Jump to content
TheDevilTwin

Ще ги стигнем ли някога?

Recommended Posts

Г-н сдуховен водач,много съм щастлив от факта че те дразня.Изумен съм от многопластовото ти мислене и задълбочения анализ на моята скромна фенска душа.Разбрах ти идеята на темата,само не разбрах като си пуснал такава тема аджеба ЛИЧНО ТИ КАКВО НАПРАВИ за да бъдат Хонда сбирките по-големи,по-разнообразни и нещо по- от другите?Не чух отговор?Колко хора са питали организаторите на националните Хонда срещи как се справят и имат ли нужда от помощ?Ако още не си вдянал,аз не плюя никоя друга марка и нямам нищо против нещата които правят.ПРОСТО НЕ МЕ ВЪЛНУВАТ.Дали е ясно сега?Какво и кого трябва да стигаме и защо?Толкова ли е непоносимо всяка среща да е различна от това което някой е направил.Или трябва да се шаблонира,имитира или копира за да може да си го премерим с този на другите?Не ми отговаряй,ясен си ми.Ако държиш да ги стигнем(от твоя гледна точка),обърни се към хората които организират Националната и виж дали не можеш да помогнеш с нещо.Вместо да пускаш теми във форума на Хонда какво са направили БМВ клуб.Пак казвам че нямам нищо против никой,не съм психопат,а фен на марката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

То какъвто е видът на събора, такъв е и самият клуб! Явно на хондаджиите по-голямо удоволствие им доставя да ядат шкембе, а не да завъртят няколко кръгчета на пистата! V8 и V12 са смешни мотори... какви бегачки са БМВ-тата, като Хондите са по-бързи... браво, момчета, лека-полека започвате да ми се издигате в очите... ама друг път! Как ли пък няма да дам сума ти пари за резервация, за ядене, спане и за джоба на филанкишията...

 

Al_Capone, точно ти да се засягаш... ще ме извиняваш, обаче ти си един от хората, на които въобще не им е мястото не просто на администраторски пост, ами в този клуб! Имам един пресен спомен с твое изказване "Абе зарежете ги тия тунинги вашите... най-смисленият тунинг, който съм направил аз по моята кола, е да сложа газова уредба"! Браво, поздравления и за теб...

 

Как пък не се намери един да каже - евала на пичовете за събора, който са организирали. А всички си събухте гащите и си го изкарахте навънка, за да го премерите! "Могат само да сънуват", "Хонда никога не е била зад тях та да ги стигаме"... още едно голямо БРАВО, невероятни сте... ПОКЛОН :)

Да ще го чуеш защото аз не приемам философията да имаш само една кола да я правиш. Защото в края на краищата ставаш роб на колата. Почваш да си избираш мрашрута защото с тези или онези джанти или тази или онази броня. Уважавам всеки който си прави колата но просто аз не съм човек който ще прави единстваната си кола! Не е въпроса дали са смешни или не са смешни моторите на BMW или не, за повечето от нас тук просто философията BMW не ни е присъща.

 

И спи спокойно аз другите секти ги уважавам. Но уважавам и нашата! А ти?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кольо,не се гневи,няма смисъл :) Не само в тази,но и в много други теми всеки си изказва мнението подготвен и неподготвен.Всеки плямпа,ама дали е смислено или не,важното е да сме в спора и най-вече да гледаме другия къде е сгрешил,а не себе си!Пример- другата тема за катастрофата на цариградско,но това е друга тема за лаене.Така като гледам повечето дразнещи и изказващи мнение юзъри,въобще не сме им виждали очите по нито една сбирка от къв да е характер,но инак зад клавиатурата всеки го вади голям,и всеки дава съвети,критики и недоволства.Всъщност какъвто е форума ни,това сме и ние самите :P Но да не ставам банален,че ще ме нахарни и мен някой :) п.с.По темата:Аз лично имам добър приятел,който не харесва БМВ съборите,а е фен и то голям.Причината е,че никой не познава и всичко е просто някъв дрифт дей,което не го кефи особено.Въпрос на вкус,нали така?Евала за събора,потрудили са се момчетата!

