Jump to content
men4e

Впечатления от Хондаджиите

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Мен пък единствените, които ме поздравяват са точно във Варна :lol: Явно е до късмет :);) ;)П.С. Въпреки, че вчера един пич със Сивик 5г се залепи и кара зад мен около 2мин. Пусках аварийни аз...гледах го да му махна ама не и не....нестана поздрава ;)

Редактирано от Arsov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Обикновено когато поздравя някой по пътищата във Варна,няма кой да ми отвърне само ме изглеждат сякаш съм им изяла супата с виличка и заминават ... Само 1 път колега със сив Рекс ме поздрави ... Но аз толкова бързах тогава махнах през прозореца като се разминахме и продължих ... Не знам може би на повечето им е странно че момиче ги поздравява ли не знам ...

Още не сме се разминавали с тебе явно, за това никой не те е поздравил във Варна.Само жената да не ме :lol: като види, че поздравявам жена.Колега Arsov прелюда ти ми изглежда познат и ако живееш в цветния квартал или поне минаваш от там всяка сутрин и имаш много як ксенон значи съм те поздравявал тебе. Редактирано от men4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Явно не сме се засичали с тебе ... Ето само днес поздравих 2-ма колеги ....отговор нулев ...

Редактирано от Lenalee

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

алкохолици щот секи се навива да ги закара с тяхната кола :)ОФФ ТОПИК/ абе някой пробвал ли е услугата дринк енд драйв?

Аха :) книжко и животоспасяваща е :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HONDA FOREVER!!! :) Както казваше Весо от БИГ Б Любовта ще спаси света, така и HONDA ще спаси Вас :unsure: ":) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също поздравявам много хонди по пътя и не всички ми отговарят за това си мисля че не всеки които кара ХОНДА е по душа хондаджия а тъпи мухлиовци които те гледат много странно като ги поздравиш. . .едва ли не си викат ти кво искаш бре!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пробвай с шофьора, не с Хондата :rolleyes::rolleyes:

Аз също си харесвам колата, но вие... вие хора сте болни :rolleyes:

Много ясно :rolleyes: От приятните болести. Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... на магистралата във Франция, както си карам и се чудя кой път да хвана :-), ме настигна CIVIC TYPE R със френска регистрация и започна да бибитка, пресветва и форсира...Съответно и аз така..ПОчуствах се някак специален за това, че истиниските хондаджии са навсякъде по света и уважават и поздравяват "колегите" си. :rolleyes:;) ...Разбира се има и продължение. Карам по аутобаните в Германия и виждам пред мен Прелюд 5 г.. Започвам да го настигам да пресветвам, изравнявам се до него и започвам да форсирам... и в следващия момент шофьорът му се обръща към мен /щото карам десен волан/ и гледам лелка на около 50 и кусур години, се обръща и ме гледа странно.... ИЗТРЪПНАХ, защото гермаците са супер праволинейни и очаквах да ме репортне на полицията и да очаквам включване нявкъде :rolleyes::rolleyes: Както и да е...хондаджиите по душа винаги си проличават... дори и като карат ГОЛФОВЕ :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пък оня ден за 20 мин. 2 Аеродека като моя ме поздравиха, и се почуствах като часто от някаква мафия на аеродеците :rolleyes:

Редактирано от MachineMan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко това е супер :rolleyes: И аз ще поздравявам всички колеги по марка като стана част от вас. Много е приятно да знаеш, че има хора, които споделят страстта ти и биха ти помогнали, ако имаш нужда. Бай Дъ Уей има един зелен Прелюд 4 ген в Обеля, ако собственика му е тук - пич, всеки ден ми изтичат очите по колата ти, щото работя на 100 метра от нея. Рядко виждам Прелюд 4 ген и затова се кефя толкова на твоя :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що пък чак като станеш част от нас. Трябва да свикваш от сега да поздравяваш. Аз карах на бащата колата една седмица (Мицубиши) и пак си поздравявах, кфо ми пука че никои не може да разбере защо. Като ходя пеша пак се ухилвам като видя някоя Хонда - важен е жеста.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не всеки които кара ХОНДА е по душа хондаджия а тъпи мухлиовци които те гледат много странно като ги поздравиш. . .едва ли не си викат ти кво искаш бре!

