Jump to content
Guest Tino

Състезание ! 02.04.2006г.

В кой клас ще участвате !!!  

112 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Guest Diado Mraz

Тино, браво брат! Стана нещо наистина страхотно! :D

 

 

Тино, кога ще си видим времената от ДРАГ-а? Защото съм адски любопитен :D

<{POST_SNAPBACK}>

....и аз така. Иска ми се да видя кончето какво време е дало:D

 

 

Публикувано изображение

:plane:

Редактирано от Diado Mraz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest genchotur

абе наи якото от сичко бяха новите правила на обиколките дето щели да ги въвеждат и в формула 1 нема значение кои е финиширал първи ако последния е дал наи добро време тои е пръв....................... :plane::D:D направо ми иде да създам анкета за правотата на това правило не за друго а заради принципа редно ли е да бия сички и да съм втори

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Да, може би това наистина в бъдеще трябва да бъде променено. Щом е по метода на елинацията не е правилно. Иначе трябваше да се каже и всеки сам да направи по някоя и друго обиколка и да се сравнят времената само на края.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

И по тая логика ако не финиширам пак мога да съм пръв ако на някоя обиколка съм дал най-добро време така ли? :D:D:D Супер звучи а. Забавно :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

абе наи якото от сичко бяха новите правила на обиколките дето щели да ги въвеждат и в формула 1 нема значение кои е финиширал първи ако последния е дал наи добро време тои е пръв....................... :plane:  :D  :D

направо ми иде да създам анкета за правотата на това правило не за друго а заради принципа редно ли е да бия сички и да съм втори

<{POST_SNAPBACK}>

Извинявам се за тона , ама си гледайте работата :P Виновни сте си вие !!! Защо ли , ето прочетете го поне този път !!! ---------

До 11:30 записване за състезанието на обиколки ! Състезанието се провежда чрез елиминации ( които са условни ! ) Победител е , този който даде най-добро време , втори , вторият дал най-добро време и т.н. На финала могат да се срещнат първия дал най-добро време и петия дал най-добро време !Стартират 2 коли от две срещуположни страни , завъртат се 1 ( ЕДИН ) път и финишират там от където са стартирали ! Далият по-лошо е елиминиран ( без възможност да подобрят времената си ! ) .Колите имат 3 минути да направят една обиколка на пистата и да я напуснат !. Победител е далият най-добро време на някоя от обиколките които е направил , втори е далия второ по-добро време и т.н. !

Може всеки един от вас да се върне на страницата на която съм писал правилото , а и още по-късно когато съм ви питал да дадете предложение как да се направи !!! В крайна сметка пак ви го повтарям , нямаше да има време за всичко , това бяха и думите на собственика !!! Следващото такова мироприятие ще бъде един ден обиколки , един ден драг , с преспиване и т.н. Тогава ще имате достатъчно време да си подобрите времената и да се направи както си е по правилата :D Не случайно също бях писал , че съм бос в тези неща , ама карай на чужд гръб и 100 тояги са малко :D Генчо , а ти ако искаш да знаеш си най-облагодетелстван от всички , заради моя грешка ( ама ти можеш да кажиш че си и ощетен !!! ) защото след първия ти старт ти директно отиде на полуфинал !!! и след това на финал !!! Твоите времена са следните - 32

1,18,17

1,17,35

1,16,05

а на пича със Сивик 5генерация 1.5 90 коня без модификациии !!! !!! !!!

9

1,17,56

1,17,17

1,16,39

1,15,90

1,15,28

:P

 

 

Времената и аз ги чакам , не зависи от мене :D Мога да ви дам само времената които всеки един от вас е дал при обиколките !!!