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както винаги, споровете тръгнаха и в тази тема, защото всеки гледа да изтъкне себе си, своята марка, своите виждания!Темата не беше пусната с цел заяждания, а по-скоро с цел градивна критика. Няма нищо лошо човек да си свери часовника с останалите клубове, да види как стават нещата при тях, но явно Хонда-клубът е МНОООГО над останалите и няма накъде повече да се развива, защото е стигнал до върха! Както е казал шопът "От Витоша по-високо нема и от Искъро по-глибоко нема" - та същото и при нас - От нашия клуб по-добър няма според някои хора!Лесно е да оплюеш труда и постиженията на хората от други клубове, защото според повечето потребители тук не е важно, дали си даваш парите за подобрения по колата и това не те прави по-голям фен! Не трябвало да се става роб на колата?! Ами аз бих предпочел да съм роб на колата си, отколкото да карам трошка и да си изкарвам комплексите върху всяка що-годе направена кола, която видя.Преди, а и сега, се плюеше по адрес на БМВ и VW форума, че били какви ли не, но тези два клуба направиха огромни крачки в развитието си, за да стигнат до това, което са днес! Нещо, което не може да се каже за нашия клуб (даже вече ми е неприятно да се числя към него, след като виждам за какво става въпрос) - отдавна клуб Хонда загуби идеята си. Както виждате и в тази тема, всеки плюе предишния, вместо да схване смисъла на самата тема! Само един комплексиран човек би се засегнал от въпроса "Ще ги стигнем ли някога?", защото е много по-лесно да отречеш истината и да се правиш на обиден, отколкото да си я признаеш с ръка на сърцето!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Темата не беше пусната с цел заяждания, а по-скоро с цел градивна критика. Няма нищо лошо човек да си свери часовника с останалите клубове, да види как стават нещата при тях, но явно Хонда-клубът е МНОООГО над останалите и няма накъде повече да се развива, защото е стигнал до върха! Както е казал шопът "От Витоша по-високо нема и от Искъро по-глибоко нема" - та същото и при нас - От нашия клуб по-добър няма според някои хора!Лесно е да оплюеш труда и постиженията на хората от други клубове, защото според повечето потребители тук не е важно, дали си даваш парите за подобрения по колата и това не те прави по-голям фен! Не трябвало да се става роб на колата?! Ами аз бих предпочел да съм роб на колата си, отколкото да карам трошка и да си изкарвам комплексите върху всяка що-годе направена кола, която видя.

Та щом темата не е пусната с цел заяждане аз се извинявам, ако някой се е почувствал засегнат от моите постове. Обаче прочети твоите постове пак и този пасаж в който съм те цитирал! П.С. Меджудругото повечето които са ти отговорили "навъпреки" са хора които участват в организацията на тазгодшната и миналогодишната среща.П.П.С. Миналогодишната ни беше първата различна от скарите и пиенето.П.П.П.С. Тазгодишната ще е втората. (За справка на BMW това им е 5-ия събор на писта ако не се лъжа).П.П.П.П.С. Не вади думите на хората от контекста. (Да казал съм го това за тунинга и газовата).П.П.П.П.П.С. Ако толкова много искаш нещо различно добре си дошъл да помогаш в организацията за да разбереш как става и защо не сме ги стигнали все още.П.П.П.П.П.П.С. Ако не искаш поне ела да видиш тазгодишната ни среща, тъй като гледам на миналогодишната не си бил.П.П.П.П.П.П.П.С. И тогава си дай критиките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Г-н сдуховен водач,много съм щастлив от факта че те дразня.Изумен съм от многопластовото ти мислене и задълбочения анализ на моята скромна фенска душа.Разбрах ти идеята на темата,само не разбрах като си пуснал такава тема аджеба ЛИЧНО ТИ КАКВО НАПРАВИ за да бъдат Хонда сбирките по-големи,по-разнообразни и нещо по- от другите?Не чух отговор?Колко хора са питали организаторите на националните Хонда срещи как се справят и имат ли нужда от помощ?Ако още не си вдянал,аз не плюя никоя друга марка и нямам нищо против нещата които правят.ПРОСТО НЕ МЕ ВЪЛНУВАТ.Дали е ясно сега?Какво и кого трябва да стигаме и защо?Толкова ли е непоносимо всяка среща да е различна от това което някой е направил.Или трябва да се шаблонира,имитира или копира за да може да си го премерим с този на другите?Не ми отговаряй,ясен си ми.Ако държиш да ги стигнем(от твоя гледна точка),обърни се към хората които организират Националната и виж дали не можеш да помогнеш с нещо.Вместо да пускаш теми във форума на Хонда какво са направили БМВ клуб.Пак казвам че нямам нищо против никой,не съм психопат,а фен на марката.

