Jump to content
H22_turbo_Vtec

Doggy-Проблем

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Според мен колкото H22_turbo_Vtec се е забавил с покупката на колата (това да осигури къде да се монтира двигателя), сега толкова време има право Doggy да се забави с монтажа!!!и няма сърдити :)не сте деца не се излагайте ... според мен ще измислите разумно решение което няма да е в ущърб на някой от двамата!

Редактирано от ManiaK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Катанеца май най-добре...Продавачът вече знае, че купувачът иска да си говорят, ще си вдигне телефона и ще се разберат като бели хора. Ако продавачът може да се ангажира с някакъв ориентировъчен срок на монтаж, супер. Ако не може, както някой каза по-горе....6 месеца е подритвал мотора, значи....в рамките на 6 месеца след това трябва да намери време за своята част от сделката. Купувачът пък или трябва да чака в рамките на 6 месеца(или колко са там) или да плаща наново монтаж и да кара :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четох , четох и накрая и аз да си кажа - е..ти шибаната сделка .Единият се чувства прецакан , и то със право ,другия си е прав пък , че сделката е била преди толкова време , че сега му бърка плановете ... Не вземам страна ,но единият вариант е Галин да си кара колата както е и да чака Румен да му се обади за монтажа / примерно в 6 месечен срок /.Другият вариант е Румен да му върне някой лев за монтажа / дето ще си играе някой и друг ден ,за това време ще изкара кинти - нали ./ Абсолютно лично мое мнение ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да се поспрете всички и стига сте си изливали гневните постове тук.Темата стана серджийска.По-добре ги оставете да се разберат,а не кой какво мислел по темата.Всяко мнение е или срещу единият,или срещу другият.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виновни в цялата работа няма и не виждам !!!

Глаинчо си е направил сметката че ще си намери колата до 1-2 седмици може би месец ,но....

Догито е имал свободно време и е обещал така желания суап на галинчо и 100% е щял да го спази,ако не се протака толкова дълго с покупката на колата за да се сложи мотора в нея.ОК

Но идва момента в който догито си е взел тойотката ///краста си е голяма когато купиш нещо така мечтано ,та забравяш за всичко останало и му теглиш една майна /// човешко и не си виновен за това,че просто обстоятелствата са се стекли по този начин.

Предполагам всеки във този форум си е купил нещо мечтано отдавна и ровите,търсите начин да си го монтирате или оправите,както се получава при галин и догито.

И 2-та имат мерака да карат желаната кола и то час по скоро.

Не виждам смисъл някой да взема отношение по-дадената ситуация и не смятам че е корено от наша страна да съдим двамата !!! иска е мнение

цената и всяка подробност по неписания договор си остава между тях двамата да се разберат за някакъв компромис!!!

Поставям се и на 2-та на мястото и всеки е прав сам за себе си.

Проявете толерантност един към друг и не се карайте за глупости седнете и го обсадете 2-та на по бира и намерете компромис така че и 2-те страни да са доволни.

И едно ла*но колкото повече го ровиш толкова повече мирише,всеки има трески за дялане и всеки има своите добри и лоши черти , безгрешни няма !

Наздраве ! :P :P :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега не си прав да си търсиш правата за монтажа чак след 1 год. Ако човека не беше в БГ

...да ама човека е в БГ тъй,че без ако-та.И защо да не е прав да си търси монтажа след като са се разбрали като си вземе кола тогава да го монтира :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Към колегата H22 turbo Vtec, фърляй двигателя в багажника, мятай се на колата и другата събота и неделя да си в Габрово. Щи сложим двигателя, лично ще ти го уредя, за чест и слава само да мирясате всички. тел ми е 0895477213Към Дариус, колега ти позваш ли Догито, щото Иванов аз не го познавам и съм сигурен, че и той не познава въпросния човек така, че не ми говори врели некипели.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Матьо, повечето хора във форума познават Иванов.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е са идвам само да си сипя нещо за пиене!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтрих си постовете.Моля не ме спрягайте повече в темата.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Изтрих си постовете.Моля не ме спрягайте повече в темата.Поздрави

Как ги изтри??? и колко поста ги няма от темата не твой , май има липси , така ебати готиното днеска четеш утре го няма .Въпроса е принципен не че тия сплетни сами по вкуса!...............Що не земе някой да я затрие тая тема вече.П.п Сипах си наздраве :) Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към Дариус, колега ти позваш ли Догито, щото Иванов аз не го познавам и съм сигурен, че и той не познава въпросния човек така, че не ми говори врели некипели.

