Jump to content
Ombre

Национална Хонда Среща 2010

Национална Хонда Среща 2010  

190 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Узана :blink: ,имаше много добра масажистка там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро мерси за снимките и клиповете,пистата изглежда добре,дано да е там националната да я пробвам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще предложа нещо,за тези които обичат природата! Мястото според мен е интересно,пътищата до там може да се каже перфектни и могат да се намерят достатъчно места в някои хотел,ето вие преценете ако имате интерес мога да направя видео на маршрутите и евентуално писта(която може да ни бъде любезно представена от общината! http://cigovchark.com/mestnost.html http://www.visitbulgaria.net/bg/tsigov_cha...igov_chark.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rEsPeCtiVe, ако се сещаш за хотел там с повече от 200 легла, или 2-3 с общ брой над 200 но да са близо един до друг (5 мин пеша), кажи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз ще предложа нещо,за тези които обичат природата! Мястото според мен е интересно,пътищата до там може да се каже перфектни и могат да се намерят достатъчно места в някои хотел,ето вие преценете ако имате интерес мога да направя видео на маршрутите и евентуално писта(която може да ни бъде любезно представена от общината! http://cigovchark.com/mestnost.html http://www.visitbulgaria.net/bg/tsigov_cha...igov_chark.html

Добре звучи харесва ми, но като гледам писта освен за ски няма за друго едва ли ще се навият хората на място без писта, след като има също добро предложение, но със писта... А и не знам дали на хората от Русе например ще им е удобно да пътуват толкова. Поздрави :D Редактирано от Fir3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да кажа на всички, които по време на срещата са заети със сватба, изпит, раждане ... и т.н. ... Винаги има следваща година и не може организаторите да се съобразят с всички ... срещата ще бъде "когато има свободне уикенд за резервиране, на мястото което се избере" :Dне се терзайте, защото ако помислите няма как да стане удобно за всички .. аз така изтървах 4 срещи :DИ едно предложение от мен, за което организаторите знаят, но нека видим реакцията на потребителите.Предлагам срещата да се удължи с един или два дни. Т.е. настаняването да започне в сряда или четвъртък, за да има време за купон, раздумка и омръзване ... Миналата година пристигнахме, спахме изпекохме се, спахме и си стръгнахме ... можеше със същия успех да е само писта ... ( това последното е мое мнение ) аз също смятам, че като купон, Узана беше по-добрата среща...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И едно предложение от мен, за което организаторите знаят, но нека видим реакцията на потребителите.Предлагам срещата да се удължи с един или два дни. Т.е. настаняването да започне в сряда или четвъртък, за да има време за купон, раздумка и омръзване ... Миналата година пристигнахме, спахме изпекохме се, спахме и си стръгнахме ... можеше със същия успех да е само писта ... ( това последното е мое мнение ) аз също смятам, че като купон, Узана беше по-добрата среща...

Идеята е добра, но дали всички ще могат да се освободят в делничните дни :) и трябва да се измислят още 1-2 мероприятия за уплътняване на времето! :P П.П. Идеята за ДВД-то също е много добра, дайте да я осъществим! :P Редактирано от CIVICwarrior

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако може и да се размите датата на НС с "Рали България" коеото е на 9-11 юни ще стане супер.Че и там ще много горино. :)

Редактирано от spas21

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rEsPeCtiVe, ако се сещаш за хотел там с повече от 200 легла, или 2-3 с общ брой над 200 но да са близо един до друг (5 мин пеша), кажи.

Колега хотели много и 300 човека да са пак има места,това е наи лесното разбира се,а що се отнася за писта(колегата които спомена че имало само ски писта,сериозно е в грешка) Казах в предишния пост ЧЕ АКО ИМА ЗАИНТЕРЕСОВАНИ ПОВЕЧЕ ХОРА МОЖЕ ДА СЕ НАПРАВИ ВИДЕО НА ТРАСЕТАТА! Ако има въпроси питаите ;>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за Узана.... Сливен не ми се нрави като вариант на мен лично....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...АКО ИМА ЗАИНТЕРЕСОВАНИ ПОВЕЧЕ ХОРА...

Какво значи това, колега? От какво да се заинтересуват хората, след като няма никаква информация?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...АКО ИМА ЗАИНТЕРЕСОВАНИ ПОВЕЧЕ ХОРА...