евала :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който си пада по v12-ki 10-ki , 8-маци там от 70-те до днес .... Тези които , "НЕМА КВО ДА ПРАВАТ НА ХОНДА СРЕЩАТА" и т.н и т.н Да си ходят по БМВ (Дънер) съборите и тука да са тихички :P Националната ХОНДА среща , ако ще да мине не на "МАСА" ами под-МАСАТА , за мен няма никакво занчение :P! Аз ОБИЧАМ тази марка , аз живея с нея , аз съм СЕКТА :devil: Хонда , през всичките години ми е дала - Най добрите ми приятели в жовота , уникални мигове , адреналин , ЛЮБОВ , знания , мечти и ощееее много ... наистина МНОГО неща и само , кои от кои по прекрасни :drunk:! И на пейка пред някой блок да бъде НАЦИОНАЛНАТА СРЕЩА , аз ще направя всичко за да съм там и ако мода да бъда на 100% полезен за провеждането , защото съм ЛУД ФЕН ... ЗАВИНАГИ НА ТАЗИ МАРКА :sick1:!! НЕКА ИСТИНСКИТЕ ХОНДА ФЕНОВЕ , ДА СИ НАПРАВИМ ПОРЕДНАТА НЕЗАБРАВИМА СРЕЩА :):):):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично ако съм на хонда среща ще гледам като дете лампа.Харесва си ми и това е някак си ме грабва, друг е въпроса финансовия за да присъствам, но това не е по темата.Бъди си фен уважавай труда на другите (всичките ми авери са с бмв голф и ланчии) весели моменти с нови хора биричка и конкретно за мен дота :). Поздрави на всички фенове не и за фанатицити дори и на хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера защо сравнявате БМВ и Хонда,пърото има доста повече коне и дърпа повече,силата на Хонда е в друго.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам предложение...прав е автора на темата. нека взимаме ценни идеи от другите клубове..Например: от Бугати срещата ще вземем идеята да скокнем до Дубай да поспим в "Бурж Ал Араб". От срещата на Москвич може да вземем играта "кой може да си отвори багажника с едно дърпане на тел" , от срещата на Лада Нива може да вземем идеята да покараме малко офроуд...? идеи да искате , колко му остана ? една реализация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, вие нормални ли сте? Сякаш тоя форум се обединява само като има някакъв спор и почват да пишат мало и големо... я се стегнете малко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

 Ама какво ще им стигаме на BMW беееееее? Темата ме дразни адски много. Автора също! 

 

Миналогодишната Национална Среща на Фен Клуб Хонда беше УНИКАЛНА, и аз си прекарах СТРАХОТНО :P Органозаторите просто надхвърлиха себе си. Всичко беше направено чудесно. И съм убеден, че срещата тази година ще е по добра от миналата. Евала на организаторите. Не ми дреме за другите форуми. За мен има една марка, един форум, и аз съм просто един фен. 