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest genchotur

абе наи якото от сичко бяха новите правила на обиколките дето щели да ги въвеждат и в формула 1 нема значение кои е финиширал първи ако последния е дал наи добро време тои е пръв....................... :P  :D  :D

направо ми иде да създам анкета за правотата на това правило не за друго а заради принципа редно ли е да бия сички и да съм втори

<{POST_SNAPBACK}>

Извинявам се за тона , ама си гледайте работата :P Виновни сте си вие !!! Защо ли , ето прочетете го поне този път !!! ---------

До 11:30 записване за състезанието на обиколки ! Състезанието се провежда чрез елиминации ( които са условни ! ) Победител е , този който даде най-добро време , втори , вторият дал най-добро време и т.н. На финала могат да се срещнат първия дал най-добро време и петия дал най-добро време !Стартират 2 коли от две срещуположни страни , завъртат се 1 ( ЕДИН ) път и финишират там от където са стартирали ! Далият по-лошо е елиминиран ( без възможност да подобрят времената си ! ) .Колите имат 3 минути да направят една обиколка на пистата и да я напуснат !. Победител е далият най-добро време на някоя от обиколките които е направил , втори е далия второ по-добро време и т.н. !

Може всеки един от вас да се върне на страницата на която съм писал правилото , а и още по-късно когато съм ви питал да дадете предложение как да се направи !!! В крайна сметка пак ви го повтарям , нямаше да има време за всичко , това бяха и думите на собственика !!! Следващото такова мироприятие ще бъде един ден обиколки , един ден драг , с преспиване и т.н. Тогава ще имате достатъчно време да си подобрите времената и да се направи както си е по правилата :D Не случайно също бях писал , че съм бос в тези неща , ама карай на чужд гръб и 100 тояги са малко :P Генчо , а ти ако искаш да знаеш си най-облагодетелстван от всички , заради моя грешка ( ама ти можеш да кажиш че си и ощетен !!! ) защото след първия ти старт ти директно отиде на полуфинал !!! и след това на финал !!! Твоите времена са следните - 32

1,18,17

1,17,35

1,16,05

а на пича със Сивик 5генерация 1.5 90 коня без модификациии !!! !!! !!!

9

1,17,56

1,17,17

1,16,39

1,15,90

1,15,28

:D

 

 

Времената и аз ги чакам , не зависи от мене :D Мога да ви дам само времената които всеки един от вас е дал при обиколките !!!

<{POST_SNAPBACK}>

виж аз не те виня но ако ми погледнеш обиколките ще видиш че със всяка следваща съм свалял по 1 секунда .....за пръв път карам на тази писта .....а пича със сивика има 5 обиколки ,можеби ако имах и аз тия 2 обиколки от горе времето щеше да е по друго защото както ти и казах гумите ми са малко по специфични и за тази една обиколка не мога и да ги подгрея като хората .

 

в краина сметка аз не искам друго просто да се поставиш на мое място и да ми кажеш не съм ли прав

 

.............моите уважения към теб :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

аз съм разочарован :plane: да скъсам и то на газ един колега и да няма кой да го документира :D

моля ако има някой, който ме е снимал или е направил клип на единствената ми победа, да ме удостои с вниманието си, като ме възнагради със снимков или видео материали :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZnipeR

и аз съм разочарован, тука има неква дискриминация, една снимка нема на прелюда ей

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

аз съм разочарован :plane: да скъсам и то на газ един колега и да няма кой да го документира :D

моля ако има някой, който ме е снимал или е направил клип на единствената ми победа, да ме удостои с вниманието си, като ме възнагради със снимков или видео материали :D  :D

<{POST_SNAPBACK}>

има те бре аз те гледах би една синя колица :D MVI 0406 Редактирано от greenwather

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Gafa

аз съм разочарован :plane: да скъсам и то на газ един колега и да няма кой да го документира :D

моля ако има някой, който ме е снимал или е направил клип на единствената ми победа, да ме удостои с вниманието си, като ме възнагради със снимков или видео материали :D  :D

<{POST_SNAPBACK}>

Би трябва да те имам на снимка , на драга но от де да те знам кои си , аз дори не знам коите как се казват , кажи ми горе долу с каква кола си и каква е другата кола на която си ии скъсал шортите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

аз съм разочарован :plane: да скъсам и то на газ един колега и да няма кой да го документира :D

