Jump to content
Guest Tino

Състезание ! 02.04.2006г.

В кой клас ще участвате !!!  

112 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Guest joro_bul

аз съм разочарован :P да скъсам и то на газ един колега и да няма кой да го документира :P

моля ако има някой, който ме е снимал или е направил клип на единствената ми победа, да ме удостои с вниманието си, като ме възнагради със снимков или видео материали :P  :P

<{POST_SNAPBACK}>

Аз го имам клипа ,обаче доста хора не могат да влизат в моя сървър/комп/...явно зависи от интернет-доставчика. :P ..ше ти го пратя на мейла да се кефиш ;) А снимките ше зема да ги кача в Галерията... :P

<{POST_SNAPBACK}>

10x на всички за помоща - вече съм доволен :P:P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eDaniel

Аз разпуснах зверски....опекох се зверски :P  и съм супер доволен от събитието....всичко беше ОК !

На личния ми сървър има снимки и клипове....който иска да зяпа:

Снимки

Клипове

<{POST_SNAPBACK}>

За съжаление не мога да отворя горните линкове. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest simon_crx

хаиде давайте снимките да видия какво съм пропуснал

<{POST_SNAPBACK}>

много..........

......как девойка натупа всички в клас до 1300сс и добре че не продължи и в горния клас :P

......как Тино ни отупа всички до 1500сс, ама той продължи и в 1600 и там опуха почти всички

.....как TYPE-R падна от CRX+турбо, а двете падат от NSX

..................................................

..................................................

..................................................

:P

<{POST_SNAPBACK}>

абе вие луди ли сте бе?кои ЦРХ е бил с турбо?ако говорите за сивия с петолъчата няма турбо!!!сигурен съм 100% защото познавам собсвеника....хахах

<{POST_SNAPBACK}>

еми да луди сме,ся ше излезе че и ний го познаваме, че само ти не знаеш че има турбо, че черната хонда на Саджита е била негова преди това и си има причина да върви така, като опуха дори и олекотената на Дарко - сорри Дарко :P ай че е бая късничко вече ,,,,,,,,,,,,, :P

<{POST_SNAPBACK}>

crx не е с турбо а именно с битурбо 4ерния сивик които би в клас 1.3 бе6е мои 4 гоини тои е с турбо и е кам 100тина коня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Колеги БЛАГОДАРЯ ВИ ПАК ЗА ПРИЗНАНИЯТА :P Истината е , че ако не бяхте вие нямаше да стане така готино !!! А Генадий понеже съм наясно кво се иска от кола със сликове за да тръгне като хората , пак ще ти кажа сърди се на себе си !!! ZnipeR-a кара същия прелюд като твоя ,със сликове също !!! и не съм убеден , че ще кажи - ааа , ма то сликовете трябваше да ми се загреят и ала бала портокала :P Сега сядам и ще въвеждам данните на всеки :P А резултатите пак ви казвам , че и аз ги чакам :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

хайде да попълним първоначалния списък:http://forums.hondabg.com/index.php?showto...indpost&p=50003че пише само 5ма в клас 1600, а бяхме над 10 колиКойто липсва нека си напише ника, номера и модела на колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest genchotur

Колеги БЛАГОДАРЯ ВИ ПАК ЗА ПРИЗНАНИЯТА  :P  Истината е , че ако не бяхте вие нямаше да стане така готино !!!

А Генадий понеже съм наясно кво се иска от кола със сликове за да тръгне като хората , пак ще ти кажа сърди се на себе си !!! ZnipeR-a кара същия прелюд като твоя ,със сликове също !!! и не съм убеден , че ще кажи - ааа , ма то сликовете трябваше да ми се загреят и ала бала портокала  :P

Сега сядам и ще въвеждам данните на всеки :P А резултатите пак ви казвам , че и аз ги чакам  :P

<{POST_SNAPBACK}>

не бе човек не ме разбираи погрешно не се оправдавам кажими едно само ако Шумахер финишира първи а Бътън в третата обиколка е дал наи добро време кои е пръв :P:P:P:P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest koki

