Jump to content
Данчо

София Vs Морето Vs Пловдив Vs Провинция

Recommended Posts

Защо обичам Филипополис ;)

Публикувано изображение

а това е на изхода за София ;):D;) :

Публикувано изображение

Редактирано от ДанчоИванов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо обичам Филипополис :D

Публикувано изображение

а това е на изхода за София :devil::tooth::D :

Публикувано изображение

Виж , тук си мнооооого прав с първото фото :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся си гаджи.Да ни пий,да ни пуши,да ней по-ниска от мени,да ней па и много висока,да ней по-малка,или много дърта.Да йе от голям окръжен град,по възможност София.Да ней черна /ромка/,да ней и бяла /шведка/.Да ни слуша Чалга.Да ни слуша и Рап.Да харесва Кубинска музика,ма да не обича сериали.Да има кола,ама такава,че и тя да можи да я кара /за цвета после/.Да обича да ходи на : Балет - 1 път на месец.Кино - 3 до 5 пъти седмично.Открит театър - когато има.Опера от 2 до 3 пъти на месец.Да има компютър.Да можи да мейли по много.Да чати есемеси,и най важното да готви.Пире.Чисти.Да разхожда куче.Да кара колело,мотор,трактор,камион с ремарке и полуремарке /ТИР/,сърф и самолет.Да ней от БСП,ма да ней и от СДС.Да можи да носи на пари.Да е Принцеса /ама не Арабска/.Да е каратистка,кечистка,пианистка ,масажистка.Да можи да гледа дица,кокошки,овци,пилци,добит ък и друга стока.Сига не се сещам за още друго,ама има.Ако се намери такова Гадже...ИМА И НАГРАДА :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Player, ЖА ГА НАМЕРИШ:(Или ОНА, ЧЕ ТА НАЙДЕ:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:angry: "Найс, а?" :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-хибавото нещо на София е табелата за Варна!

Аз мисля че всяка табела която води извън софия е прекрасно нещо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги страшна тема сте заформили :)Аз като Варненец си държа на Варната разбира се.Че има дупки по улиците има, но те са ни мили и родни !Проблема с тях е че като гледаш за дупки(да не скочиш) , не можеш да фиксираш готините мацкии обратното.Така че ако си във Варна- "дупки или мацки изберете сами".А за София и Софиянци - те си го знаят наи-добре. Всяка жаба да си знае гьола !Да живее Морето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не забраяйте че Варна е само 1 пристанище на Шумен така че братлета тука е партито ;) ;) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей, брей гледам и не вярвам на ушите си опа сори обърках предаването . Ми аз съм софиянец (истински нямам село или друг роден край) но пък пътувам изключително много из страната наслушах се на диалекти жаргони и т.н. Според мен в София се говори правилно или поне най близко до този вече явно несъществуващ правилен бг език видях че има мнения за Габрово че там е меката на езика но не е така и там се мека мяка и мърка ,Бургас там не можаха да ме разберат като попитах за винетка на ОМВ то да не говори ме че всички продавачки там са с физиономията на акащ човек дори и когато си очтив с тях ,Варна кефя се като мина по главната и виждам мацки с повече кит по лицата от колото по 21 годишната ми хонда накипрени натокани все едно са на бал голяма работа че си на стъргалото на Варна . И тук я има тази простотия кифли в мол кифли на Витошка кифли по кафетата турбо селяни в студентски (там видях регистрационни номера който не знаех че има в бг) абе общо взето както много народ се изказа всички сме в казана кой се е сварил повечко кой по малко все тая . П.С. БУРГАЗЛИИ МЕРСИ ЗА ИНТЕРНЕТА въй въй въй . ком ;) БУЛГАР :)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аudioslave нещо си в грешка братле, че София е най-близо до правилния БГ.Не че съм много компетентен, но смятам че заралии плямпат най-правилно.За Габрово съм съгласен, ама чак пък в Бургас да не са те разбрали за винетка....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

София-Люлка на Цивилизацията :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данч0...седни на конуса и слушаиЙи! В Стара Загора знаеш ли как казват на заведенията "Happy" ?!? НЕ знаеш... "НАРУТО" ... ама това е сигорно защото прекалено мнгоо ОВажават българския език и не искат да използват чуждицититити...! Знам го от бате ти Ковачев..ако не вярваш го попитай,живял е там известно време !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аudioslave нещо си в грешка братле, че София е най-близо до правилния БГ.Не че съм много компетентен, но смятам че заралии плямпат най-правилно.За Габрово съм съгласен, ама чак пък в Бургас да не са те разбрали за винетка....

близо или не това е положението братле темата я вкара сега сърбаме супичката заеби всеки има право на мнение !!! :) :) или в обратен ред иконките де :Д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен тва са безсмислени приказки,НЯМА НИКВО ЗНАЧЕНИЕ ЧОВЕК ОТ КАДЕ Е,А КАКЪВ Е!! Така че моля не си хабете пръстите и клавиатурите си да ме обеждавате в нещо което няма никакъв смисъл :) !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен тва са безсмислени приказки,НЯМА НИКВО ЗНАЧЕНИЕ ЧОВЕК ОТ КАДЕ Е,А КАКЪВ Е!! Така че моля не си хабете пръстите и клавиатурите си да ме обеждавате в нещо което няма никакъв смисъл :) !!!

Тате ти ли си би казал Люк скай Локър хаха ,ми точно така братле прав си няй си е добре в тъмната страна (зад волана през ноща) все пак на картите пише граждани на република България ................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Аз пък да разкажа един случай къде се сетих сега за него.Отиваме в Сандански миналото лято с един авер и взимаме зет му и сестра му.Думите на зет му бяха"Внимавай,че светофарите са ни само от около година и още не са свикнали хората да ги спазват.И е прав-в този иначе невероятно красив град местните се движат по метода на "нагласион" на пътя. :lol::lol::lol: А за говора нз.Всеки град е различен.При нас обичам те е "Кучко марш у гоуфо ма!"А къде е ай-правилен българския-никъде:) Освен по новините.Са тия от софето ще изреват,че е при тях,но по новините няма"хлябарници" и "млякарници" :):tooth::tooth::tooth::tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ще помоля всички които имат да избиват някакви комплекси да правят това насаме със себе си!Груби, безпардонни, цинични, откровенно просташки и брутални мнения ще бъдат трити, а авторите им санкционирани!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...