Jump to content
Guest Al_Capone

Записване за Национална Среща 2010

Recommended Posts

Чудесно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изборите си бяха обявени навреме, просто никой от организаторите не е обърнал внимание на тази "малка" подробност.

Еми от къде да знаят хората, че при избори неможе да отидем. Да бяха пратили от общината по-рано, че мероприятието за тогава не е разрешено. Аз примерно не виждам какво пречи. че има избори, но явно е проблем. Така, че не нападай организаторите веднага ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се отложи шествието какво пречим на Габрово ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Изборите си бяха обявени навреме, просто никой от организаторите не е обърнал внимание на тази "малка" подробност.

Еми от къде да знаят хората, че при избори неможе да отидем. Да бяха пратили от общината по-рано, че мероприятието за тогава не е разрешено. Аз примерно не виждам какво пречи. че има избори, но явно е проблем. Така, че не нападай организаторите веднага ....
Никого не нападам, само споделям факти.Аз така или иначе съм си в Габрово и дори новата дата ми е по-удобна, защото иначе ми съвпадаше с датите на Тайма Атака в Плевен.Успех и дано се видим с повече хора на НС2010г. :) Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако се отложи шествието какво пречим на Габрово ?

Викаш може да отиден на "нашествие" до Карлово примерно :) Редактирано от Yanko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се отложи шествието какво пречим на Габрово ?

Ами пречим им защото всички ще дойдат на хонда шествието и никой няма да отиде да гласува :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси работата, все на нас се случва....Ново записване ще има ли като се уточни новата дата?За мен по принцип не е от значениое кога и каде, само да успеем да се съберем повече :) Давайте обаче по с време да се узнае новата дата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен трябва да се реагира веднага. Имам предвид да са предложат 2 или 3 възможни уикенда да гласуваме и да бъде избрана една дата.За да може след това отново да се плануват отппуски! Примерно до неделя вечер да е ясна новата дата и от понеделник, да почва ново записване!Това е лично мое мнение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

записването да се запази,само датите да се кажат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много много голям КОФТАЖ, направо.......нямам думи, мога да кажа само едно, където и да е и когато и да е, аз съм там на 100% това събитие не е за испускане, има неща от живота които не се пропускат, това са мачовете Барселона-Реал Мадрит, финал Ш.Л финал световно и европейско, и националната среща :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчакайте малко, съвсем скоро ще се обявят новите дати :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

записването да се запази,само датите да се кажат

как да се запази, като не всички имаме възможност за евентуална друга дата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво предлагаш?Наново ли да се записваме?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен май отлагането ми харесва :) Тея изпити не са шега работа, а сега имам възможност да дойда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Примерно. Или поне да има възможност за отписване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за отписване ,всеки ще си съобщи на организаторите и така ще се попълнят бройките места

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Язък само за всичкия спор около драга :)

:P Не е вярно . Даже сега ще има още повече време за спорене :) Дано колата ми е в движение до тогава :P Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тупо, брат ми се жени на 3 юли и май ще пропусна. много ме е яд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези дати ми харесват повече :) тъкмо и приятелката ми ще свърши с изпитите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че палаткаджиите ще са доволни от по-късните дати. :) :)

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неприятно но факта си е на лице. Аз лично ще съм на линия когато и да е но ме е ят че много от момчетата няма да могат да дойдат заради тези избори. Нямам думи еб... късмета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кви нови дати бе аз отпуската сьм си взел за тая национална басиии знаете ли че тази отпуска си я правя от началото на годината и няма промяна при мене и ся кво отменя се еми живи и здрави 4 хонди минус нас щото 4 колеги си взехме отпуска заради тези дати басии:lol:!!Ако е вазможно обрьщам се кьм организаторите и кьм всички моля да сме на сьщите дати или по рано и ако не става в гр Габрово нека да е на старото място като миналата година в гр.В Тьрново на сьщото място така горим с отпуски много хора от форума не само аз и колегите и мисля, че тези избори трябваше да са предвидени от по рано от организаторите вие не бяхте ли осведомени;):lol:Аиде пак разни тенекии и такива писна ми чесно от такива неприятности ;)!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Ако е вазможно обрьщам се кьм организаторите и кьм всички моля да сме на сьщите дати ...

