Jump to content
Майната

Месечна среща в Пловдив

Recommended Posts

07.03.2010г НЕДЕЛЯ от 13ч, както обикновено на паркинга на кафе "Егоист". Хайде да си закичим по една мартеничка и да започнем да кроим пъклени планове за идващите по-топли месечни срещи сред природата. Дано най-после си получиме и дългоочакваните плакати! И най-важното да се видиме и да поразтегнем локумите :D:D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е дойде време за среща :DТая месечна съм я предвидил от преди 2 седмици .. няма как да я пропусна :P Та скоро сезона започва .. приготвям бегачката за каране :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме... и Аbby Viper ще носи плакатите... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази неделя зажалост сте без мене, вместо месечна в Пловдив ще изкарам една седмична в Сливен :) тъкмо може да ги навия сливналии и ямболии като се постопли да ни дойдат нагости в Плд. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викам да се появя най-после, че отдавна не сте имали гости от Коматево :P :P :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя път ще гледам да намина (:

Eazy, абе ти същият ли си за който те мисля? Японеца говори ли ти нещо? :)Тази месечна и аз би следвало да съм на линия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е дойде време за среща :PТая месечна съм я предвидил от преди 2 седмици .. няма как да я пропусна :) Та скоро сезона започва .. приготвям бегачката за каране :)

Алекс, тоя правопис ще те изкара от класацията на националнатаЯ ела на себе си :P Може и аз да мина ако е хубаво времето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е дойде време за среща :PТая месечна съм я предвидил от преди 2 седмици .. няма как да я пропусна :D Та скоро сезона започва .. приготвям бегачката за каране :)

Алекс, тоя правопис ще те изкара от класацията на националнатаЯ ела на себе си :) Може и аз да мина ако е хубаво времето
Как бе, той миналата година спечели и награда за този правопис :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как бе, той миналата година спечели и награда за този правопис :dry:

Анджик де

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая неделя и аз мисля да се завъртя :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да повдигнем темата със собствени сили :dry:

подкрепям

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

07.03.2010г НЕДЕЛЯ от 13ч, както обикновено на паркинга на кафе "Егоист". Хайде да си закичим по една мартеничка и да започнем да кроим пъклени планове за идващите по-топли месечни срещи сред природата. Дано най-после си получиме и дългоочакваните плакати! И най-важното да се видиме и да поразтегнем локумите :D:D:P

I`ll be there too....... но Майнич... и двете ми ръце са осеяни от мартеници но имам друго свободно място, за което ще Ви трябват по едно кълбо от бяла и червена прежда ъхъхъхъхъхъх... ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоро обеща до неделя да довърши моя звяр за това ще се видим в неделя :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕЕЕЕ Искам и аз да доидаааааа беее ;( ;( :) но може да не съм тръгнал от С.Загора ,че съм командировка сега ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕЕЕЕ Искам и аз да доидаааааа беее ;( ;( :hondarulez: но може да не съм тръгнал от С.Загора ,че съм командировка сега :lol:

Нищо бееееееееееееее,ще гледаш снимкиииииииииииии:lol: ХА ХА ХА :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм идвал от 100 години!Зема да доида и аз,че отдавнааа не сме се виждали. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така както гледам голяма агитка се очертава :) Нека от давна несме се виждали с доста от приятелите ...Sako_DJ- адаш гледах снимки на твоя дел сол доста съм впечатлен искам да го видя на живо :) евала на наще хора за работата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така както гледам голяма агитка се очертава :) Нека от давна несме се виждали с доста от приятелите ...Sako_DJ- адаш гледах снимки на твоя дел сол доста съм впечатлен искам да го видя на живо :) евала на наще хора за работата!

Адаш не сме се виждали още от есента.... Жоро обеща в неделя да си ми я даде вече палавницата.... та ще я видиш мисля :P а и останалите другари ако имат интерес ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаме интерес и да са повозим :wacko: :wacko: с нетърпение чакаме да видми бегачката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре ставайте и измийте бегачките, на това слънчево време яко ще лъскат :D Всички на срещаАААААААААААААА :lol::P:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

там сме иска ли питане при тва :lol: време :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станах, но ще измия само мен си :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станах, но ще измия само мен си :lol:

Изцяло те подкрепям

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фотографа да качи снимките :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата както винаги премина добре - видяхме се, побъбрихме, порадвахме се на обновените бегачки на Алек и Янев..........упссс на Симона де :P Сдобихме се и с прекрасни плакати най-после, за което държа да изкажа благодарност на колегите спомогнали за това:)А само по-бързо да идва лятото, че какви скари и въдици сме наточили за поляните и гьоловете в близките Родопи........... :):):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата както винаги премина добре - видяхме се, побъбрихме, порадвахме се на обновените бегачки на Алек и Янев..........упссс на Симона де :)

то май не се знае точно на кой е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Срещата наистина беше прекрасна радвам се че се видяхме с повечето фенове. Майна лятото идва и само казвате каде и кога и сабираме тайфата и се отнасяме из родопите, както винаги ще е супер. Щях да забравя чакаме снимки.

Редактирано от Борислав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

видяхме се, побъбрихме, порадвахме се на обновените бегачки на Алек и Янев..........упссс на Симона де :)

:) :) еее майна недей ни фали толкота мн ,че зех да се засрамвам ! :) Ще се докажем на пистата!Иначе срещатата сия биваше ! крайно време беше да стане топло и да се саберем старите моцуни :P Толкота мн приятели ,неможах да обърна внимание на всички ... п.п. Мн съм мераклия да се пуснем с Янев :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

видяхме се, побъбрихме, порадвахме се на обновените бегачки на Алек и Янев..........упссс на Симона де :)

:) :) еее майна недей ни фали толкота мн ,че зех да се засрамвам ! :) Ще се докажем на пистата!Иначе срещатата сия биваше ! крайно време беше да стане топло и да се саберем старите моцуни :P Толкота мн приятели ,неможах да обърна внимание на всички ... п.п. Мн съм мераклия да се пуснем с Янев :)
ще е доста интересно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да си е заслужавало чакането, :)

 

Ето ги снимките, цък:

 

Публикувано изображение

 

Включително ексклузивни снимки на Сивик 7ген с помощта на г-н Иванов - почитаемия ни спамер!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да спя спокойно :) Видях снимките :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кажем едно голямо БЛАГОДАРЯ на фотографа :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво добре сте си прекарали колеги аз малко се поуспах и не можах да стана на време за което ме мн яд разбрах че календарите са готови от кой да си взема моят или в неделя на седмичната.Янев колата е станало голямо бижи бре :P.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кажем едно голямо БЛАГОДАРЯ на фотографа :huh:

и от мен БЛАГОДАРЯ :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кажем едно голямо БЛАГОДАРЯ на фотографа :lol:

и от мен БЛАГОДАРЯ :huh:
и аз благодаря...но съм много много обиден...РВ 1264...я няма никъде :thumbs1::lol: ....може да не е бегачка като на Янев но не я пренебрегвайте :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...