Jump to content
Guest Al_Capone

Записване за Национална Среща 2010

Recommended Posts

Guest Al_Capone

Скъпи приятели, от името на тазгодишния организаторски екип, бих желал да ви поканя на тазгодишната Национална Среща 2010 на Хонда - феновете в България.

 

Време и място

 

Както вече е известно, мероприятие ще се проведе в дните между 18 - 20.06.2010г. в местността Узана край гр. Габрово.

 

В съзвучие с дългогодишната политика на Хонда за опазване на Земята и чистата природа, тази година нашата инициатива ще бъде с екологична насоченост и ще се проведе под общото мото "Автомобилисти за чиста България".

 

Програма

 

Петък

Във връзка с инициативата, тази година се предвижда и петъчна програма, която предстои да бъде съгласувана и доуточнена с WWF и Община Габрово. Допълнителна информация ще бъде публикувана на официалния сайт на мероприятието.

 

Събота

- Авто-шествие по предварително зададен маршрут от Узана, през гр. Габрово, до пистата в село Междени.

- Автомобилни състезания за скорост и майсторски умения на пистата в село Междени. Подробности за регламента на състезанията можете да намерите в официалния сайт.

- Конкурс "Най-яка Хонда" - всеки има право на участие, а жури в конкурса сте всички вие! Имайте предвид, че записването за конкурса става по време на подаване на заявката, която ще откриете в официалния сайт.

- Мероприятие в гр. Габрово, свързано с мотото на провежданото мероприятие

- Вечерно парти с награждаване на победителите в различните състезания

 

Настаняване

 

На разположение са 3 бази:

- Почивен дом "Еделвайс" http://www.uzana-edelvais.com/

- Хотел "Импулс" http://www.hotelimpuls.bg/index2.html

- Хотелски комплекс "Прима-С" http://www.uzana.com/

 

За желаещите да нощуват под открито небе е на разположение палатков лагер.

 

Всеки участник избира база, в която предпочита да бъде настанен. С предимство са по-рано подадените заявки, а ако се стигне до изчерпване на капацитета на дадена база, на участниците ще бъдат предложени места в базите, които са свободни.

 

Такси

 

Всеки присъстващ на НС 2010 и на възраст над 12г. дължи еднократна такса от 10 лв ако:

- по време на провеждане на мероприятието пребивава в някоя от изброените бази, включително палатковия лагер

- взема участие в някое от състезанията, провеждани на писта Междени

 

Регистрация

 

Регистрацията за присъствие, както и за участие в някой от състезанията става единствено и само чрез попълване на регистрационната форма в официалния сайт.

 

Други

 

Поради големият интерес към официалните тениски на мероприятието през миналата година, тази година всеки участник има шанс да си поръча такава (такива) във формата за регистрация. Ако желаете да комбинирате различни размери, моля използвайте полето за свободен текст.

 

URL: http://www.hondabg2010.com/

 

ВАЖНО: Формата за реигстрация ще бъде активна от 11:00ч. на 23.05.2010г!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СУПЕР:) Аз ще съм първият записал се! :D Само не разбрах за таксите: ако присъстваш - 10лв, и ако искаш да участваш в състезания - още 10лв?! Така ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да попитам, ако някой участник не спи в базите и не участва в състезанията, но участва в шествието и отива на пистата да гледа какво заплаща ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз искам да попитам, ако някой участник не спи в базите и не участва в състезанията, но участва в шествието и отива на пистата да гледа какво заплаща ?

Всеки присъстващ на НС 2010 и на възраст над 12г. дължи еднократна такса от 10 лв ако:- по време на провеждане на мероприятието пребивава в някоя от изброените бази, включително палатковия лагер- взема участие в някое от състезанията, провеждани на писта Междени