Ти прочете ли причините за отлагането на срещата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Ако е вазможно обрьщам се кьм организаторите и кьм всички моля да сме на сьщите дати ...

Ти прочете ли причините за отлагането на срещата?
Прочетох ги ама няма само в Габрово места за провеждането на тая среща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

@Leno, Новината от община Габрово идва днес (15 дни преди самата среща). Душа е повече от леден за всички нас. За организаторите, за записалите се и за всички фенове. Гредата е много по-голяма от колкото можеш да си представиш. За всички нас.

П.С. Миналата година пак бяхме в изборно време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Ако е вазможно обрьщам се кьм организаторите и кьм всички моля да сме на сьщите дати ...

Ти прочете ли причините за отлагането на срещата?
Прочетох ги ама няма само в Габрово места за провеждането на тая среща
Искаш ли да се джойннеш в екипа по подготовката и ако успееш да нацъкаш срещичка до тогава (писта, хотели за 300+ човека, шествие и т.н......), лично аз ще ти купя още 1 CRX. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

За толкова кратко време никакъв шанс да се смени мястото (дори за новите дати)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове, няма какво да се наяправи, по всичко личи че Н.С на 18.06 2010г. НЯМА ДА ИМА да се надяваме поне че ще се състои, и ще е 2010г. поне ако е възможно да не патуваме на някъде на парно :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Язък само за всичкия спор около драга :P

:P Не е вярно . Даже сега ще има още повече време за спорене :D Дано колата ми е в движение до тогава :D
Ееее ако няма да караш кажи ,че само заради 50 метровата разлика , която ще получиш щях да карам на драга ;);):lol::lol:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Leno, Новината от община Габрово идва днес (15 дни преди самата среща). Душа е повече от леден за всички нас. За организаторите, за записалите се и за всички фенове. Гредата е много по-голяма от колкото можеш да си представиш. За всички нас.

П.С. Миналата година пак бяхме в изборно време.

Добре де в само Габрово ли може да ни побере еее В.Тьрново не може ли Al_Capone не ми е лесно пич щото си мисля че има и друг вариянт не е само този и датите пак може да са сьщите проваля се намерението на много хора а трябва ли да е така :lol: Отпуските се планират да светна много хора който не са запознати от началото на годината и промяна в тях нямааааа и ко правим жертва ме се вземаме си болнични и сме с едни пари назад и цял месец глад мноо хубаво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де в само Габрово ли може да ни побере еее В.Тьрново не може ли Al_Capone не ми е лесно пич щото си мисля че има и друг вариянт не е само този и датите пак може да са сьщите проваля се намерението на много хора а трябва ли да е така :lol: Отпуските се планират да светна много хора който не са запознати от началото на годината и промяна в тях нямааааа и ко правим жертва ме се вземаме си болнични и сме с едни пари назад и цял месец глад мноо хубаво

