Jump to content
darcosi

ДО ШЕФЧЕТАТА модернаторите :)

Recommended Posts

Майна,има едно лафче: Приятелството си е приятелство ,ама сиренето е с пари ! Така че когато се намесят парите ,всичко остава назад ,още повече в криза.Тези правила изникнаха ей така от нищото като настъпи кризата,и уж че парите били за поддръжка на форума,ама толкова години си имаше форум и не се искаха пари за нищо.Имаше един вял опит да се събират пари за членски внос ,малко комунистическа история и почти никой не се върза и от там отпаднаха парите,какво остава само да се дерат кожи с раздела продава защото няма начин да не се плати ,хората си правят бизнес ,така че и за 2те страни е ок ,но не и за редовния потребител !ПП: Аз 1ви ропнах с/у тия правила ама нямаше кой да го разбере и да ме подкрепи че неможе така да се раздават наляво и надясно наказания.Аз лично бях наказан с 15 дни отпуск защото съм казал че правилата за мен и за техни хора не са еднакви !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Предлагам да се отвори тема за подобни спорове.Там ще обясня на Майната всички интересуващи го неща.Тони,я ти я пусни тая тема и я кръсти както ти мислиш ,че е правилно и да те видят всички колко си голям радетел за клуба.Манекени не ни трябват тук и за това само ТИ май нямаш инфо за сметките събрани от НС и платени обяви.20 човека са запознати със средствата с които разполага Клуба за организиране на срещи,печат на стикери,карти,разходи за счетоводство,хостинги,домейн...ит.н.Не бъркай Управителния съвет с учредителите на Клуба.(аз ,съпругата ми и един приятел сме учредили Хонда Клуб България,защото когато го правихме не намерих подкрепа от никой.Нито финансова нито морална).Образовай се малко в правна и юридическа насока и тогава се изказвай зада не си смешен.Ако чакаш да вземеш чакалък....няма да стане.Всичко се ползва за организирането на НС и други полезни неща свързани с Клуба и форума.Това ,че Ти не знаеш за тях е твоя грешка ,защото не си участвал с цялото си сърце и душа НИКОГА в тия мероприятия.На нито една среща не дойде да видиш колко е важно да си част от предан на каузата екип.Винаги е имало и по-важни неща за теб.Я сега да видя колко хора се сещат за нещо дето ТИ направи за Националната среша миналата година.Аз съм спокоен ,защото съм направил всичко което мога и не съм бил лицемер.П.П. Продавам фирмата. Който иска да лапа много пари да пише на лични.Може и бартер.

Редактирано от Ombre

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мартин Лутър Кинг преди време ................Ай Хев А Дрийм................Все някога ще се получи.Аз няма да спра да се старая

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале аз два дена докато изпратя Драго и то кво станало :)Целта на темата беше към модераторите защо не споделят като правят някакви промени по темите(заключеане, триене, редактиране....) просто е хубаво и чивека който е пуснал темата да знае какво се е слъчило.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баххх :) Трудно ми е да повярвам това , което чета .... нещо много грубо е станало и не схващам какво .... Едно време се мъчех и аз да бъда деен съклубар и хондаджия и каквото можех за скромните ми години , време и пари го правех.Но се мъчех да раста нагоре и да развивам и клуба за напред , в една по-добра насока. Но честно казано удрях само на камък и не откривах кой знае каква подкрепа освен от колегите , които искрено се кефиха на постигнатото и направеното от мен . Идеите реализирани в последната година започнаха да се говорят може би преди 5 , ако не и повече години и честно казано и сега не виждам кой знае каква промяна , но не защото не се прави , а трудно се поднася направеното , не се поднася за всеки и ако не си поискаш няма никой да ти предложи ...Съвета ми към Омбре и компание е да има повече прозрачност на нещата , НО не говоря за пари - а за действия - бъдещи , настоящи , предишни !!! До сега все е било - ще видите :D Вярвайте ми , че доста от ентусиазма на мнозина изчезна по спирките - чакайки ;) Може би и за това някои хора се отказаха , не проявиха самоинициатива , предпочетоха да не ги боли главата. Ще си позволя още един съвет - доста от хората са войници , на които да им се казва какво да направят и те ще го направят безупречно или ще се откажат , за това не се страхувайте да изисквате ;) След постовете по-горе за съжаление някои неща няма как да се върнат по старо му , дано да е за добро и дано тръгнат добре нещата за в бъдеще ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен също така трябва когато се редактира или трие едно мнение да пише от кого е изтрито и евентуално защо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