Да така е колега и ти си прав,в това съм се убедил и аз.За някои Хонда е поредното им превозно средство.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е много приятно когато някой колега те поздрави или ти направи някакъв жест,като например даване на предимство или др. На мен лично ми се случи на скоро на комплекс Камчия-варненско,карам си по плажната алея(карах малката ми братовчедка на прощална вечер),а алеята е тясна и трудно се разминава и някаква кола на среща ми светка с фарове и виждам,че отбива и ми дава път и следователно и аз започнах да му светкам в знак на благодарност и в последния момент виждам,че колата е хонда сивик седан и това много ме искефи.Не знам дали човека е от форума,но искам да му благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах като някой не ви поздрави не е истински фен така ли ? Реално погледнато аз се заглеждам по-колата не по шофьора и за краткото време, което имам искам да се насладя на гледката. За мен истинския поздрав е когато и двамата се зазяпаме по колите !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах като някой не ви поздрави не е истински фен така ли ? Реално погледнато аз се заглеждам по-колата не по шофьора и за краткото време, което имам искам да се насладя на гледката. За мен истинския поздрав е когато и двамата се зазяпаме по колите :D

Разбира се, че не е така. Но е невъзпитано, когато някой те поздрави ти да не му отвърнеш :D:D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Еми кво да ви кажа, да няма стикер човека и като го поздравя и той да не ми отговори - добре, приемам, че не е фен и че не може да схване за кфо му свиркам, светкам, махам и т.н. ама днес в задръстването във Варна един до друг бяхме дълго време с един Прелюд със стикер, кимам му аз, а отвътре некъв гологлав ме гледа се 1 съм му взел играчката. На следващия светофар пак един до друг и пак нищо, само изчака да намери пролука и да ме изпревари като голфаджия и тфа си беше.

Редактирано от men4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво разбирате под поздрав? Присвяткане с фаровете? Аз като го видя и почти скачам на спирачките, щото си мисля, я че има полицаи или пък някфи проблеми по пътя, чак четвъртата сигнална система може да ми каже, че човека си мига с фаровете щото и двамата караме хонди ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и от мен на всички хонда фенове :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина се заглеждат по Хондата мамка му....Кефи ме :ph34r: Преди карах това:http://goderzi.snimka.bg/tuning/golf-iv-tdi-110-s-chip-150-koncheta-prodava-se-8500-leva-obslujen-novo-turbo-tuning-za-ceniteli.243085.14216365Но не ме заглеждаха толкова...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз поздравявам, и ми харесва като ме поздравят, обаче е имало случаи да не се усетя навреме или съм се заазяпал нанякъде и да гледам тъпо :ph34r: докато се усетя какво става. Обаче дори и аз да съм поздравил и да не са ми отвърнали не се учудвам, защото човека отсреща може и да е пропуснал поздрава, така че важното е като се получи :ph34r:ПП:Що така @goderzi Голфчето доста хваща окото :ph34r:

Редактирано от degman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давам ляв мигач, случвало ми се е да ми отг :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислим дека Ондажиите са интелегентни човеци.Досега не съм срешнал емоционално стабилен шофер на БМВ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да ви кажа поздравявам като видя Хонда, но не с жена вътре :worthy: (те така или иначе блеят в небесата.)До сега не съм срещнал съпричасност от никой в София обаче..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ предлагам светкане+аварийни на мига заедно.Еднократно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ предлагам светкане+аварийни на мига заедно.Еднократно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ предлагам светкане+аварийни на мига заедно.Еднократно

светкане+аварийни+връщане на втора+махане с ръка+кимване с глава........Кфи са тия индиански ритуали :lol:Като поздравиш някой, той ако е качествен фен, ще разбере за какво става дума...останалите какво те еб*т :)
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз повече поздравявам по старите модели хонда защото забелязъл съл в по новите модели има малко фенове на хонда.Разминавам се онзи ден с един Акорд купе от тея американските много як и му махам за поздрав ,а вътре един ме гледалошо все едно съм му показал среден пръст и ми стана много криво и вече нови коли не !!! Иначе са спирали до мене Хонди и ми викат браво с знаци разбирасе ,голям кеф и аз форсирам яко Ацкорда 2.2 CD7 шоу да става !!! Иначе има специално копче нещо като клаксон но с по различен сигнал и с него поздравявам сложете си яко е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... на магистралата във Франция, както си карам и се чудя кой път да хвана :-), ме настигна CIVIC TYPE R със френска регистрация и започна да бибитка, пресветва и форсира...Съответно и аз така..ПОчуствах се някак специален за това, че истиниските хондаджии са навсякъде по света и уважават и поздравяват "колегите" си.!!! !!!

