите, Габровските фенове, начело с Теро, Хондю и АМД, Плевенската група, която мощно озвучаваше, пиеше и се кефеше на събора, начело с Клени / наздраве адаш /, на Стамен - Boss Hogg - че допусна да седна в Интеграта и да "оцапам" гащите, на русенската група, макар и малобройна, празнуваща със сърце и душа, и на всички други участници в този празник на душата, наречен Национална Хонда Среща 2010 : http://milen757.snimka.bg/automobiles/naci...hta-2010.516085

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на ... Габровските фенове, начело с Теро, Хондю и АМД ...

За? :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За топлото габровско посрещане и ........... ще се въздържа да пиша повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мога да синтезирам нещата - ще ги кажа така. Имам две новини за вас. Едната хубава, другата още по-хубава.Хубавата - срещата в Габрово мина ... що годе без фалове.Още по-хубавата - повече срещи в Габрово няма да има! :offtopic::blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туборг до припадък за Дидко. :offtopic::blink::blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен Туборг за двамата. :offtopic::blink:

Габровци са доста зле, направо ги ненавиждам.

 

<script src='http://img17.imageshack.us/shareable/?i=dsc01603ma.jpg' type='text/javascript'></script><noscript>Публикувано изображение</noscript>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Габровци са доста зле, направо ги ненавиждам.

Нека все пак да запазим добрия тон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса.Гледам запалени хондафенове са ходили на Шипка(видях във Фейсбук).Защо не ги поканихте и тях?Това посещение на паметника не беше обявено и съжалявам,че не съм разбрал зада отида.Това разделение кой го прави?Как да разбера къде е официалната част от мероприятията и къде е по-интересно да се запишем с приятелката и котката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...повече срещи в Габрово няма да има! :offtopic:

И защо толкова категорично? Какво му е на мястото, като се пренебрегнат някакви явни търкания между хора, което естествено е жалко... Приемам го като отричане от едно от красивите места на България заради??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мога да синтезирам нещата - ще ги кажа така. Имам две новини за вас. Едната хубава, другата още по-хубава.Хубавата - срещата в Габрово мина ... що годе без фалове.Още по-хубавата - повече срещи в Габрово няма да има! :offtopic::blink:

За 3 години това е втората НС, която се провежда в Габрово. Добрата новина всъщност е че в Севлиево или в София няма да се проведе никога НС. Да ме извинят феновете от тези два града, нямам нищо против тях, но някой тука ми се струва че много бързо е станал столичанин и си е забравил произхода.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мога да синтезирам нещата - ще ги кажа така. Имам две новини за вас. Едната хубава, другата още по-хубава.Хубавата - срещата в Габрово мина ... що годе без фалове.Още по-хубавата - повече срещи в Габрово няма да има! :offtopic::blink:

За 3 години това е втората НС, която се провежда в Габрово. Добрата новина всъщност е че в Севлиево или в София няма да се проведе никога НС. Да ме извинят феновете от тези два града, нямам нищо против тях, но някой тука ми се струва че много бързо е станал столичанин и си е забравил произхода.
Малко съм докачлив на тая тема за София.Столичанин и Софиянец са две много различни неща.Камъка си тежи на мястото са казали хората.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Досега никога не ми се беше налагало в хотел сам да си слагам чаршафите2. Не ми се беше случвало да оставят децата ми, мен и още 400 човека гладни и жадни, защото - цитирам " шефа не дава да ходим да купим още кебапчета и вода"3. Не ми се беше случвало собственик или управител на хотел да ме пита потривайки ръце - "колко човека ще се съберете днес?" - предлагайки ми бира на цена като за 4 звезден хотел, докато седя на нещо като кресло, набор на баба ми.4. Изпълнения от типа - "къв си ти да ме организираш, аз съм си у нас" Това са част от впечатленията ми на местна почва за два дни. За съжаление имам такива и от многократните си посещения по работа в града. Добре дошли в Габрово. Това е лично мнение и впечатления. п.п. Ако не беше в центъра на България щеше да има среща там точно никога, а мястото се избира с цел да е удобно за всички, все пак срещата е национална.Нищо лично към никой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има снимки на червения Сивик 6-та генерация купе след фейслифта?! Навсякъде се движи заедно с лилава 6-ца VTi хеч пак фейслифт с десен волан :offtopic:

Тази ли? :blink:

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, колеги, стига сте се "дърляли" като малките деца :offtopic: Мисля, че темата е за снимки от срещата, а не за това кой от къде е и кой как посреща :blink: По този повод, ето и моя принос към фото-галерията :cool:http://www.album.bg/black_angel_f/images/24068802/EnJoY :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса.Гледам запалени хондафенове са ходили на Шипка(видях във Фейсбук).Защо не ги поканихте и тях?Това посещение на паметника не беше обявено и съжалявам,че не съм разбрал зада отида.Това разделение кой го прави?Как да разбера къде е официалната част от мероприятията и къде е по-интересно да се запишем с приятелката и котката.

Колега, ние бяхме на националната и това си беше наша инициатива да посетим Етара, паметника Шипка и златните кубета в село Шипка. Няма никакви деления, а просто си ни беше по път и така решихме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Три пъти ура за колегата Дидко за уникалните снимки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

.

Редактирано от Didko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой подтичва към колата за да кара на майсторското. ^_^

 

Публикувано изображение

 

Три умни глави на съвещание.

 

Публикувано изображение

 

Човека в дясно не е извънземен

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде МОЛЯ ВИ СЕ престанете да се карате във форума.Didko мисля че ти станаха прекалено много хапливите коментари и заяждания. Чувствай се свободен да спреш по всяко време.По твоята логика, всички които не са присъствали на НС2010, и не са били част от това нещо, нямат право да пишат в тази тема така ли?Просто няма нужда от всичко това. Поздрави на всички, и си пазете нервите за на дърти години ^_^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За? ^_^

Най вероятно за това ,че се събрахме 10-тина коли неделя и покарахме доволно :DПоздрави на колегите и когато решат са добре дошли. Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига спам колеги, слагайте снимки или не поствайте офтопик. За обсъждане си отворете друга тема, не че вече няма такава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има снимки на червения Сивик 6-та генерация купе след фейслифта?! Навсякъде се движи заедно с лилава 6-ца VTi хеч пак фейслифт с десен волан :D

Тази ли? :Dhttp://img155.imageshack.us/img155/2919/img3010u.jpg
Точно тя! Определено това купе, черната англичанка VTi-S, лилавият хечбек със златисти джанти заедно с бялото EG на Крелион, турбалетката на Драгич, Леджендът на DJ Спрайт и жълтуркото на Андро ми обраха точките! Адски красиви са всичките до една ^_^ П.П. Замалко да забравя червеното VT на Полисмен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...