Jump to content
PETE_TONG

Стара Загора-седмични срещи ! --->

Recommended Posts

Здравейте колеги..може би като един нов собстеник на хондичка е хубаво да наглеждам темата за стз и да започна да идвам на срещичките хем да се запознаем и хем да давате по някой съвет за проблемите с които сте се срещнали и разрешили преди мен ;) лошото в цялта работа е ,че за срещички ще съм по активен от началото на септември защото имах една хубава среща с едни весели полицаии,които решиха да ми се порадват на книжката за около месец ;) ама се надявам по бързичко да минава времето и да не се срещаме отново с тях ;) макар ,че с хондичката като гледам май ще се срещаме пак :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Време е вече да се похваля.Най-сетне прелюда тръгна да върви горе долу нормално.Все още имам дребни ядове но на фона на това, което беше ми се струват смешни.Имам една молба към феновете на марката от окръга.Ако някой има ламбда сонда, която може да ми даде за проба за около 1-2дена ще съм безкрайно благодарен.Компютъра ми показва 1 и 41 грешка, и 2те грешки са свързани със сондата, която пък е чисто нова(универсална).Интерстното е, че когато карах с х23компа не светеше.Най-лестният вариант с който мога да започна да остранявам проблема е пробване с друга.==================================Тази неделя ще има ли среща?Аз съм за.При Борката 18.00ч.Поздрави;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много много лошо са тръгнали нещата за стз отбора даже работата е там че не са тръгнали ами доста са спрели айде да вземем да направим нещо по въпроса да се събираме и ниее тука такъв голям клуб бяхме ся никой няма :):):( имам предложение Имам предложение тази неделя 24.10. от 17:00 часа да направим едно събиране на долното Еко (защото има голям паркинг и вътре доста места за сядане за тези които искат да пият по нещо) и на никого няма да пречим .ПРЕБРОЯВАНЕ!АЙДЕ ДА ВИДИМ КОЛКО СА СЕРИОЗНИТЕ ХОНДА ФЕНОВЕ В СТАРА ЗАГОРА :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има хора които имат работа в неделя и немогат да ходят :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами тогава ттрябва да се мисли за алтернативен вариант да могат всички да идват

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи падна ли на мач или БИ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих на 3 х 100 с пушен паламуд !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха ами зимаи ЦСКА да направиш кариека :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дайте ся по сериозно да измислим кво ще правим с тия срещи ще имаме ли фен клуб тука няма ли да имаме.дайте някви предложения за срещи който да са достъпни за сички та да се събереме че по голямата част от старите кучета даже не съм ги мяркал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще има ли снимчици гледам колегата я хвали тази среща да добием представа за какво става въпрос

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко коли бяхте? :ph34r: 2 ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре някой ще ходили на стадиона?

Аз съм на работа и няма да мога да дойда.Айде да ги направим тези срещи в сряда вечер. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз сьм свободен,но се чудя да взема ли децата,поне да ги заведа в зоопарка,че да не правя празен курс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре някой ще ходили на стадиона?

Аз съм на работа и няма да мога да дойда.Айде да ги направим тези срещи в сряда вечер. :)
За сряда става ама пак ша са разберем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз сьм свободен,но се чудя да взема ли децата,поне да ги заведа в зоопарка,че да не правя празен курс

И аз сам свободен ама айде да я направим към 6:30 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес голяма среща стана,добре че ходихме при Борката на автомивката,че да станем трима

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес е срадя.Предлагам тази вечер на долно еко 8.00 да си направим хонда среща.Аз ще звънна тук там за да организирам нещо по телефона за да не съм сам. :( .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,колеги,кой кара черен рекс с номер СТ0792..Има същия номер като цифри и СТ,като на моята англичанка!!И едно оранжево купе,6-та,страшни джанти има:worthy:И не само,красиво е изцяло;)Съжалявам,че пиша в тая тема,но в другата надали ще го прочетете:unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си ,че е оранжево?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм бил,поне по т'ва описание на мойто купе прилича :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес мислим да се събираме на стадиона ако има желаещи да заповядат от 16.00

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пак ли няма да има среща,да я затваряме и тая тема тогава?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kvo stava bre ima6e nqkvi problemi sas staroto pravitelstvo horata se ottegliha doide novoto i vsi4ko umre,mai ni6to ne e tolkova lesno kolkoto izglejda aide organizatorite sabodete se................. aaa ii BUDETE KOLEGIALNI :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне няма да ти се налага да слизаш от колата , че голям студ ;) Дайте другата седмица да се организираме ,и да направим поне една добра среща :P

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за :lol: .Утре си прибирам шрота от Варна и директно чакам Иво на чертата за замерване. :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

H22 turbo... моля те оправи оная каша с една твоя предишна тема :) след като си вземеш колата де :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ли чакаш :) Нямаш проблем :lol: Дано най после е тръгнало това х22 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гонката сигурно няма да е скоро :lol: Много гадно време :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да спретнем една среща в НЕДЕЛЯ.Предлагам долно ЕКО към 4-5-6ч.Оставям вие да решите в колко часа да е.Това май ще е последната среща за тази година, поне да я направим като хората.За другата година ще си пожелаем да имаме истински ХОНДА срещи.Весели празници на всички!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да спретнем една среща в НЕДЕЛЯ.Предлагам долно ЕКО към 4-5-6ч.Оставям вие да решите в колко часа да е.Това май ще е последната среща за тази година, поне да я направим като хората.За другата година ще си пожелаем да имаме истински ХОНДА срещи.Весели празници на всички:ph34r:

хайде де,може пьк и двамата да си пием кафенцето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...