Какво значи това, колега? От какво да се заинтересуват хората, след като няма никаква информация?
Значи изразих се така защото виждам че повечто са за Узана! Като гледам двама,трима са заинтеросваните,затова и няма инфо.Мога да предоставя инфо според исканията ви! Питаите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питаме... айде давай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда искам и аз повече инфо защото от този линк дето го прати беше за някакъв хотел със ски писта и за това съм останал с такова впечатление! Кажи каква писта/и/ има там и други колеги да кажат пък дали няма да им е далече /но все пак нашите коли летят така че разтоянията не трябва да са проблем/ :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lookcho, че то доста често си ги правим така срещите ... ма мноо рано си свършва пещерчето бе :D Аз съм за навсякъде.. въпроса е пистата да е на ниво. За да има ние кибиците къде да люпим семки и да обсъждаме бегачките на хората :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда искам и аз повече инфо защото от този линк дето го прати беше за някакъв хотел със ски писта и за това съм останал с такова впечатление! Кажи каква писта/и/ има там и други колеги да кажат пък дали няма да им е далече /но все пак нашите коли летят така че разтоянията не трябва да са проблем/ :dry:

Колега неможах да намеря други снимки,затова давам тези които са от нет-а,писта няма,но има път(които може да бъде затворен и любезно предоставен от общината!)Има прави отсечки минимум по 4,5 километра(без дупки) и също път с мн последователни завои идеални за маисторско каране :D ПАК КАЗВАМ МОГА ДА НАПРАВЯ ВИДЕО МАТЕРИАЛ! Тук намерих нещо http://www.alex-pernichev.com/images/karta_2bg.jpg http://vbox7.com/play:581c9022&al=1&vid= Намира се на час и половина от София,и на 40 мин от Пловдив.. Оставям ви да коментирате,какво ви притеснява и т.н,ще се опитам да бъде максимално изчерпателен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А от Силистра и Варна на колко километра се намира....? Мисля че предложението не отговаря на едно от важните изисквания а то е Централна България или поне то да е близко на по голямата част от хората които ще присъстват

Редактирано от Aphex

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А от Силистра и Варна на колко километра се намира....? Мисля че предложението не отговаря на едно от важните изисквания а то е Централна България или поне то да е близко на по голямата част от хората които ще присъстват

Да така е,но пак ще има голяма част от колегите които ще са минимум 300 км от мястото на Националната среща където и да се проведе! Ето още малко материали! http://vbox7.com/play:a2866d94 http://vbox7.com/play:d8567c3a http://vbox7.com/play:a58b9b1d Това е общо взето което можах да намеря из нет-а :>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре изглежда, но трябва да се провери дали общината ще се съгласи с начинанието :dry: на мен ми харесва нека и другите да изразят мнение :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Много е важно от къде ще минат доста колеги със ниски коли и ще трябва да заобикалят доста.Специално моята я проверих до Узана,става горе долу пътя,през Ботевград

Редактирано от Plevelcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от Козлодуй до Узана,ако има някой от Козлодуй ще го водя по по неразбитите пътища

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За мен местото не е от значение нито на колко километра ще е ....дали ще е в централна България или не .... важното е да си искараме хубаво

Редактирано от told0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Добре изглежда, но трябва да се провери дали общината ще се съгласи с начинанието ;) на мен ми харесва нека и другите да изразят мнение ;)

Браво,радвам се,а за общината гарантирам на 100% че ще ни съдеиства,на мястото се провежда Рали Хеброс и Кръгове от Рали България! Все още очаквам предложения,идеи и въпроси за мястото!Забравих да кажа че е идеално за палатков лагер а също има и много вили на ниски цени,което донякъде си е предимство :):D;) Редактирано от rEsPeCtiVe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,радвам се,а за общината гарантирам на 100% че ще ни съдеиства,на мястото се провежда Рали Хеброс и Кръгове от Рали България! Все още очаквам предложения,идеи и въпроси за мястото!Забравих да кажа че е идеално за палатков лагер а също има и много вили на ниски цени,което донякъде си е предимство ;):);)

Мястото ми харесва, но доколкото видях, повечето хотели са всъщност хотелчета с по няколко места и са доста разхвърляни из местността! Ще е доста трудно откъм организация и ще се разпокъсаме! Може и да греша в това отношение, ако е така моля да ме извините! ;) А и отсечките, които евентуално ще ползваме за писти, трябва да имат възможност безопасно да поберат отстрани публиката, така че хората да могат да виждат и да се кефят! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,радвам се,а за общината гарантирам на 100% че ще ни съдеиства,на мястото се провежда Рали Хеброс и Кръгове от Рали България! Все още очаквам предложения,идеи и въпроси за мястото!Забравих да кажа че е идеално за палатков лагер а също има и много вили на ниски цени,което донякъде си е предимство ;):);)

Мястото ми харесва, но доколкото видях, повечето хотели са всъщност хотелчета с по няколко места и са доста разхвърляни из местността! Ще е доста трудно откъм организация и ще се разпокъсаме! Може и да греша в това отношение, ако е така моля да ме извините! :) А и отсечките, които евентуално ще ползваме за писти, трябва да имат възможност безопасно да поберат отстрани публиката, така че хората да могат да виждат и да се кефят! ;)
Просто няма за кво да се притесняваш,не сме аз и ти хората които решават каде ще е срещата,но казвате и веднага запазвам 300 места в диапазон 500 метра ;) Има и хотел с база над 200 легла но незная цените там какви са и евентуално отстъпка ще направят ли(би трябвало,при запазване на целия хотел) а за отсечките както каза..язовира е дълъг близо 20 км (места за безпастност много,както и за паркинг на автомобилите) Сигурен сам че недоволни няма да има. Някои ако е ходил там да сподели тук какво е мнението му :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здрасти.