Пък онази година, един приятел отиде на рок фестивал в Дания .... 3 дневен ..... за да гледан точно една определена група!Отпуска, самолетни билети, хотели ... всичко 6. В деня преди концерта на въпросната група, на един от членовете му изникнали неприятни лични проблеми..... От цялата следващата вечер - само техния сет отложен!Аз пък съм влизал на стадиона да гледам концерт! Излива се ужасен дъжд и след 2 часа закъснение излиза едно човече и ми казва - сори, не може с толкова вода! Гасим всичко, прибирайте се - концерт няма да има!LENO, явно мога само да съжалявам, че няма да се срещнем на НС 2010 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, сега се прибирам от Габрово и виждам ,че вече има даже и дискусия породена от отлагането на срещата.Искам да уверя всички,че отказа на ИД Кмет ми дойде като шамар и ми е страшно неприятно сега да Ви обяснявам ,че хората ,които са нагърбени с организацията на срещата се чувстват по същия начин.Лично поемам вината за проблема и Ви обещавам,че ще намеря конкретно решение до ден-два.П.П. Моля сдържайте емоциите си,защото екип от 14 човека се старае да се случат нещата по най-добрия начин.Някои от тях от 2 седмици спят по 3-4 часа в денонощието.Те го правят само защото са фенове. Бъдете и Вие такива.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и турско да стане когато и да е , ще присъствам миналата година изтарвах но тая няма , жалко че няма да можем всички да сме на куп :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и за новите дати пак съм там,да си организатор е доста трудно:lol: несе нахвърляите така злобно срещо тях:lol: предлагам след като се знаят датите и мястото да има ново записване,както каза Омбре! Бъдете ФЕНОВЕ!! Бъдете ХОРА;)От мен ако може се каже малко морална подкрепа към организаторите,че голямо тегло ще е!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...предлагам след като се знаят датите и мястото да има ново записване...

Старата форма за записване е спряна. Ново записване със сигурност ще има!Повече информация ще бъде пусната тук и отделно от това, всеки регистрирал се досега ще получи мейл, но НЕ с потвържение за регистрация, а къде и как да се регистрира пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я тя ся ква стана пак......... Неможе ли шествието да го направим в Търново например знам ли ,то верно много хора си нагодиха нещата,много кофти ,но все пак е трябвало да се избарат нещата по с време да има координация с общини и други такива :lol: ПП: Той драго като няма да идва ,аз закво да ходя :lol: Трябв ада питам прокурора дали ще дойде че иначе може и сам да съм в клас Ц ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ново записване със сигурност ще има!

Защо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам по-спокойно да се отнасяме към непрятната изненада.Само мога да си представя , как се чувстват организаторите , след целия труд хвърлен до тук.Вместо това по-скоро можем всички да предложим помоща си , за да се случи националната среща 2010, така че да има възможно най-малко колеги , който да пропуснат.Предлагам всички спокойно да изчакаме.Да започна аз . Към организаторите:Предвид сложната ситуация, може да разчитате на моята помощ по-всяко време , според нуждите по организиране на НС 2010.Мир:lol:!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

....

...всеки регистрирал се досега ще получи мейл, но НЕ с потвържение за регистрация, а къде и как да се регистрира пак.

Аха, според мен би било добре на email-ите на всички записани още сега да има инфо за отлагането, за да може поне за конкретните дати хората овреме да си пренаредят плансовете... защото не всеки чете тук редовно.

 

Иначе на всички би трябвало да е ясно, че shit happens... по една или друга причина... но животът продължава. На мен ми се е случвало да ходим група хора с кола до Катовице (в Полша, 1500 км преход), за да гледаме Ред Хот Чили Пепърс... и да не ни пуснат на стадиона заради подобна тъпня, която не можешхме да контролираме... а концертът си се проведе като пич... просто ние послушахме малко така отвън... Е, слагаш по един ред обеци на всяко ухо и гледаш напред, това е положението.

 

Поздрави и стискам палци за лесно нареждане на нещата за алтернативните дати!

Редактирано от ian

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига дразги момчета, едва ли някой е искал това да се случи.....но се случи. Кой виновен, кой не в момента не е важно. По-важно е ДА ИМА НАЦИОНАЛНА! Затова нека проявим малко търпение и да изчакаме да се определят новите дати. Който може с нещо нека помогне, който не може - поне да не пречи. Жалко само за хората, които не могат да си променят отпуските и ще я пропуснат поради тази причина. Защото всеки иска да се види с приятелите си, да присъства на това годишно мероприятие.......но понякога нещата просто се объркват. Предлагам да не спамим и да не се оплакваме, а само въпроси по същество да се задават в темата, че стана пълна боза......или направо да се открие нова тема!!! Успех на организаторите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...