Jump to content
Guest Tino

Състезание ! 02.04.2006г.

В кой клас ще участвате !!!  

112 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Guest Renzo_80

Наистина беше много яко,организацията беше на ниво и се надявам да има още много такива срещи и всяка следваща да е по добра от предишната!!!!! :huh:Идеята на Ма4о две от три на драга си я бива!П.П. И аз имам снимки но най-вероятно ще ги кача утре. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

И мен ме искефи много, поздрави за организацията :)

А това ,че паднах от Тино изобщо не ме натъжава ,човекът бе непобедим .

<{POST_SNAPBACK}>

Колега, ние с тебе не ставаме много за драг с тези лимузини ;) Аз честно да си призная с всеки старт се изненадвах, че продължавам да се състезавам. Отидох без никаква предварителна подкотовка и дори до последно не знаех, че ще се състезавам. Когато ми казаха, че излизам на финал, чак не вярвах! :) Между другото за последния старт с Тино съединителя ми беше прегрял вече. Направих няколко старта без никаква почивка и много го изтормозих, като се опитвах да не препилвам при стартирането гуми. Това оказа голямо значение също на последния старт с Тино. Но това няма никакво значение, пича си ме би тогава и победата му за 1-вото място си е заслужена, лично го поздравих след драга :) Поздрави Тино, супер си направил автомобилчето, все в същия дух :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZnipeR

Евала на организаторите и домакините от клуб Дракон, перфектно беше!

Евала на Тино за организацията!

Евала на Хондите и на пичовете!

 

Ето малко снимки и клипчета и от мен

Hisar @ data.bg

 

Публикувано изображение

Нас не догонят!

 

нямам сили за повече ... а луд умора нямал :)

<{POST_SNAPBACK}>

вас ли наказахме в началото на завои :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shestia
:worthy::););):) E не нямам думи, било е нещо невероятно, само поздрави за организаторите, дано инициативата продължи и преди националната среща да се вмести пак една такава загрявка! :) Аз лично до тогава има още яко да съжелявам че днеска не дойдох, но в моя случай нямаше какво да се направи.... Радвам се че яко сте се забавлявали, давайте ако има още снимка да си плакнеме очите! ;) Демоне, ти нали до последно уж нямаше да се пускаш, хаха знаех си че няма да издържиш на изкушението, като чета комантарите сте си спретнали интересен драг! :) А за 1.3 там дето колежката е рязала наред, е това е трябвало да се види, ама айде аз сега от компютъра да не се заяждам! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Демоне, ти нали до последно уж нямаше да се пускаш, хаха знаех си че няма да издържиш на изкушението, като чета комантарите сте си спретнали интересен драг! 

<{POST_SNAPBACK}>

Ако ми беше казал нямаше да ти повярвам, наистина така мислих :) Направихме си кефа, това е най-важното :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

Я дайте некво класиране ама с никовете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Gafa

Някой тук смачка всички момчета , специално поздравления на шофьорката или пилота до 1300кубика Мацка

Редактирано от Gafa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest genchotur

Като получа резултатите от Драг състезанието ще ги пусна , но няма да е по-рано от утре !!!

Генчо , ако от нещо не си доволен можеш да ми кажеш , както и всеки един който не му е харесало нещо , ще го оборя или ще се съглася с него !!! По отнпшение за наградния фонд - не искам да се нагърбвам с такава отговорност , но следващия път , на следващото състезание ще го направим с награден фонд да видим как ще стане !!!

<{POST_SNAPBACK}>

напротив много съм доволен от почти всичко само дето малко нещата бяха недовършени можеше поне на финала да се направи някоя обиколка в повече и да се сумират резултатите и на фона на това да се излъчи победител примерно щото са ко стана бих сики пак втори както и да е .другото което беше доста гадно е как сварши сичко аиде дори и да няма награден фонд да имаше една сталбица да запечатиме момента щеше да достатачно ,,,но като цяло поздравявам организаторите за вложените усилиа получи се много приятно :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

НЯКОЙ ПОЗНАВА ЛИ младежа с червения JAZZ ---проявявам интерес към тая оса

Редактирано от group4dam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest genchotur

НЯКОЙ ПОЗНАВА ЛИ младежа с червения JAZZ ---проявявам интерес към тая оса

<{POST_SNAPBACK}>

знамго да казва се Руслан-0888268030

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest genchotur

когато бях на пистата имаше толко камери няма ли да пуснете филмите да ги видиме :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_pr

евала за организаторите. мероприятието беше невероятно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

вас ли наказахме в началото на завои  :worthy:

<{POST_SNAPBACK}>

нас - туристи някакви, опознавахме пистата

 

Колега, много добре си настроил прелюда, стои като ваденка по завоите. Не само заради сликовете. А аз хванах морска болест ...

