Jump to content
prozium

Starcraft II

Recommended Posts

Публикувано изображение

 

Въпреки че съм върл WarCraft и Frozen Throne фен, когато близард пуснаха бетата на StarCraft II нямах търпение да я сложа и да видя какво е усещането да се поцъка тази толкова чакана игра! Няколко познати си взеха по 5 дни отпуска и не са спали вече от 2-3 дена, заради играта. Аз го давам по-спокойно, но съм меко казано очарован!

 

Та има ли други луди ? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има има, ама незнаех, че има откъде да си я сваля вече. Бях се регистрирал за тестовете, но не ме удобриха. Че аз заради тая игра преди 2 месеца си купих ново PC и чакам да я почвам :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм огромен фен на Starcraft и умрях от яд като излезе първия релийз в който за съжаление ти трябваше единствено ключ от Близард за да играеш.Ся има вече Single, ма пък няма опоненти :rolleyes:.Все пак е някакво утешение да се види поне развитието на расите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и опоненти. Влез в арена, от там можеш да си дръпнеш карти, на които да играеш с опоненти :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А от къде можеш да я изтеглиш ??? :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А колеги +1 фен на StarCraft. Едно време цъках много StarCraft I сега мисля да продължа :confused: макар вече да нямам толкова много време за игри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и опоненти. Влез в арена, от там можеш да си дръпнеш карти, на които да играеш с опоненти :dry:

И в Замундата ги има допълнително карти+ботове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 фен! :hondarulez: И в наносет-а я има, с карти и ботове. Много са слаби,но това предполагам е направено нарочно за да може играчът да се развие и разучи възможностите... Засега съм много много доволен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не и аз ще е играя като излезе за МАС ,че не ми се прави Boot Camp.Съмия лънчер е Virtual Machine protected демек неможе да върви през виртуална машина.Аз играя Star Craft откакто излезна след това спрях и от 2002-2003 играя всяка вечер.Не цъкам други игри само тази класиката единсвената игра на която все още WCG и е толкова стара можеби,защото се води за най добре изчислената игра на всички времена.В кореа Brood War си е нацонален спорт последно докато четах имаше 5 телевизии които постоянно пускам срещи.Поздравите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано скоро някой успее да емулира батълнета, че то не се търпи просто, играта е перфектна, все още не е балансирана съвсем, но я пачват постоянно.

А колкото до корейците ...

Публикувано изображение

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Така имам проблем.Инсталирам играта отварями един прозорец за логин и до там.Пиша си името и нищо не става.

Редактирано от H22_turbo_Vtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз цъкам. Ама с кий. В платинум лигата съм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така имам проблем.Инсталирам играта отварями един прозорец за логин и до там.Пиша си името и нищо не става.

Защото трябва да те изберат за акаунт нестава току така ето ти лънчер за single player with Computers Latest_Lazygui Star Craft2Пиийз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да повдигна малко темата и да ви питам играете ли в батъл нет двойката?Между другото тук са качили страхотни корейски турнири по starcraft 2. Направо да ти е кеф да ги гледаш :cool: а и много ме зарибиха с играта.

Редактирано от tuning_mania

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също цъкам доста :cool: Играта е уникална! И между другото в арена има качени всички GSL турнири :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз също цъкам доста :huh: Играта е уникална! И между другото в арена има качени всички GSL турнири :)

точно за тях ти говоря, корейците ме изумяват с техните стратегии, а наградния фонд накрая беше 10,000,000 ама по тяхната валута незнам каква е, но сигурно това са около 100-200 хиляди лева, може и повече да са.пп. но в батъл нет май не може да се играе, без да си купил играта нали? Редактирано от tuning_mania

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да знам, че и ти си писал за GSL, обаче в замунда не са всичките качени. Наградата в GSL 1 (2010г.) мисля, че обърната в долари беше около 100 000$. Не помня вече :) Иначе с кракната версия няма да успееш да влезеш в батъл нет :huh: Само сингъл може да се цъка с нея. Мисля, че играта си заслужава. Преди 2 месеца, като се бях разтърсил я имаше за по 60лв чисто нова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз я имам :huh: Невероятна работа е това . Жалко само , че последните месеци нещо не ми остава време да поигравам . А и така като загубя форма и много ме опукват и само се дразня :DФен съм на 2ките , щото обичам да си говоря с някой за повече екшън :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Blizzard отново доказаха, че са най-добрите. Не само че задоволиха огромните очаквания на старите BroodWar фенове, но и привлякоха и някои Warcraft фенове. Направо думи нямам :) Аз не я разцъквам, че ще се зарибя и ще трябва да си я купя, но следя из късо GSL-а, който става все по-добър и по-добър. Скоро и останалите BW про-та ще преминат на SC2. Нямам търпение :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те скоро и всички Warcraft про-та ще преминат, даже lyn вече доста добре се представя. Интересно дали в бъдещия експанжън пак ще включат 4тата раса зел'нага ?P.S oGs ftw :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой знае ли дали в БГ има такива тениски с логото на протос, теран и зергцък!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също разцъквам Starcraft ][ . Protoss ми е любимата раса :) Давайте мнение и за вашата любима :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти в батъл нет ли я играеш? А аз толкова съм луднал по тая игра, че непрестанно гледам турнирите на GSL в gomtv.net, и после им копирам тактиката и я прилагам на компютрите (на Insane ги меля). Даже имам чувството, че ако играя срещу тези корейците, ще ги бия и тях :thumbs1:"Arsov - играта я намерих в Пулсар - 100 лв, ти къде я намери за 60лв... - абе то аз и 100 ще дам, ама нямам машина в момента да я подкарам ня макс. графики, с макс fps."Felix - и аз играя с Протос, любимата ми тактика е '4 gate rush', а и често играя на 'Void Ray rush', или '3 gate - expand', зависи срещу коя раса съм, и на коя карта.

Редактирано от tuning_mania

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооооо.... Battle.NET не мога да си позволя! Играя си само пиратските от замунда, за жалост :) Но и ботовете не са толкова глупави! Тези тактики , които ми изброи , не са ми познати. Аз си ръшам с Zealots и Stalkers в началото на играта и след това атака с Void Ray и Immortal.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли някой на кризис2 мултиплеър да играем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз играя Crysis 2. Мултито още не съм го провал , но инак мисиите си ги разцъквам редовно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен лично StarCraft 2 не ме влече, 1-та я цъках много имам доста клипове в VBOX7 i youtube... ако някой иска да види да напише CrAzyScV и ще види ^^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не съм я играл, но тия дни може да си припомня.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...