За всяко изтрито мнение няма как да получавате кога как и защо. Ако е изтрито значи има причина. Прболема е че средно 150 мнения всеки ден от форума биват изтривани. Разделено на броя на модераторите някак си няма как да пишем толкова. Само хората които получават уорн имат обяснение. Аз отговарям тук защото въпроса е към мен и модераторския екип. Модераторите това го правим доброволно. Приемаме всякакви предложения. НО дебело подчертавам че медала винаги има две страни, НО до сега само модераторския екип е бил оплюван, нагрубяван и заплашван, а освен това и винаги сме или набеждавани за виновни. Просто го давайте малко по кротко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не Саше, нова тема няма да отворя и пак да замажем старата. Какво не ти хареса в тази? Я да не се бием в гърдите кой какво е и не е свършил, не знам за какви манекени говориш и защо извърташ нещата към ирония ? Аз конкретно си свърших всички поети ангажименти на националната среща, БЕЗ ДА ИЗХАРЧА ЕДНА СТОТИНКА ОТ ОБЩИТЕ ПАРИ, а каквото дадохме с Лъчо като пари и материали беше от джоба, с добри намерения и от сърце!!! За сведение Лъчо работи при мен, свърши много черна работа, но така и никой не го спомена в благодарностите след Националната.....жалко! Други обраха крушите...........А ти никога не си представил разпечатка за приходи/разходи да я разгледат всички, а точно ТУК е мястото. Аз отдавна ти докривях, защото и в УС и тук постоянно искам сметка, нали? За какви срещи говориш, кой има право да бистри финансите на форума и как решаваш ти всичко? Стига с тези комунистически словоизлияния, моля те! Чакалъците ги оставям за тебе брато - аз си имам бизнес, много различен от форумния и не мисля в посока за чакарлъци и врътки. Наместо да си мериме приказките, дай пълен отчет на хората тук !!! Каква подкрепа трябваше да окажем за частната фирма, след като ти дойде и каза - ето пичове - регистрирах Хонда Клуб България и изправи всички пред свършен факт? И къде трябва според тебе да се харчат средствата? В "полезните неща свързани с клуба"??? Чий клуб? Я пак да си припомним кои са в УС на клуба, кои са в УС на форума, колко члена има този клуб, в чиито сметки влизат цяла година средствата на форума? Недей ми казва че ставам смешен, защото това изглежда доста тъжно тук вече пред всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"27 User(s) are reading this topic"

Такова внимание към тема не се сещам да съм виждал преди. Това би трябвало да е повод за размисъл...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето там ти е грешката баце:Лъчо работи ПРИ теб......А аз работя ЗАЕДНО с Джони бой,Ванко,Дидо Лазаров,които спаха по 3 часа в денонощието на НС 2009 и не искат да им се споменават имената.Това е ФЕНЩИНАТА.Осигуряваха това което можем НИЕ да осугурим.За екип става въпрос.Намираш ли разликата? Аз не искам Хонда феновете да благодарят на някого за свършена работа а искам да се чувстват добре сред свои приятели.Затова мислим различно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майната евала :rolleyes: преди време затриха една тема и доста хора изядоха банн поради сходни причини

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И понеже така или иначе съсипахме на Дарко темата........Тая година Националната среща ще е несравнима с нищо правено до сега.Да се готвят всички :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и ся кво излиза ,че цяла година се събират кинти и се пръскат само по една национална среща ли ? То верно никога не е имало тема днес похарчихме ХХ пари за домейн или за нещо друго си .ПП: Всеки работил за без пари и искал да бъде в сянка а 7те бонбона изхарчени :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Е това е тема обаче като гледам всичко пак си е скрито покрито и това е Нормално за нас БЪЛГАРИТЕ. Майна такава е винаги ще има котки и мишки няма как.Така е който много говори никой не го обича. Майна стеб сме и с всички които не им допадат промените в форума и клуба на Хонда. Хонда фенове ОБИЧАМ ВИ ВСИЧКИТЕИ аз има 70% предупреждения ама неми пука ама такава е ние сме мишките в случая неможем да се борим с ТИГРИ.

