Jump to content
Guest Tino

Състезание ! 02.04.2006г.

В кой клас ще участвате !!!  

112 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Guest stan4o
Отговорено (Редактирано)

Станислав Иванов Акорд СА5 2000сс рег# С6471МА зрител:balloon: Иначе се включвам в клоната от София, ще се пробвам и на обиколки, а на драг ако има някоя друга СА5 или 3 за да не ставам за смях на 50м зад другия ама като гледам май при 2000сс работата е сериозна! :hondarulez: Омбре, дай 30м преднина и да се дърпаме за купона:bounce:. Ама теб така или наче ще те дисквалицират щото буквите дето не ги знаеш започват с "Т" :ebanjeee:

Редактирано от stan4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mafiaboyzclan

единственото което ме притеснява е че на 2-ри сините играят с чорбата! просто не мога да изпусна срещата! има вариант да се отложи мача щот на 6-ти се играе с Шалке! абе не знам...като наближи датата ще си кажа, защото не ми се иска да изпусна авто сбирката ама и мача ми се гледа :hondarulez: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest alberrto

Пишетеме и мен да ви покажа за какво иде реч JAZZ-1800 С 4965 АА ако не го сменя до тогава АЛберто димитров,драг ,обиколки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest radio_manbg
:blink: Колеги нали уж щяхме да се събираме повече аз така като гледам само 36???нещо несериозно сте го подкарали!!!:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

:blink:

Колеги нали уж щяхме да се събираме повече аз така като гледам само 36???

нещо несериозно сте го подкарали!!!:cool:

<{POST_SNAPBACK}>

Не сме малко ;) само помисли колко коли има на едно състезание ( от подобен вид ) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

достъчно сме :) най-сериозните :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

Мама му да /// как се изкушавам да припаля и аз ама много път бе от Варна. Ще помисля още :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

Мама му да /// как се изкушавам да припаля и аз ама много път бе от Варна. Ще помисля още  :(

<{POST_SNAPBACK}>

Ако няма промяна в плана, аз съм там! Хем ще го съчетая с почивка някъде на планина :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest simon_crx

:angry:

Колеги нали уж щяхме да се събираме повече аз така като гледам само 36???

нещо несериозно сте го подкарали!!!:puke:

<{POST_SNAPBACK}>

няма проблеми мен ме пи6ете и в другите класоже само без турбо да е,важното е да е по интересно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest genchotur

Генадий Кортезов ф22а1 обиколки хонда хехе :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest arwen

ами добре 4е ми казаха слу4айно.Много се радвам,4е 6те се слу4и това мероприятие. Нямам търпение. Карам си 4иста 1.5 16V без никакви добавки.Казал съм и на познати от Пловдив, които също 6те дойдат.Има ли някакъв 4ас и място на тръгване от София?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

още не, но предлагам на всички софянци да се съберем в 9:00 някъде към края на цариградско (или на ОПЕТ на 4-ти километър), за да можем бавно и спокойно да стигнем до Пловдив към 10:30

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

още не, но предлагам на всички софянци да се съберем в 9:00 някъде към края на цариградско (или на ОПЕТ на 4-ти километър), за да можем бавно и спокойно да стигнем до Пловдив към 10:30

<{POST_SNAPBACK}>

До Пловдив не е задължително да стигате :hondarulez: по магисталата не се отбивате за Пловдив , а продължавате надолу и отбивате за отбивката за Карлово !!! предполагам , че ще се намери кой да ви чака , макар че Емо ( 1нет ) е ходул до пистаа и предполагам ще се оправи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iceman1234

Ами може да ги чакаме под надлеза на магистралата, ако се уговорим така. Примерно малко по-рано се събираме на гребната и от там отиваме под надлеза, а като пристигне софийската група си правим доволно шествие към пистата! :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