Бътън ,защото регламента е за най-бърза обиколка :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest street_fighter

crx не е с турбо а именно с битурбо 4ерния сивик които би в клас 1.3 бе6е мои 4 гоини тои е с турбо и е кам 100тина коня

<{POST_SNAPBACK}>

абе не се праи бе!350 е черния сивик....нали съм го карал...дърпа много

бахти как може да има такива хора бе?ттцтцтцтцтц и сигурно тея турбини ги превключват на безшумен режим хахаха :P пичове не се излагаите...нито черния 1.3 нито Х-са имат турбо...!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

crx не е с турбо а именно с битурбо 4ерния сивик които би в клас 1.3 бе6е мои 4 гоини тои е с турбо и е кам 100тина коня

<{POST_SNAPBACK}>

абе не се праи бе!350 е черния сивик....нали съм го карал...дърпа много

бахти как може да има такива хора бе?ттцтцтцтцтц и сигурно тея турбини ги превключват на безшумен режим хахаха :P пичове не се излагаите...нито черния 1.3 нито Х-са имат турбо...!!!

<{POST_SNAPBACK}>

и аз мисля така и те подкрепям на пълно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HondaFen

Няма ли да има резултати от драга вече? Айде че мерак ми е да видя разликата от миналата седмица като карах с R13" 175/70 и ся с 15-ките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

абе то резултати ще излезнат и на мен са ми интересни и аз ги чакам ,обаче според мен трябва да има още доста клипчета от драга .айде тези който снимаха пуснете ги .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Мойте снимки са качени вече в ГалериятаКлиповете ми са предимно от драга....обаче нямам идея къде да ги кача.....някой са успели да ги издърпат от мен ...други не....сори ! Всичко зависи от Интернет-доставчиците ! В момента примерно Stonez тегли от мен :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Аз ще помоля тези които знаят да ми кажат имената на момичето победило в 1300 и номера на колата й :P и името на пича който победи в 1600 и номера му , помоли ме организатора на клуба на писта Дракон , защото ще има статия :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GT 4G

crx не е с турбо а именно с битурбо 4ерния сивик които би в клас 1.3 бе6е мои 4 гоини тои е с турбо и е кам 100тина коня

<{POST_SNAPBACK}>

абе не се праи бе!350 е черния сивик....нали съм го карал...дърпа много

бахти как може да има такива хора бе?ттцтцтцтцтц и сигурно тея турбини ги превключват на безшумен режим хахаха :P пичове не се излагаите...нито черния 1.3 нито Х-са имат турбо...!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Прав си! И според мен нито една не беше с турбо! Ако имаха, още на старта щяха да се изстрелят доста напред! Пък и верно баси безщумните турбини! :P:P Редактирано от GT 4G

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cls

Аз ще помоля тези които знаят да ми кажат имената на момичето победило в 1300 и номера на колата й :P....

<{POST_SNAPBACK}>

Не бързайте с имената щото ще я дисквалифицират заради турбото -друг клас :P

Няма турбо ве хора нали я спряха след 2-рата или 3-тата дръпка и отвориха капака.Може нещо друго да е правено ма турбо едва ли.

Оппааааа забравих да ви кажа за 80мм вентилаторче от комютър във въздухозаборника ей туй е турбото то няма ко друго да е :P:P

Честно и почтено си победи мичето и си заслужава признанието.

Редактирано от cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

аз пък ша си сложа вентилаторче на ремуса :P и кат я изрежа да си мислите, че и аз съм с турбо :P:P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

Аз ще помоля тези които знаят да ми кажат имената на момичето победило в 1300 и номера на колата й :P....

<{POST_SNAPBACK}>

Не бързайте с имената щото ще я дисквалифицират заради турбото -друг клас :P

Няма турбо ве хора нали я спряха след 2-рата или 3-тата дръпка и отвориха капака.Може нещо друго да е правено ма турбо едва ли.

Оппааааа забравих да ви кажа за 80мм вентилаторче от комютър във въздухозаборника ей туй е турбото то няма ко друго да е :P:P

Честно и почтено си победи мичето и си заслужава признанието.