Редактирано от Борислав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой ми заключва темите да ми пише едно лично с причината. Аз ли греша или форумите са за да си помагаме ????В никоя държава не съм виждал такива правила неможе да си редактираш собствените теми :lol: това е направо... но това е друг въпрос.КОМУНИЗМА ВИНАГИ ЩЕ Е ЖИВ В ТАЯ ДЪРЖАВА :rolleyes:! УРАААААААААААААААА

ВИЕ ПАРИТЕ НА ФОРУМА НЯМА ДА ГИ ОПРАВИТЕ,А ЗА ОБЯВИТЕ ЩЕ СИ ПЛАЩАТЕ.ФРЕЕ САМО В СЕЛСКИЯ ВЕСТНИК. НАПИШЕТЕ СИ ИМЕНАТА НА КИРИЛИЦА , СЛОЖЕТЕ СИ СНИМКИ НА ХОНДИТЕ , А ГОСПОДАТА ПЛЕЯРСИ, НА КОИТО НЕ ИМ ХАРЕСВАТ ПРАВИЛАТА ИМА И ДРУГИ ФОРУМИ,ТУК НЕ СТАВА ВЪПРОС ЗА ПРИЯТЕЛИ,А ЗА БИЗНЕС.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7те бонбона изхарчени :rolleyes:

ТИ в качеството на какъв точно искаш отчет? Колко от вложените от ТЕБ пари не ти излизат?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако някой ми заключва темите да ми пише едно лично с причината. Аз ли греша или форумите са за да си помагаме ????В никоя държава не съм виждал такива правила неможе да си редактираш собствените теми :rolleyes: това е направо... но това е друг въпрос.КОМУНИЗМА ВИНАГИ ЩЕ Е ЖИВ В ТАЯ ДЪРЖАВА !!!! УРАААААААААААААААА

ВИЕ ПАРИТЕ НА ФОРУМА НЯМА ДА ГИ ОПРАВИТЕ,А ЗА ОБЯВИТЕ ЩЕ СИ ПЛАЩАТЕ.ФРЕЕ САМО В СЕЛСКИЯ ВЕСТНИК. НАПИШЕТЕ СИ ИМЕНАТА НА КИРИЛИЦА , СЛОЖЕТЕ СИ СНИМКИ НА ХОНДИТЕ , А ГОСПОДАТА ПЛЕЯРСИ, НА КОИТО НЕ ИМ ХАРЕСВАТ ПРАВИЛАТА ИМА И ДРУГИ ФОРУМИ,ТУК НЕ СТАВА ВЪПРОС ЗА ПРИЯТЕЛИ,А ЗА БИЗНЕС.
това е жалкото ... приятелите са си приятели бизнеса си отива и заминава и е още по-жалко ако е на гърба на доста хора които са те имали за приятел... и точно ти с 13 мнения надали е удачно да говориш че има и други форуми на хора които пишат от доста време тук Редактирано от BlueLude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В страна на розите сме ние, тук всичко може да се лиже, скрие.. Гъзето с рози закичи, насраното да не си личи... да се сеща за кой съм го писал...Аз не работя във фирмата на Майната, често и той работи за мене, да се знае де ! Не зная докъде ще стигнете, но с единият крак сте в мрака, да не цитирам и за хитрата сврака..На приятелите-честита ви Баба Марта, на останалите -стара "Варта от 1.5 волта"...Националната 2010 ще е уникална, вярвам в това, ако си я направим чиста и кристална, другото е помия...Живи, ухилени и здрави, другото вече е подробност ! Лъчо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коментарите в купува/продава са забранени. За инфо и т.н на л.с., мейл, скайп, тел!!!

И като имаш толкова много за продаване пусни си обява в продава , а не цапай на хората в темите!!!