 

Колега rEsPeCtiVe,Цигов чарк е прекрасно место!Природа,красота,яз.Батак на един ...й место,риби - изобщо страхотия!Там яки купони сме си вихрили Ондаджиите. ;) И пак ще ги вихрим! ;):):D

Ма за Н.С. не знам как може да се организира.Хотелите и комплексите са малки,ще бъдем пръснати на няколко места-кофти.

Голям хотел не се сещам,освен един дето го строят от 2 години.

Пиши името на хотела,които имаш пред вид.

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще се поинтересувам по подробно,но пак казвам има места за толкова хора в диапазон 500 метра ;>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги гледам че се отплеснахте сериозно ! Голям фен съм на Цигов Чарк , една уникално красива природа ! Страхотно място ! НО ... според мен се отклонява доста от концепцията ! Разпръснати бази ... неприемливо ! Липса на писта .. неприемливо ! Нецентрална локация ... кофти ! Доста сложно за организация е "затваряне на м/уградски път" и то за цял ден , да не говорим за осигуряване и обезопасяване ! Иначе с най-голямо удоволствие бих покарал по завойчетата ! Не съм фен на драга , но "той" е магнита за повечето фенове ! Не отричам в никъв случай идеята , но не мисля че това е мястото . Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие си давате идеите и всеки за, ама аз до сега не прочетох едно мнение на някой висшестоящ. Нещо мълчат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на Цигов чарк наистина е страхотно красиво, природата е страхотна, пътят до там също, но и аз като Иво не се сещам за такава голяма база и не мисля, че драгаджиите ще са привлечени. Аз лично имам страхотни спомени от Узана и въпреки, че имаше някои куцащи неща бих се радвала националната да е пак там, който е бил знае за каква красота иде реч и какви бяха условията :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

който е бил знае за каква красота иде реч и какви бяха условията

:rolleyes: Ми айде на Узана тогава! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложението на lookcho ми хареса наистина много. Който иска да се види с познати идва в сряда и си купонясв на маса, който пък иска писта и други забавления от сорта - идва в петък, а който пък иска и двете си взима отпуск и присъства всичките дни. Предложението наистина много ми хареса!А за мястото наистина е голям проблем така като гледам. Пистата в Сливен е много удобна и хубава, но пък мястото за спане е проблем. Усана пък е много добро място за среща, но пък пистата куца. Все пак трябва да се избере едно място. Което и да е то хората сме ние които можем да си направим срещата незабравима, това не го забравяйте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм "ЗА",купона да почва ден-два по-рано. :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам срещата да се удължи с един или два дни.

И аз съм за това предложение с двете ръце.Защото е хубаво да имаме по-един ден да се видим с приятели, които са били, и вероятно ще бъдат сред организаторите. Те също са хора, и те заслужават да си прекарат по-добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз съм навит да е там НС2010г.Щото поне за мен срещата не е само като се съберем всичките там,а и пътуването също е приятно иживяване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде ,казваите дата или дати да си пускам отпуската отсега колеги ,рано пиле рано пее .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още едно предложение за размисъл.Изхождам от идеята, че всички колеги се кефят на шествието и пистата в Сливен.Предлагам да има 2 шествия.Спането в Стара Загора или раъона.Шествие от Стара Загора до центъра на Сливен и от там към пистата.Може вторият ден до Дракон да се засилим.Аз ще дойда и на 2те места, защото ми се кара на драг и на писта.За да е нещо повече, срещата 2010 трябва да има повече неща за правене.По-голяма и дълга програма.Другият вариант е да се спи някъде над Пловдив и да се ходи само до Дракон, като се мине през центара на Пловдив за шествие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не мисля,че има място с всичките екстри които изкаме! Тоест,голям хотелски комплекс които да събере всички на едно място и писта в близост за чесане на крастата!Аз съм от Пловдив и ще се радвам да е тук,но нямам нищо против да е в Сливен,там пистата е много по-добра от Калояновската за ДРАГ което повечето от нас искат!Мисля,че в Сливен е добра идея,пък може да е на няколко места както колегата предложи,но се упасявам,че ако е на няколко места много хора няма да присъстват и на двете или трите ,където ще се ходи!За мен Сливен е добра идея!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...