<{POST_SNAPBACK}>

От бьрзия поглед който хвьрлих под капака на черния сивик не видях нищо - може и да има може и да няма - аз не видях. Но каквото и да е -би ни и трябва да си признаем поражението ,а не да тьрсим други някакви причини за това :P

В крайна сметка за това сме отишли - да си премерим колите коя е по бьрза

На Саджита още един пьт - евала за победата и за доброто управление на автомобила ти

Редактирано от frisko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

Аз ще помоля тези които знаят да ми кажат имената на момичето победило в 1300 и номера на колата й :P....

<{POST_SNAPBACK}>

Не бързайте с имената щото ще я дисквалифицират заради турбото -друг клас :P

Няма турбо ве хора нали я спряха след 2-рата или 3-тата дръпка и отвориха капака.Може нещо друго да е правено ма турбо едва ли.

Оппааааа забравих да ви кажа за 80мм вентилаторче от комютър във въздухозаборника ей туй е турбото то няма ко друго да е :P:P

Честно и почтено си победи мичето и си заслужава признанието.

<{POST_SNAPBACK}>

естественно ,че нямаше турбо :P не се излагаите :P:P:P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

ама вий у ред ли сте бре? Черния сивик не е с турбо, а с полирани колектори и някои дребни подобрения още, както твърди предишният му собственик и са правени лично от него, а за рекса 2 пъти говорихме съвсем сериозно и двата пъти категорично каза че е сложил турбо!!! Ай сега вместо да умувате, обяснете разумно по каква друга причина хапна без задръжки TYPE-а и VTi-ката с огромен аванс, а понеже не е успял да вкара от раз 3-та не можа да се опъне и на НСХ-а? Не че ще го бие, но можеше и по-добре да се представи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

Мойте снимки са качени вече в Галерията

Клиповете ми са предимно от драга....обаче нямам идея къде да ги кача.....някой са успели да ги издърпат от мен ...други не....сори !

Всичко зависи от Интернет-доставчиците ! В момента примерно Stonez тегли от мен :cool:

<{POST_SNAPBACK}>

много благодарности :D за клипа ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest arwen

Тино, от мен също благодарности за организацията. Сигурен съм, че си си взел бележки с какво можеш да спестиш време на следващото събиране. Нямам нищо против да се включа с идеи и да отделя време ако мога да съм полезен с нещо...Браво на теб/или на твоя майстор/.... червената красавица имаше много приятен звук...а и всички видяхме колко много върви... Искам и моята един ден така да върви... Тогава мисля, че Генади няма да има никакви основания да се сърди /не че и сега има такива/...правилата са си правила и важат за всички...Разбирам за някаква среща утре при Му4о...надявам се да се видим там...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest scyberboy

Нямам думи, чак сега смогвам да пиша, обаче в неделя се размазах от кефффф ! Брао на Тино и на съклубарите които събраха смелост да се пуснат на обиолки ( аз също ) и драг и допринесоха да си направим супер събиране :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest street_fighter

а за рекса 2 пъти говорихме съвсем сериозно и двата пъти категорично каза че е сложил турбо!!! Ай сега вместо да умувате, обяснете разумно по каква друга причина хапна без задръжки TYPE-а  и VTi-ката с огромен аванс, а понеже не е успял да вкара от раз 3-та не можа да се опъне и на НСХ-а? Не че ще го бие, но можеше и по-добре да се представи

<{POST_SNAPBACK}>

малееее стига бе човек?не се излагаи така бе?тва е сериозно!!!и аз не доумявам как стана това,но като се замислиш Х -са е дал някаде към 15 сек време(0-400) поне така чух,а това си е нормално за него със серийния двигател...значи проблема може да е в задкормилното устроиство( знам кой го караше!!!и съм наясно че е състезателка)просто предположение....турбо?тцтцт :D:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Понеже ме питахте постоянно какво е правено на колата , а аз не че не исках а не можех да ви отговоря , след като разбрах какво всъщност й е правено ви казвам , защото ме питаха много хора по ICQ-to и ме накараха да се чувствам виновен за това , че не съм казал !!! а нали трябва да си помагаме !!! Истината е че и аз не знаех до преди няколко часа какво всъщност е сторено на д15-ката ми , защото на самото състезание направих първите си стартове и както аз така и ZnipeR ( човека който е отговорен за сторенот нещо на д15-ката ) нямахме представа какво е станало !!! Казвам ви каквото знам без да ви лъжа !!! На колата й е сложено пълна инжекциа , компютър и делко от D16A6 , махнати са всички гърнета ( но така няма да остане бъдете сигурни ) само на изпускателни колектори и тръби оригинални , и й са сменени буталата ( бутала чрез които й е повишена компресията на двигателя до 12 мисля че беше ) не знам от какъв двигател са взети !!! И моля не ме обвинявайте , че не искам да ви помагам или се крия , това ми е последното в главата :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

