Jump to content
Guest Tino

Състезание ! 02.04.2006г.

В кой клас ще участвате !!!  

112 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Guest iceman1234

Roadracer, не се пали толкова човече. Като гледам почва едно голямо объркване да нахлува из между хората. А ето и причините които аз виждам в случая. Уважаваните ни домакини на пистата ни правят огромен реверанс, с които даже може да си навлечат гнева на доста редовни неделни рейсъри от пистата, като я правят Затворена (само нашия клуб ще я ползва) за деня, а отгоре на това и си урязва приходите от по 2лв на човек - редовен вход и още по 1лв, ако искаш да се състезаваш. Та според мен, затова и хората с право искат да им предоставим ясен план на мероприятието - как ще се пускаме, до кога и т.н. А и как ще ни обособят, за да влезнем ние без такси, а публиката със! Аз така виждам положението. Сега остава само въпроса наистина как по-бързо да си предоставим данните и подробностите със организаторите на пистата. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tinki

една лоша вест тъй като ве4е не съм собственик на колата ме бройте само за драг :thumbs1: то с новия собственик ще сме там ма той не си пада по тея неща пък аз несмея да издевателствам много

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest forkson

Ми аз май ще идвам ама... ще видим кво ще стане :worthy:тамън да видя толкова много истински коли на 1 място хах :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Колеги , аз говоря с организатора и отговорника на пистата и с него тази седмица , утре предполагам ще се видим за да се срещнем и да се разберем по-подробно как ще протече всичко !!! В София ще се видим , така че който иска да дойде на срещата от колектива на борда на директорите да заповяда :worthy: На мене ми се искаше всичко да поче по отрано , защото щеше да остане повече време за записване и гонки , но явно страстите по Формула 1 са по силни :thumbs1: Така , от това което си мисля следва :

Официялно начало на мироприятието : 11:00 часа !!!

За да няма наистина сърдити , и защото на няколко пъти ви казах , че не всеки може да се запише от интернет , записване ще има и на самото място !!! Тези които са се записали по интернет ще получат номерата си още сега , а останалите на място !!! Всяка кола ще има собствен номер , който ще се залепи в горен десен ъгъл на предното и задното стъкло !!!

Аз със сигурност ще бъда на пистата по-рано !!!

Мисля че е добре и е редно пък и интересно след края на нашето състезание да пуснем желаещи на други марки да се пробват с нас !!! Награден фонд мисля , че не е задължително да има , прави се за спорта а и сумат от 5 лв не е малка !!! Така окриването е направено в 11:00 следват опознавателни обиколки на пистата за състезаващите ( не драг !!! ) , така около 1 час 30 , ако не и по-малко !!! Прави се едно разбъркване на листчета за да се види кой срещу кой ще стартира ( казахме , че при обиколките няма нужда да се разделя на класове и т.н. !!! там се гледа за време ) и почват , през това време продължават да се записват участници за обиколки и стартове !!! като тези за обиколки ще се записват до 30 мин. след започване на състезанието !!! Ще се консултирам с организаторите колко време е нормално да се даде на две коли да стартират , финишират и излезнат от пистата , но предполагам , че 3-4 максимум са достатъчни !!! Вървят елиминации и най-сръчния и бързия печели !!! Записване за драг ще се прави до предпоследната обиколка , теглят се кой срещу кого в класове !!! и се започва с 1300-1400 ( 75 к.с. ) и нагоре !!! определят се шампиони в касовете и след последния клас ( турбинирани ) се рпавят стартове между шампионите на различните класове ( ако има смисъл , това ще се разбере от дадените времена на 400 метра !!! ) и се определя най-бързата ХОНДА сред атмосферките ( пък ако има атмосферка , която да бие турбинирана , само ще й се радваме :worthy: ) Иииии , след това пистата се отваря за желаещи да се дърпан с Хондите !!!

Хондите ще се паркират на едно място , участниците в състезанието на второ , а желаещите да зяпат , но с други марки коли ще се допускат след заплащане на входна такса !!! Съжелявам , но приятели , не приятели това е положението , някаква организация трябва да има !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino
Отговорено (Редактирано)

Записалите се до 27.03. , записването по интернет ще бъде до петъка , защото след това ме няма да ме има в нет-а !!! Цифрите пред всяко едно име са номер , който ще получи всеки един участник !!!

