Jump to content
Данчо

София Vs Морето Vs Пловдив Vs Провинция

Recommended Posts

Здравейте всички фенове.Бях провокиран от тази тема: http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=45791 .И от край време се пускат некви намеци за софиянци и за провинцията, за морето за Пловдив и т.н.Едни викат "майни гадни мръсни, той с крик а аз без оръжие".Други казват: "Всичко, което е далеч от морето е дълбока провинция"-Хемингуей.Трети живеят в Дружба и е по-добре да си хванат жена от Пазарджик от колкото от овча купел :) .Четвърти са супер надъхани срещу софиянците и те не знаят защо.И така нататък и така нататък.Темата е за смях и да си излеем простотията тук, а не в смислените теми.Ще се радвам ако всички сте искрени.

Редактирано от ДанчоИванов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще бъда максимално искрен , всичко извън СОФИЯ е провиниция ;) а най гадната майна е СПАМЕРА ИВАНОВ , всички други да ходат да пускат овцете и да не се обаждат :):D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, айде... затова всички сте лапнали по варненки. :)

Тва , беше лично баси :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък искам тая тема да не се превръща в спор и да е основа за скандали и сплетни...както преди други теми. Моля ви, тук сме защото ни събира нещо общо - нека не търсим начини да се делим на лагери. Аз пък съм от Казанлък, живея в София по стечение на обстоятелствата вече 6-та година. Намерил съм много приятели тук (в Сф и във Фен Клуба). Не ме е срам че не съм богопомазан...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D Интересна тема, въпреки, че не съм сигурен, какво точно трябва да пиша тук! За това ще импровизирам! :D Е Я па съм от "най-дълбоката провинция" - Враца - Малорад баце, и моам да ви кажа, и на СофЯнци и на гларуси и на майни, че треа да си фана жена задължително от моя край, щото ша знае, че яйцата не идват от магазина а от кокошките (които пък идват от яйцата :D ), даже ако иам късмет може и суапове да ми прави вместо мене! ;):) Иначе, нямам нищо против, който и да било, от кадето и да било дип, че тия дето говорят на "мйеко" малко ма притесняват! :P П.П. И определено "моя" район е напълно съпоставим с 3-ия свят! ;):P П.П.П. Ще следя темата с интерес, та да мога да схвана, кво да пиша после..... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък искам тая тема да не се превръща в спор и да е основа за скандали и сплетни...както преди други теми. Моля ви, тук сме защото ни събира нещо общо - нека не търсим начини да се делим на лагери. Аз пък съм от Казанлък, живея в София по стечение на обстоятелствата вече 6-та година. Намерил съм много приятели тук (в Сф и във Фен Клуба). Не ме е срам че не съм богопомазан...

ти пък за софиянец ли са мислиш :):D;) шегувам се брат.Разбира се, че тука ни събира нещо друго.Както казах темата е просто хората да си излеят мъката тук, а не където не трябва.Хубу, че бех аз да му кажа на Иво да си фане жена от провинцията, по бързо ще стига до нея от колкото ако беше от ЛюлинКоев, ти па шоп гаден, ко правиш у софето не знам :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще бъда максимално искрен , всичко извън СОФИЯ е провиниция :P а най гадната майна е СПАМЕРА ИВАНОВ , всички други да ходат да пускат овцете и да не се обаждат :P;):D

какво повече може да кажем по темата. :D:P Само не знам какво се радвате че сте от София ..... поне да бяхте от Габрово :D;):) Нали знаете защо през Ликенда в София е празно ??? отг: Защото всички софиянци са си по родните места :P (принципно е майтап ама и самата истина .. ) Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахаха, никъф софиянец не съм. И 20 години още да живея тук няма а стана баце. Пък и язе като CIVICwarrior съм свързан със Северозапада (ама наполовина) а той си е чистокръвен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Азли съм шоп гаден? Как го реши? Нито на пипера казвам чушка, нито на млякото млЕко... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще бъда максимално искрен , всичко извън СОФИЯ е провиниция :P а най гадната майна е СПАМЕРА ИВАНОВ , всички други да ходат да пускат овцете и да не се обаждат :P;):D

какво повече може да кажем по темата. :D:P Само не знам какво се радвате че сте от София ..... поне да бяхте от Габрово :D;):)
Ако се бях родил в Габрово , щях да си прережа вените публично хахахахах :P;)И много обичам , като си тръгнат "Софиянците" ;) Редактирано от I_V_O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не очаквам друго от Софиянец ... :):D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ше да спести 60 години тунинг, хранене, цигари и т.н.Това са не малко пари.Правилно решение за габровец! :):D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Т'ва от тия Софиянци събота и неделя не може да се мръдне из Банкя, пък и разни от провинцията взеха че видяха от тях... :)П.п. Добре че се шегуваме, че да си кажем истината.. :D

Редактирано от eddy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не се шегувам изобщо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега съм в Испания - та да знаете , цяла България е Село :):D;):P;):D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега съм в Испания - та да знаете , цяла България е Село :):D;):P;):D :D