По-полека с тона и удивителните. Познаваме ли се, че да ми говорите на "ти"?! Май не"!!!"
Аз също бих казал по-полека с тона, в чужда къща си!!!
Класика от misho. От Август насам съм в "чужда къща" :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

7те бонбона изхарчени :rolleyes:

ТИ в качеството на какъв точно искаш отчет? Колко от вложените от ТЕБ пари не ти излизат?
Да съм казал да ми даваш отчет ? Аз само се съгласих с майната че никога не е имало прозрачност! Най малкото че хора които са били като него и са се отлказали ,явно нещо не е наред,но както го каза ква суматоха кви пет лева.Думите ми напомнят на Станишев преди да започне кризата:Тук в България няма криза и няма и да има ,така че бъдете спокойни икономиката ни е в стихията си ! Щом темата е толкова посещавана и старите и те се надигат, явно криза си има . Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой ми заключва темите да ми пише едно лично с причината. Аз ли греша или форумите са за да си помагаме ????В никоя държава не съм виждал такива правила неможе да си редактираш собствените теми :lol: това е направо... но това е друг въпрос.КОМУНИЗМА ВИНАГИ ЩЕ Е ЖИВ В ТАЯ ДЪРЖАВА :rolleyes:! УРАААААААААААААААА

ВИЕ ПАРИТЕ НА ФОРУМА НЯМА ДА ГИ ОПРАВИТЕ,А ЗА ОБЯВИТЕ ЩЕ СИ ПЛАЩАТЕ.ФРЕЕ САМО В СЕЛСКИЯ ВЕСТНИК. НАПИШЕТЕ СИ ИМЕНАТА НА КИРИЛИЦА , СЛОЖЕТЕ СИ СНИМКИ НА ХОНДИТЕ , А ГОСПОДАТА ПЛЕЯРСИ, НА КОИТО НЕ ИМ ХАРЕСВАТ ПРАВИЛАТА ИМА И ДРУГИ ФОРУМИ,ТУК НЕ СТАВА ВЪПРОС ЗА ПРИЯТЕЛИ,А ЗА БИЗНЕС.
това е жалкото ... приятелите са си приятели бизнеса си отива и заминава и е още по-жалко ако е на гърба на доста хора които са те имали за приятел... и точно ти с 13 мнения надали е удачно да говориш че има и други форуми на хора които пишат от доста време тук
НЕ ПИША НЕ ЗА ДА ЧЕТА ИЗКАЗВАНИЯ ОТ РОДА:: СМЕНИ СИ КОЛАТА(МОТОРА)ТВОЕТО МНЕНИЕ ИЗОБЩО НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА КОЛЕГА BLUEЕДИКОЙСИ И ОТ КАДЕ ЗНАЕШ КОЛКО ПРОФИЛА ИМА ВСЕКИ ТУК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone
Отговорено (Редактирано)

Тази тема аз съм я чел! Повечето от вас също. Само хората които са от страната която лае и хули винаги са едни и същи. Другите с ентусиазма и с желанието да се случват нещата си заминават. Защото им се пречи. До сега! Защото "се работи" от старите кучета. До сега! Аз заставам зад правилата и хората които ги прилагат! Както и зад няколкото човека отдали се на идеята Хонда! Заставам за тези ми приятели които искат нещата да вървят напред и нагоре, а не да "се работи"! Няма не може, няма ще видите, няма изчакайте работи се, сега нещата се случват! И то не благодарение на......, ами въпреки на......!П.С. Честит празинк на всички българи!П.П.С. велико потребителите може и да не знаят колко акаунта имаш тук но модераторският екип знаят!

Редактирано от johnyboy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега нали няма да почнат да хвърчат и обиди.Не го обръщайте на личен спор(минете на "Лични съобщения") и без това темата е тежка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе някой, ще вземе ли да обясни за нас ненамесените в търканията между старите кучета потребители ?Нищо не мога да разабера. К'ви 5 лева......? :rolleyes: Познавам от националната Майната , много свестен тип.В сервиза на Омбре сам ходил 3-4 пъти. Няколко колеги от фирмата карат хонди(не влизат във форума)и винаги , когато са закъсвали е помагал, дори и безплатно.Нещо не разбирам , какво делите ?

Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не се срещнат хората от 2-те страни на "барикадата" и да се уточнят веднъж за винаги, тия форумни излияния няма да помогнат с нищо освен с намаляване броя на активните акаунти :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моделаторите или ти господин капоне слагем ви(ви е си знае те)приключех с вашия форум.АЗ обичам марката HONDA,но не и някои от глупаците във форума.ДО сега не сам написал на никои нищо.но това не значи,чв не следя темите. СЛАГАМ ВИ НА ................... СИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на ШЕФЧЕТАТА :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много тежки думи .. има тука ... от хора които хал хабер си нямат дори .. кои кога и какво е направил .. за каквото и да е свързано с ХОНДА ... свързано с НАЦИОНАЛНИТЕ СРЕЩИ ... СВЪРЗАНО С ФОРУМАСАМО СИ СПОМНЕТЕ КАКВО БЕШЕ НА СРЕЩАТА 2009 та ... НЯКОИ НАПРАВИ ЛИ СИ ТРУДА ДОРИ ДА РАЗБЕРЕ КАК АДЖЕБА СЕ СЛУЧИХА НЕЩАТА И НА КОЙ КОЛКО МУ КОСТВА ТОВАно така е ... ШЕФЧЕТАТА са криви винаги ... въпреки ухилените ви физиономии ако вие искате вашия двор да е разграден - АЗ НЕ ИСКАМ!БЪЛГАРИ КЕФИТЕ МЕ ... ПО ЛЕСНО Е ДА СЕ ПЛЮЕ ... А НЕ ДА СЕ РАБОТИ ЗА ОБЩАТА КАУЗА!!!! ЕВАЛА!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЖИВИ И ЗДРАВИИ ЧЕСТИТ ВИ НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен също така трябва когато се редактира или трие едно мнение да пише от кого е изтрито и евентуално защо.

Това аз наричам конструктивно предложение ... жалко че са рядкост такива ... не виждам проблем такива неща да се предлагат от всеки .. и да има някои които да ги обсъди .. да ги отхвърли или приеме ... разберете че правилата са за нас .. ние помагаме в тяхното съставяне .. и изпълнениеспрете да плюете по модераторите - те изпълняват нашите правилаако имате проблеми с правилата - давайте идеи за промяната им или за въвеждането на новиНЕКА БЪДЕМ ПОЛЕЗНИ - НЕ ВРЕДНИ :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много простотии изчетох и много написах през последните 3 дни, но всеки път се убеждавам в едно: АЗ ПРИКЛЮЧИХ С ВАС.

 

Темата започна от протеста на Дарко и за това ще отговоря само на него.

Дарко, това което показваш се нарича неблагодарност ! Следкато Джипърса и редица други, се смляха да те докладват в продължение на месеци, някой хора в екипа само на челна стойка не застанаха за да не изглеждаш много, нагъл търговец, а ТИ въпреки всичко се изпика точно върху тия хора ... Признавам ти победата над врага, днес ти направи едно добро дело !

:) Ти си фена, който ме отказа ! Съвет от мен: вземи си прочети мненията от последната година :rolleyes:

>>>>>

Майна, нагъл си пич ! Много нагъл ... а аз до сега не го знаех ... Като ще мажеш поне си покривай следите ...

сори, че ви се меся в работата, но пускайте по-скоро тези нови правила (одобрявам ги на 100%), че форума стана пълна боза и ме е яд да чета в някои теми.

>>>>>

За тия, които не са разбрали: В момента, в който Краси се върне на пост, аз напускам ... смятам, че изгубих достатъчно голяма част от живота си, в служба на група неблагодарници, без да поискам нищо насреща и е време да помисля за бъдещето си ...

>>>>>

Тия, след които не се е налагало да чистя и са спазвали правилата във форума: БЛАГОДАРЯ ВИ БЕЗКРАЙНО МНОГО ! Вие направихте живота ми по-лек !

>>>>>

chako, слагам вас и останалите ви 2 акаунта там, където помолихте да бъдете поставен.

>>>>>

Искам да пожелая на всички тук да научат смисъла и да вникнат в думите Фен, и Човещина ! Много силно се усеща липсата им ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен също така трябва когато се редактира или трие едно мнение да пише от кого е изтрито и евентуално защо.

