Jump to content
Guest Tino

Състезание ! 02.04.2006г.

В кой клас ще участвате !!!  

112 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Guest Gafa

Готино беше само дет не знам как се качват снимки все още и проучвам

Редактирано от Gafa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

ЯКООООООООО!!!:huh: СПЕЦИАЛНИ БЛАГОДАРНОСТИ НА НАШИЯТ КОЛЕГА ТИНОбез чиято перфектна организация, труд и много хъс нямаше да се състои това готино мероприятие, събрало по моя скромна преценка над 100 хонди!!!Само да допълня, чи точно Тино ми взе акъла с невероятния вървеж на колата му, просто обра точките, ама и си го заслужаваше!!!Оставям и другите да пишат нататък :huh::D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho

определено беше мнооооооого добре....а организацията беше перфектна и стана точно както трябваше да стане че и по добре за което и от Мен СПЕЦИАЛНИ БЛАГОДАРНОСТИ НА Tino който разцепи кочината с хонделината му...събра очите на всички :huh::D евалата батка :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Gafa

Някой ако иска може да ми се обади на кЮ то ми 166870013 и да ми обясни как мога да кача тук снимки от състезанието , е ако искате де , все пак не карам хонда като вас :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi

е аиде някои да пусне резултати по класове да видим и ние които не сма пресъствали....пак и малко снимки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

Някой ако иска може да ми се обади на кЮ то ми

166870013

и да ми обясни как мога да кача тук снимки от състезанието , е ако искате де , все пак не карам хонда като вас :huh:

<{POST_SNAPBACK}>

това, че не караш хонда не е никакъв проблем приятелю, проблем обаче е че и аз не мога :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Gafa

само запомних Първия клас , до 1300кубика една мацка им скъса шортите ,а и има доста снимки , по добре администратора на саита да се свърже с мен и да направи една галерия от цялото състезание

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho

качи ги в snimka.bg или bgphoto.com и пусни един отговор като в него натискаш бутона "http://" и там слагаш линка на албума и готово

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Gafa

много сложно сте го направили ,сега ще намаля наколко и ще ги кача на друго място

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

хаиде давайте снимките да видия какво съм пропуснал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Gafa

хаиде давайте снимките да видия какво съм пропуснал

<{POST_SNAPBACK}>

Ето ви линк където сега ги качвам

My Webpage

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

хайде бе колеги що стана със снимките :huh::huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

Евала за организациятаИзказвам и своето уважение на девойката в клас 1300 дето сьдра пьрво мойте шорти :huh::huh::D Аз лично сьм супер доволен от сьбитиетоВеднага след като обработим кадрите от старт/финала ще замоля някой да ги качи някьде

Редактирано от frisko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

хаиде давайте снимките да видия какво съм пропуснал

<{POST_SNAPBACK}>

много..........

......как девойка натупа всички в клас до 1300сс и добре че не продължи и в горния клас :huh:

......как Тино ни отупа всички до 1500сс, ама той продължи и в 1600 и там опуха почти всички

.....как TYPE-R падна от CRX+турбо, а двете падат от NSX

..................................................

..................................................

..................................................

:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

чак ми се сви сърцето че не съм дошъл.сега вече щом има опит с организацията се надявам да има и второ издание скоро, браво :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

някой беше питал/ ми ако завали кво правим?/ ми валя проливен дъжд от Хондели :P:P:P:P:P мисля, че всички останахме доволни от тренировката за национална среща и дръпките по пистата ;) - и чак баварците ни канят на дръпки :huh::D:D:D:P:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi

ми даите и някви времена....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

хайде разказвайте де

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

времената очакваме утре, заболяха ме пръстите да разказвам, аре някой друг :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

ами разказвайте със снимков матрял

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder
:huh: ашкосум!на кой е тоя CRX Turbo :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Благодаря ви много колеги !!! Постарах се да бъде максимално най-добре и да останат доволни всички !!! Искам да изразя и ГОЛЯМИ благодарности на колектива на писта Дракон , без които всичко което се случи днеска нямаше да бъде възможно !!! Такива състезание ще има и за напред !!! основата е положена :huh: истината е че съм скапан и не знам какво да ви кажа !!! П.П. А човека който е винован моята скромна d15b2-ka да върви така е изцяло на ZnipeR-a !!! Едно ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ !!!П.П.2. Също така и 1Нет за всеотдайната помощ за жичките :huh:

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest genchotur

хаха а кои би сички на обиколките ... :huh: и ако има снимки даже ще е супер чудя се са ко да правя с наградата банкет ли да дигна или в секцията да си я сложа :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest atanasbe