 

Не плюя по другите марки и форуми!

 

Уважавам нашия форум!

 

Кефя се на колегите които карат Хонда, и ги поздравявам като ги срещна на пътя, до светофара или на паркинга...

 

 

 

 

 

 

 

TheDevilTwin ти на какво си фен, и фен ли си изобщо?  ;)

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Темата ме дразни адски много. Автора също! 

...

TheDevilTwin ти на какво си фен, и фен ли си изобщо?  :P

Ела и ми го кажи в очите на следващата месечна и с удоволствие бих ти обяснил на какво съм фен! Темата си е екстра, ако не бяха заяжданията и нападките на повечето потребители, които също като теб са адски смели зад клавиатурата и монитора.

 

Тази година мисля да присъствам на националната среща и с удоволствие бих помогнал за организирането й, стига да мога да бъда полезен! Винаги съм бил на мнение, че сме тук, за да си помагаме и да се подкрепяме... но дали всички разсъждават по този начин?! Да, имам огромно желание да променя нещата, но пет птички пролет не правят... в този форум създадох редица приятелства и съм на мнение, че наред с дразнещите елементи има и стойностни хора, на които се възхищавам! Лошото е, че в последно време мога да общувам с тях на сбирките, но не и във форума ;)

Редактирано от TheDevilTwin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ела и ми го кажи в очите на следващата месечна и с удоволствие бих ти обяснил на какво съм фен! Темата си е екстра, ако не бяха заяжданията и нападките на повечето потребители, които също като теб са адски смели зад клавиатурата и монитора. ;)

Ти заплашваш ли ме бе? Смел? Ще ти го кажа, ти само ела.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахаххахахахахахаха.... пичове... станахте за смях... бахти кръчмата стана тук...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честно казано темата не е за тук , просто не виждам какво толкова трябва да се сравнява ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам Мишо тук и май катинар?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам Мишо тук и май катинар?

Ам и аз така викам.Какво трябва да им стигаме на БМВ-истите не ми е ясно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:sick1: :sick1: :sick1: това ми е коментара за темата.... имаше и малко псувни на ум... :dry: Това, че някой си е купил хонда не означава, че трябва задължително да част от фенклуба.... Ако нещо не ви харесва, можете просто да престанете да влизате във форума и да посещавате каквито и да било мероприятия свързани с него... толкова е просто!Не визирам конкретно никого.... те сами ще се познаят...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,и?А,и леко уточнение.Аз на сбирки на други марки не ходя.Демек тоя KATANA не съм аз.За втори път ме бъркат така.

Ми, ко да ти кажа, батко, значи е кррррааааайно време да си върнеш истинския ник :sick1::sick1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина не виждам какво трябва да им стигаме на бмв-истите? :sick1: Нито имат предно, нито знаят за почетната стълбичка на формула1,нито ваноса им е като VTEC-а на ХОНДА, нито разхода им е за завиждане,тежки са, чупят се, въртят се като пумпали като се изпикаеш пред тях,Адски скъпи части, основно от турция, "бързооборотните" бмв-та имат прекъсвачна 6800об/м.Те трябва да ни стигат, не ние тях.Оле :sick1: забравих основното им и единствено предимство- могат да дрифтят! :sick1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо всички се хванахте за марката, според мен колегата имаше предвид орнанизацията, а не самата марка... малко го обърнахте на фанатичен расизъм :sick1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо всички се хванахте за марката, според мен колегата имаше предвид орнанизацията, а не самата марка... малко го обърнахте на фанатичен расизъм :sick1:

Искам да кажеш какво куца в нашата организация на националните срещи?И какво трябва да стигаме?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

darius, нямам нищо против теб, но изказването ти от типа "колко зле са БМВ-тата", беше излишно! Запази мнението си за себе си :sick1: Такова изказване не подхожда на нито един истински автомобилен фен, а по-скоро на фанатичен фен на Хонда, за когото други марки няма и който живее като кон с капаци! Осъзнайте се, момчета... казвам ви го за пореден път! Много ентусиасти от други клубове четат тук и със сигурност ви се смеят от сърце.