 

 

Драг

 

1300 - 1400 до 75hp

1 Бате ви Фриско , М 4414 ам ,1300 сс , драг

2 Darco-и аз съм в клас Д13 с зеления алигатор

3 ma4o - Иво Атанасов С 4302.... 1.300сс за драг

4 PROKURORA - клас 1300 куб.см Д13Б2---ИВАН ПАНАЙОТОВ РВ8338АР

5 Atanasbe - Атанас Благоев РА 2000 АК 1300сс обиколки

 

1400 - 1500

6 Joro bul -Жоро Нонов номера за сега е РВ6025ВВ 1500сс драг,

7 1net - Емил Попов - С4038ХН, 1500куб драг и обиколки

8 RadioMAN BG - Теодор Павловски С 3533 ХА - 1400 куб

9 arwen - Александър Попов, СА 9415 АН, 1400-1500

10 OXYGEN - Николай Календжиев, ЕН1211АС, 1500сс

11 mihho - Михаил Коцев със номер PA 3476 AH ..1400cc драг

12 didone - Мартин Войнов-1500сс/ СА2352АР / ще пробвам и на двете

13 Tino - C8488MT 1500

14 tinki - драго иванов С9727ХТ 1.5

15 vodkin - Владислав Дерменджиев, СА4697АВ, 1500 кубика,

16 stonez - Георги Стойков, 1500сс СТ 7403 СА, за драг-а

17 Mainata - в клас до 1500сс -драг,Антон Петков РВ8466ХК

18 iceman - EG4 1500сс за драг РВ 0674 АС Руслан Пашов

19 insane - Чавдар Стойков, СН 0266 АН, до 1500, Драг

20 HondaFen - Михаил Стоянов civic D15B2 хечбек с номер РВ5408АС

 

1600

21 greenwather - СА 3943АВ Даниел Василев

22 mafiaboyzclan - Светлин Александров 1600 куб.см С 4973 КХ

23 Magnum - Иво С6600 1600 кубика драг и обиколки

24 simon crx - рв4741ха crx d16a9

25 martotuning - Драго, PB 6300 XB, honda del sol,1600cc предимно драг

 

2000

26 Alberto - JAZZ-1800 С 4965 АА

27 VTEC Inside - Димитър Ковачев, В9340КА, 2000сс,

28 STAN40 - Станислав Иванов Акорд СА5 2000сс рег# С6471МА

29 Ombe - 2.0 л. С 2395

30 DjSprite - 2,0 литровия клас

 

 

Обиколки

 

5 Atanasbe - Атанас Благоев РА 2000 АК 1300сс обиколки

29 STAN40 - Станислав Иванов Акорд СА5 2000сс рег# С6471МА

3 ma4o - Иво Атанасов С 4302.... 1.300сс

11 mihho - Михаил Коцев със номер PA 3476 AH ..1400cc. обиколки

12 didone - Мартин Войнов-1500сс/ СА2352АР / ще пробвам и на двете

15 vodkin - Владислав Дерменджиев, СА4697АВ, 1500 кубика

7 1 net - Емил Попов - С4038ХН, 1500куб драг и обиколки

23 mafiaboyzclan - Светлин Александров 1600 куб.см С 4973 КХ

8 RadioMAN BG - Теодор Павловски С 3533 ХА - 1400 куб

9 arwen - Александър Попов, СА 9415 АН, 1400-1500

23 Magnum - Иво С6600 1600 кубика драг и обиколки

2 Darco-и аз съм в клас Д13 с зеления алигатор

26 Alberto - JAZZ-1800 С 4965 АА

32 genchotour - Генадий Кортезов ф22а1 обиколки

27 VTEC Inside - Димитър Ковачев, В9340КА, 2000сс,

 

Пак повтарям ще можете да се записвате и на пистата в самия ден !!!

