Jump to content
PETE_TONG

Стара Загора-седмични срещи ! --->

Recommended Posts

А, ти ли си непослушният фотограф? ;)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ нищо не съм снимал.Само хвърлих едно око и дадох малко акъл да ти предложи разни рабори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто чух, че някой разпространява снимки на колата. Иначе сбирката в неделя беше интересна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седмична среща както винаги в неделя, от 18:00 часа на Лас Вегас :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска отивам при моя бояджия и гледам един рекс 2ген. (червен) яко разкостен.Минавам от другата страна и гледам едни сериозни раздувки Публикувано изображение/>/> и си викам айде пак някой избухна.Не можахме да се разберем кой е хондаджията на който е колата, но пък разбрах, че сърцето щяло да бъде 2.0(200hp), което ме навежда на мисълта= к20 Публикувано изображение/>/> .

Като помислих малко.... Кой луд ще налее толкова кинти в днешно време...та си мисля, че някой ще си прави б20 с кратуна от б16.

Някой да знае нещо повече за проекта?

 

За сърцето позна. Луди пари се вливат в рекса и дано се получи нещо .. познавам го лично собственика, не го слушат бръмбарите .. Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ee Пешо снимката беше направена от мои приятел за да ми покаже колата щото знае за манията црх не е правена със цел разпространение и няма и да бъде разпространявана !!!! :) и аз незнаех че е твоя до онази вечер доло на околовръсното когато каза :blink::rolleyes: а другия рекс е на Коко :ph34r: жалко че не е готов :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Искам да попитам от Стара Загора има ли някой,който ще благоволи да извърши http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=82182 тази интервенция на моето сивиче :lol: .Може и най-елементарното нещо да е,но съм много далеч от всякакви токове и предпочитам да не пипам.Много ще съм благодарен ако някой се навие,може да ми пишете тук на Л.С или в скайп(kostov3494)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти трябват много умения да го направиш :) само 2 букси за 2 светлини :) и изолирбанд

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще погледна.И все пак ако на някой му се занимава,нека да ми пише.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще погледна.И все пак ако на някой му се занимава,нека да ми пише.

 

Аз мога да ти помогна колега Публикувано изображение тъкмо ще погледна и моите, че единия ми мигач цъка много бързо Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги , форумът на феновете на автомобили в Стара Загора отново е на линия всички ,който желаят да се присъединят отново могат да го направят на www.stzcarfans.net.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит 3-ти Март !!!Сладури,както винаги в Неделя сме на Хонда среща на Лас Вегас в 18:00! Който желае да заповяда,всеки е добре дошъл ;)По принцип сядаме на голямата маса с дългите столове,а ако не можете да на намерите да знаете,че сме най-шумната компания и така ще на познаете , така лесно ще на намерите :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит 3-ти Март !!!/>Сладури,както винаги в Неделя сме на Хонда среща на Лас Вегас в 18:00! Който желае да заповяда,всеки е добре дошъл ;)/>По принцип сядаме на голямата маса с дългите столове,а ако не можете да на намерите да знаете,че сме най-шумната компания и така ще на познаете , така лесно ще на намерите :P/>

здравейте дами и господа хондаджии,какво стана с тия срещи и темата за срещи вьв форума,сменихме старата тема с нова,за да влезем в 21-ви век и кво стана-срещат се само определени,както виждам,Хондаджии,които не познавам,но имам мерак да се видя и с тях,но никой не си задава вьпроса защо ги няма ония стари пушки,които срещам още по улиците и няма какво да го привлече на срещите с общата идея-Хонда.Много време никой не помисли как да се сьберем около общата идея,та ще ни се смеят от форума на Теабант.Вярно е,че не сьм чак толкова много стар хондаджия,но никой нищо не направи по вьпроса или аз не см информиран,но новите идеи сьс старите мераци на куп може да даде нови нови проекти и т.н.Ако имате нови идеи за развитие на стз регион девайте предложения,а аз искам да ви кажа нещо-обичам си хондите.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега .. то си пише ясно и точно. Незнам кое не е ясното на : Всяка неделя в 18:00 на Лас Вегас. Събираме си се редовно и не сме малко. С нетърпение очакваме да се постопли времето и да отворят "Шатрата" (до Вегаса) да си сядаме вънка,а и да имаме и благоприятно време да си поразгледаме колите.Паркинга е достатъчен, ще се правят и снимки( а защо не е и клипове) ии те така ... Ако има нещо неясно ... кажи да обясня Публикувано изображение Поздрави Публикувано изображение

Редактирано от the_viper

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега .. то си пише ясно и точно. Незнам кое не е ясното на : Всяка неделя в 18:00 на Лас Вегас.

 

Колега , аз в заглавието виждам това: "През една седмица във неделя 16:00ч !!

