Jump to content
PETE_TONG

Стара Загора-седмични срещи ! --->

Recommended Posts

Срещата е утре от 16:00ч. на кръговото ,оттам на кафе на някой бензин-бар по избор на мераклиите за следобедно кафеи лаф!

Ами дрейка що в 7 ще идва :Д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахах лакомника гледай внимателно тои пише на мене :) Драик колкото до тебе разбрахме се че 1-во трябва да смениш колата и тогава да говориме по този въпрос :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахах лакомника гледай внимателно тои пише на мене :) Драик колкото до тебе разбрахме се че 1-во трябва да смениш колата и тогава да говориме по този въпрос :blink:

Вярно че тъй било ми айде до утре :П

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

В7 прав си. Трябва да я сменя с някоя Д15Бзле че да има малко интрига, иначе и климатик и 6 човека хубаво охранени да се качат при мен пак ще си бързо изчезваща точка в огледалата ми :)Сега малко по темата че доста офф топик изписахме. Какво ще кажете да е малко по-късно срещата? В 16 часа ще е доста голям пек и ще се разтопим на тази жега направо :blink:

Редактирано от Draik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм за!!!18.00 да е, лято ееее :lol:.16.00 е рано наистина предполагам, че ще съм още на басеин някъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички.Има ли някаква промяна в часа на срещата или остава за 16 часа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега последно във колко е срещата,пишете за да знам да тръгвам ли да стоя ли ,кво да правя???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде 18.00 на стадиона, събираме се и отиваме при Борката(долно еко) на кафееее.Аз тръгвам :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на многоброините фенове които посетиха срещата,ако продължаваме така може и да достигнем броя на феновете на ЗАСТАВА :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

качвайте снимки бе не се стискайте да видим какви се въртят в 18:00 :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

на кое да правим снимки ??? на хондите дето минават по улицата ли ? то имаше 5 хонди от който 2-ма работят на екото :unsure::):D:D:D:D

Редактирано от Borislav_STZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брей то много слабо бре дано следващия път са пойче :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои от стара загора ще ходи ли на националната среща и ако ще ходи кога ще тръгва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ходя за жалост само събота, заради промяната в датите. :( не съм решил в колко ще тръгвам.Може да направим една колона, ако някой тръгва в събота сутринта. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аз ще тръгвам в събота сутринта може да се разберем нещо и да ходим нататък заедно

Редактирано от n.nedev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е ли най добре на телевизиония сервиз в 7ч ? да може до 7и15 да излитаме !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес май се пада да има среща. Мислем днес да отскочим до Екото при Борката на автомивката към 16:00 ако има желаещи да заповядат да пием по една газировка :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оки на телевизионният сервиз 7.00 :cool: в колко почва шествието от узана към пистата.Нали ще се включим?Още желаещи за колона :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ме и мен, скъсах се да идвам на срещи ... ;-)))) !!Момчета, помислете за среща през седмицата, примерно 19-20 ч. (зимата може и по-рано) и току виж посещаемостта нарастне.И ако се пробва с остроумията на срещите, а не като чат, може пък да стане интересно.А за националната - ако някой изтърве влака за Узана, мога да го закарам в петък вечер - по път ми е. Аз няма да оставам, отпрашвам веднага за Плевен.До скоро!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ти жив ли си ве ... :rolleyes: Колеги , издирвам дясно/пътника/ огледало механично за 5г. хеч ! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оки на телевизионният сервиз 7.00 :rolleyes: в колко почва шествието от узана към пистата.Нали ще се включим?Още желаещи за колона :rolleyes:

Омре беше писъл че колоната тръгва в 11:30ч. тоест в 7 като тръгнем ще имаме време много :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След Казанлък посока Шипка чакаме до 8:00 !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ще се включа в колоната от Стара Загора. В 7 на телевизионния е ОК. Мислех си за Petrol-a в посока Казанлък, но центъра е по добре за да се съберем по бързо :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, който не си е взел стикери, мисля че и на място ще раздават. Взех си табелки под номерата Honda Fan Club от Омбре, и стикери от седмичната среща в София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги срещата ни е във 7:00 на OMV до гарата което е които ще пътува утре да заповяда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега последно омв или тв. сервиз как ще се включим в колоната от пловдив(първомай и т.н) някой нещо да се е разбирал с тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая тема май и тя замря.Има ли желаещи за среща днес или поне някой да знае дали се пада да има сбирчица.Поздрави и безаварийни :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 2 съм на работа ако след това има нещо ще мина сигурно...пишете ако искате :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желаещи от 16.00 на стадиона има ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм навит за едно кафе.чакам потвърждение :honda::honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги навит сам за срешта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 на кръговото така ли :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горе на паркинга на стадиона

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако не ме лъже паметта май решихме срещите да ги правим на Еко-то :)А и часа май летен го направихме, т.е. от 18:00Така че аз мисля да се замъкна в 18:00 при Борката на долното Еко :)

Редактирано от Draik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за кое еко става вапрос

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Долното Еко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

перфекно и последо за там ли остава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми много добре го уговорихте ама да бяхте казали по рано ...висях си сам горе на кръговото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) как мина срещата осещам че е било слабо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...