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

бравоооо Тино :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zhivko
Отговорено (Редактирано)

Zhivko-1.4 драг .Ще загрея на слизане от Пампорово малко гумите ,дано да дойда на време. РВ 45 48 АМ

Редактирано от zhivko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zhivko

бравоооо Тино  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Жоро ти що в тоя клас ве пич нали си 1.6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Мене ме няма никаде.С 9638 КТ, драг и обиколки-2200куб.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest genchotur

момци сички мераклии от софиа имаме покана в събота в 13-00 при любо на симеоновско шосе на малко барбекю да се разберем за неделя къде кога и как ще трагнем за пловдив всички ентусиасти да се чустват поканени

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

бравоооо Тино  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Жоро ти що в тоя клас ве пич нали си 1.6

<{POST_SNAPBACK}>

ми мойта 1,6 е дефорсирана ;) нали съм на гъз ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

Пишетеме и мен да ви покажа за какво иде реч  JAZZ-1800 С 4965 АА  ако не го сменя до тогава АЛберто димитров,драг ,обиколки

<{POST_SNAPBACK}>

Там съм --- това трябва да се види!!!

Rebel-да вземе матора та да се пуснем с циклетите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

Оффф дано и след неделя сьм сьс сьщия номер който ми е дал Tino :censored::angry::slap:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest martintuning

още един бърз- дюк сол 1600сс.vtec майна за драг :censored: PB3254XH,да му пробваме силичките :angry::slap:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest simon_crx
Отговорено (Редактирано)

жоро црх втек не му знам рег номер ама е била в софия колата синя красио црь 1ва генерация 1.6

Редактирано от simon_crx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

жоро црх втек не му знам рег номер ама е била в софия колата синя красио црь 1ва генерация 1.6

<{POST_SNAPBACK}>

Нищо не разбрах от мнението ти :cool: Ти си записан за участие - 24 simon crx - рв4741ха crx d16a9 сега искаш още един да запишеш ??? или ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

имам един въпрос ако вали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

имам един въпрос ако вали?

<{POST_SNAPBACK}>

Ако вали , за следващата седмица :) Кафето не си го пия с Минчо Празников , не знам , моля се да не вали !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino
Отговорено (Редактирано)

Това е подробно описание , което сме го мъдрили с Жоро от клуба на писта Дракон вчера ! Условията са такива, изменение няма да има , защото вече всичко е уговорено и решено ! Ако има недоволни , съжелявам , на няколко пъти ви питах за предложения и съвети !

 

Начало 11:00 !

Подгрявщи обиколки до 11:50

12:00 теглене двойки в състезанието за време ( обиколки ) !

Записване на място за обиколки до 11:30 !

Начало на състезанието 12:30 !

Продължителност на старт-а 3 минути ( 1 старта на две коли от срещуположните страни на пистата , финиш-на мястото от където е стартирала всяка една от колите и излизане от пистата ! )

До 13:30 записване на място за драг състезанието !

13:30 край на състезанието по обиколки !

14:00 теглене двойките в драг състезанието по класове !

14:30 старт на състезанието по драг !

30 секунди 1 старт ( даване старт на две от колите , финиширане и освобождаване на пистата ! Загубилия излиза от пистата ! )

Приблизително 17 часа край на драг състезанието !След това отворена писта ,който срещу който иска !

 

Регламент на състезанието !

 

За подгряващи обиколки се пускат на пистата 4 коли в интервал от 20 секунди ! Всеки един има право на 3 обиколки ! След което напуска пистата !

 

До 11:30 записване за състезанието на обиколки ! Състезанието се провежда чрез елиминации ( които са условни ! ) Победител е , този който даде най-добро време , втори , вторият дал най-добро време и т.н. На финала могат да се срещнат първия дал най-добро време и петия дал най-добро време !Стартират 2 коли от две срещуположни страни , завъртат се 1 ( ЕДИН ) път и финишират там от където са стартирали ! Далият по-лошо е елиминиран ( без възможност да подобрят времената си ! ) .Колите имат 3 минути да направят една обиколка на пистата и да я напуснат !. Победител е далият най-добро време на някоя от обиколките които е направил , втори е далия второ по-добро време и т.н. !