моля ако има някой, който ме е снимал или е направил клип на единствената ми победа, да ме удостои с вниманието си, като ме възнагради със снимков или видео материали :D  :D

<{POST_SNAPBACK}>

Би трябва да те имам на снимка , на драга но от де да те знам кои си , аз дори не знам коите как се казват , кажи ми горе долу с каква кола си и каква е другата кола на която си ии скъсал шортите

<{POST_SNAPBACK}>

човека кара седан 4 генерация кафяв, казва се Жоро и би един хечбек син клас 1400-1500

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

абе само това ли бяха снимките и клиповете????трябва да има още според мен :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Gafa

Веднага да си каже номера на колата тогава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone

аз съм разочарован :plane: да скъсам и то на газ един колега и да няма кой да го документира :D

моля ако има някой, който ме е снимал или е направил клип на единствената ми победа, да ме удостои с вниманието си, като ме възнагради със снимков или видео материали :D  :D

<{POST_SNAPBACK}>

как бе Жоро ето те

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

и аз съм разочарован, тука има неква дискриминация, една снимка нема на прелюда ей

<{POST_SNAPBACK}>

аз съм разочарован също, отидох да видя някакъв предюд имало в Пловдивско дето много вървял, срещнах го за малко на пистата - ама после никакъв го нямаше в състезанието ... а аз си пазех гумите за него.

 

 

ТИНО, дай всички времена, които имаш! Искам и аз да си видя моите времена в 3те обиколки, които направих.

 

 

И я всички, които критикувате, да си замълчите! Като можете повече, да го бяхте организирали вие! Който иска да организира още един такъв уикенд, аз пристигам. Приемам всякакви правила!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

аз пък явно съм мазохист - 2 пъти ме биха, а пък съм много доволен от хонделката :plane: първия път ми се падна дръпка с 1.5vtec 114ps - до края почти го водих с малко и последните 60-70м ми взе половин кола, забравих му ника да си признае :D втората дръпка с дел сол 125кс на Драго - олекотен без фарове,таван,бензин.... :D , от 0до 100 на една линия, после ми взе 2 дължини - около 10м, което направо си ме радва - все-пак моята е 90кс, засега нищо не е пипано, резервояра беше фул, че и малко багаж карах :D:D:D а който не е доволен, може другия път да се направи на разсърден :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZnipeR

аз си я пазя :plane: силата ми е на завоите с тия сликове мощността ми пада с 20-30 % ако се бех пуснал щехте да викате ся ми те сликове ми то неможе, аз си покарах за кеф преди да дойдете всички. за организацията другия път тино ще ръководи всички които искат да помогнат , а мисла че няма да са малко да кажем ~10 човека да тичат наляво надясно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZnipeR

аз пък явно съм мазохист - 2 пъти ме биха, а пък съм много доволен от хонделката :plane:

първия път ми се падна дръпка с 1.5vtec 114ps - до края почти го водих с малко и последните 60-70м ми взе половин кола, забравих му ника да си признае :D

втората дръпка с дел сол 125кс  на Драго - олекотен без фарове,таван,бензин.... :D , от 0до 100 на една линия, после ми взе 2 дължини - около 10м, което направо си ме радва - все-пак моята е 90кс, засега нищо не е пипано, резервояра беше фул, че и малко багаж карах :D  :D  :D

а който не е доволен, може другия път да се направи на разсърден :P

<{POST_SNAPBACK}>

майна ако нещо искаш да ми кажеш ще ми го кажеш другия път като се видим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

ааа, с тебе тепърва имаме да си говориме :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZnipeR

ааа, с тебе тепърва имаме да си говориме :plane:

<{POST_SNAPBACK}>

айде отиде, пак че ме биат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest simon_crx

няма нужда да напи6ете резултатие .По-добре ги напи6ете след 1 година аз ве4е забравих и без тва 4е е имало састезание

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

Който не е доволен другия пьт да го организира той :plane: Като се има предвид ,че ни е за пьрви пьт си се получи много хубаво даже :D Издирвам потребителското име на девойката дето ни наби в клас 1300 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Gafa