Това аз наричам конструктивно предложение ... жалко че са рядкост такива ...

 

За всяко изтрито мнение няма как да получавате кога как и защо. Ако е изтрито значи има причина.

gkb, ето го вече е решено. Добри предложения винаги има, обаче няма кой да ги обсъди .....

Ще ти кажа и най-честата причина да се трият мнения: казаното от някой луузър не се харесва на някой, който може да трие мнения. Няма значение поста да ли е в нормите на "правилата", важното е че някой не го кефи какво пише вътре и следователно DEL. Може да не ти се вярва или да не искаш да го повярваш обаче е ТАКА :rolleyes:

 

Поста ми е конкретно за това, което написах. Другия спор даже не знам за какво става дума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро, отговарям само на твоя пост. Веднага ти давам юзър и парола да прегледаш кофата - всичко е там - и да кажеш официално колко мнения/теми са били изтрити, въпреки че са отговаряли на правилата, през последната година, ако искаш и две.Офертата ми важи докато все-още виждам кофата !:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Цитат(Майната @ Oct 8 2008, 07:25 PM) сори, че ви се меся в работата, но пускайте по-скоро тези нови правила (одобрявам ги на 100%), че форума стана пълна боза и ме е яд да чета в някои теми. Лукчо, ти както винаги си единствения нерезбрал! Погледни само датата на поста който си цитирал, пич! 2008г!!! Сега све 2010!!! А нали четеш, че споменавам за КОМЕРСИАЛНИТЕ правила, които се появиха от 1 година насам? Тях ли аз съм одобрявал? Тях никой от нас не ги одобри, написаха си ги Омбре и Ал Капоне и си ги прилагат както им харесва. Против това заставам аз. Но ти явно си прекалено интелигентен, за да вникнеш в думите ми. Добър път ти желая и успех, нямах и продължавам да нямам лоши впечатления от тебе, въпреки обидите които каза. Не ти искам извинението.

Редактирано от Майната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...САМО СИ СПОМНЕТЕ КАКВО БЕШЕ НА СРЕЩАТА 2009 та ... НЯКОИ НАПРАВИ ЛИ СИ ТРУДА ДОРИ ДА РАЗБЕРЕ КАК АДЖЕБА СЕ СЛУЧИХА НЕЩАТА И НА КОЙ КОЛКО МУ КОСТВА ТОВА...

АЗ СИ ГО НАПРАВИХ!Майна, съвсем малко по-малък съм от тебе и ми е леко неудобно да ти давам наклон, ама не се прави така както ти го правиш.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако имаше клуб :) и той имаше членове :rolleyes: които сами да си изберат кой да е в управителния съвет щеше да е много по добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

>>>>>

За тия, които не са разбрали: В момента, в който Краси се върне на пост, аз напускам ... смятам, че изгубих достатъчно голяма част от живота си, в служба на група неблагодарници, без да поискам нищо насреща и е време да помисля за бъдещето си ...

>>>>>

 

>>>>>

Искам да пожелая на всички тук да научат смисъла и да вникнат в думите Фен, и Човещина ! Много силно се усеща липсата им ...

АААА не така. Няма да остане модератор , дето да поразбирва от CAD. :rolleyes:

Майтапа настрана, съжелявам да го прочета. :)

Дано да не е окончтелно решение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone
Отговорено (Редактирано)

Пичове тези правила които сега са в действие са писани точно 2008-ма година!За да бъде приятен за четене форума трябва да има правила, вие да ги спазвате. А модераторите да следим за тяхното спазване и ако някой не ги спазва да си носи отговорнстта. Звучи ли ви познато, Закон за движение по пътищата. А да всички сме тарикати. Закона е врата у широко поле! Само балъците я ползват. Колко още фенове искате да напишат поста си като lookcho? Аз се сещам за поне още 5 човека които са дали много на форума и ги накарахте да напишат техния последен пост. KATANA е един от тях. За мен е недопустимо да тези които изливат помията винаги да са един и същи и да не се усетят. И като им го кажат те ще видите ли ние сме били неразбралите. СТИГА!Марто_1.8. За съжаление аз не вярвам нещо да се промени в позицията на lookcho. Както и на KATANA.