До 13:30 се записват коли за Драг състезанието !

14:00 се тегли жребии , определящ съревнуваващите се в определени класове ! Състезанието пак се провежда чрез елиминации и загубилия отпада директно като напуска пистата ! Стартиралите коли имат 30 секунди да тръгнат , финишират и освободат пистата за следващите !

 

Всеки един от влезлите на пистата заплаща сумата от 2 лв на човек ! и всеки един от състезателите , които ще участват заплаща 1 лв !

 

Всеки един от участниците получава едноличен номер , който се нанася с тебеширен маркер на стъклото на колата , в горен десен ъгъл ! Измива се лесно с водичка :) Всеки един състезаващ се подписва декларация , че собственика на писта Дракон не носи отговорност , ако си чупите главата !

 

Искрено се надявам да няма издънки , изцепки , простотии и самоволия !Исркено се надявам за съдействието на всеки един от вас за короктно отношение и сътрудничество ! И не забравяйте , че каквото си го правите го правите за себе си !

 

Пиша ви и поредността на действията в часово време !!!

 

11:00 Начало !!!

До 11:30 записване на място за обиколки !!!

До 11:50 подгрявщи обиколки !!!

12:00 теглене двойки в състезанието за време ( обиколки ) !!!

12:30 начало на състезанието

До 13:30 записване на място за драг състезанието !!!

13:30 край на състезанието по обиколки !!!

14:00 теглене двойките в драг състезанието по класове !!!

14:30 старт на състезанието по драг !!!

Приблизително 17 часа край на драг състезанието !!! След това отворена писта ,който срещу който иска !!!

 

Така сме го смятали ако състезаващите се коли на обиколки са 20 , а тези за драг 40 !!! Ако всичко върви по разписания , ще сме отличници ;)

 

П.П.Готов съм да отговарям на вашите върпоси !!!

 

Задължително е шофьорите , които ще се състезават да присъстват на тегленето на двойките !!! След тегленето колите ще бъдат подреждани по ред на излизане !!!

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tinki

малко тъп въпрос към софийската група къде точно се намира тоя опет дето ще се събираме да дръгваме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

малко тъп въпрос към софийската група къде точно се намира тоя опет дето ще се събираме да дръгваме :)

<{POST_SNAPBACK}>

на кръговото на 4ти км. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest genchotur

малко тъп въпрос към софийската група къде точно се намира тоя опет дето ще се събираме да дръгваме :thumbs1:

<{POST_SNAPBACK}>

в събота се събираме на симеоновско шосе да решим в колко от къде се тръгва ще пиша после какъв е плана :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest simon_crx

жоро црх втек не му знам рег номер ама е била в софия колата синя красио црь 1ва генерация 1.6

<{POST_SNAPBACK}>

Нищо не разбрах от мнението ти :thumbs1: Ти си записан за участие - 24 simon crx - рв4741ха crx d16a9 сега искаш още един да запишеш ??? или ???

<{POST_SNAPBACK}>

o6te dvama joro i krasio crx vtec i crx 1va gen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tinki

малко тъп въпрос към софийската група къде точно се намира тоя опет дето ще се събираме да дръгваме :thumbs1:

<{POST_SNAPBACK}>

на кръговото на 4ти км. :devil:

<{POST_SNAPBACK}>

благодарско ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DjSprite

Пишете ме и мен ..DjSprite CRX- 1,6 В2757КВ за обиколки и драг

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GT 4G

Здравейте, от скоро съм горд собственик на Civic 4G Sedan D15B2 (исках Hatchback, но така се случи) :thumbs1: Днес се регистрирах и във фен Клуба.Най-вероятно ще дойда в Пловдив, но само като зрител (още съм зелен шофьор) и ще се радвам да се запозная с други Хонда манияци. :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kolio

малко ;)

ако някой е навит софианци заедно да тръгнем пък ще и гот -колона хонди по магистралата :devil:

 

п.с. драгича и парадокса няма ли да се включат :thumbs1:

вози ми се на втай-ка ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Е аиде де аз съм много навит ама кво ще се разберем от каде ще тругнем и кога, ако има навити пишете тука във темата че май е най-лесно достъпна, аз ниама да се пускам ама ще погледам с удоволствие ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

ми ако прочетеш цялата тема , ша разбереш за кво иде реч :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kolio

Значи последно:

Който ще ходи при Омбре: Събирате се там и тръгвате когато решите.