много ме е яд че не успях да доида я кажете класиранията в отделните класове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Като получа резултатите от Драг състезанието ще ги пусна , но няма да е по-рано от утре !!!Генчо , ако от нещо не си доволен можеш да ми кажеш , както и всеки един който не му е харесало нещо , ще го оборя или ще се съглася с него !!! По отнпшение за наградния фонд - не искам да се нагърбвам с такава отговорност , но следващия път , на следващото състезание ще го направим с награден фонд да видим как ще стане !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Аз разпуснах зверски....опекох се зверски :huh: и съм супер доволен от събитието....всичко беше ОК !На личния ми сървър има снимки и клипове....който иска да зяпа:СнимкиКлипове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZnipeR

аз се возих в НСХ-а като се дърпаше с црх-а, човека беше малко притеснен но победихме :huh: вярвам че с повече тренировки ще почне да добива максимума от колата, шума на мотора ме изкефи най много

Редактирано от ZnipeR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cls

Пичове незнам за вас ама аз съм доволен отвсякъде.Въобще не съжалявам за пътя 'дето го бих да дойда или за нещо друго.За мен си струваше всяка хонда,която видях там.Благодарности на roadracer-a за гостоприемството(брат всичко беше шест) и не мога да не кажа поне едно "БЛАГОДАРЯ!" и на организатора Тино,щото май той сам изнесе всичко на гърба си.За мен преживяването беше незабравимо-хонда не е само автомобил това е идеология.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone

Първо едно БРАВО на Тино за добрата организация :huh: беше много яко, бая врътки напраих елиминирах не малко колеги :huh: а като време на обиколките завърших на 11място :D а ето и малко снимкиснимки калояново

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iceman1234

Много готино си изкарахме - и аз искам да благодаря на Тино за организацията. То си личи и от снимките - много сме - силни сме! :huh:снимчициКлипове - по-късно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

Беше направо МАЗАЛО !!! ЕВАЛАТА на Тино за идеята и организацията, супер готино беше :huh: Само не ми хареса че се получаваше така, че на старта да застават коли с по 20,30,40 конски сили разлка та и отгоре :huh: нема връзка :D , а пък Тино с неговата СВЕТКАВИЦА :D:D въобще нямаше какъвто и да е смисъл да се пуска в 1.4, 1,5 класа, той в 1.6 разцепи доооооооста доволно. Както и да е - беше невероятно :P П.П. - абе Тино какво си и причинил на твойта машина, че се изстрелваше толкова брутално ??? Не можах да повярвам,че това е д15б2, още съм в шок :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DjSprite

Много гот хехехех....заслужаваше си скока които направих днес от Банско , въпреки закъснението .. :huh: имаше супер организация браво на Тино.. ....но естетвено най съм доволен от малката подска4аща сива колица :huh: ...просто не повярвах как ги дръпна вси4ки (по4ти)...ве4е съм ентусиазиран за други такива прояви ....но ще направя и аз некои промени които съм замислил (накрая по4ти ми свърши бензина :D ...а той беше обикновен 95).....и тогава /... :D:D rock&roll baby

Редактирано от DjSprite

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

Абе тия клипчета има да ги тегля една седмица поне. Много бавно. А така ми се гледаха. Никой друг ли не е снимал?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

всичко беше супер :huh: благодаря на Тино :huh: само ме е :D ,че не беше две от три :Dснимки утре , сега съм много изгорял и изморен :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Евала на организаторите и домакините от клуб Дракон, перфектно беше!

Евала на Тино за организацията!

Евала на Хондите и на пичовете!

 

Ето малко снимки и клипчета и от мен

Hisar @ data.bg

 

Публикувано изображение

Нас не догонят!

 

нямам сили за повече ... а луд умора нямал :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

Всичко беше супер ,аз съм адски доволен и ще кажа на тези който го пропуснаха ,че адски много загубиха. Дано има пак такова нещо .А това ,че паднах от Тино изобщо не ме натъжава ,човекът бе непобедим .Да загубиш от една от най - добрите Хонди не е срамно . :huh: Браво на Тино за организацията.Благодаря и на екипа на писта Дракон. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

COOL PARTY :huh:

:huh:

 

Струваше си всеки пропътуван километър ~ 400 бяха в едната посока

Специални поздрави на колегата Tino, който отнесе доста по организацията

А колегата Gafa го мернах няколко пъти с голямото фото в ръце да прави яките снимки по трасето :D - ето и една прекрасна :D от тях:

 

Публикувано изображение

Редактирано от emko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi

кои стана 1 в 1.6...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...