Jump to content
martinhristov

Да се похваля с новата ми придобивка.

Recommended Posts

Здравейте на всички,казвам се Мартин.И като фен на марката от дълго време насам (е колко дълго на 20 съм) демект от 10-ти клас някъде винаги съм искал да карах Honda.И така преди точно една седмица си сбъднах гимназистката мечта :thumbs1: Исках модела от 1992-1995 година "Joker" а за по-новият не си и бях помислял но ... Преди да я купя съм карал Citroen Xantia 2.0 I с всички екстри + кожа но пак мечтата си ми остана Civic.Май дойде време да го покажа.Гумите са TOYO а джантите Borbet,има оргинален спойлер отзад,халагенни фарове,облегалки на задните седалки,ABS,два airbag и нормалните ел.стъкла и ел.огледала.Купих я на доста добра цена,но е имала лек удара отпред но airbag не са изгочили и лек в задният десният калник,но е оправена,личи си само по боята.Когато забогатея ще я боядисам черна.Както се вижда от снимките който са от обявата от която съм я купил,халогените са потъмнели и единият е пълен с вода и неработеха,електрическият проблем го отстраних на следващият ден щом я купих,сега остава да ги сваля и почистя,което мисля да извърша в събота или неделя.Нещото което ме грабна в колата е,че вътре беше изключително запазена,това което гледах на тази цена беше по всякъква критика и отвън и отвътре,тази явно е била удряна и са я направили по евтино в България,но с риск да се повторя съм спокоен,че не са изкачали Airbag.Утре ми предстои смяна на преден ляв лагер,но стара кола няма как,смених и маслото и чакам само да карам.Засега разхода ми се очертава като доста добър,вече съм минал 170 км с 15 литра бензин и има още за 90 коня е добре като се има в предвид,че не я милвам.

 

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей адаш, честита ти придобивка и явно сбъдната мечта! Пожелавам ти много безаварийни километри и безкрайно много хубави емоции с тази красавица ! :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега.Купил си си неизлечима болест.Със здраве да си я караш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми освен едно голямо ЧЕСТИТО и много безавариини километри друго маи немога да ти кажа.а да - обичаи си колата и тя ще те обича теб

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много,забравих да спомена,че съм от Габрово.Видях,че и първият колега е от тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, карай разумно! :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, за хубавата количка :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Честито да ти е самолетчето :thumbs1: п.п. Попълни си профила за да не се налага всеки път да споменаваш ;)

Редактирано от Player101

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега:thumbs1: Тя мяза малко на мойта бр бр красавица е ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТО колега да си я караш дълги километри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега. Дълго и безавариино да и се радваш. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега.Много безаварийни!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Супер е колицата!Много да те радва както моята го прави вече 2-години нон стоп :thumbs1:

Редактирано от m@ni@k@9111

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито, много безаварийни! грижете се един за друг и внимавай, все пак сме във война (на пътя), заеми пълна бойна готовност и се пази :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Честита придобивка колега,с здраве да си я караш и много безаварийни километри ти желая!!!:( Много добре знам как се чувстваш в момента и искрено ти завиждам ;)

Редактирано от Мария Илиева

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито колега, и аз отскоро съм в семейството на хонда, няма и месец откакто взех мояталипсва ли ти возията на ситроена?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за количката.И аз съм същия,карам ксантия дизел и сивик,хондата е по голям кеф:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега добре дошъл :(;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Благодаря много ! Отностно Citroen ми липсва возията но и на Honda не е за изхвърляне в сравнение с VW,opel или ford и някъкви такива недоразумения.От Citroen-на оставам с много добри впечатления,моят беше с всички екстри климатик,кожа и какво ли не,но беше 93-та година.Е вярно не е най-здравата кола,но е много по-добра от немските.Има някой неща който не са измислени по него,но когато имаш свободно време и ти се занимава нещата се получават.Разходът е малко зашеметяващ,но имах газов инжекцион и несъм му обръщал внимание.Имаме един Ford в семейството наистина излезна здрав и сполучлив(явно сме го оцелили) но какъв е смисъла да е здрав като няма никакъв кеф от карането му.

Редактирано от martinhristov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка и много безаварийни с нея :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Благодаря AMD ! :(

Редактирано от martinhristov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!Да си жив и здрав и да караш разумно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много на всички,ще направя нови снимки,че на тези изглежда ужасно. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

довечера чакаме снимките :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен.Избрал си правилната марка кола :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох,този глупав телефон.Ще я снимам с нещо утре вдругиден,днес почистих дросела и дистрибуторната капачка но май ще си купя нова заедно с палец тези не ми харесват.Мислех да почистя стъпковото моторче но забравих,че през него върви антифриза затова ще го оставя за събота или неделя,пробка за обезвъздушаване не видях явно ще се объзвъздушава сама,че на Citroen-а имаше 3 броя в последователност.Мисля да си взема и нов горивен филтър и още работи,но първо ремъците.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...