 

А колкото до момчето, което мисли, че му сипя заплахи - просто ела следващия път, когато ме видиш на Хонда среща, и кажи - аз съм Радо, приятно ми е! Ще обсъдим като приятели ситуацията и ще ти обясня по-подробно какво ми е мнението... не съм от хората, които налитат на бой! Всички, които ме познават, могат да ти го гарантират! Ако предпочиташ боя, това говори колко колегиалност има у теб! :sick1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

darius, нямам нищо против теб, но изказването ти от типа "колко зле са БМВ-тата", беше излишно! Запази мнението си за себе си :sick1:

Не се заяждам, изказвам си мнението за бмв, нали сме форум за раздумка.И аз нямам нищо против теб!

Навремето бях фен на тази марка.Сега като застана до някое бмв-ве ме гледат много, ама много отвисоко!

Питай в бмв форума какви фанатици има там!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

М даа .. едва ли има по-големи фанатици от BMW-феновете , както спомена Дариус ! Виж в това имаме да ги стигаме ... :sick1: А по темата ... според мен ... манталитета на Хонда-фена и на БМВ-фена са доста различни ... като цяло , за да си кореспондират по някъв начин ! Има си и изключения разбира се ! Познавам доста хора лично от форума от цяла БГ и мисля , че НС среща тип "Калояново" няма да развълнува доста от тях ! Просто условията са яки само за писта , но не и за останалите мероприятия ! Един ден .. е готино да подишаш миризмата на изгорял бенз и гуми .... обаче да се опънеш 3 дена в тая пустош си е доста кофти изпитание , а региона наоколо не предлага нищо !Просто хората от нашето общество се кефят най-вече на срещите си един с друг ... на запознанствата .... /как мислиш се опознаваш с над 1500 човека , трудно/ , кефят се и на купона ... и т.н. Именно формата ... от миналата година обуславя една успешна НС , в която да има за всеки по нещо ... без акценти . Това е успешния модел ! Надявам се тази година , съчетанието на уникалната природа на Узана с готината планинска писта Междени и шествието през Габрово да се превърнат в нещо приятно и разпускащо за нас феновете ! И да няма нужда да стигаме никой .... ..... :sick1:Поздрави на тия , които обичат КибапчИта и бирЪ ... покрай пистата :sick1::dry:

Редактирано от iVo®оcKonоFF

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно! :sick1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо всички се хванахте за марката, според мен колегата имаше предвид орнанизацията, а не самата марка... малко го обърнахте на фанатичен расизъм :sick1:

Искам да кажеш какво куца в нашата организация на националните срещи?И какво трябва да стигаме?
Аааа не ме забърквайте, аз се обадих само защото нещата почнаха да стигат до крайности и вместо да си хортуваме се почнаха нападки, обиди, сърдити и набедени и т.н. Много лично ги приемате нещата, а това не е добре за здравето :sick1:Яд ме е, че всеки път като се засегне тая национална среща и става мазало... и честно казано, малко и за това страня от националната защото все нещо имате да делите...Аз лично не виждам нищо лошо в това човек да се учи от другите (било то и клуб на BMW) и техните грешки или положителни идеи. Ако си ви харесват така както са - окей, кому е нужно "айде бегай от тука, ти не си един от нас"?Представете си, че сте седнали на една маса и имайте малко уважение един към друг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не само като се засегне националната стават такива разправии. Прочети темите за лесново кфо става в тях. Или е някфа мода тфа само да се караме помежду ни във форума или пак сичко се обяснява с тфа, че хората са изнервени покраи кризата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тоя клуб е бил пълен с комплексари бе ! има толкова ограничени хора че няма на къде няма да изброявам по именно"Ми тогава бартеросай си хонадата за бмв" ето зареди подобни изцепки ме е срам да си сложа лепенка на хонда клуба на колатазащото не искам да бъда асоцииран с подобни изказвания и подобни хора !Ок миналата ни нс била мн хубава ,лошо няма сигурен съм че и тази ще е още по-хубава НО вместо да се опитате дори да разберете какво се е опитал автора да каже с темата си и че е пуснал поредица от снимки и мнение за преживяното вие му се качвате на галвата и ревностно и глупаво го напрдате с безпочвени аргументи Голяма част са като коне с капаци ,аз съм огромен фен на хонда но това не е единствената марка в България има далеч по организирани клубове от хондовият И не аз нямам желание да помагам за организацията на каквото и да било защото съм фен на марката но не и на Българският фен клубсега ако милите ни модератори сметнат за добре може да ме баннат даже ако искат много малко значение има вече Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EGocentric - :lol: , просто няма какво да се добави след теб :tooth:

Най-много ми харесва как си написал и обяснил какво искаш да кажеш с 3-тия и 4-тия ред от написаното от теб (онзи с кавичките, цитирането) - вие, ФЕНОВЕТЕ, замислете се над думите му.

ГОЛФАДЖИЯ е нарицателно за хора, които не е задължително да карат ГОЛФ, а напоследък все повече се приказва, как вчерашните голфаджии, са днешни Хондаджии (или по-скоро "ЦВИКАДЖИИ" - идва от хонда ЦВИК ако не знаете). Май... приказката ще дойде да е много вярна, съдейки по това, какви са "хондаджиите" от тази тема, примерно.

"The Devil Twin", смея да кажа, че е тук в този форум от преди 95% от тук пишещите преди да са чули за този форум или дори за Хонда въобще, отдавна е доказал и показал ентусиазма си, а вие великите "ФЕНОВЕ" които така добре го нахранихте в тази тема, от вашите писаници мен ме е яд не само да си лепна стикер на колите, не да ида на хонда среща, а въобще съжалявам че съм се качил да карам Хонда и да ме отъждествяват с "ЦВИКАДЖИЯ" :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаааа,аз пък имам какво да добавя.Понеже камъните са в мойта градина предимно.Другарю илюзионист,ша ма извиняваш,ама:Да,има комплексари,много са,изкарай поименен списък да не се чудят хората кой кой е.Ако някой не е схванал ирония в поста ми за бартера си е негов проблем.Колко просто и с големи букви трябва да напиша че съм фен на марката и това какво правят другите ФЕНОВЕ на другите марки просто не ме вълнува?ТОВА ли ме правело кон с капаци?Това че като отворя форума предпочитам да чета за неща свързани с Хонда,а не за срещите на БМВ или новия модел на Фолксваген?Това неуважение към другите марки ли е?Кой е човека с малоумните изказвания?Ако се интересувам от неща различни от Хонда не е ли редно да си ги потърся там където са???ИЛИ?И аз се дразня като ме вкарват в ролята на мрънкач когато говоря на тия които се прехласват по уличните гонки.Едва ли не аз съм кривия че ги приканвам да мислят какво правят защото никой няма право да рискува живота на другите.В случая излиза че аз съм кривия???ДАммм,майната му на мотото на срещата....всичко е с краката нагоре май?Това не е ли нагло,а?И заради тях и аз ли да си махна лепенката на клуба?Българския манталитет да критикуваш без да даваш градивни предложения или да участваш с помощ ми е дошла до гуша.Не е ли комплексар точно тоя дето му е кофти че на другия пишката му е по-голяма от неговата или по-корава?Кой е кон с капаци?Ако сте истински фенове какво ви пречи да участвате в срещата,в какъвто и формат да е?Аз ходя заради хората там,не заради стартовете или кебапчетата?Извинявай,забравих че съм комплексар и малоумник.Много ми харесва как преценяте хората без да сте им виждали очите дори.Е за това - ЕВАЛА!Спирам да пиша в темата,както спрях и в много други.Аз винаги ще се асоциирам с идеята Хонда и ще ходя на срещите.Защото това е нещо по-голямо и важно от мнението на всички нас.П.П. Сашо,евала и на тебе.Махай лепенката(ако вече не си я махнал).Щом това е такова грандиозна крачка за показване на отношение към нещата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след изчитането на цялата тема оставам с впечатлението ,че този форум изцяло си е загубил същността защото както и хората с беемве-тата които си избиват комплексите с марката така и вие почвате да избивате комплекси . Аз присъствах на тазгодишния беемве събор и съм очарован от организацията и предложеното шоу като се има предвид ,че съм твърд фен на японските коли . Хонда имах до скоро не останах очарован от нея ,но явно просто не бях уцелил на кола ,но колегите с беемветата бавно набиращи с задно много горящи направиха голямо шоу и догодина ако имам възвожност пак ще отида , също ако имам възможност и на националната на хонда ще дойда ,но дано да съм очарован приятно . Също мисля че на един събор независимо на коя марка е задължително не само та фанатиците да им е кеф а и на всики друг посетител .