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

gkb, ето го вече е решено. Добри предложения винаги има, обаче няма кой да ги обсъди .....

Ще ти кажа и най-честата причина да се трият мнения: казаното от някой луузър не се харесва на някой, който може да трие мнения. Няма значение поста да ли е в нормите на "правилата", важното е че някой не го кефи какво пише вътре и следователно DEL. Може да не ти се вярва или да не искаш да го повярваш обаче е ТАКА :)

 

Поста ми е конкретно за това, което написах. Другия спор даже не знам за какво става дума.

Да вече е решено. Най се кефя на добрите предложения които не са направени

Ако очакваш че във форума има медиуми - за съжаление няма

Надявам се че ме разбра

 

Относно най-честата причина за триене на мненя

Всеки от модераторите е много точен човек /ако си си направил труда да ги познаваш/

Всеки застава зад делата си - бъди сигурен на 100%

Никой човек не е безгрешен

Има си кофа - или казано на прост език - лог

 

Като стават такива несправедливости - ти как се опита да ги оправиш ?!

 

Конкретно те питам - ти къде каза за тези несправедливости ? и къде предложи нещо

 

този въпрос е към всички

 

и отново да се повторя

ПО-ДОБРЕ ДА ГОВОРИМ, А НЕ ДА РАБОТИМ :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно ли нищо смутно не виждаш? Нима не ти прави впечатление, че аз и Миамото си подадохме оставките от група Тръстет и т.н. управителен съвет?

Говорихме за форума ... не смесвай форума и организацията по клуба

Нима не забелязваш, че Бенджи и още стари фенове вече не са оцветени като тебе в червено?

Да виждам - ако си спомняш Сашо го предложи и аз съм бил ЗААз не искам да съм различен от всички /и както виждаш не съм червен/Аз не мога да съм различен защото съм бил на първата среща на нашето обществоХората са различни на базата на това което правят

Нима не си задаваш въпроса ЗАЩО ??? Нима не си свидетел на всичко, което остана скрито за обикновените потребители на форума?

Свидетел съм и СМЯТАМ че в момента става абсолютно същотоИ това че имаме различни мнения не е лошо

Нима не ти е криво, че и Националната среща вероятно ще се провали заради вълчи апетити и неначесано его на 2-3 тариката?

Тука ни е разликата в мисленето Аз смятам че СРЕЩАТА Е МНОГО ПО ВАЖНА ОТ ЕГОТО НА НЯКОИ ХОРАИ смятам ЧЕ СРЕЩА ЩЕ ИМА И ТО МНОГО ПО ДОБРА ОТ ПРЕДИШНИТЕ ГОДИНИкато не става с мен, като не става с теб - това не означава че няма да стане

Нима не те смущава факта, че хората не могат да си продадат или купят вече един прогнил калник за таратайките, без постоянно да бъдат изложени на риск да изядат папура, само защото на са си платили за реклама на Някой си??? Нима не те притеснява тоталната комерсализация на форума и новосъздадените "правила" в тази посока от 1 година насам?

Това са абсолютни глупости които написаМного хора си продават нон стоп нещата Форум трябва да има Форума трябва да се развиваРазвитието струва париНормално е хората които правят БИЗНЕС в медията HONDABG.COM да плащат - за да може форума да се развиваили да пуснем касичка всеки да дава колкото иска и може ?!Та какво означава ПРАВЕНЕ НА БИЗНЕС ЧРЕЗ ТАЗИ МЕДИЯ Означава че аз имам 50 части - и ги продавам за да изкарам пари - аз ще направя бизнес от тази медия .... не човека които си продава калникаи още нещо - щом това те е смущавало - къде предложи това правило да се промени ?!

Набрал съм яко вече, но засега ще спра до тук........................... :) Ти си един от многото свестни хора в този форум Жоре, спрямо тебе нямам абсолютно никакъв упрек, а само задавам риторични въпроси и държа да отбележа това !

За свестността няма да коментираме :rolleyes:Ама не задавай риторични въпроси ... а градивни моля те :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...