Jump to content
Crazy job

Най-бързият автомобил в България

Recommended Posts

Най-бързият сериен автомобил в света вече и в България и то не къде да е,а във Варна.Както ще прочетете в статията той е собственост на варненския бизнесмен Веселин Марешки. Ето и линк към статията: http://www.cars.bg/autonews/curious/413

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизайнерите нещо са го направили като тунинг изпълнение на някоя марка, в смисъл не че ми прилича на някой автомобил ами просто е някак си еднотипен, а не нещо различно на визия. А по другата част от темата евала на пича със състояние близо 90 млн лева. Баси кви хора има в тази наща малка държавица

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А по другата част от темата евала на пича със състояние близо 90 млн лева. Баси кви хора има в тази наща малка държавица

То тоя е един от много.А колко по-богати има от него в тоя малка държавица.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разпънато Диабло !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би само двигателя е нещо вери вери добро от цялата работа. Търсих из гугулут ама нещо неможах да намеря на коя фирма е разработка този мотор. Някой идеи, нещо инфо - минфо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Може би само двигателя е нещо вери вери добро от цялата работа. Търсих из гугулут ама нещо неможах да намеря на коя фирма е разработка този мотор. Някой идеи, нещо инфо - минфо

SSC = Shelby Super Cars !!!Щом е общински съветник, мисля че няма смисъл да коментираме повече за финансовите му приходи... еврофондовете си се разпределят между малцина, както се случва и с доста други неща в милата ни родина!Колкото до колата - прилича на Диабло в предницата, но като цяло изглежда яко. Освен това е сравнително евтина, имайки предвид характеристиките й :rolleyes: Редактирано от TheDevilTwin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина и на мен много ми харесва визията и.Само не виждам къде ще и сложат предния номер !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой ако оправи заглавието да не се излагаме ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спрял за дюнер май май...Но човек с 95 мил.лв може да си позволи да по вмирише интериорът на чесън на колата си за половин мил.лв. !!! Не питайте как ги направи тея пари. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спрял за дюнер май май...Но човек с 95 мил.лв може да си позволи да по вмирише интериорът на чесън на колата си за половин мил.лв. :D

Не питайте как ги направи тея пари. :ph34r

 

 

 

що да питами,съвсем честно изкарани парици :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука има грешка-най-бързата кола на света е купето на жена ми преди да е затворил МОЛа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗА съжаление този е новият собственик на фирмата в която работя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятна кола,на поредния мафиот!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спрял за дюнер май май...Но човек с 95 мил.лв може да си позволи да по вмирише интериорът на чесън на колата си за половин мил.лв. :P Не питайте как ги направи тея пари. :D

Колета не е половин милион, а 3/4 милион - разлика само от 250к. А за състоянието му от 95 мил аз мисля. че има поне още толкова укрити. Искам да му видя къщичката на тоя мизерен човечец. А как ги е направил всеки може да се сети, но не всеки може да го постигне. Аз обаче за тия пари колко Ондички щях да си взема. Щях да направя изложение на всеки модел, всяка генерация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........ А как ги е направил всеки може да се сети, но ......

offАз не се сещам. Би ли дал жокер? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

работил е по строежите като общ работник по 15-16 часа на ден и пестил от закуска и обяд. :unsure: колата е много яка, бих му предложил бартер за моята кола с доплащане от негова страна, но ме съмнява че ще може да си го позволи :)

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

колата е много готина ,но как така решиха че е наи бърза в бг дала ли е някакви времена ? нещо ???...че да се твърди такова нещо. ?!?!

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях дочул че е искал да му тества скоростта на аутобана от Пловдив за София, като теста е щял да бъде контролиран, но май не му позволиха, а относно този помияр как си е направил парите, на всеки от Варна му е ясно.На гърба на народа със здрави кражби, добре че не го взеха в политиката.Крайно време е бат Бойко и Цветанката да го метнат относно състоянието му.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами лесно решиха, че е най-бързата в България - след като е най-бързата и в света :) Но от серийните. Иначе Underground Tuning имат доработки по 1500 к.с. за Ламборгини Галардо и Ауди Р8 - ще го сдерат това SSC. Но иначе евала за колата. А не мисля, че трябва да коментираме милионите му - дали са с честен труд или не. Предлагам да коментираме, когато ние ги направим същите милиони с честен труд и тогава с ръка на сърцето на кажем - ето, ние честно ги направихме, а той краде. Не се и съмнявам, че не ги е изкарал честно, но в момента изглеждаме като завистливци колкото и да сме прави за това, че е краднал от някъде. Нека се фокусираме върху колата :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е много готина ,но как така решиха че е наи бърза в бг дала ли е някакви времена ? нещо ???...че да се твърди такова нещо. ?!?!

Не е най-бързата в България разбира се, най-бързата в България е сивика на rulemaker-a, но той е в категория сам по себе си, така че за останалите това е мерилото.Иначе по темата - много грозна кола, никфа идея, красота или линия. Общо взето според мен е кола за човек без вкус.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Спрял за дюнер май май...Но човек с 95 мил.лв може да си позволи да по вмирише интериорът на чесън на колата си за половин мил.лв. :D Не питайте как ги направи тея пари. :lol:

Колета не е половин милион, а 3/4 милион - разлика само от 250к. А за състоянието му от 95 мил аз мисля. че има поне още толкова укрити. Искам да му видя къщичката на тоя мизерен човечец. А как ги е направил всеки може да се сети, но не всеки може да го постигне. Аз обаче за тия пари колко Ондички щях да си взема. Щях да направя изложение на всеки модел, всяка генерация.
За справка цената на SSC Ultimate Aero е към 485 000 долара.- моя грешка не съм догледал, че пише долари, а не левове :PА, И забравих да допълня мнението си за колата, за да не изглежда, че просто съм един заядлив и завистлив, дребен човечец от народа :P Изобщо, ама изобщо не ми грабва окото! Според мен е кола за богати комплексари без вкус! Никой не ангажирам с моето мнение разбира се! ;) п.п.: не че мнението помогна ;):D:P Редактирано от Тодор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и малко цифри колата е 1183 конски сили (882 kW).И поставя нов световен рекорд за максимална скорост постигайки 255.83 мили/час (411.76км/ч), което е с 3.11 мили/час (5.01км/час) повече от неофициалния световен рекорд на Bugatti Veyron.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така е то в смисъла на най-бързата е че е постигнала най-висока скорост на сериен автомобил. Но иначе един skyline r35 с P800 пакет до 300км ще го сцепи както се опъва на veyrona до към 240km. Иначе е хубаво че бие за максимална скорост най-мощния ФолксВагин серийно производство (veyron).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що ли си мисля, че това е собственика на огромната верига аптеки "марешки". заебете общински съветник, след горивата и храните от лекарства се печели най-много :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що ли си мисля, че това е собственика на огромната верига аптеки "марешки". заебете общински съветник, след горивата и храните от лекарства се печели най-много :lol:

Ами защото е точно той.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и малко цифри колата е 1183 конски сили (882 kW).И поставя нов световен рекорд за максимална скорост постигайки 255.83 мили/час (411.76км/ч), което е с 3.11 мили/час (5.01км/час) повече от неофициалния световен рекорд на Bugatti Veyron.

А в статията защо пише,че е 1287к.с. От къде ги намери тези данни колега?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са ТТ данни за ССЦ-то:http://www.carfolio.com/specifications/models/car/?car=161623,а това са данни за една много по-маняшка кола,макар и с по-малка максимална скорост:http://www.carfolio.com/specifications/models/car/?car=119306

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така е то в смисъла на най-бързата е че е постигнала най-висока скорост на сериен автомобил. Но иначе един skyline r35 с P800 пакет до 300км ще го сцепи както се опъва на veyrona до към 240km. Иначе е хубаво че бие за максимална скорост най-мощния ФолксВагин серийно производство (veyron).

ssc-то дърпа вейрона на всяка една предавка с една кола освен на 1-ва когато вейрона дърпа с половин. този нисан който си споменал върви до към 240 изостава малко от вейрона.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е много готина ,но как така решиха че е наи бърза в бг дала ли е някакви времена ? нещо ???...че да се твърди такова нещо. ?!?!

Не е най-бързата в България разбира се, най-бързата в България е сивика на rulemaker-a, но той е в категория сам по себе си, така че за останалите това е мерилото.Иначе по темата - много грозна кола, никфа идея, красота или линия. Общо взето според мен е кола за човек без вкус.
така е карай сивика най-хубав е той :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнението че това е кола за богати чичковци дето нямат вкус и гледат да вземат нещо дето е най най. Само незнам г-н Марешки къде ще я кара тая кола, по разбитите улици на Варна ли? Дано натисне там където трябва и даде и някой и друг лев и за пътищата ни а не само за г@за си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така е карай сивика най-хубав е той ;)

Ми не, че нещо ама тая кола верно е правена за слепи хора, нито е отчайващо грозна, за да и даде характер, нито е особено красива и привлекателна.Да не говорим колко ненормална е, това да ти превъртят колелата при 300 км/ч ... трябва постоянно да я караш с пълно внимание и да се надяваш, че ще слезнеш жив. Вейронът е много по-юзърфрендли. Интересно, че ми се върти в главата една супра, която май стигаше 400км/час, че ги и минаваше и то доста, ама така и не се появиха окончателни данни, затова дали е така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...е то е ясно,че има доста по красиви от тая кола :tooth: .Заглавието което е правилно да се напише е ''Автомобилът с най висока максимална скорост в България''.Иначе тва най бързия на писта ли е,на драг,на улични гонки не мисля,че се е доказал в нито едното ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вейрона на Вълка е 1 300 000 ЕВРО.А този Ултимейт е на базата на Лаборгини Диабло от далечната 1994 година :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го видим и него на зима като зяпнат кратерите по улиците на морската столица :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола е далеч от съклубарски и фенски взаимоотношения в България. Тук с такова нещо ти поставят под въпрос материалния статус, и чак след това някой ще се замисли за фенството и хобито ти, защото има причина за това :lol: Но защо да коментираме собственика, и да му "чешем" егото. Със здраве да си я кара. Сещам се, че част от одобрените собственици на органичената бройка Макларън F1 я ползват просто за пазар. Типично бихме ги обвинили в разхищение на технологични чудовища :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола е далеч от съклубарски и фенски взаимоотношения в България. Тук с такова нещо ти поставят под въпрос материалния статус, и чак след това някой ще се замисли за фенството и хобито ти, защото има причина за това :lol: Но защо да коментираме собственика, и да му "чешем" егото. Със здраве да си я кара. Сещам се, че част от одобрените собственици на органичената бройка Макларън F1 я ползват просто за пазар. Типично бихме ги обвинили в разхищение на технологични чудовища :)

По странното за мен че тази кола е с V8 мотор а не както примерно Бугатито което с 16 цилиндрово.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вейрона на Вълка е 1 300 000 ЕВРО.А този Ултимейт е на базата на Лаборгини Диабло от далечната 1994 година :)

Преди един месец ме изпревари на"Тракия"...карах със 150, рекох да понастъпя за да го поразгледам ама мноого бързо се отказах :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...