Jump to content
Ianev

От днес - Светът е футбол

Recommended Posts

Германия:Англия - 2:1Аржентина:Мексико - 1:2 ( ако се стигне до дузпи победата ще е за Аржентина )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До тук ,най реалната прогноза е на Янев.Германия ще падне,а Аржентина ще бие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Словакия пак е във Витек зона :rolleyes:1:0 срещу Италия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това че са фаворити пред другите не значи, че ще спечелят :D Обаче току що Витек се разписа са Словакия :rolleyes::) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минети и спагети няма да има на осмина финалите !!! Да живее словашката бираааа :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВИТЕК РЛЗ !!! НАЙ-ГОЛЕМИЯ! Франция и Италия последни в групите си, на това му казвам шоу :( Чак почвам да съжалявам, че нашите не се класираха при тези абсолютни фигурнати "грандове" ... Щяхме да направим фурор..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, пускайте Канал 1 да гледаме нашия човек Кесуке Хонда как мачка наред !!! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Току що коментаторът от телевизора го каза - Хонда е абсолютната звезда на японския отбор :(Много ме кефи тва световно с тия звезди, дето си заминават рано-рано !!!

Редактирано от greenex

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда наказва отново !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХОНДАААААААА ГОООООЛ !!! :(:zen: Хонда Витек мачкат :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде 2:0 машината е в обороти :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам, дано и през второто полувреме Японците продължът в същия дух :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на печелившите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

За малко да играят Хонда срещу Витек. За кой ли щях да съм :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Германия:Англия - 2:1Аржентина:Мексико - 1:2 ( ако се стигне до дузпи победата ще е за Аржентина )

С тая прогноза, недей да пускаш еврофутбол. Германия - Англия, абсолютно непредвидим резултат, като се има предвид враждата между двата тима. Нещо подобно все едно да играят Турция срещу Гърция./Всмисъл, че и двата тима, ще играят като за последно/ Както и да е. Аржентина традиционно играе добре срещу тимове от Южна и Северна Америка. Просто стиловете им са едни и същи, а Аржентина, какво да кажа, само погледни състава и кой го води. Мексико са твърдо аут от първенството. Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, снощи Япония го гледах с приятели, аз съм мн за Япония, мн се накефих на Хондака как разцепи, Ендо и той, но асистенцията на Хонда за третия гол беше нереалната, вижте само финта(дрифта) със защитника.... това момче е 6 точки.... и 16 винтила, освен ако не е некой скрит НСХ :dj:По залозите: Г-я - А-я:1-(2)3 и Аржентина - Мексико:3:1 :plane: А за Италия - имаше времена, когато Тоти и Индзаги играеха, Канаваро беше млад :yes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Германия:Англия - 2:1Аржентина:Мексико - 1:2 ( ако се стигне до дузпи победата ще е за Аржентина )

С тая прогноза, недей да пускаш еврофутбол. Германия - Англия, абсолютно непредвидим резултат, като се има предвид враждата между двата тима. Нещо подобно все едно да играят Турция срещу Гърция./Всмисъл, че и двата тима, ще играят като за последно/ Както и да е. Аржентина традиционно играе добре срещу тимове от Южна и Северна Америка. Просто стиловете им са едни и същи, а Аржентина, какво да кажа, само погледни състава и кой го води. Мексико са твърдо аут от първенството.
Като гледам моите мрачни прогнози почвад да се сбъдват и то не с минимална победа както очаквах !!! Германия - Англия 4:1 !!! Редактирано от jamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Англия пълна лудница,тези не знаеха каде се намират,разиграха ги като деца.Държах за англия,но германците играха като по учебник.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих заложил за Аржентина срещу Мексико за 3:0.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, имаше и един съдия на страничната линия - отмени гол на 1м зад голлинията. Можеше мача да тръгне в още по-зрелищна посока. !!! Не, че не бях за Германия. Англичаните не знаеха къде са през повечето време.Гледах мача в едно заведение, но най-интересното беше как около 70 англичани край мен аплодираха всеки гол на Германия! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Германия:Англия - 3:1 !!!

Аржентина:Мексико - 2:1 , може и 3 , но мексиканците се ще вкарат някой гол :hondarulez:

Ееее , един гол не познах !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да не се впускам в конспирация на света но... От къде е съдията на мача Германия - Англия. Да ви кажа - Уругвай. А сега познайте от къде е съдията от мача Уругвай - Южна Корея. А сега де.... от Германия. И какво стана днес, отмениха чист гол на Англия в момент в които бяха набрали швабите. Сега сериозно, гледах мача на запис, че изтървах първото полувреме. Много добри бяха. Макар, че ако беше признат гола съвсем друга щеше да е картинката. Аржентина - Максико, няма какво да коментирам. Ма ра до на..... най-великия, Пеле да ходи да пие чай с Мандела.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав ли ви впечатление,как съдията на Парагвай-Япония раздава жълти картони като бонбони на японците за дребни нарушения? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак HONDA ще вкара един гол :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпи картони и за Хонда и за Ендо... май всички сме за Япония :) ... всичко е шанс, дано в края напънат атмосферките :) да издухат на дузпи тая мрежа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега с тия дузпи не само той ще вкарва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дузпи дано да имат късмет наще хора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Донт уорри...От южноамериканските отбори само Бразилия са силни на дузпи... Япония на Четвъртфинал! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Жалко .. много жалко .. :)

Редактирано от LionHeart

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пфф е*ах таз последна дузпа на Парагваи тои ониа да беше изчакал японския вратар да се хвърли и тогава да я таркулни. Точно пък Парагваиците са супер слаби ама уви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яд ме е, че японците ги надиграха, но не издържаха психически при дузпите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В такива моменти винаги се чудя защо дават на десен бек да бие супер важна дузпа, лично аз се сещам за не повече от 5-6 защитници дузпаджии в историята... Жалко...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щЕ МИ Е КЕФ ТИЯ пАРАГВАЙЦИ ДА ГИ СРИТАТ С ПО 5 6 НА НУЛА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тоя съдия е най-тъпия на Света.Как не можа да види тая тъпа засада. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Бесен съм.Вярно е ,че Испанците владееха повече топката ,но мисля че Португалия щяха да бият!ПП:Рядко гледам футбол и от днес това Световно не ми се гледа...

Редактирано от fakel4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя съдия е най-тъпия на Света.Как не можа да види тая тъпа засада. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Бесен съм.Вярно е ,че Испанците владееха повече топката ,но мисля че Португалия щяха да бият!ПП:Рядко гледам футбол и от днес това Световно не ми се гледа...

Де да беше само тази засада,колко пъти тъпото копеле си затвори очите за фалове срещу Португал,ама кво да правиш,Франция благодарение на съдиите стана еврошампион 98.ФУТБОЛ е все пак,някой трябва да отпадне,а и коя е Португалия да победи Испания

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааа, мен пък испанците ми направиха егати якия подарък за именния ден! Просто толкова ми е кеф, че няма да гледам портОгалците..... ихихихи и няма да гледам зализаната безформена слузеста лигава детинска недорасла метросексуална физиономия на К. Роналдо.....А Дел Боске си остава един от най-добрите живи треньори, още от Реал го помня и го харесвам !!! Ай да сме живи издрави, интересни мачове остават :rolleyes: И да няма обидени, това си е моето мнение :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... зализаната безформена слузеста лигава детинска недорасла метросексуална физиономия на К. Роналдо.....

Много си прав за него колега,и аз напоследък не мога да го дишам.Откакто премина в Реал,нищо не играе и само симулира

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...