Ами може да ги чакаме под надлеза на магистралата, ако се уговорим така. Примерно малко по-рано се събираме на гребната и от там отиваме под надлеза, а като пристигне софийската група си правим доволно шествие към пистата!  :hondarulez:

<{POST_SNAPBACK}>

разбиа се че ще е така, само час да уточниме :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest genchotur
:hondarulez: ок значи се разбираме софииската група тръгва от опет в кръговото на 4 километър в 9-30 а се събираме към 9 нали аз съм там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

:hondarulez: ок значи се разбираме софииската група тръгва от опет в кръговото на 4 километър в 9-30 а се събираме към 9 нали аз съм там

<{POST_SNAPBACK}>

и аз :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

още не, но предлагам на всички софянци да се съберем в 9:00 някъде към края на цариградско (или на ОПЕТ на 4-ти километър), за да можем бавно и спокойно да стигнем до Пловдив към 10:30

<{POST_SNAPBACK}>

както казах и по-рано, на 2ри има формула много рано. но колкото и да е рано, се събираме при Омбре да я гледаме. Така че там ми изглежда добра изходна точка.

То не пречи да се чакаме и някъде другаде, ама със срещата на Пловдивската група стават 3 срещи и ще изгубим повече време да се събираме на срещите отколкото за целия път.

 

Аз да не се намесвам много, че може би ще дойда направо на Калояново ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Имам желание да участвам, но не вярвам да имам време :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

9.00 на Опет - там сьм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

Димитър Ковачев, В9340КА, 2000сс, Всички видове, че знам ли може некви нови да измислите :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

Имам желание да участвам, но не вярвам да имам време  :D

<{POST_SNAPBACK}>

е ама и ти си един ,ми намери време де :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

Николай Календжиев, ЕН1211АС, 1500сс, Драг

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Значи последно:Който ще ходи при Омбре: Събирате се там и тръгвате когато решите.Който иска да е с главната агитка, идва в 9 на ОПЕТ.Пловдивската група ни чака под моста в 10:30 (или ние ги чакаме, което ме съмнява :D )Които ще ходите при Омбре, ако можете да сте в 10:30 в пловдив, ОК, ако не, ще се видим на пистата.Мисля че този план е добър .... засега :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

от къщи до под моста на магистралата са 1500м. така че ви чекам там пиленца :D:D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho

ами колегите от пловдив некаде ще се събирате ли преди да ходите под моста на магистралата...ако да каде и кога щото немам идея за кой мост ми говорите :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest coso

9:00 на ОПЕТ е супер, ще бъде грандиозно шествие!А иначе аз бях на пистата в началото на месеца, така че с пътя няма да имаме проблем! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

малко :P някои ако иска да се вози при мен до Пловдив и обратно :D няма проблем :lol: ще си делнем бензинеца :P:P и имам едно предложение :D разбирасе това е само предложение :P ако мислите ,че идеята е добра може да го направим :D говоря за някъкъв награден фонд :P примерно в всеки клас ,състезаващите да си съберем от по 5лв на кола ;) и така победителя да си гепи некои лев да почерпи :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Момчета, аз отпадам от групата :lol: Този уикенд бях на семинар и пропуснах срещата в Сф, за което се извинявам, а следващия и по-следващия уикенд ме чака яко бачкане, така че отпадам от гонките. Посипвам си пепел и обещавам другия път да съм още от петък на пистата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Georgi Kirov

Момчета,

никой от вас не се сеща да се обади за да се уточни:

1. начален час

2. продължителност

3. програма

4. бройка коли

5. как ще бъдат обозначени колите така, че да ги разпознаем? Направихме ви компромис за входа, но ако вие не си поемете отговорността няма да има начин да ви отсяваме, з-то на принципа "този е с мен, онзи и той е от клуба..." няма да се получи...

Мислите ли, че е редно ние да ви молим за тези неща?

