Jump to content
Guest Al_Capone

Записване за Национална Среща 2010

Recommended Posts

Пичове аз имам възможност да дойда само събота и то през деня а вечерта трябва да се прибера, също приятелката ми ще бъде с мен.... няма да участвам в конкурси и състезания... въпроса ми е колко такси трябва да платя и трябва ли да регистрирам и приятелката ми във формата за регистрация като придружител при положение че няма да нощуваме в базите???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кrasi VT, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 78! До няколко дни ще се свържем с теб!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sako_DJ, попитах още на 17та страница, колегата em1l също, но отговор не беше даден. Дано поне ти имаш късмет :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

За условията за плащане пише в сайта на срещата. Ако няма да приствате на купона и на пистата няма нужда, но ако ще присъствате на едно от двете или на двете ще трябва да заплатите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KICK, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 91! До няколко дни ще се свържем с теб!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PREDATORA, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 93!!! :bg: :bg: :bg::);) ;) :lol::P;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към модераторите. За сега с колегата иванич сме сами но има малка вероятност и жените да се освободят от работа и ако успеят да се освободят какво да правим? Ние се записахме вече сами. На място ако дойдем с момичетата ще може ли да си вземем още една стая.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

em1l, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 95!До няколко дни ще се свържем с теб! :)

Редактирано от em1l

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aniki, номер 94

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

егати ще си изям т....те от яд. не мога да дойда на новите дати поради сериозни прични(женя брата).пожелавам на всички да си прекарат уникално добре.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Not_Impossible, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 97!До няколко дни ще се свържем с теб!Айде пак :Р

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се уредих ;) Записан съм :):P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RIFTO, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 101!До няколко дни ще се свържем с теб! :newbie:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tunyo, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 102! До няколко дни ще се свържем с теб! :plane::newbie::bg:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм в кошлето :newbie:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме :newbie::plane::bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с вас :plane: --> 106 :newbie:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,а жени хондаджийки записвате ли?Това е голямата ми любов.Освен в парадната обиколка не смея да се включа в друго,защото със сигурност не съм ви на нивото.Ще съм щастлива,ако съм заедно с вас!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Morridina, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 112! До няколко дни ще се свържем с теб!Хайде, да ни е наслука този път, до скоро :newbie:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,а жени хондаджийки записвате ли?Това е голямата ми любов.Освен в парадната обиколка не смея да се включа в друго,защото със сигурност не съм ви на нивото.Ще съм щастлива,ако съм заедно с вас!

Колежке пускай заявка за майсторското и не му мисли :book: Купона ще е на 6, няма да съжаляваш :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Щесе радвамe да видим жена на пистата :book: даваи смело,важен е купона.

Редактирано от coupe-v

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D Благодаря за укоражителните думи.Ама нямя да ми се смеете :D Какво точно представлява майсторското?Можели някой да подскаже,само мааалко. :book:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах мераци за драга ... Ама моя ми вика "Ти луда ли си ще те направят крива".....И ме отказа мноооого бързо ... Виля ако на тебе няма кой да ти се сопва пускай се поне весело да става ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм сигурен , че Honda CiviK е подходящата за такива мероприятия , виж ако беше civic ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Animal, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 117!До няколко дни ще се свържем с теб! Ако все пак не успея/не стигна не се коркайте много ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ma4o, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 119! До няколко дни ще се свържем с теб! опаааааааа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново на линия ( 88 )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към модераторите. За сега с колегата иванич сме сами но има малка вероятност и жените да се освободят от работа и ако успеят да се освободят какво да правим? Ние се записахме вече сами. На място ако дойдем с момичетата ще може ли да си вземем още една стая.

Здрасти, Вероятността да има свободни двойни стаи като дойдете там на място клони към нула. Може да има 4-ка, те най-малко се харчат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз сам там с номер 5 :P;):P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де да се обадя и аз :P ..ном. 4 там смеееееее

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:P Благодаря за укоражителните думи.Ама нямя да ми се смеете ;) Какво точно представлява майсторското?Можели някой да подскаже,само мааалко. :P

Няма да се притесняваш колежке, никой на никого не се смее. Напротив, даже се радват :)Майсторското миналата година беше: каране на зиг-заг между конуси, кръгово, гараж напред, гараж назад, пак кръгово, минаване между конуси на зиг-заг и спиране.Записвай се смело и не се притеснявай ;)Успех А за драга на другата колежка мога да кажа само: записвай се и не го мисли. миналата година като бях в клас 1.6 с моя мотор 113 к.с. си бях обречен още при записването но това не ме спря да си направя купона като се пуснах ( макар че само 1 път ми се отдаде да гбо направя това де :) )Записвай се и ти, важното е участието а не дали ще спечелиш или не.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си сменя емблемите с хондови, ще мога ли да дойда? ;) Съжалявам, ама с малките си трябва голяма кола. номер 126 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sako_dj, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 134! До няколко дни ще се свържем с теб!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз:) номер 136

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tenzo-R, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 137! :) :) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...