а за рекса 2 пъти говорихме съвсем сериозно и двата пъти категорично каза че е сложил турбо!!! Ай сега вместо да умувате, обяснете разумно по каква друга причина хапна без задръжки TYPE-а  и VTi-ката с огромен аванс, а понеже не е успял да вкара от раз 3-та не можа да се опъне и на НСХ-а? Не че ще го бие, но можеше и по-добре да се представи

<{POST_SNAPBACK}>

малееее стига бе човек?не се излагаи така бе?тва е сериозно!!!и аз не доумявам как стана това,но като се замислиш Х -са е дал някаде към 15 сек време(0-400) поне така чух,а това си е нормално за него със серийния двигател...значи проблема може да е в задкормилното устроиство( знам кой го караше!!!и съм наясно че е състезателка)просто предположение....турбо?тцтцт ;):D

<{POST_SNAPBACK}>

пич, за трети път споменаваш "не се излагай", не зная по навик ли го правиш, но мери си приказките вече!!!:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

пичове не се карайте!аз толкова се накефих от събитията през уикенда, че сега отидох, и си взех номер 0878 23660023ти номер бях неделя, 66 00 ми е табелата на колата :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest street_fighter

а за рекса 2 пъти говорихме съвсем сериозно и двата пъти категорично каза че е сложил турбо!!! Ай сега вместо да умувате, обяснете разумно по каква друга причина хапна без задръжки TYPE-а  и VTi-ката с огромен аванс, а понеже не е успял да вкара от раз 3-та не можа да се опъне и на НСХ-а? Не че ще го бие, но можеше и по-добре да се представи

<{POST_SNAPBACK}>

малееее стига бе човек?не се излагаи така бе?тва е сериозно!!!и аз не доумявам как стана това,но като се замислиш Х -са е дал някаде към 15 сек време(0-400) поне така чух,а това си е нормално за него със серийния двигател...значи проблема може да е в задкормилното устроиство( знам кой го караше!!!и съм наясно че е състезателка)просто предположение....турбо?тцтцт ;):D

<{POST_SNAPBACK}>

пич, за трети път споменаваш "не се излагай", не зная по навик ли го правиш, но мери си приказките вече!!!:cool:

<{POST_SNAPBACK}>

ок няма да се караме!с турбо е и има 4 интеркулера и е 350 коня на гуметата

 

 

 

а относно неделя се забавлявах много

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

айййй стига с тва турбо де, каката ви размаза всички и тре да и целувате ръката или кой квото може да целува :cool:

 

п.с. макар че имам леки съмнения, че Znipera е пипал малко по матора :D;)

Редактирано от joro_bul

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest alberrto

НЯКОЙ ПОЗНАВА ЛИ младежа с червения JAZZ ---проявявам интерес към тая оса

<{POST_SNAPBACK}>

ПиЧ ,какво те интересува :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZnipeR

начи пичове спрете с нападките които сте отправили към Тино, и чух разни работи , като " той на събра за да на дръпне всичките и да се подиграе с нас" гледам че нападате хората които си барат колите, а в същия момент искате и ваще да върват така, и мен повече никой да не ме занимава на лични нито ще ви кажа кво съм правил нито ще ви пипам колите, тва е чиста завист. пипайте си колите умно или си мълчете когато ви бие на Тино колата щото аз ще я пипам още доста, щото момчето е пич а не някав мранкалник. повече интриги недейте създавайте около на Тино колата обещавам другия път че ще върви много повече. колата излезе от бокса в събота имахме доста проблеми с мотора и до последно не се знаеше дали ще е готова за състезанието. Тино не знае вообще какво съм правил но ми има пълно доверие и няма нужда и да разбира. Тино ние винаги сме знаели кво правим, гледам че си писал че и аз не знам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi

кви турбини хаха малко не знаете кво е тва турбо или поне така излиза.....добре направена 1.6 трява да даде време от 14.3 до 14.5 без торбо разбирасе ...:cool: ако продалйавате с тва нестава и онова нестава ще стоите от зад .....такъв е живота се някои трява да е последен.ако на някои не му харесва моето мнение се извинявам....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest simon_crx

Аз ще помоля тези които знаят да ми кажат имената на момичето победило в 1300 и номера на колата й :cool:....

<{POST_SNAPBACK}>

Не бързайте с имената щото ще я дисквалифицират заради турбото -друг клас :D

Няма турбо ве хора нали я спряха след 2-рата или 3-тата дръпка и отвориха капака.Може нещо друго да е правено ма турбо едва ли.

Оппааааа забравих да ви кажа за 80мм вентилаторче от комютър във въздухозаборника ей туй е турбото то няма ко друго да е ;);)

Честно и почтено си победи мичето и си заслужава признанието.

<{POST_SNAPBACK}>

От бьрзия поглед който хвьрлих под капака на черния сивик не видях нищо - може и да има може и да няма - аз не видях. Но каквото и да е -би ни и трябва да си признаем поражението ,а не да тьрсим други някакви причини за това :P

В крайна сметка за това сме отишли - да си премерим колите коя е по бьрза

На Саджита още един пьт - евала за победата и за доброто управление на автомобила ти

<{POST_SNAPBACK}>

ваня бонева рв6300ха д13в2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Колеги така както сте я подкарали....в спорове и нападки....ще си развалиме кефа от страхотния ХондаРейсингДен ! Аре стига вече ! Кой пипал кой не пипал....кой карал...кой не....като за ПЪРВИ път всичко беше страхотно !Аз лично се почувствах горд ,че съм част от този КЛУБ ! В крайна сметка ни обединява манията към Хондите/пипани или не/ ! Нека бъдем фенове и приятели ...и да се радваме на тези които постигат някакъв прогрес ....без значение кой на кого правил..пипал ....ровил и т.н. Уважавайте труда на околните и самите тях за да ви уважават и те ! И за да не бъда голословен при следващо подобно начинание ...отсега заявявам че който и да се заеме ...ще му помагам с каквото мога пряко ! Мерси за вниманието !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

начи пичове спрете с нападките които сте отправили към Тино, и чух разни работи , като " той на събра за да на дръпне всичките и да се подиграе с нас" гледам че нападате хората които си барат колите, а в същия момент искате и ваще да върват така, и мен повече никой да не ме занимава на лични нито ще ви кажа кво съм правил нито ще ви пипам колите, тва е чиста завист. пипайте си колите умно или си мълчете когато ви бие на Тино колата щото аз ще я пипам още доста, щото момчето е пич а не някав мранкалник. повече интриги недейте създавайте около на Тино колата обещавам другия път че ще върви много повече. колата излезе от бокса в събота имахме доста проблеми с мотора и до последно не се знаеше дали ще е готова за състезанието. Тино не знае вообще какво съм правил но ми има пълно доверие и няма нужда и да разбира. Тино ние винаги сме знаели кво правим, гледам че си писал че и аз не знам

<{POST_SNAPBACK}>

Са па кви са тея работи :cool: ???

Е тва - " той на събра за да на дръпне всичките и да се подиграе с нас" - не знам кой го е изцепил, но определено е ГОЛЯМА ГЛУПОСТ :D!!!

Аз онзи ден написах, че нямаше смисъл Тино да се пуска в 1.4,1.5 класа, защото колата му е супер мощна, но НЕ знаех, че и той не знае колко мощна е колата му, което напълно го оправдава ;)

Аз лично питах Тино няколко пъти какво е правено по колата, но НЕ, защото му завиждам, а защото не можах да повярвам, че това е Д15Б2 двигател ;) , даже много се радвам,че колата му е толкова вървежна и то без да се слага турбо, нитро и т.н.

