Jump to content
lipov

защо немога да публикувам какво продавам

Recommended Posts

колеги, много сложен този форум, искам да си продам джантите, че така седят и прахолясват а пък са почти чисто нови

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото в тоя форум търгаши не приемаме :) . Прочети си правилата с които си се съгласил при регистрацията и ще разбереш защо не можеш да пускаш обяви в продава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Регистрирай се в далавера.бг

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маи маи си се регистрирал само за да си продадеш джантите ли???Ако е така то опитаи някъде другаде!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Фен трябва да имаш натрупани 50 мнения за да можеш да пускаш теми в радела купува/продава :lol:

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това почвай да пишеш във всяка тема която ти падне ,че да продадеш по-бързо джантите :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как нападнахме колегата,ще го наплашим и ще му хартисат джантите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако продаваш домашна ракия на прилична цена драсни едно ЛС плс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...a дали въобще е хондаджия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако са за Акорд 97 може да се разберем .ПИШИ НА ЛС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе ай стига го плюхте човека бе, търгаши и ала бала. Ами ако пича пусне джантите мечта за някой от вас и следователно някой от вас ги купи и е супер доволен. Тогава пак търгаш ли ще е. Алоууу защитниците на правилата, "сус" малко бе /както е модерно от турските сериали/ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз са регистрирах защото съм си фенче, но сега ми е излишен един спортен волам МОМО и не мога да си го пусна да се продава. Още малко имам до 50 поста! Не че съм търговец, но понякога ми трябват пари и имам излишни неща. Който се интересува от волана да погледне в профила ми в галерията имам снимки!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...a дали въобще е хондаджия

А това дали въобще има значение, ако джантите които продава са за Хонда ?..Нали все пак форумът е за взаимопомощ, а така човека ще помогне на някой Хондаджия да си обуе колата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...a дали въобще е хондаджия

...камо ли фен ...за това сме Хонда Фен Клуб а не Клуб купува продава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако продаваш домашна ракия на прилична цена драсни едно ЛС плс.

[/qu

Ха ха ха ха ха . . . .то маи бит пазар стана тази тема!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не сте прави много от обявите пуснати в раздел купува,продава са ги пуснали хора регистрирани във форума и нямат навартени 50 поста,както каза колегата ами ако са джанти мечта за някои ще го плюете ли тогава я се замислете,може момчето да е пропуснал да прочете правилата на форума както повечето го правят,не го хулете моля,да си прочете правилата и ще си отговори сам,новобранците хич не се толерират.Колко от вас да си кажат честно са пращали некои техен приятел дет има 50 поста да им продават нещата,но тях не ги знаете нали и пак сте купували,СТИГА С ТОЗИ КАПИТАЛИЗЪМ,НАЛИ СМЕ ЗА ТОВА ДА СИ ПОМАГАМЕ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маи маи си се регистрирал само за да си продадеш джантите ли???Ако е така то опитаи някъде другаде!

но преди всичко, този форум е и за продаване, такмо ще направя на някой услуга като му ги дам :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не сте прави много от обявите пуснати в раздел купува,продава са ги пуснали хора регистрирани във форума и нямат навартени 50 поста,както каза колегата ами ако са джанти мечта за някои ще го плюете ли тогава я се замислете,може момчето да е пропуснал да прочете правилата на форума както повечето го правят,не го хулете моля,да си прочете правилата и ще си отговори сам,новобранците хич не се толерират.Колко от вас да си кажат честно са пращали некои техен приятел дет има 50 поста да им продават нещата,но тях не ги знаете нали и пак сте купували,СТИГА С ТОЗИ КАПИТАЛИЗЪМ,НАЛИ СМЕ ЗА ТОВА ДА СИ ПОМАГАМЕ

Мерси колега ! :rolleyes: наистина джантите са ненурмални. Пък на мен ми прибраха колата и аз не върнах джантите . за това колкото и пари да им взема все е кяр..:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не сте прави много от обявите пуснати в раздел купува,продава са ги пуснали хора регистрирани във форума и нямат навартени 50 поста,както каза колегата ами ако са джанти мечта за някои ще го плюете ли тогава я се замислете,може момчето да е пропуснал да прочете правилата на форума както повечето го правят,не го хулете моля,да си прочете правилата и ще си отговори сам,новобранците хич не се толерират.Колко от вас да си кажат честно са пращали некои техен приятел дет има 50 поста да им продават нещата,но тях не ги знаете нали и пак сте купували,СТИГА С ТОЗИ КАПИТАЛИЗЪМ,НАЛИ СМЕ ЗА ТОВА ДА СИ ПОМАГАМЕ

Мерси колега ! :rolleyes: наистина джантите са ненурмални. Пък на мен ми прибраха колата и аз не върнах джантите . за това колкото и пари да им взема все е кяр..:D
p.s. ракия на 6лв литарчето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако са за Акорд 97 може да се разберем .ПИШИ НА ЛС

2007-ма година беше :rolleyes: лизингована

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...a дали въобще е хондаджия

А това дали въобще има значение, ако джантите които продава са за Хонда ?..Нали все пак форумът е за взаимопомощ, а така човека ще помогне на някой Хондаджия да си обуе колата...
а бе който има интерес може да ми пише , джантите са от accord 2007ма година. 17 цола магнезиеви джанти, 255/45 , 2 те гуми са bridgestone и 2 michelin sport. максимум са карани 10000км. 5 болта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързо схващаш за постовоте, не може са ти се отрече!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе и аз искам да продам едни седалки за CRX не ми се пишат спамове на ляво и на дясно.когато им дойде времето.ако ти се занимава пускай на всяка тема и си готов за 50 мнения

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маи маи си се регистрирал само за да си продадеш джантите ли???Ако е така то опитаи някъде другаде!

