Jump to content
PETE_TONG

Стара Загора-седмични срещи ! --->

Recommended Posts

Дано обаче да не отложат мероприятието заради времето :(Ако е хубаво времето ще има ДРАГ и предлагам тези които ще пътуваме събота да се съберем примерно в 13:00 часа на ОМВ-то до автогарата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли много късно в 13?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предвид, че предната вечер ще се празнува Гергьовден, нека поне да изчакаме душите да се приберат в телата :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги кога ще е следващата среща да дойда и аз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 00 не е ли много късно :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорим за събота, тогава са свободните стартове и даване на времена. Мероприятието започва в 14:00 официално т.е. и по-рано да отидем и по-късно да е надали има голямо значение. В неделя е състезанието което започва по-рано ;)Така че предвид това, че е деня след Гергьовден мисля 13:00 е напълно нормално. Събираме се до 13:15 и потегляме. Към 14:00 сме на пистата, мисля, че е добре графика ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мхм ще се чуем да се разберем :)

Редактирано от B7_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
Гости приематЕ ли за калабалък? Редактирано от kytila

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемаме всичко ако има и ракия :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги нали знаете ... тази неделя на Аязмото в 16:00 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази неделя 16:00 часа може паркинга под стадиона да е затворен вече. От 18:00 има футболна среща Берое-ЦСКА така че аз сигурно ще пропусна срещата, освен ако не е с по-ранен час. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мдаа сега видях и аз за мача.Имаш право ,че може да е затворен.Аз лично съм съгласен по което и да е време,но нека и други колеги дадат мнение.Все пак има още 3 дена :) А и го дават хубаво време ... грехота ще е да не се съберем :P;)

Редактирано от kytila
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми щом ще има мач,нека се съберем на друго място.Паркинга на Техномаркет например. :) И нека пак да си е в 16;00 часа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ съм на мача :):bg: :bg: :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това имах предвид, че ще съм на мач-а и затова ако е по-рано срещата може да дойда. Ако Ви устройва например 15:00 часа на паркинга на Техномаркет?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за без това съм свободен целия ден :) може даже някъде по наблизо към нас ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така за утре ще се сабираме ли някаде по рано и къде,или не?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой желаещ за среща тая неделя ? Като ще е зает паркинга пред Берое ще идем на Техномаркета примерно ... само желаещи да има :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за но да е към 15.00 щот трябва да се ходи на мач после.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще подкрепяте Беройци а :) ми няма проблеми ако искате тогава примерно кам 1-2 пак на Бероето да си полафим примерно кам час-два и после напрао тия дето ще гледат мача да си останат там.Давайте предложения мен ми е все едно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неделя , 22 май , на Лас Вегас в 16 00 . Който желае да заповяда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига да успея да си направя колата ще гледам да дойда :(Ако не успея и ме хванат нервие пак може да дойда но с такси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравеите колеги! В момента съм във вашия град и ще се опитам да намера мястото на срещата ,да се запозная със Старозагорски фенове!Ако приемате гости де?

Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих мястото,но нямаше много ентусиясти за среща! Но,които бяха там бяха готини момчета и другият път като доида до Ст.Загора пак ще ви навестя,този път за по-дълго.... поздрави!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рико, и аз се радвам, че се запознахме. Ама вие много бързахте :ph34r: , после дойдоха още хора на срещата.Другия път като дойдете да не е само транзит, останете и да пием по едно кафе.И да знаете, че винаги сте добре дошли. :) Какво ще кажете следващото събиране да е тази неделя, на 29 май, на същото място и в същия час?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм там. Дано и други да дойдат да запълним паркинга с Хондели :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте и от мен...аз съм нова,но някой ден ще дойда на вашите срещи в Стара Загора...много ще се радвам да се запознаем... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наближава националния събор - 28 дни,ще се радвам ако заедно тръгнем за писта Дракон :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай тази неделя 29-и от 16:00 на паркинга до Лас Вегас да мислим нещо за националната :)Аз ще гледам да съм там, най-вероятно пак ще съм без моя "паметник" така че не ми се смейте на Вектрата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що пък трябва да ти се смеят на вектрата? Аз до скоро покарвах една баба лада с доста ръжди по нея и кво от това? Даже тези коли по-готино и спокоино се карат от хондите,защото само като се подам на някое кръстовище и всички спират...........густууууууууу! Аиде да ми пресече пътя де...смеи ли? Пък ако има багажник на покрива и теглич от зад като моята си е направо стршилище по улиците!Да видите само как С-класите ми правят път.........!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха тя каквато е вектрата му такава е и хондата му ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази неделя няма да мога да дойда :( ...когато мога 1000% ще дойда да се запознаем :lol: и ще умуваме за националната ^_^ може би някъде към 17,18 или 19 юни :rolleyes: а може и по-рано,но не съм сигурна...ще следя кога ще се събирате и така...до скоро :music::honda::rolleyes::bye:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Рико направо ме уби :tooth: . Колкото до драконката.... има хора които са свободни не само в неделя така че ако ти се излиза, пиши едно съобщение ;):honda:

Редактирано от kytila
Превод от маймуница!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо май сме сменили мястото на срещата ... ;) ама пак ще ви намеря ... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Riko napravo me ubi :tooth: kolkoto do drakonkata ... ima hora koito sa svobodni ne samo v nedelq taka 4e ako ti se izliza pi6i edno saob6tenie ;):honda:

Никои не ща да убивам! Вземи една пораздърпана лада или опел кадет с увиснали калници от ръжда и си караи на зиг-заг по улиците да видиш как никои няма да те притеснява и ще те чакат да се махнеш за да минат! А като ти е лъскава колата и натокана всички те натискат и ти бипкат и ти се нервят,че и на бои скачат някои път! А за голфовете коите все дават гас до ламарините като застанат до тебе няма да споменавам...смятам и вие сте ги виждали и то не веднъж! Хаиде поздрави от мен на Старозагорци,пък другия път дано с повече хондаджии се запозная като доида!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги много се извинявам, че ви цапам темата .... но може ли някой да ми даде инфо за http://www.mobile.bg/11299944925233312 този автомобил... било то и малка .... познавате ли човека ... гледа ли я ( потдържа ли я както трябва ) има ли някакви скрити забележки....Благодаря много Предварително :worthy: :worthy: :honda: :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

УТРЕ 05.06.2011. СРЕЩА НА ПАРКИНГА НА 'ЛАС ВЕГАС' ОТ 16:00 .ЖЕЛАТЕЛНО Е КОЙТО МОЖЕ ДА ДОЙДЕ ЗА ДА ВИ РАЗДАМ ЕДНИ БРОШУРКИ ОТНОСНО ПРОМОЦИЯТА КОЯТО НИ ПРЕДЛАГАТ ОТ МАГАЗИНА НА ХОНДА В ПЕРИОДА 06.06 - 12.06.ЩЕ ВИ ОБЯСНЯ И КАК ПРОТИЧА ЗАПИСВАНЕТО.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз няма да мога да дойда,на работа съм... :(:unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дообреее :)ше доидем да видим какво има днеска :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...