Който не е доволен другия пьт да го организира той :plane:

Като се има предвид ,че ни е за пьрви пьт си се получи много хубаво даже :D

 

Издирвам потребителското име на девойката дето ни наби в клас 1300 :D

<{POST_SNAPBACK}>

И аз я издирвам да и подаря няколко готини кадри от финала , как и дишат прахта :D))) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

аз съм разочарован :plane: да скъсам и то на газ един колега и да няма кой да го документира :D

моля ако има някой, който ме е снимал или е направил клип на единствената ми победа, да ме удостои с вниманието си, като ме възнагради със снимков или видео материали :D  :D

<{POST_SNAPBACK}>

Аз го имам клипа ,обаче доста хора не могат да влизат в моя сървър/комп/...явно зависи от интернет-доставчика. :D ..ше ти го пратя на мейла да се кефиш :P А снимките ше зема да ги кача в Галерията... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest martintuning

"Maina 6th gen'втората дръпка с дел сол 125кс на Драго - олекотен без фарове,таван,бензин.... , от 0до 100 на една линия, после ми взе 2 дължини - около 10м, което направо си ме радва Изпробвах един ехзперимент върху дел сола си който ми изигра кофти номер,за който съжалявам малко или много. :D Но за разлика от това се получи готина збирка на ХОНДА. :plane:

Редактирано от martintuning

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Saggita

Тука е девойката ....срамежлива съм,и се покривам :plane: Иначе против нямам да ме зарадвате с някоя друга снимчица... :D Организацията беше перфектна!!Благодаря на всички за невероятното изживяване!! :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone

Тука е девойката ....срамежлива съм,и се покривам :plane:

Иначе против нямам да ме зарадвате с някоя друга снимчица... :D

 

Организацията беше перфектна!!Благодаря на всички за невероятното изживяване!! :D  :D

<{POST_SNAPBACK}>

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

Аааааааааааааааа тази ли срамежлива девойка :D Дето ги :D всички :plane: Много поздрави :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dancing_niki

Като казах на моята голяма любов в живота, че е имало състезание и че жена е ступала сума ти мъже, и тя отговори: "Е за такива мацки искам да се науча да карам и да знам всичко в колата какво прави!" Питайте ме мене колко бях изненадан :plane: Поздравления на "срамежливата" и дано някой слънчев ден стана част от вашата емоция! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest alberrto

НЯКОЙ ПОЗНАВА ЛИ младежа с червения JAZZ ---проявявам интерес към тая оса

<{POST_SNAPBACK}>

Тази оса е на АЛБЕРТО а Руслан е механик :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest alberrto

абе наи якото от сичко бяха новите правила на обиколките дето щели да ги въвеждат и в формула 1 нема значение кои е финиширал първи ако последния е дал наи добро време тои е пръв....................... :P  :P  :P

направо ми иде да създам анкета за правотата на това правило не за друго а заради принципа редно ли е да бия сички и да съм втори

<{POST_SNAPBACK}>

Извинявам се за тона , ама си гледайте работата :P Виновни сте си вие !!! Защо ли , ето прочетете го поне този път !!! ---------

До 11:30 записване за състезанието на обиколки ! Състезанието се провежда чрез елиминации ( които са условни ! ) Победител е , този който даде най-добро време , втори , вторият дал най-добро време и т.н. На финала могат да се срещнат първия дал най-добро време и петия дал най-добро време !Стартират 2 коли от две срещуположни страни , завъртат се 1 ( ЕДИН ) път и финишират там от където са стартирали ! Далият по-лошо е елиминиран ( без възможност да подобрят времената си ! ) .Колите имат 3 минути да направят една обиколка на пистата и да я напуснат !. Победител е далият най-добро време на някоя от обиколките които е направил , втори е далия второ по-добро време и т.н. !

