Jump to content
AuruMoon

Едно ужасно преживяване

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Малко да разсея колегите, ще споделя ужасното ми преживяване от днес или "Как се кара до сервиз с напълно заминал заден тампон". Общо взето всеки знае какво е по нашите прекрасни алей за автомобили в София наречени първокласни пътища (че и не само в София). И така на всяка неравност сърцето ми се свиваше от удара на желязо (дано не сънувам кошмари). Но едно от най-страшните неща беше 50 метров участък с павета е там просто серия от удари на наковални от ляво (и на колата и в гърдите ми :hondarulez::bounce: )

Редактирано от AuruMoon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне сети ли се да изпуснеш леко гумата със заминалия тампон, за да смекчиш малко ударите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маи не се е досетил:) Че кво и мен ония ден ме заболя сърцето като карах от Велинград до Банско по път които е цялия в дупки дълбоки по 20 сантиметра и по целия път.Участъка е дълъг около 30 км! Пари да ми дават няма да мина повече от там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне сети ли се да изпуснеш леко гумата със заминалия тампон, за да смекчиш малко ударите :)

Mлад шофиор съм никога не съм знаел, че така може. Както, когато нямах достатъчно ток. От къде да знам, че се бута на 2ра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък днеска във Варна на нашите прекрасни пътища осеяни с дупки, в една толкова хубава дупка си скъсах гърнето... е добре, че поне услугата струва 20лв. и не е чак такава болка за умиране :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човеко как успя да скъсаш гърнето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Mлад шофиор съм никога не съм знаел, че така може. Както, когато нямах достатъчно ток. От къде да знам, че се бута на 2ра

Бута се на свободна :) Паленето става на втора, но аз най-предпочитам задна :) Ами колега не усети ли че този тампон си е отишъл, че го изчака да му изпада гумата и тогава се сети за сервиз... Или е станало внезапно от силен удар може би :P Редактирано от jamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Mлад шофиор съм никога не съм знаел, че така може. Както, когато нямах достатъчно ток. От къде да знам, че се бута на 2ра

Бута се на свободна :P Паленето става на втора, но аз най-предпочитам задна !!! Ами колега не усети ли че този тампон си е отишъл, че го изчака да му изпада гумата и тогава се сети за сервиз... Или е станало внезапно от силен удар може би !!!
Да де на свободна се бута но се пали на 2ра или задна(това вече го знам). А за тампона от преди знаех, че си отива ама мисля че стана напълно аут след като се загледах по едни девойки и ударих в една дупка :censored: !!! :) :) Редактирано от AuruMoon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та колегата разбрал, че се пали на втора, сега вече е разбрал и че жените до нищо хубаво не водят.Човек се учи от грешките си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе как така на задна палите, няма ли да прегазите хората, дето ви бутат? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе как така на задна палите, няма ли да прегазите хората, дето ви бутат? :P

Колега може да се бута и отпред :) ако са отзад ще дърпат :) Редактирано от AuruMoon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами те бутат назад :)

Kолега ела застани отзад и ме бутай назад. Аз ще паля назадна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кой е казал че бутащият назад е зад колата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Размисли и Страсти 456 епизод :P !!! От къде на къде се бута - ДАИТЕ ОТГОВОР че неможем да се справим със ситуацията :) !!! !!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага внасям яснота по въпроса :) Ей тая кака вижте как бута :) Е за това си говорихме

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаххааха ... бутай мацко и тва е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам определено ще се бута отзад.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че се сетих как си е отишал тампона :)

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че се сетих как си е отишал тампона :)

Публикувано изображение

Човеко ти нямаш сърце..... и очи и може би разсъдък

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Секси. :)П.П. Колега, съжалявам за неприятната случка.

Редактирано от p0rnStar

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече всичко е наред друсам си дупето и в големите дупки и няма дзън (по-скоро беше кххх)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая тема направо ме разби от смях :hondarulez:)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...на Маздата ми се беше скъсало ето това и карах 30км докато се прибера не е чак толкова ужасно :hondarulez:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябваше да се премести в технически но снимковия материял е много полезен :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха Ха дали можем да сменя името на темата на "Малко фрапиращи неволи"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАхахах ,евала 10 минути безплатен смях. Темата отива в любими. :punk: Внимавайте като бутате да не стане някоя грешка!! :bye:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАхахах ,евала 10 минути безплатен смях. Темата отива в любими. :D Внимавайте като бутате да не стане някоя грешка!! :dry:

Гледай сега колега докато само буташ и да стане грешка не е толко фатално. Лошо, е ако ти го набутат и си отпред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...