Jump to content
Майната

Месечна среща в Пловдив

Recommended Posts

И аз мерси :lol: Пак си оцелил добрия профил на Акорда :lol: а следващия път може и на него Авто-ревю :thumbs1::huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу таз 7мичка сивата много добра бе...на кой е ;):worthy:;):lol: мерси за снимките пич

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че са ви харесали.Тино - не си дал ключовете - не си получил Авто-ревю на голямата синя машина! ;)1264 ... верно нейде съм го пропуснал, ама той същия почти като 9062 ;)И да знаете - измитите и изтупани бегачки са с предимство ... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че са ви харесали.Тино - не си дал ключовете - не си получил Авто-ревю на голямата синя машина! :P1264 ... верно нейде съм го пропуснал, ама той същия почти като 9062 ;)И да знаете - измитите и изтупани бегачки са с предимство ... ;)

АААААААААААА , то всеки може да си измие колата..., ма не всеки може да си ги нацапа като нашите..то за тва си иска майсторлък... ;) пп. а и нали трябва да има малко по...., за да изпъкват лъскавите...иначе как ще им се радвате кви са хубавки.. ;) ппп. Тук е момента за едно голямо Благодаря за мен (неопределено зеленочерносивокафявопобелелия Сивик скатан в тъча зад синия ЛЪСКАВ Акорд) и на колегата с бело4ерникаквата Англичанка...дето доидохме с единствената цел да ви стоплим сърцата и душите-показвайки Ви какви хубави ИЗМИТИ коли си имате...ДА сме живи и здрави ;) И другия път , като пак Ви зарадваме...МОЛЯ незабравяйте ,...Бирата е от вас...(миналия път май се минахме с тва кафе... :P , а до нас така блажено си поркаха...хората.. ;) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз благодаря...но съм много много обиден...РВ 1264...я няма никъде :tease::P ....може да не е бегачка като на Янев но не я пренебрегвайте :lol:

стига бре, то и моятя гондола липсва този път, но Айсмена толкова пъти вече я е снимал, че ми избеля боята от светкавицата му :P:tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...