но преди всичко, този форум е и за продаване, такмо ще направя на някой услуга като му ги дам :rolleyes:
...продаването е покрай всичко а не преди всичко все пак не автопазар форум :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маи маи си се регистрирал само за да си продадеш джантите ли???Ако е така то опитаи някъде другаде!

но преди всичко, този форум е и за продаване, такмо ще направя на някой услуга като му ги дам :rolleyes:
...продаването е покрай всичко а не преди всичко все пак не автопазар форум :D
трябва да сме общо полезни, няма смисъл от агресия . седят вече една година джантите.. крайно време да си ходят:Dтрябва да има и малко бит пазар. лятоо е джантите са хубавии.. някой трябва да си направи подарък :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по между другото , търсих в правата.. и нищо не намерих за 50 мнения... тук май е на фейс контрол :П

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по между другото , търсих в правата.. и нищо не намерих за 50 мнения... тук май е на фейс контрол :П

Не си търсил достатъчно задълбочено.За всички Купува/Продава форуми:т.14 Новорегистрираните потребители нямат право да пускат обяви в раздел Продава части и аксесоари и Купува/продава автомобили, докато не натрупат повече от 50 мнения!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по между другото , търсих в правата.. и нищо не намерих за 50 мнения... тук май е на фейс контрол :П

има ги тези правила не си прочел както трябва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по между другото , търсих в правата.. и нищо не намерих за 50 мнения... тук май е на фейс контрол :П

Не си търсил достатъчно задълбочено.За всички Купува/Продава форуми:т.14 Новорегистрираните потребители нямат право да пускат обяви в раздел Продава части и аксесоари и Купува/продава автомобили, докато не натрупат повече от 50 мнения!
мерси приятел, м/у другото съм рег. от януари... сега ще наваксам :П

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли време модераторите да се намесят???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да се намесят и да не се намесват е факт ,че правилата се нарушават системно и постоянно Купува/Продава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да сме общо полезни, няма смисъл от агресия .

...ми то няма агресия просто дискутираме :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маи маи си се регистрирал само за да си продадеш джантите ли???Ако е така то опитаи някъде другаде!

Май май не се е. От януари до сега има 14 поста а твойте за няма и година са четристотин и нещо. А и тоя форум отдавна не се подвизават само феновеа и още нещо. От какъв зор го нападнахте момчето само не разбрах като не ви хареса нещо просто го подминете а не да се изпишат 50 поста с безмислици :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lipov, ти може и да си добронамерен, но ако го няма това правило за 50-те поста, тука сещаш ли се на какво ще се обърне раздела купува/продава?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lipov, ти може и да си добронамерен, но ако го няма това правило за 50-те поста, тука сещаш ли се на какво ще се обърне раздела купува/продава?

така е приятел, просто обичам по бързо да се развиват нещата, без празни приказки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да сме общо полезни, няма смисъл от агресия .

...ми то няма агресия просто дискутираме :)
и по междодругото, чета още други форуми.. пиша само ако има нужда:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли време модераторите да се намесят???

време е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли време модераторите да се намесят???

Като гледам че вече и „Кой какво кара“ е пълен със спамове и никой не се меси,та камоли тук на някой му пречи че колегата си продава джантите.Модераторите вече не са това което бяха,няма контрол във форума,дано не се засегнат и ме накажат с някое 10% предупреждение,но е факт.Нека сами проверят 59 и 60 страници от „Кой какво кара“

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен подобни теми често се дискутират. Т.е. има някакъв проблем в системата :) Аз виждам нещата така. Масово новите потребители във форума са млади хора, току що сдобили се с автомобил. Това предполага, че нямат опит и им е интересно да понаучат това-онова за марката. Форумът е най-полезен за тях именно заради информацията, която съдържа. Ако целта на регистрацията е друга, наистина нямат място тук. От друга страна мярката против търгашите не е особено ефикасна. Та какво по-лесно от това да си нацъкаш 50 мнения, щом ще ти помогнат да си пласираш стоката още на втория ден. Наистина трябва да има някакъв минимум за постове, защото не може да се почне директно с търговия в един "фенски" клуб, но примерно 15-20 мнения са напълно достатъчни, за да не се Flood-ва със spam от потребители, гонещи бройка. Тук идва и по-важният според мен момент-да се въведе срок, след който до се отключва възможността за публикуване в купува/продава. И той не трябва да е прекалено драстичен 30-45дни. Напълно са достатъчни за един фен да поразгледа сайта, да зададе някой и др. въпрос, да се включи в някоя тема и да си понатрупа и малко постове. => 15-20 мнения+ 30-45дни = Bonus Level. Не съм първият, който предлага подобна идея и от гледната точка на сравнително нов потребител мисля, че е градивна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...