Може всеки един от вас да се върне на страницата на която съм писал правилото , а и още по-късно когато съм ви питал да дадете предложение как да се направи !!! В крайна сметка пак ви го повтарям , нямаше да има време за всичко , това бяха и думите на собственика !!! Следващото такова мироприятие ще бъде един ден обиколки , един ден драг , с преспиване и т.н. Тогава ще имате достатъчно време да си подобрите времената и да се направи както си е по правилата :P Не случайно също бях писал , че съм бос в тези неща , ама карай на чужд гръб и 100 тояги са малко :P Генчо , а ти ако искаш да знаеш си най-облагодетелстван от всички , заради моя грешка ( ама ти можеш да кажиш че си и ощетен !!! ) защото след първия ти старт ти директно отиде на полуфинал !!! и след това на финал !!! Твоите времена са следните - 32

1,18,17

1,17,35

1,16,05

а на пича със Сивик 5генерация 1.5 90 коня без модификациии !!! !!! !!!

9

1,17,56

1,17,17

1,16,39

1,15,90

1,15,28

:P

 

 

Времената и аз ги чакам , не зависи от мене :P Мога да ви дам само времената които всеки един от вас е дал при обиколките !!!

<{POST_SNAPBACK}>

Претстави си ако бях опознал пистата ,моето 5 време е от първата ми обиколка на тази писта :P Редактирано от alberrto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

joro_bul @ Apr 3 2006, 05:50...да скъсам и то на газ един колега и да няма кой да го документира

Joro Bul Win drag video :P ...пия домашна гроздова + каменица за разредител :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

joro_bul @ Apr 3 2006, 05:50...да скъсам и то на газ един колега и да няма кой да го документира

Joro Bul Win drag video

:P ...пия домашна гроздова + каменица за разредител :P

<{POST_SNAPBACK}>

качи ли някаде другаде снимките :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer
:PУтре сутринта като сръбна кафето....че трябва малко да ги смаля....ше ги сложа в галерията.... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tinki

брей кви били капризни тез хондаджиийТино брат аз също съм недоволен:1.Другия път да е в ден когато мога да дойда2.Да ми намериш неква резачка че мойта я продадох(така де нема да работиш с материали от клиента-ква е таз организация)3.Искам 3 хамака 2каси бира и 6 негъра вятър да ми прават и да може като турбо да ги ползвам :P Хора важното е че фън е станало който е отишъл само за победа :P ТИНО голямо евала всичко на готово поднесе .Пък като за 1-ва такава сбирка направо безпроблемно е минало.За следващите вече 1по 1 ще се изглаждат нередностите.Аре със здраве :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

хаиде давайте снимките да видия какво съм пропуснал

<{POST_SNAPBACK}>

много..........

......как девойка натупа всички в клас до 1300сс и добре че не продължи и в горния клас :P

......как Тино ни отупа всички до 1500сс, ама той продължи и в 1600 и там опуха почти всички

.....как TYPE-R падна от CRX+турбо, а двете падат от NSX

..................................................

..................................................

..................................................

:P

<{POST_SNAPBACK}>

абе вие луди ли сте бе?кои ЦРХ е бил с турбо?ако говорите за сивия с петолъчата няма турбо!!!сигурен съм 100% защото познавам собсвеника....хахах

<{POST_SNAPBACK}>

еми да луди сме,ся ше излезе че и ний го познаваме, че само ти не знаеш че има турбо, че черната хонда на Саджита е била негова преди това и си има причина да върви така, като опуха дори и олекотената на Дарко - сорри Дарко :P ай че е бая късничко вече ,,,,,,,,,,,,, :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest forkson

ааааааааааааааа ужас ... 1во е не дойдох 2ро че тъпия сайт bgphoto не ми се отваря ;(няма ли милостиви хора да качите в дата.бг примерно :P

Редактирано от forkson

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Тука е девойката ....срамежлива съм,и се покривам :P

Иначе против нямам да ме зарадвате с някоя друга снимчица... :P

 

Организацията беше перфектна!!Благодаря на всички за невероятното изживяване!! :P  :P

<{POST_SNAPBACK}>

Май ве4е си най известната МАЦКА Хондаджийка :P

Фен съм ти :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...