 

 

П.С. Само една идейка да вметна: мисля, че ще е идейно и интересно и за самите вас да помислите и върху предложението на npa3Ha_TukBa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

верно бре,!!! това го забраихме, но си мисля че що е хонда на 02.04 е от клуба, все пак имаме над 1500 членове :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iceman1234

ами колегите от пловдив некаде ще се събирате ли преди да ходите под моста на магистралата...ако да каде и кога щото немам идея за кой мост ми говорите :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Михо, ами аз предложих идеята да си се съберем на гребната преди това, те колегите от София смятат, че 10:30 е добре да ги чакаме, така че ако сме в 10:00 на гребната, да се съберем и потеглим за втората среща (със софииската група) до 10:15. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

относно събирането на Пловдивската група има нова тема!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Някъде бях чел че мероприятието щяло да започне в 11:00 ама сега като се замисля май е било за откриването. Затова и предолжих да сме в 10:30 в пловдивско.... както и да е извинявам се.Като гледам се заформя списък от около 40 коли за състезанията... можеби 50А това кого да пускате, имаме списък със записалите се. Най-добре ще е който се е записал - участва, който не се е записал, седи в публиката. Звучи гадно, ама това е положението. Трябва да има някаква организация.Ако искате в петък ще направя една извадка и ще ви пратя списък на и-маил.А колкото до Празна_Тиква... аз поне не разбрах за предложението му... само прочетох че иска да участва и че кара Ауди. Моето лично мнение е, че е по-етично да не участва, но пък аз лично не мога да го спра, щото съм никой.Георги, дай ми моля те тел. за връзка, ако някой от пловдивската агитка, който е говорил вече с теб не ме изпревари.п.с. Ако ще участват колеги които не четат форума, нека някой техен приятел да ги запише тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

Предлагам! записването да продължи до петък 12.00ч. и да бъде направен списък с участниците :D който да се връчи на организаторите на постата, за да няма недоразумения :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Понеже не открих друга тема.Да ме броите за записан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest arwen

Александър Попов, СА 9415 АН, 1400-1500, драг и обиколкиРадвам се,че ще се пътува в пакет до Пловдив. Гледката наистина ще е красива.Гледам,че съм новак?!? Искам да знам фактът,че съм се записал в сайта прави ли ме член на клуба, или трябва да направя още нещо???Какви обозна4ения за колите предлагате да си направим.Имаме о6те няколко дни, така 4е да можем да ги унифицираме и да не се излагаме? Поредни номера според предварителния ред на записване който да се публикува в 4етвъртък??? Имената на състезателите на страни4ните стъкла?/струват сигурно лев-два/утре 6те мога да кажа със сигурност//??? Нека си го направим културно....за да не ни викат 4е сме малоумни от фен-клуба.... познавам такива :lol::D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Вече си член :lol:

Хроносе, напиши си номера. това ни е идентификацията.

иначе за там ще потготвя колеми числа и ще ги лепим по стъклата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

А това кого да пускате, имаме списък със записалите се. Най-добре ще е който се е записал - участва, който не се е записал, седи в публиката. Звучи гадно, ама това е положението.

Тва ми прозвуча малко кофти ! :lol: Кво толкоз ...няма място на пистата за всички хонди ли ! Нали идеята е и да се съберем ...като едно цяло....повече хонди....кво значение има кой ше се пуска и кой ше се кефи отстрани и ше скандира "Давай Майна или нещо от сорта".....някак си ми звучи кофти половината вътре...половината навън....при зяпачите! А пък и съм сигурен че има хора ,които все още не са наясно дали ще успеят да отидат поради някви ангажименти и т.н. Ако в последния момент успеят и имат желание да се пускат и те....как ше стане работата...! Сори "мой" ама не си се записал ! А човека примерно пътувал 100 километра да се включи в купона ! Не знам....може да не съм прав....ама такова ми е мнението ! Не търся спорове или скандали с някой ! Просто представям своето виждане по въпроса !п.с...Някой знае ли колко коли събира , евентуално без да пречат на шоуто пистата !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...