Jump to content
Guest Al_Capone

Записване за Национална Среща 2010

Recommended Posts

Къде пише условията и регламента за състезанието ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗаписванеAlexDJ, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 92!До няколко дни ще се свържем с теб!Айде оше един в трупата на Палатките! :devil: А ословитята ги пише в правила. в ония сайт за записване :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ma4o, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 95! До няколко дни ще се свържем с теб!този път се надявам да е реална :devil: Didko- Благода че ми каза :devil: Извинявам се за което :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ando, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 97! До няколко дни ще се свържем с теб! И аз сам на линия :devil: и ще сам майстор шофьор :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lenalee, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 98! До няколко дни ще се свържем с теб!Готово ...А имам един бърз въпрос реновирана стая 2-ка е стая с двойно легло или 1+1,че нещо не ги схванах...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година и аз!:devil: номер 99 :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

doctor, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 100!До няколко дни ще се свържем с теб!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

102-ия пич :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KpaTyH, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 101! До няколко дни ще се свържем с теб!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой запознат да коже драстична ли е разликата между реновирана и нереновирана стая....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Импулс-а преди 2 години разликата беше драстична да не кажа мизерия в нереновираните които видях !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да кажа малко подробности за срещата........... Основния купон е организиран в и пред "Прима С",защото мястото е по-подходящо като разположение и възможност да побере толкова много хора на едно място.(закрито барбекю,маси и пейки на открито,ресторант без забележки и притеснения за действие,палатковия лагер е на идеално равно футбулно игрище и не е отделен от основния купон) Награждаването на победителите и вечерната програма ще се проведе в по-добра обстановка и на видно за всички посетители място.Вечерните конкурси и игри има къде да се проведат без да се разделяме на групи(поука от минали срещи) Основно предимство...........ЗАЕДНО ЩЕ СМЕ,защото е подредено точно за подобна цел.Нямам търпение вече.Броя дните.

Редактирано от Ombre

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

№ 106 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

111 е също на линия :)

Редактирано от иванич

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдалеч си личи стабилната организация ! :) Радвам се, че отново ще съм част от подобна сбирка !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аз си навих часовника, и бях от първите записали се :-)))) ще се видим в узанааааа.... въпреки че ще присъствам само в съботата :-(, за което страшно много съжалчвам, ама няма начин, имам си малко бебче куче, което не може да остане само, но и то е фен на хонда :-))) до година и то с нас...

Редактирано от KICK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кой ви подведе да се регистрирате през тестовата форма и не знам даже кой ви я даде

Линкът който беше най-горе в Announcement-а водеше към тази страница на теста.Проблемът доколкото знам беше коригиран бързо.Така че успокой нервите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко влезе в релси. За един ден имаме 163 регистрирани, така че ако някой се съмнява за масовост на мероприятието, нека си го избие от главата в този момент.Импулс върви на изчерпване, плътно следван от Прима-С! Имайте го предвид при подаване на заявките, че може да се наложи да ви предложим да се преместите в Еделвайс (ма колко съм учтив) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А възможно ли е да споделите кой от Хотелите е с най-добра база защото не ми се спи в мизерия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябвя да бъда честен, лукс няма да намериш в никой от тях. В Импулс не съм ходил, но миналия ден влизох в Прима-С и Еделвайс... Може би Прима-С е една идея по-добър, но не и лукс... Имай предвид, че там ще бъде джумбарето, та да не се паднеш в стая точно над партито. Заявките с малки деца ще са с предимство за настаняване в задните стаи. Поне баните навсякъде изглеждат добре, така че по-често душче и си пич :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както повечето предполагам , че приятелките и жените ни са по-притенциозните :) За това и питам , достатъчно е да е чисто , чаршафи , баня , завивки :) Дайте сравнение спрямо Юндула как е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

хаха Юндола :) недей, върна ме светлинни години назад.И Еделвайс, и Прима-С са доста по-добре от Юндола!

Редактирано от Didko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам до кога е крайния срок за записване ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам до кога е крайния срок за записване ?

Крайния срок за подаване на заявки е 5 работни дни преди срещата. За финализирана заявка ще се счита такава по която има извършено/постъпило плащане.До 2 дни ще получите инструкции за начина на плащане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Палатковия лагер около кой хотел ще се намира?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега за инфото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Magnum, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 122! До няколко дни ще се свържем с теб!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам, стикери за автомобилите ще има ли, и ако да, може ли по от рано да се разпратят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стикери ще има. Ще направим всичко възможно да ги получите най-късно десетина дни преди срещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aniki входящ номер 121

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

До Прима-С

Интересуваме вечерното парти в кой комплекс,ще бъде.НС 2008 палатковия лагер беше до Импулс и беше много добре,барбекюта ,вода,ток.Ако може да ни светнете по точно,че да знаем палаткаджиите как да се подготвяме.Мерси предварително. Редактирано от kleni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кrasi VT, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 139! До няколко дни ще се свържем с теб!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tradiuli, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 90! До няколко дни ще се свържем с теб!Нека всички от клас А на драга се откажат отсега тък като си победител предварително! :lol::fun::D;);););):lol::D:D:D:D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета имам въпрос .. пуснах си заявката но в нея пише че съм сам. а се указа че ще идват още хора с менкак да ги добавя да пусна нова с допалнителна информация да обясня всичко или ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз се включих :lol: 142-ри номер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...