Евала момчета (Знипер и Тино), продължавайте в същият дух, че следващият път да гледаме сивик д15б2 вс. прелюд 2.3 :P:P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho

Офф незнам за кво са тия спорове и разправии....нема смисал...аз лично цел ден губих ама ме боли к*ра щото просто самото чувство да си на писта е невероятно нема значение бил ли си или не...а пък да изпитваш няква завист към колега още повече към човека който е направил това събитие факт е ебати селянията...точно обратното тряя да се радваш...лично на мене ми стана супер кеф като видех как Тино наказва супер вървежни хонди с Д15Б2-ката и не мисля че е наша работа кой и какво и е правил...щото нали знаете че с желание всичко става....Такаче искам да ви помоля(дано някой ме чуе) да си запазите хубавите чувства и спомени от това състезание а не да са осира цялата работа :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

Абе каквото и да са направили ,важното е че са го направили ,вложили са усилия ,нерви ,труд. Всички искаме да сме бързи и яростни ,някой го постигнаха по бързо от други .Аз лично паднах от Тино , и какво от това ?Вместо да му завиждам ,ще пробвам и аз да си направя нещо по колата .Ако някой е организирал подобно мероприятие ,само той знае какво усилие представлява :cool: Така ,че спрете с нападките към когото и да е.Ние сме приятели и съклубари и като такива трябва да се ПОДКРЕПЯМЕ и УВАЖАВАМЕ !!!Човек трябва да умее и да губи .В живота по често губим и за това ПОБЕДИТЕ са сладки.Така ,че оставете Тино да се порадва .Това беше неговият ден.Евалата Братле . :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone

Абе каквото и да са направили ,важното е че са го направили ,вложили са усилия ,нерви ,труд. Всички искаме да сме бързи и яростни ,някой го постигнаха по бързо от други .Аз лично паднах от Тино , и какво от това ?

Вместо да му завиждам ,ще пробвам и аз да си направя нещо по колата .

Ако някой е организирал подобно мероприятие ,само той знае какво усилие представлява :cool: Така ,че спрете с нападките към когото и да е.

Ние сме приятели и съклубари и като такива трябва да се ПОДКРЕПЯМЕ и УВАЖАВАМЕ !!!

Човек трябва да умее и да губи .

В живота по често губим и за това ПОБЕДИТЕ са сладки.

Така ,че оставете Тино да се порадва .Това беше неговият ден.

Евалата Братле . :D

<{POST_SNAPBACK}>

да съгласен съм

то аз врътнах сумати обиколки без да гоня никакво време, и си напраих кефа и после се оказа че съм на 11 място от двайсетина участници ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

ми да Марто , ние ходихме да се съберем да се видим и повеселим . а после като се почна Я ПА ТОЯ ,Я ПА ОНЯ абе колеги кажете поне веднъж Я ПА Я? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CRX-V-tec

Еи, пичове CRX-са има турбо отзад в багажника да знаете :lol::lol::lol: ако го видите колко е голямо само,ще ви се суберат очите..А пук на мацката CIVICA нищо не е барано,просто на трета ги наказа всичките.Както каза пича по-нагоре че е видял под капака и няма нищо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

Колеги така както сте я подкарали....в спорове и нападки....ще си развалиме кефа от страхотния ХондаРейсингДен ! Аре стига вече ! Кой пипал кой не пипал....кой карал...кой не....като за ПЪРВИ път всичко беше страхотно !

Аз лично се почувствах горд ,че съм част от този КЛУБ ! В крайна сметка ни обединява манията към Хондите/пипани или не/ ! Нека бъдем фенове и приятели ...и да се радваме на тези които постигат някакъв прогрес ....без значение кой на кого правил..пипал ....ровил и т.н. Уважавайте труда на околните и самите тях за да ви уважават и те ! И за да не бъда голословен при следващо подобно начинание ...отсега заявявам че който и да се заеме ...ще му помагам с каквото мога пряко ! Мерси за вниманието !

<{POST_SNAPBACK}>

браоо колега - имашшшш гроздова с бира за разредител :lol::lol:

 

п.с. напълно съм съгласен с теб

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...