Явно е 10лв и за 2те неща - тоест - плащаш само 10лв. Едва ли пистата ще е заградена и някой ще къса билетчета - ако някой не спи в дадените бази, или не участва в състезанията не плаща такса - или поне така го тълкувам аз. (моля да бъда поправен ако греша)П.С. НА - ЦИ - О - НАЛ - НААААААААААААААА:)! Редактирано от chris_barnes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пък аз искам да попитам ако реша да дойда без ад съм записан/защото незнам дали ще успея да съм в БГ / дали ще мога да направя една отсечка на пистата /естествено ще си платя 10те лева/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Таксата за учстие в националната е 10 лева. За да я посетие или да карате или и двете. А плащането става по банка или за тези които искат да са само на едно от мероприятията може и на място.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за новата национална среща и успех на организаторите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли проблем да дойда с приятел с друга японска количка....той ще води и 2 деца с него тоест ще бъдат 4-ма...аз жената и детето 3-ма,та въпроса ми е така формираната група кой хотел и какви стаи да запазя ,че нещо не мога да се ориентирам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо което аз не разбрах:10 лева за да присъстваш, участаваш или гледаш, но това комплексна цена за 3-те дена ли е или 3дена=30лева... И НА ЧОВЕК ИЛИ НА АВТОМОБИЛ СЕ ПЛАЩА :? ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Плаща се еднократно ,както бе миналата година, на калпак независимо дали участваш в нещо или не....а цените на легло кога ще бъдат обявени ,че нещо в официалните сайтове на хотелите ми се вижда дебело в сравнение с миналата година?И съответно за малки деца какво ще се плаща?

Редактирано от едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

цените за нощуване в базите ще бъдат обявени преди стартиране на записванията. Както Едмундо отбеляза, цените няма да са тези обявени в сайтовете на базите.

 

Таксата за участие е еднократна за трите дни на мероприятието и се заплаща за всеки участник над 12 годишна възраст, който:

 

- Пребивава (нощува) в някоя от изброените бази (включително палатков лагер) и/или

- Присъства на парти за награждаване на участниците в състезания и конкурси и/или

- Участва в някое от състезанията на писта Междени

 

@Едмундо - Мисля, че няма проблем приятели да присъстват. Ограничението е в състезанията, които са само за автомобили с марка Хонда.

 

@JeepersCreepers - В изключителни случаи предполагам е възможно да бъде добавен участник в състезанията, но за това трябва да бъде взето общо решение и не може да бъде масова практика. В момента не мога да ти отговоря категорично и еднозначно.

 

За всички други въпроси и неясноти, екипа по организацията на Национална Среща 2010 остава на разположение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Капоне, пише се Междене, просот Междени звучи много по Нашенски :D . Аз съм там, без нощувките, ама със участието. ххАрии да се почва:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Капоне, пише се Междене, просот Междени звучи много по Нашенски :D . Аз съм там, без нощувките, ама със участието. ххАрии да се почва:)

Относно правописа:Виж

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За името на селото е възможно да е грешка. Среща се в официални документи и по двата начина. Не съм виждал какво пише на табелата. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като опитам да направя регистрация и ми изписва съобщения:Хмм, няма такова нещо...ОбъркАл си рейса, пич!? ;-)Къде е проблема?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВАЖНО: Формата за реигстрация ще бъде активна от 11:00ч. на 23.05.2010г!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз прочетох до 23.05 :DУж не съм пил , но явно съня ми е нужен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Означава ли за Драга че кола D14A3 със сложен колектор минава в М1

D15B2 със сложен колектор минава в М1

D15B2 със Втек и колектор минава в М1

 

Имам 2 коли на мое име може ли да се очаства в 2 различни класа от 1 човек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе какво е М1? :) Може и да недовиждам ако има инфо за пистата ,но колко е дълга тя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НАистина може ли малко разяснение на класовете за драга,кой двигател в коя категория е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

II. Правилник за провеждане на мероприятия на писта Междени

1. Валидност

До участие се допускат водачи, притежаващи свидетелство за правоуправление на МПС; валидни застраховка ГО и технически преглед. Необходимо е водачите предварително да са заплатили такса за участие.

 

2. Допустими автомобили

До участие се допускат само автомобили с марка Хонда. Автомобилите, участващи в състезание "Майсторско шофиране" са в един клас, автомобилите участващи в състезание "Драг" са разделени в 2 основни класа.

