Jump to content
PETE_TONG

Стара Загора-седмични срещи ! --->

Recommended Posts

Отново повтарям на всички които не са разбрали.От 06.06. до 12.06 се провежда сервизна кампания в магазина на Хонда в град Стара Загора (и не само).Всеки който желае може да отиде и да му проверят Хондичката ... това включва : безплатен технически преглед и компютърна диагностика както и отстъпки на оригиналните части.Аз неска ходих и съм очарован от отношението и начина по който те посрещат,и ти преглеждат колицата.За съжаление моята не я лови компютър :tooth: и незнам как стоят там нещата.А и цените на оригиналните части са просто космически така че хич не питайте за тях :D.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако отида утре без час дали ще мога да се вредя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако отида утре без час дали ще мога да се вредя :)

Почти сигурно. Ако не веднага най-много да изчакаш малко, но и да изчакаш има кво да се види там така че няма да ти е скучно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе.Аз пък чувам тия дни от трима различни човека които вече са ходили там за странни "това не можем да го направим" ...за сервиз на Хонда... :) .Ще спестя подробности защото нямам за цел да плюя,просто не мога да си обясня някои неща. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Одарих 1 телефон отидох само ми я прегледаха отдолу защото нямам букса за елком :( ама пак е нещо одарих 1 лаф с момчетата и се върнах :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Одарих 1 телефон отидох само ми я прегледаха отдолу защото нямам букса за елком :( ама пак е нещо одарих 1 лаф с момчетата и се върнах :)

Същата история бях и аз :lol:.Че коя година е твоята че да няма букса?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

96 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е мойта като има?!?!Пак не успяха да я закачат, уж била 5 пинова нямало проблеми, обаче софтуера не я разпознавал???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета,не гледаите лъскавите сервизи,защото там не работят специалисти! Не е важно колко е лъскав сервиза а дали там някои въобще нещо разбира? Може и на улицата да ти погледнат колата,но да е човек които знае какво прави,а такива хора има,но не са в тези сервизи.....казвам го от дългогодишен опит!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с Рико. B7 ... на мен ми казаха че Хондите под и на 95 година нямали букси за свързване към комп.Да ти кажа видя ми се малко съмнително ,но не съм запознат и им се доверих,ама ей сега ще се поразровя из нета ии дано да са били прави щот иначе ще ги ядът кучетата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може сержиз на хонда да ме пита какав ти модела на хондата --ъъъъ какво беше тва акорд ли? :dry: Предположение, че съм ходил предната седмица при него вече сме уточнили, че е прелюд. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: :lol: :lol: Кораба немогат да го разпознаят какъв е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги последно къде ще се събираме утре.То лошо няма във Венецията ама там мноо тясно .. къде ще паркираме всички.Викам да си се съберем на паркинга на Лас Вегаса пък там евентуално може да решим да ходим някаде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E ся няма място ;) днеска е -20 процента ;) може да хапнете ама сега отгоре правят тротоара и е много прашно на терасата :( няма да мога да излезна и аз да си лафим така че каквото решите П.С. Айде сега е момента да нападате Днеска -20% утре -30 вторник -40 сряда -50%

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехееееееееееее,кви са тея намаления бре??? Да не си продават храната от миналата година?ха ха ха ха ха ....... ша взема и аз да доида!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 години от откриването на ресторанта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Благодаря за топлото посрещане,радвам се много, че се запознахме,макар и малко хора да бяхте.Надявам се да не бързам,когато пак се видим ^_^:honda:

Редактирано от drakonkata
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази Неделя ще идвам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как сте Стара Загора?така ли няма някой,който да тръгва петъчните следобедни часове за Хисаря :(:unsure::o явно ще си пътувам сама :( поздрави :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам малко изненада за някой стара загорски Хонда фенове-снимки на колите им от националния събор,който е заинтересуван ;) нека види: http://drakonkata.snimka.bg/automobiles/8-i-nacionalen-honda-s-bor.603019.24044676 ; http://drakonkata.snimka.bg/automobiles/8-i-nacionalen-honda-s-bor.603019.24044893 ; http://drakonkata.snimka.bg/automobiles/8-i-nacionalen-honda-s-bor.603019.24045006 и т.н приятно гледане :honda::rolleyes:;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам малко изненада за някой стара загорски Хонда фенове-снимки на колите им от националния събор,който е заинтересуван ;) нека види: http://drakonkata.sn...603019.24044676 ; http://drakonkata.sn...603019.24044893 ; http://drakonkata.sn...603019.24045006 и т.н приятно гледане :honda::rolleyes:;)

Браво на колежката ... така се прави ;)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябваше и някой да снима гонките на старозагорци :) но явно не сме биле интересни :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове с лъскави хонди, къде се събирате на вашите сбирки? Някой има ли мерак да му щракна набързо японката, понеже леееко ъпгрейднах техниката ей така да пощракам малко за резултати :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябваше и някой да снима гонките на старозагорци :) но явно не сме биле интересни :P

има и такива снимки ,но те не са мой авторски произведения,но ето линк за да видите и там: http://gallery2.deephorizon.net/v/ICEMAN/HONDA/HondaAnnualMeeting2011/IMG_3218.jpg.html ; http://gallery2.deephorizon.net/v/ICEMAN/HONDA/HondaAnnualMeeting2011/?g2_page=2 :honda:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм съгласен за една фото-сесия :) само че с тия дъждове не мога да я измия.За снимки може повече хора да се съберем :) skype: iovchev_ ако искаш звънни :)Поздрави на Всички :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страаашни мерси много само дето се губи 1 гонка ама и 2 са по добре от нищо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Среща утре на Вегаса в 16:00 часа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре и неделя съм наработа може да доидете при мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Късно ти виждам съобщението :(. А и днес непредвидено ходих до Пловдив и позакъснях за срещата, но успях да мярна две хондели (едната бяла, с черен капак, стори ми се, че е на JDM), как завиха край бензиностанцията на Петров. Ще бъде жалко да сме се разминали, а и нямах координатите им да им се обадя :(. Обещавам следващия път да се организираме по-добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чеее, кога и къде ще ви е другата среща :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята я има :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jonny, по принцип се събираме в неделя на Лас Вегас в 16:00 часа. Ако искаш, прати ми номера на телефона си на ЛС, за да се чуем и да се уговорим, ако има някаква промяна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, отскоро имам хонда и искам да ви питам къде и кога се събирате, че може да намина да ударим някой лаф ...:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неделя в 16ч. на Лас Вегас :) П.С. Тази седмица съм Налице !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление аз няма да мога да дойда на две поредни срещи, защото ще бъда извън града. Иначе съм редовна :) Честита хондела на Тишо, с пожелания за безаварийно шофиране и много приятни емоции с нея!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска много слаба работа, никой нямаше,само аз и още един колега......:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тишо, имаш лично съобщение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе много интересни хора сте .. ми като искате да се видим ии да си полафим пишете тука кой ще ходи кой няма и тн да се знае .. аз можех да дойда ама просто никой друг не каза че ще ходи... следователно къв да го държа самичак там.За това са тия форуми и дискусии и тн ... айде за тая седмица да се организираме повечко хора :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

заминавам за море иначе мислех да доида :) пиите 1 кафе заради мен :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз утре заминавам на балкан :) . Тази седмица няма да мога да присъствам, но следващата със сигурност съм на линия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...