 

И аз така. Карам си по една магистрала в Испания и по едно време ми бибитка задминаващия ме NSX - почуствах се много специален :)

След няколко седмици го видях на един събор на Хонда в Мадрид и му припомних случая, той се сети :)

Иначе колегата hyenabg е прав. Истинските фенове са с по-старите модели :)

 

NSX-са:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Ето и линк към останалите снимки ако някой все още не ги е виждал: http://clubs1.bg/forums/index.php?app=gallery&module=user&user=12601&do=view_album&album=278

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качвам се на околовръстното на Лондон със CRV-то и попадам на сред колона от 4 Хонди и едно Митсубиши Evo 3. Всички "наточени", явно бой-рейсъри. Еееей потрошиха си ръцете, клаксоните и аварийните от поздрави. Викам си, няма да скучая сам следващите 100 мили, но за съжаление всички слязоха на следващата отбивка. "И те така ..."

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София една мадама с чисто ново црв ми даде път, в пловдив един колега с 8 ген седан синя също се поздравихме с него общо взето ондажиите са колтурни ора и поздравяват и няколко пъти докато се разминавам сме си пресветкали :>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвайте поздрав със среден пръст да видите дали няма да ви отговорят... !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвайте поздрав със среден пръст да видите дали няма да ви отговорят... ;)

Хахахаха не може всички да ползват нашия поздрав ;) и да разбират дълбокия смисъл, който влагаме в него... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено има клаксои и махания на ръце от страна на хондаджии, като видят дама, караща кола от тяхната марка :P То се случва с поздравите и от шофьорите на другите коли де :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си Джими,това е секретна информация.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха, както често се казва в тоя секретен клуб (тийм): Публикувано изображение for all!

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз откатко карам хъ-ръ-въ - то (писна ми да сменям само азбуките) и като видя подобно мигам светка............ никФа реакция - фрустриращо. Да вземна да почна да светкам и да мигам на всяка хонда.......... много би ми било приятно да се попоздравяваме по честичко, но наистина има и доста муфлони дет не им дреме какво карат ... жалко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз останах най-приятно изненадан от колегите от Пловдив.Макар,че не съм от там доста(поне всеки 2-ри хондаджия)от колегите ме поздравяваха.Кимаха ми,прецъкваха ми,пускаха ми аварийни... И на други места ми се е случвало,но много по-рядко.Даже се сещам,че един колега с дел сол ме заговори на сфетофара и ме покани на импровизирана хонда срещичка за по кафе и обсъждане на впечатленията от любимата марка.Евала на колегите от Пловдив,да се чувстват поздравени от мен и да запазят тази колегиалност и занапред.Поздрави на всички :) :) :):P :P :drunk::fun::)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти! най сетне и аз се регистрирах. привет на всички колеги и истински хондаджий аз също съм голям фен на марката и карам сивик-5г. невероятен автомобил та искам да кажа че и аз поздравявам колегите с най-добрите автомобили и много често отвръщат на кимането или пресвяткането и е супер приятно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз повече поздравявам по старите модели хонда защото забелязъл съл в по новите модели има малко фенове на хонда.

Истинските фенове са с по-старите модели ;)

Изобщо пък не съм съгласен. Като съм фен трябва само стари хонди да карам, айде бе. Карах 2 години 6 генерация и са като съм с 8ма пак 6ца да си взема, че да ме поздравяват. Супер, големи фенове сте. ;) По темата - за 2.5г точно два пъти са ме поздравявали колеги. Няма лошо, отвръщам като се усетя на време. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...