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре , не разбирам толкова ли е трудно да приемате чуждото мнение ? Чуждото виждане ? Желание ? Да за вас никога няма да е правилно , но поне го уважавайте :tooth: От критиките на Дяволчето трябваше да схваните , че във Форума има хора , които се кефят на срещи с Писта , шумни ауспуси , изгорели гуми , масло :P Като добри организатори и дейци на Хонда Фен и Форум клуба е добре да се съобразявате с тези неща , а не да ги заклеймявате ;) Да , имаше на НС 2009 нещо като "писта" , много хора си начесаха крастите , но желанието на още повече беше да се работи в тази насока за по-добра "писта" ;) Не може да се угоди на всеки разбирасе , ама като не може да се угоди поне не го отричайте или не се оправдавайте ;) Евала на УС , че започна дейно да се включва във Форумния "живот" :lol: Наиситна Евала , това липсваше години наред тука , ама сега като сте тука поне ги чуйте ;) АДХ е мноого прав :lol: Хонда Форума и "Клуба" не беше нищо , докато БМВ Форума и Клуба правиха вече НС , мероприятия и т.н. Нали не си мислите , че с първата по-различна Хонда НС ще пукне пролетта ;) Айде сега дишайте 3 пъти дълбоко , помислете 5 минути поне върху написаното и да си стиснете всички ръцете пък , който иска и да се обича ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

често казано беемвейския събор е толкова голям ,посещаван и известен поради факта ,че там има шоу и какво да се види .Един национален събор независимо на коя марка е трябва да като отидеш и да се накифиш максимално да ти вдига адреналина само то гледката все пак ако се отива с цел напиване и почивка то тагава трябва да се гленува в някой клуб по ръкоделие защото оставам с впекатлението ,че повечето хора си правят хондите не да ги карат а да ги лъскат и да им се кефят .

Редактирано от CapMa_B_MpaKa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще трябва да се промени заглавието, самата тема е зададена провокативно.

Заявявям най-отговорно, че аз лично няма за какво да стигам форума на бмв и организацията им. :lol:

И изобщо не ме интересуват. :tooth: и няма да се сравнявам с тях.

Карам си колата, имам около 100 другарчета от този форум и още 20 от бмв и с никой за нищо не се карам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Това са мега тотални глупости... БМВ има всеки втори "човек" (цензурирам се) в България! Колко са хондите,а? Я се замислете, че когато БМВ минава по пътя е сякаш човек минава с колело, нищо необичайно. Е нещата не стоят така с Хонда мили мои. Много ме ядосахте с тая тема и специално създателят й. Хонда си е Хонда и БМВ си е БМВ. Ти може и да си прекарваш времето в спане и ядене ама не всички правим като теб. Хонда си е кола със съвсем различни възможности от тия на БМВ и ние си правим благодарение на стабилна организация национална среща както ние си я знаем и можем.П.С.- Тука мога да пиша до утре, ама няма защо да си хабя нервите да се карам на ноякой, който завижда на нещо което ние правим 100 пъти по-добре :lol::) :)П.П.С.- НС 2009 имаше инициатива "Безопасността по пътищата зависи от мен". Цял репортаж направиха хората по телевизията за нас. А БМВ-истите 'ко? Минало и заминало тяхното:huh:

Редактирано от skylinkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре , не разбирам толкова ли е трудно да приемате чуждото мнение ? Чуждото виждане ? Желание ? Да за вас никога няма да е правилно , но поне го уважавайте :huh: От критиките на Дяволчето трябваше да схваните , че във Форума има хора , които се кефят на срещи с Писта , шумни ауспуси , изгорели гуми , масло :huh: Като добри организатори и дейци на Хонда Фен и Форум клуба е добре да се съобразявате с тези неща , а не да ги заклеймявате ;) Да , имаше на НС 2009 нещо като "писта" , много хора си начесаха крастите , но желанието на още повече беше да се работи в тази насока за по-добра "писта" ;) Не може да се угоди на всеки разбирасе , ама като не може да се угоди поне не го отричайте или не се оправдавайте :lol: Евала на УС , че започна дейно да се включва във Форумния "живот" :) Наиситна Евала , това липсваше години наред тука , ама сега като сте тука поне ги чуйте ;) АДХ е мноого прав :) Хонда Форума и "Клуба" не беше нищо , докато БМВ Форума и Клуба правиха вече НС , мероприятия и т.н. Нали не си мислите , че с първата по-различна Хонда НС ще пукне пролетта ;) Айде сега дишайте 3 пъти дълбоко , помислете 5 минути поне върху написаното и да си стиснете всички ръцете пък , който иска и да се обича :):)

С кое мнение?С кое виждане?С кое желание?С това на шепата малоумни хлапаци,които се вясват само за да си "разбръмчат" колата,да покажат колко е бърза и да се изфукат ли?И за които едно такова мероприятие е само писта?А като разберат колко трябва да се бръкнат в джоба за удоволствието,щото то все пак не е без пари,като големи "фенове" повечето почват да мрънкат както в момента и се изнизват като пръдня?С тези ли желания трябва да се съобразяват организаторите,а?Че и без да има ПИСТА всеки ден гледаме такива изпълнения по пътищата!Сеща пък ще кажете:"да ама там е организирано,безопастно...БМВ форума си го организираха на писта..."

Еми айде...давайте...организирайте да видете как става!Колко от вас са се захващали с провеждането на такова мероприятие?От страни е много лесно да се лае и да се дават съвети.Ама като опре ножа в кокала всички се изнизват и чакат някой да свърши работа и да се явят на готово,че после да има да мрънкат.

Айде спрете се вече!

На който не му харесва да ходи в другите форуми и клубове!

П.П.skylinkata,това " НС 2009 имаше инициатива "Безопасността по пътищата зависи от мен"" много хора май изобщо не са обърнали внимание на това мото...Май щото или ги нямаше изобщо,или бяха на масата,дето повечето време прекараха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MAD BITCH :huh::lol::) трябваше да им го напишеш с големи букви пък дано им влезе в главите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така като гледам тазигодишната хонда среща лесно ще може да се обърка с събор по ръкоделие и пеене на староградски песни на мегданя разликата ще е единствено Паркираните изрядно по генерации хонди . Понеже аз съм от малък задръстен град Ямбол може и да не ги разбирам тези работи ,но тук в нашите околия всяка година вече 11 или 12 ако не се бъркам се провежда един от най-големите рокерски събори там може и организация да няма голяма ,но шоуто е гарантирано ,но поправете ме аз не чувам тия работи ПС хонда не се ли води за най-спортно насочената марка от японските или пак греша

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...