В първия пост на колегата PETE_TONG ,в мометна изявен BMW-шОфер ясно пише : "За всички нови хондаджии,срещите са през седмица във неделя след обед 16:00ч,горе на паркинга на стадион Берое. Оттам,кой където сърце му сака-кафета,гонки-монки и прочее."

На мен лично ми дреме на б....а къде са срещите , така или иначе не ги посещавам , но новите фенове предполагам изпадат в шок като я прочетат тая Спамерска тема с едно инфо в заглавието и друго инфо в постовете ..... просто помолете някой МОД или Админ да корегира правилно ситуацията !Даже правописна грешка има в заглавието . Едва ли някой си прави труда да изчете "амнайси" страници за да се ориентира къде е новото място за срещи и кой къде ходи ! Четейки темата е видно ,че има разделение ,което така и не успяхте да преодолеете , а един нов фен се стряска от такава атмосфера ! Ако толкова не можете да се разберете къде да се срещате си направете втора тема/вместо да се джавкате тука/ за срещи на Вегаса или където ви се иска , пък те хората ще си решат на коя да ходят ! Просто тоя мармалад/тема/ , който сте заформили не ви помага с нищо ! Затова затворихме и старата тема ... липса на конкретика и разбирателство подкрепени с "тонове" спам ! Гледам ,че положително развитие няма и тука .... Публикувано изображение

Поздрави на всички СЗ-Активисти !

 

п.п..Мишо , назрява една идея за среща на всички маняци от "имало едно време" , дето си забравихме физиономиите , та ше видим и там кфа излагация ше е !! Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой даде ясно и точно: място и дата на срещите ви, ще затворя тази тема и ще отворя нова, с коректно зададено заглавие и подзаглавие.

Дори периодично ще обновявам заглавието на темата, така че да съответства на предстоящата дата (ако говорим за месечни срещи, или такива които се провеждат през седмица, две и тн.)

 

Очаквам предложения за място, дати и интервали за провеждане на вашите сбирки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
R o c K on Off ,като цяло съм съгласен с твоето изказване и подкрепям с 2 ръце, тази тема директно да се изтрие.Както каза темата е абсолютно объркана и не е нищо повече от един спам.Най-много да се скарат някои хора. Аз лично не знам някой да е ходил на стадиона за седмична сбирка в близките 3-4 месеца, а и не знам кои ще е тоя лудия дето в зимно време в сняг,киша,вятър да иде там да чака настинка.Другото,което за мен е много важно... за срещите на стадиона беше казано,че ще има срещи през седмица,а сега държа да отбележа,че от както се събираме на Вегаса, не сме пропуснали нито една такава! Който иска пак може да си идва през седмица,това си е негово решение и не пречи на никого.Друг въпрос който ПАК засягаме ... СТАРИ И НОВИ Хондаджии ??? wtf ?? Айде да не се излагаме с такива изявления,нима тези които са нови са по-малко хондаджии ? Те да не са друг животински вид ? Всички сме хора обединени от една идея! п.п Моля главните букви да не се приемат като "повишаване на тон" .. просто искам силно да подчертая,с използването им.Ще помоля колегата Paradox да ни отърве от тази тема или ако не, то да направи друга в която да пише:Тема: Стара Загора- Срещи и мероприятияОписание: Всяка неделя в 18:00 на кафе "Лас Вегас" И едно пояснение да добавя,ако може да се вмъкне: Зимно време вътре в кафето,лятно време-на"Шатрата" в градинката до Вегас
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друг въпрос който ПАК засягаме ... СТАРИ И НОВИ Хондаджии ??? wtf ?? Айде да не се излагаме с такива изявления,нима тези които са нови са по-малко хондаджии ? Те да не са друг животински вид ? Всички сме хора обединени от една идея!

 

Нещо не си ме разбрал правилно ! Публикувано изображение

Под "нов" фен визирам , човек прясно закупил си хонда , случайно или неслучайно попаднал на форума в интернет, търсещ сходни интереси и отговори свързани с марката и желаещ да се присъедини към някакво малко общество в конкретния град.

Епитета не е препратка към млади/стари кучета и прочее ... глупости изписани в миналото.

Най добре я затворете тая "боза" и си направете точна тема за сбирките , където и да бъдат !

Ако някой има същите претенции към каквито и да е сбирки с друга дестинация и ориентрация ще си направи отделна тема.

Аз самия след време /ако ми дойде музата/ ще пусна отделна тема за месечна среща , но това е друга бира.

 

п.п... и още нещо реплика на това изказване :

а и не знам кои ще е тоя лудия дето в зимно време в сняг,киша,вятър да иде там да чака настинка

... ами единия луд бях аз , останалите луди бяха м/у 20 и 30 човека ! Имена няма да изброявам че едва ли ги познаваш и половината ! Дори "лудите" от Казанлък идваха през седмица ! Виж кфо нещо е ... лудостта ! Публикувано изображение Не ми отговаряй , няма смисъл !
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...