 

Gafa много яки снимки! евала ти за саможертвата, как лежеше по поляните в опасна близост до пистата и до подскачащите хондички! сигурно бягаш доста бързо :)

И моята мръсна и ожулена колица е излязла добре. Ама от Хисаря до Калояново 3 мивки ме изгониха - не работели неделя ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

ами имам предложение :worthy: - да се направи една обща галерия на лесно място за отваряне и всеки съклубар да може да качва в таз галерия, че има проблеми със сваляне и отваряне на снимки и клипове а таз операция става много трудно в нашия форум. таз сутрин се опитах да отворя няколко линка дадени от колеги и компа ми блокира. моля ; някой по - открехнат да се заеми с тая идея ако изобщо е възможно и съм сигурен, че има направени снимки и клипове за поне 100-тина гигабайта. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Gafa

Аз все още чакам някой админ да ми се обади и да му дам малко снимки ако иска де :worthy:))кЮ то ми е 166870013

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kolio

Пичове имам малко клипчета и снимки, ще ги сложа на ниакои сайт да може да ги дурпате и гледате ама още не съм ги хостнал. Малко търпение :worthy: , иначе е беше много яко, нямам на всички клипове ама толкова можах да направя, не се бях подготвил много добре, най-много клипове има в класа 1400-1500 (съжалявам за което ама тва е).

Редактирано от kolio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest genchotur

Пичове имам малко клипчета и снимки, ще ги сложа на ниакои сайт да може да ги дурпате и гледате ама още не съм ги хостнал. Малко търпение  :worthy: , иначе е беше много яко, нямам на всички клипове ама толкова можах да направя, не се бях подготвил много добре, най-много клипове има в класа 1400-1500 (съжалявам за което ама тва е).

<{POST_SNAPBACK}>

даи да гледаме имаш ли видео от обиколките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iceman1234

Най-после успях да ги кача - клиповете. Голям зор - ама са много! Дано ви харесат: Клипове

И отново пускам линка за снимките, ако някой не ги е прегледал още! снимки

Публикувано изображение

:worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HondaFen

Голям купон!!! Поздравления за Tino - перфектна организация и перфектна кола. Ей батка, я си признай как я накара да тръгва така. Кво точно си пипал по нея? Много съм любопитен с какво се различава от мойта. Не се срещнахме в пряк двубой, но със сигурност щеше да ме напръскаш. Дай някъв жокер за силовия туненг, който си провил. Още веднъж - ЕВАЛА :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

Като получа резултатите от Драг състезанието ще ги пусна , но няма да е по-рано от утре !!!

Генчо , ако от нещо не си доволен можеш да ми кажеш , както и всеки един който не му е харесало нещо , ще го оборя или ще се съглася с него !!! По отнпшение за наградния фонд - не искам да се нагърбвам с такава отговорност , но следващия път , на следващото състезание ще го направим с награден фонд да видим как ще стане !!!

<{POST_SNAPBACK}>

Аз не съм доволен щото преебаха моя клас 1800-2000 на драга като въобще не ни пуснаха. Казаха да се подготвяме и като отидохме отвориха пистата за всички и нас никой не ни извика. И се пуснахме с Алберто, но не мисля че ни засекоха времената. Иначе естествено че ми хареса и не съжелявам че отидох :) , но е кофти така като стане... Поздрави Тино беше добро мероприятие даже малко тен на ръчичките имам вече :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

Кой по желание ще обработи видеоматериалите и ще ги качи някьде щото моя компютьр не позволява да извьрша таз дейност :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest insane

и аз да се включа с благодарности към Тино и всички други, които се занимаваха с организаторска дейност :worthy::) , щото колкото и да сме надъхани нямаше да се съберем без хора като тях! :) Искам да дам идеи за следваща подобна сбирка на писта: - на обиколките да се правят 3 обиколки и да се взема най-добрата - на Драг-а човек да отпада при 2/3 загуби от опонента, така се избягват разни случайности които са попречили от първият път да се изявят шофьорите. - още на входа да се записва кой е за обиколки и Драг и после само да се викат по номера, така за по-малко време ще се премине през "бюрокрацията" и ще има време за повечето тормоз на Хондичките, както предложих ;) Получи се добре, радвам се , че се събраха много хора от цяла БГ!Поздравления ентусиасти! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Искрено се извинявам на всеки един клас след 1600 :worthy: Просто нещата вече тогава се обаркаха , имаше много хора които така или иначе недоволстваха , заради закъснението с телгенето на жребии , съжалявам !!! До следващия път ( когато не знам кога ще е , но определено няма да е много скоро ) ще има по-добра организация , която най-вече ще бъде повече време подготвяна , а не всичко в последния момент :) Мерси за поздравленията :);) постарах се на всеки да се хареса :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest genchotur

Кой по желание ще обработи видеоматериалите и ще ги качи някьде щото моя компютьр не позволява да извьрша таз дейност :worthy:

<{POST_SNAPBACK}>

ела в сряда на срещата и донеси видеото и ще го оправя нямаш грижи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest genchotur

момци някои да има записан финала на обиколки че не мога да го открия :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest radio_manbg
;) е прецаках се този път и ме нямаше на мероприятиетоевала че сте си изкарали готино евалата и на хората организирали го :):):):worthy: а

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

Аз не съм доволен щото преебаха моя клас 1800-2000 на драга като въобще не ни пуснаха. Казаха да се подготвяме и като отидохме отвориха пистата за всички и нас никой не ни извика. И се пуснахме с Алберто, но не мисля че ни засекоха времената. Иначе естествено че ми хареса и не съжелявам че отидох :) , но е кофти така като стане... Поздрави Тино беше добро мероприятие даже малко тен на ръчичките имам вече :worthy:

<{POST_SNAPBACK}>

 

Алберто напляска ли те --- не разбрахме ????????

Редактирано от group4dam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

Аз не съм доволен щото преебаха моя клас 1800-2000 на драга като въобще не ни пуснаха. Казаха да се подготвяме и като отидохме отвориха пистата за всички и нас никой не ни извика. И се пуснахме с Алберто, но не мисля че ни засекоха времената. Иначе естествено че ми хареса и не съжелявам че отидох :worthy: , но е кофти така като стане... Поздрави Тино беше добро мероприятие даже малко тен на ръчичките имам вече :)

<{POST_SNAPBACK}>

 

Алберто напляска ли те --- не разбрахме ????????

<{POST_SNAPBACK}>

Хехехе То че ме напляска напляска ме само че останах изненадан с колко малко ;) Иначе на обиколките разликата беше голяма, но лошото беше че водача се изложи объркахме пътя и закъсняхме и карах без да познавам пистата и карах опознавателно :) А доколкото разбрах, които бяха навреме там бяха покарали. Но все пак беше забавно да понатоварим Хондите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

абре няма ли най -после да видим какви резултати сме дали? :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum
:worthy: само аз ли съм изгорял като морков?там е друг сезонен пояс! супер временце беше, трябваше да стоя с рено чадърчето през цялото време

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

:) само аз ли съм изгорял като морков?

 

там е друг сезонен пояс! супер временце беше, трябваше да стоя с рено чадърчето през цялото време

<{POST_SNAPBACK}>

и аз съм червен кат домат :worthy: хванах текезесарски тен, :) и очилата ми се отбелязаха :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

абре няма ли най -после да видим какви резултати сме дали? :worthy:

<{POST_SNAPBACK}>

предполагам, че Тино ще ги качи или пРаЗна тИкВа - Жоро, за което Ви мерси в аванс :) Редактирано от joro_bul

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GT 4G

Абе какво да ви кажа, отдавна не ми е било толко готино! Организацията беше на високо ниво и стана отлично представление! Така се надъхах след това, че по Тракия на Хондио му изкочиха буталата :):worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GT 4G

:) само аз ли съм изгорял като морков?

 

там е друг сезонен пояс! супер временце беше, трябваше да стоя с рено чадърчето през цялото време

<{POST_SNAPBACK}>

и аз съм червен кат домат :) хванах текезесарски тен, :) и очилата ми се отбелязаха :worthy::)

<{POST_SNAPBACK}>

Сутринта си сложих червена фланелка, че да съм в тон с мутрата си ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Ето я най-трудната ми среща на драг-а :plane:

Аз и Тино, наистина разликата е малка от старта, но до края не можах да я стопя, наистина колата му върви много добре :D

 

Link: Honda Civic Sedan - D15B2 (DEMON) vs. Honda Civic Hatch D15B2 (TINO)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

най- яко е изгорял REDPOWER , А най-смешно MAGNUMA на цайси :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

най- яко е изгорял REDPOWER , А най-смешно MAGNUMA на цайси  :plane:

<{POST_SNAPBACK}>

трябваше аз да си карам със чадърчето, като каска направо

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

Мдааа, че иначе още няколко такива мероприятия и ще го докараш като аватара на цвят :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest street_fighter

хаиде давайте снимките да видия какво съм пропуснал

<{POST_SNAPBACK}>

много..........

......как девойка натупа всички в клас до 1300сс и добре че не продължи и в горния клас :plane:

......как Тино ни отупа всички до 1500сс, ама той продължи и в 1600 и там опуха почти всички

.....как TYPE-R падна от CRX+турбо, а двете падат от NSX

..................................................

..................................................

..................................................

:D

<{POST_SNAPBACK}>

абе вие луди ли сте бе?кои ЦРХ е бил с турбо?ако говорите за сивия с петолъчата няма турбо!!!сигурен съм 100% защото познавам собсвеника....хахах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CALYPSO^

Тино, кога ще си видим времената от ДРАГ-а? Защото съм адски любопитен :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...