Който иска да е с главната агитка, идва в 9 на ОПЕТ.

 

Пловдивската група ни чака под моста в 10:30 (или ние ги чакаме, което ме съмнява :thumbs1: )

Които ще ходите при Омбре, ако можете да сте в 10:30 в пловдив, ОК, ако не, ще се видим на пистата.

 

Мисля че този план е добър .... засега :devil:

<{POST_SNAPBACK}>

Супер там сме значи последно остава на ОПЕТ в 9:00 ок ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone

Здравейте,

от скоро съм горд собственик на Civic 4G Sedan D15B2 (исках Hatchback, но така се случи)  ;) Днес се регистрирах и във фен Клуба.

Най-вероятно ще дойда в Пловдив, но само като зрител (още съм зелен шофьор) и ще се радвам да се запозная с други Хонда манияци.  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

добре дошъл :devil:

ще се видим в недея :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kolio

ми ако прочетеш цялата тема , ша разбереш за кво иде реч ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Да прав беше :thumbs1: е нищо де не съм ви спамнал много :devil: ще се видим в събота при Любо предполагам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec
Отговорено (Редактирано)

жоро црх втек не му знам рег номер ама е била в софия колата синя красио црь 1ва генерация 1.6

<{POST_SNAPBACK}>

Нищо не разбрах от мнението ти ;) Ти си записан за участие - 24 simon crx - рв4741ха crx d16a9 сега искаш още един да запишеш ??? или ???

<{POST_SNAPBACK}>

Тино май има в предвид моя CRX кадето го карах С 75 79 ВМ мом4ето което го купи е от Пловдив ;)

ПП: Не съм много сигурен с моето идването но ако искаш ме запиши и мен ако пък не направо като дойда ще се запиша :devil: kaжи ако ще ме да ти дам инфо за колата :thumbs1:

Редактирано от V-tec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

Здравейте,

от скоро съм горд собственик на Civic 4G Sedan D15B2 (исках Hatchback, но така се случи)  :) Днес се регистрирах и във фен Клуба.

Най-вероятно ще дойда в Пловдив, но само като зрител (още съм зелен шофьор) и ще се радвам да се запозная с други Хонда манияци.  :)

<{POST_SNAPBACK}>

честита ти Хонда и добре дошъл в клуба :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

А ако колите в даден клас са нечетен брой как точно ще оформим двойките :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

А ако колите в даден клас са нечетен брой как точно ще оформим двойките :)

<{POST_SNAPBACK}>

ми за който няма опонент, съм на ваше разположение :) пускам газта срещу 5лв :):):):D:):):):D

 

 

пс. тре да избивам виното и прасето!!!

Редактирано от joro_bul

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iceman1234

А ако колите в даден клас са нечетен брой как точно ще оформим двойките :)

<{POST_SNAPBACK}>

Ееее, ти пък - песимист! :):) ха ха ха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

А ако колите в даден клас са нечетен брой как точно ще оформим двойките :)

<{POST_SNAPBACK}>

има 3 варианта:

-ще завториш някой

-заформя се "шведска тройка"

-опъваш една самотна "злобарка" по пистата

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

А ако колите в даден клас са нечетен брой как точно ще оформим двойките :)

<{POST_SNAPBACK}>

има 3 варианта:

-ще завториш някой

-заформя се "шведска тройка"

-опъваш една самотна "злобарка" по пистата

:)

<{POST_SNAPBACK}>

Това третото най ми харесва - тькмо никой няма да ме бие :)

Майна,утре сме на твоя територия и да му мислиш, ако няма кебапчета.Щото трябва да си поддьржам стройната манекенска фигурка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

мале колко е станало късно :) утре как ще стана :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest atanasbe

господа аз съм на работа и няма да мога да дойда :)успех на всички а които бие да почерпи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...