Точно защото не се познаваме, запази добрия тон и не обиждай!Както виждаш, не взимам отношение в спора Доги-Галин,щото тая работа си е между тях!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам на къде отиват нещата, време е да се намеся в полза на всички.Постигнах целта си, а именно успях да се свържа с доги и да получа отговори на въпросите си макар и не по нормалният начин(както бих желал).Темата взе да минава в други измерения и очаквам да се изпокараме доста голяма част от хората писали тук.Не искам да съм повод за това.Така и така за монтажа ще се плаща на 3 човек поради простата причина, че не ми се чака Догито да ми направи монтажа, защото предполагам няма да е скоро.Съжелявам че имаше разделяне на 2 групи в форума.Не искам на предстоящата НС, някои хора да се гледат на криво поради чужди проблеми.Аз се извинявам на всички колеги, ако има нещо към някой.Румба спирам да пиша по въпроса.Вярвам, че няма да останеш длъжен на никой вклучая и мен.В бъдеще може да удариш едно рамо за нещо, което не би ти направило проблем и не би ти отнело от личното време. ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ, КОИТО СЕ ОПИТАХА ДА ПОМОГНАТ И НАМЕРЯТ РЕШЕНИЕ НА ПРОБЛЕМА.ТЕМАТА МОЖЕ ДА СЕ ПРАВИ КАКВОТО ПРЕЦЕНЯТ МОДЕРАТОРИТЕ!!!ПОВЕЧЕ НЯМА КАКВО ДА ДОБАВЯ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четох го, като се опитвах да се поставя на мястото на двамата.От всичко, което прочетох обаче, не разбрах, защо вариантът за монтаж в гаража във Варна, който момчето е намерило, е отпаднал в началото?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към колегата H22 turbo Vtec, фърляй двигателя в багажника, мятай се на колата и другата събота и неделя да си в Габрово. Щи сложим двигателя, лично ще ти го уредя, за чест и слава само да мирясате всички. тел ми е 0895477213

Така :) Галине пробвай тук какво ще стане ! Евала на Колегата който може да го направи и го предложи това !!!

Четох го, като се опитвах да се поставя на мястото на двамата.От всичко, което прочетох обаче, не разбрах, защо вариантът за монтаж в гаража във Варна, който момчето е намерило, е отпаднал в началото?

А не се ли замисляш че освен гаража на Догито е зает и самият Доги също е зает ... ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не се ли замисляш че освен гаража на Догито е зает и самият Доги също е зает ... ?!

Не го познавам (и положението му), но не мога да повярвам, че може да има някой, който е денонощно зает да свърши нещо, за което вече е взел пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ, КОИТО СЕ ОПИТАХА ДА ПОМОГНАТ И НАМЕРЯТ РЕШЕНИЕ НА ПРОБЛЕМА.ТЕМАТА МОЖЕ ДА СЕ ПРАВИ КАКВОТО ПРЕЦЕНЯТ МОДЕРАТОРИТЕ!!!ПОВЕЧЕ НЯМА КАКВО ДА ДОБАВЯ.

Ако и Доги(като страна в спора) потвърди,че е съгласен да затворя темата и ще я затворя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана ми интересно.В коя серия сме? :rolleyes: Мисля,че е напълно нормално след като услугата е платена-да се извърши.При невъзможност-парите се връщат.Разговор от типа-"пич,в момента немам време и желание да свърша работата,затова ти връщам кинти",щеше да прекрати всичко.Не познавам лично колегите и им пожелавам да се разберат с добро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямах 2 дена нет и сега влизам,да съгласен съм да се заключи темата,ако чакате моето мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Тя и тая тема ако се заключи и съвсем няма да остане сапунка за четене. Поне отключете темата за "модерНаторите" :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...