Jump to content
justdevil

джанти

Recommended Posts

оригинално шатъла е с 13-и какъв е др вариант

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега, вариянти имаш много, 13, 14, 15 цола, колкото душа ти сака. Намери си джанти, които да ти допадат и да са същите между болтови разстояния и централен отвор и скачай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12-ки е другия вариант.п.п. ей затова се дразнят хората защото форума се напълни с такива теми без смисълп.п.п. искам да съм модератор :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мислех да храня ама, нали един два пъти съм се застъпвал и ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колела от каруца най-ще и ходят. Колега, най-малкото можеше да си формулираш въпроса по-ясно. Следващата тема може да е - "Сивик с двигател 90 коня, какъв друг" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;)Колеги ;) и аз едно време / че и сега задавам тъпи въпроси / та отговорете му на момчето без да го кълвете ;) няма научени хора всичко се учи ;)толерантност малко ;) Сори за офа :Както каза колегата 13-14-15 железарйки или някоя "лятна" джанта... варианти многоУспех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

какъв е др вариант

Варианти много, зависи каква е целта на смяната ;) Външен вид,по добра стабилност и т.н ,слагаш 15,16,17 цола.Но за сметка на това е възможно да има леко повишение на разхода, и по бавно развъртане на двигателя (ако джантите са някои супер леки, това не важи;) ).Компромисният вариант според мен е 14-ки. Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е Шатъла Сивик ли е или е само Шатъл :) Ако е само Шатъл стандартниа размер ти е 175/65/14 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Значи аман от "катили" питам зада не сменям 20 пъти джанти и да не повтарям чужди грешки особенно в тая криза щом хонда са сложили 13-и значи това е било оптималния вариант на база заводски тестове и питам до какъв извод са стигнали др.собствени на база "улични" тестове

Потребителите на форума не са "катили"

Редактирано от Al_Capone
�е�пазване на добри� тон!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво искаше да ни кажеш , че ти е писнало от " катили " , но се надявам да си получиш заслуженото :weights: Понеже гледам , че не си свтнат , а не разбираш какво ти се пише ти казвам , че първа генерация Шатъл прилича на 4-генерация Сивик и CRX !!! А преди това Хонда Сивик 3-та генерация е имало ван версия Сивик Шатъл !!! Ако ти караш такъв , значи стандартно си за 13-ки , ако караш само Шатъл значи си за 14-ки !!! Капиш ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

оригинално шатъла е с 13-и какъв е др вариант

На тоя въпрос и заглавие какви отговори очакваш бе умик я фани се успокой малко сори за офа ама не се здържах аман от нахалници :weights: Редактирано от krasimir_01

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи аман от "катили" питам зада не сменям 20 пъти джанти и да не повтарям чужди грешки особенно в тая криза щом хонда са сложили 13-и значи това е било оптималния вариант на база заводски тестове и питам до какъв извод са стигнали др.собствени на база "улични" тестове

Ами карай си с 13ки и успокой топката :weights:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ми о.к. и имате клуб :weights: "карай си 13-е" голямо благодаря за голямата помощп.п. имам 3 коли в момента и кам 700-800хил.км навартяни а общо 10 коли съм сменил от 2000-апросто 1-а хонда и 1-а регистрация в такъв форум

Редактирано от justdevil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук има калкулатор за размера. Вкарваш заводския размер и долу гледаш на какви други жанти и гуми може да се качиш без последствия.ЦЪК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

justdevil, не го приемай навътре.. Просто при така зададен въпрос, какъв отговор очакваш? И то от "катили" :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как да се изкорени насилието в обществото .../ Не се стърпях просто. /

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...