Е , тва вече си е баш истината :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Азли съм шоп гаден? Как го реши? Нито на пипера казвам чушка, нито на млякото млЕко... ;)

:D;) Абеее, ми пипера е тва, дето чушките растът на него! :P А млЯко - млЕко = се тая! :D Иии chris_barnes си е прав, че съм чистокръвен Пустиняк! :D И мнооого се радвам, че именно тука съм се родил и израснал! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Азли съм шоп гаден? Как го реши? Нито на пипера казвам чушка, нито на млякото млЕко... :D

:D:P Абеее, ми пипера е тва, дето чушките растът на него! ;) А млЯко - млЕко = се тая! :D Иии chris_barnes си е прав, че съм чистокръвен Пустиняк! :P И мнооого се радвам, че именно тука съм се родил и израснал! ;)
:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пловдив казваааа: Ино кИло сИрИнИ ако убИчаТи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пловдив казваааа: Ино кИло сИрИнИ ако убИчаТи

София ви отговаря : Аре бегай от тука с тва сирене бе БРАТО :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Варна?Коефффф шопа да каже!

Редактирано от ДанчоИванов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ний варненци като по умни ш'си замълчим... нали по-умния отстъпвал. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакайте да ви отговори ФенаБг на дупничански да ви видя тогава :D;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гатанка: какво значи намуя ми един помръжляк?В Сандански съм го чувал!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пловдив казваааа: Ино кИло сИрИнИ ако убИчаТи

София ви отговаря : Аре бегай от тука с тва сирене бе БРАТО :)
Враца връща: Сиренйето свръши! Извара сакаш ли баце?! :D Редактирано от CIVICwarrior

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темичката си е идеална,въпреки усещането "Ходене по тънка връв"Личен архив: " Ндйей събаря тъз пичка,аз си имам падалка по нйей.Моля тъ"

Редактирано от Ombre

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пловдив казваааа: Ино кИло сИрИнИ ако убИчаТи

София ви отговаря : Аре бегай от тука с тва сирене бе БРАТО :P
Враца връща: Сиренйето свръши! Извара сакаш ли баце?! :P
Козлодуй приглася: Сирене и извара нема! Мамалига и студена вода само ... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... усещането 'Ходене по тънка връв"...

то тва и е хубавото :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне си оправдаваш ник-а авторе.То вярно офтопик раздел ама не разбирам колко теми спам трябва да има там?По-добре ще направиш ако дадеш линк към галерията от която взимаш матрял за аватарите си... :P По темата - не виждам какво значение има кой къде се е родил или живее.За първото няма заслуга,а за второто може да е принуден от обстоятелствата - това не значи че му харесва. .Аз се кефя че на толкова малко територия има сбрани толкова обичаи,наречия и цвят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първото няма заслуга,а за второто може да е принуден от обстоятелствата - това не значи че му харесва.

Е да..... то и Я сеги прославям/посрамвам врачанския край/диалект в нашата скъпа/пропаднала Столица, ама...... :P нема начин! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Катана, как си оправдавам ника не разбрах :P:) ?линк към галерията няма :DТи не виждаш смисъл кой къде е роден, но за някои хора видимо има голям.Искрено ваш, спами :P :P :P;):P :P :P:ppp :ppp :ppp :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне си оправдаваш ник-а авторе.То вярно офтопик раздел ама не разбирам колко теми спам трябва да има там?По-добре ще направиш ако дадеш линк към галерията от която взимаш матрял за аватарите си... :P По темата - не виждам какво значение има кой къде се е родил или живее.За първото няма заслуга,а за второто може да е принуден от обстоятелствата - това не значи че му харесва. .Аз се кефя че на толкова малко територия има сбрани толкова обичаи,наречия и цвят.

Стария пес най-умен както винаги.....подкрепям та и та убичъм лек...ти си човека:P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де...предпоследния или предпредпоследния,изгубих им края,ама присъстваше "спамер" в него.Евала.Като няма линк,дай ми глерията на ЛС.Дидеееее,ти де се изгуби?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко,и аз съм го питал Спамера за галерията,ма казва ,че са му братовчедки по майчина линия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брях, как чак сега я забелязвам таз темичка! Ма то тъй е, пролет е вече и по цял ден съм със стадото на паша и копаме на къра и за компа не остава време :P Айде да лягам вече, че на заран ша ставам рано, да нахраня кокошките... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весо къв кър бе братче? На морето само плаж :P Варна, морето, сините вълни..... голите жени :pppУважаеми, братя българи! Скъпи сънародници....Забравете кой откъде е, важното е, че всичките сме у ла*ната не до ушите ами над тях :P И в София има селяндури, и в Прованса (както се изразяват "столичани" ) има селяндури и по цялата китна и любима Таковина. Важното е как се отнасяш с околните. Ти бъди селяндур по душа пък живей в Париж - все тая е! Хайде стига съм мислил н глас/писмо :PМир и любов вам раби Божие :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...