Jump to content
No Limit Performance

1ви кръг по драг рейсинг за 2010год.

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

От всички големи Български сайтове казват , че време ще е с разкъсана облачност , но без валежи/Състезания ще има!Като продължително , вероятно ще е поне до 3-4 часа като гледам колко състезатели има записани.

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано всичко е наред аз съм там на линия !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мое огромно съжаление колата ми няма да е готова но да се надявам че на втория кръг ще съм с пълна сила в джаза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее ... вдигай бригадата имате цял ден :huh: До утре да е готова ! п.п. Знам че не всичко става само с мерак !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, дали някой от София, който ще ходи на мероприятието, има две места в колата си за мен и един приятел?! Благодаря предварително :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Току що излезе инфо :oБ16А2 турбо 13,5 сек (Делсол)Другото интересно е Atom Ariel :rolleyes: 11+ sec

Редактирано от Dragi4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P:P:rolleyes::o:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има Атом в България? :rolleyes:Моля някой да качи снимки или линк към снимките да гледаме :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Киров Бош е избухнал с Ариела!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да се похваля, че го видях тоз Ариел на Църна Маца , ченгетата го бяха спряли, и се чудеха кво е това чудо :rolleyes::o:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бяхме свидетели и на деветка най-накрая :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, Ариела управляваше яко!!! Калмара направи снимки, предполагам ще качи после. А пичагата с делсол-а стана 2ри в 2 категории. Други интересни коли бяха един GTR и един Corvette.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооо давайте инфо за драга, че ми е много интересно за времена и не само :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооо давайте инфо за драга, че ми е много интересно за времена и не само :o

Браво на пича с Honda crx del sol Turbo.. Две втори места- в клас Б и клас FWD. :rolleyes::P България вече си има първата деветка :P :P :P:D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана добро състезание.Жалко че имаше много малко представители с ХОНДА. Този път (хл)опелчетата имаха ден :rolleyes::o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на кого е тая 9ка ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работата сериозна значи, ходни нямаше ли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление неможахме да се порадваме на някоя от силните хонди освен делсола :lol: , но пък за сметка на това аз много се изкефих на aLdi S2-kaта (черния мат) който взе 2/3 старта със Атом-а (11 секунди направи 2 пъти) :lol: :lol: Жалко че "варелите" от клас "Ц" бяха само 4 от които май нямаше добре подготвени за състезанието.Аз лично най се изкефих на Corvette-a

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е колеги,снимки-видео,нищо ли няма да оплакнем окото :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

курвети -мурвети ... мани

Трабанчето и ланчия делта интеграле определено ми спечелиха вниманието :lol: :lol:

 

Нашия хубавец Жиката с Прелюда дал 15.24 със 17-ки джанти - голяма грешка. Трябваше да си караш със 15-ките ! Нищо БРАВО за резултата :lol::huh:

 

 

Сега да задам няколко въпроса:

 

1: Кой стана 1-ви в клас "ПРЕДНО" ?? И по точно ме интересува кое място или време е дал WV Голф ВР6 турбо в този клас ?? :)

2: Дайте времена на ВТЙ-ки и Вт-та имаше някакви дето бяха на снимки. И най-вече на синия пловдивски хетч с Б16а (170 кс) ? Или само турбината е дала що годе време ?

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PROKURORA е ник-а на колегата с Делсола.Поздравления за него

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Прокорора стана 2ри в два от класовете ... с преблизително време 13,5 Синята Б16ска нещо не се представи мн добре .. 15 и висока 14 но в началото се падна с доста силен претендет и неможахме мн да и се порадваме... иначе ето клип на 9 секунди http://www.vbox7.com/play:5a70bbb7 беше страхотно ..! мн бързи автомобили.. и най оспорвания бой между Еарлайна на Иван Кироф (с К20А от S2000 компресор 300 хп) и ауди С2 което беше към 600-800 конски сили ... Аудито би с 11,001 ерлаина 11,017 ебати :lol:

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега да задам няколко въпроса: 1: Кой стана 1-ви в клас "ПРЕДНО" ?? И по точно ме интересува кое място или време е дал WV Голф ВР6 турбо в този клас ?? :lol: 2: Дайте времена на ВТЙ-ки и Вт-та имаше някакви дето бяха на снимки. И най-вече на синия пловдивски хетч с Б16а (170 кс) ? Или само турбината е дала що годе време ?

Синият SiR даде най-добро време 15.1... останалите бяха 15.4, 15,7... слаба бира! ВТ-тата не са участвали. Дел Slow-ът даваше средни 13-ки, а черната ВТИ-ка седан се въртеше около 14,5 :lol: Голф 2-ката не е с предно, а е синхро - друга VR6-ица нямаше :lol: Даде най-доброто време в България до момента - 9,97!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм, значи тоя голф може да не е участвал . Е че що така ? Б- серии пък нищо :lol: Рибата и Господаря не дойдоха ли да ударят някоя 13-ка ? :lol: Браво на седанчето и деслола. :lol: Седана с какви модчета е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото разбрах , имало доста сериозни коли , 12-ски пускали едно друго , дано да дойдат и в сливен че да се сборим :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм, значи тоя голф може да не е участвал . Е че що така ? Б- серии пък нищо :lol: Рибата и Господаря не дойдоха ли да ударят някоя 13-ка ? :lol: Браво на седанчето и деслола. :lol: Седана с какви модчета е ?

седана нее Б16 ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

публиката пак седи на метър отстрани-тъпо.явно искат да забранят подобни мероприятия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

седана нее Б16 ..

Така ли? Не знаех... значи определено е доста сериозно модифициран! Z6 ли е поне?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

по бих заложил на Б18 (с доста модове) ... ако не е Б16 с валове и прочие. Ако е д16з6 евала на пича !

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В20 доколкото чух на пистата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

съмнавям се да е б20 защото тогава това време е доста слабо

Редактирано от EGocentric

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина средни 14 не е добро време за В20,но това е което разбрах за него

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве не знам за хубави коли, ама пак се видя, че имаме хубави жени в българия :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой няма ли да пусне класиранията и видео ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали този със седан Сивика постъпи спортсменски, като не даде шанс на Иван с Реното ... проблема, беше, че Иван при нареждането на клетките е вкарал задна и е забравил да включи първа. Тръгна назад ... а този с Хондата след като и без това нямаше шанс за по-горно класиране ... реши някак си да не му даде реванш ... което не му прави чест ама всеки с разбиранията си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а това какво време даваше , миналата година на Сливен беше фаворит в класа си ама нещо се скупи ако не греша кутиятаhttp://thedeviltwin.snimka.bg/tuning/drag-...501545.18744195

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

седана нее Б16 ..

Така ли? Не знаех... значи определено е доста сериозно модифициран! Z6 ли е поне?!
Доколкото успях да видя двигателя на синия сивик(за 1-2 секунди) видя ми се червена глава.което ме навежда на мисълта за Б18Ц?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...