 

Клас S - серийни туристически автомобили. Разрешава се използването на всички марки серийни гуми. Разрешени промени - лети джанти, спортно окачване, седалка, колани, въздушен филтър, изпускателна система, тунинг елементи (аксесоари) за подобряване обтекаемостта на автомобила.

 

Клас M - серийни туристически автомобили с направени изменения по двигателя, скоростната кутия, диференциал, окачване, спирачна система (в това число и ръчна спирачка), с нестандартни колела и гуми. Промени в каросерията на автомобила, в това число и такива, свързани с допълнително олекотяване, както и всякакви допълнителни модификации, носещи предимство пред серийните модели.

 

Двата основни класа са разделени на следните групи:

S1 - серийни автомобили до 1600 куб.см.

S2 - серийни автомобили до 2000 куб.см.

S3 - серийни автомобили над 2000 куб.см.

M1 - модифицирани автомобили до 2000 куб.см.

M2 - модифицирани автомобили над 2000 куб.см.

Когато в отделните групи не се съберат достатъчно участници, по-малката категория преминава в по-голямата. Например, ако участниците в група S2 са в по-малко от 5, те се класират заедно с S3.

 

Всички автомобили трябва да разполагат със стартови номера, разположени от двете страни на автомобила върху задните му стъкла.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

offtopic На табелата пише Междене :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

II. Правилник за провеждане на мероприятия на писта Междени

1. Валидност

До участие се допускат водачи, притежаващи свидетелство за правоуправление на МПС; валидни застраховка ГО и технически преглед. Необходимо е водачите предварително да са заплатили такса за участие.

 

2. Допустими автомобили

До участие се допускат само автомобили с марка Хонда. Автомобилите, участващи в състезание "Майсторско шофиране" са в един клас, автомобилите участващи в състезание "Драг" са разделени в 2 основни класа.

 

Клас S - серийни туристически автомобили. Разрешава се използването на всички марки серийни гуми. Разрешени промени - лети джанти, спортно окачване, седалка, колани, въздушен филтър, изпускателна система, тунинг елементи (аксесоари) за подобряване обтекаемостта на автомобила.

 

Клас M - серийни туристически автомобили с направени изменения по двигателя, скоростната кутия, диференциал, окачване, спирачна система (в това число и ръчна спирачка), с нестандартни колела и гуми. Промени в каросерията на автомобила, в това число и такива, свързани с допълнително олекотяване, както и всякакви допълнителни модификации, носещи предимство пред серийните модели.

 

Двата основни класа са разделени на следните групи:

S1 - серийни автомобили до 1600 куб.см.

S2 - серийни автомобили до 2000 куб.см.

S3 - серийни автомобили над 2000 куб.см.

M1 - модифицирани автомобили до 2000 куб.см.

M2 - модифицирани автомобили над 2000 куб.см.

Когато в отделните групи не се съберат достатъчно участници, по-малката категория преминава в по-голямата. Например, ако участниците в група S2 са в по-малко от 5, те се класират заедно с S3.

 

Всички автомобили трябва да разполагат със стартови номера, разположени от двете страни на автомобила върху задните му стъкла.

За турботата гледам няма коефициент, с който да се умножава кубатурата. Значи всички турбота са в М1 ако не греша :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ БЪДИ ДЪРВО - СПАСИ ЕДНО С НАС! Това ми хареса! :) Браво-добре сте се сетили! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че нещо ама защо ми се струва че 90% от колите който ще участват в надпреварите ще са М1 :D .Това може да ни радва само :) Почти не останаха хонди без да е пипано по тях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам въпрос.Възможно ли е да се запиша от 19-ти,а не от 18-ти тъй като няма да имам възможност да дойда от петък?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам въпрос.Възможно ли е да се запиша от 19-ти,а не от 18-ти тъй като няма да имам възможност да дойда от петък?

Във формата на записване има отметка за ден на пристигане, така, че е напълно възможно да се запишеш от събота - 19.06.2010

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Има ли вариант да се поръча тениска без да се идва на срещата ?Нещо като отделна форма за поръчка на сайта или от сорта... само с доставката не знам как ще стане, макар че за София едва ли ще е проблем да се вземат от посочено място :rolleyes:

Редактирано от scyberboy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

M1 - модифицирани автомобили до 2000 куб.см.Значи всички ще сме в този клас... Д15 Втек- Б16 с валове и бутала Б18 ... Б20 турбо .. егати смисала Тази година май няма да се пускам ... то няма никаф смисал .... :rolleyes:

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами записваш се в клас S :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

M1 - модифицирани автомобили до 2000 куб.см.Значи всички ще сме в този клас... Д15 Втек- Б16 с валове и бутала Б18 ... Б20 турбо .. егати смисала Тази година май няма да се пускам ... то няма никаф смисал .... :rolleyes:

Алекс, едвали някой е измислил толкова тъпо нещоЧети пак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Клас S - серийни туристически автомобили. Разрешава се използването на всички марки серийни гуми. Разрешени промени - лети джанти, спортно окачване, седалка, колани, въздушен филтър, изпускателна система, тунинг елементи (аксесоари) за подобряване обтекаемостта на автомобила.Клас M - серийни туристически автомобили с направени изменения по двигателя, скоростната кутия, диференциал, окачване, спирачна система (в това число и ръчна спирачка), с нестандартни колела и гуми. Промени в каросерията на автомобила, в това число и такива, свързани с допълнително олекотяване, както и всякакви допълнителни модификации, носещи предимство пред серийните модели.То си пише.. сичките тези коли които писах по горе влизат в клас М включително и моята В клас S немога да се запиша не отговарям на позволените изисквания..Прочетох праволата 5 пъти и стигна до извода че всички ще сме в клас М -Д ,Б , ТУрбоп.п. Ако бъркам и несъм разбрал . Моля поправетеме!

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алекс нарочно е направено така :D голямия Батъл, B vs D сериите, 3 турбетки от Североизточна БГ няма да карат :rolleyes: споко!Драга на 300м ли ще е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алекс, според мен не си объркал :D В състезанията ще гледаме само Б-серии и турбалани. Без никакво намерение за деструктивна критика бих предложил следното:Понеже е всеизвестно, че поне половината форум кара сивици (без да подценявам ни най-малко притежателите на другите модели, смятам, че категориите можеше да бъдат организирани по следният начин: 1) категория - агрегати до 1.3 - детските двигатели - сивик, лого, джаз и тн.2) категория - агрегати до 1.5-1.6 3) категория - над 1.6 4) турбо колиВъпреки това, смятам че срещата ще е уникална, и я чакам с нетърпение:D!:rolleyes:!:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

абе аз не съм прочел всички постове но има си такива графи за които говорите.... или аз нещо не съм разбрал вярно...Двата основни класа са разделени на следните групи:S1 - серийни автомобили до 1600 куб.см.S2 - серийни автомобили до 2000 куб.см.S3 - серийни автомобили над 2000 куб.см.M1 - модифицирани автомобили до 2000 куб.см.M2 - модифицирани автомобили над 2000 куб.см.Когато в отделните групи не се съберат достатъчно участници, по-малката категория преминава в по-голямата. Например, ако участниците в група S2 са в по-малко от 5, те се класират заедно с S3.Всички автомобили трябва да разполагат със стартови номера, разположени от двете страни на автомобила върху задните му стъкла.мда... сега чак се усетих че за "модваните" автомобили най ниския клас е 2000кубика което не е честно наистина....Доста хора си подготвяха D15-ките с кеф а сега ше ги изтърсят до някоя турбо B20 .... жалко много...

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ролин разбрал си точно, това са класовете а горе съм копнал Изискванията за Клас S и клас МТи влизаш в клас S3 ,аз в М1

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драга на 300м ли ще е?

Драго споко има 402 м. + достатъчно за спиране, а пък като ти гледам новите спирачки не мисля че ще имаш проблем.Ако не ти стигне пистата поляната след нея е равна, нямаш грижи :)Ако драга е на 300 м. турбаланите по-добре да не се записват ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така като чета не виждам ограничения в драга, но какво пък толкова D14 vs B20 Turbo ще е интересно с колко стотин метра ще падна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...