Jump to content
georgivanov1

Въпрос за Honda Cr-v 2.0

Recommended Posts

Здравейте колеги,имам един въпрос .Баща ми иска да купи ТОЗИ CR-V за майка ми,но е с десен волан.Тя сега кара Алфа 145 дизел и човека прави бартер +2000 лв.Та въпроса ми е колко ще легне на дъртото да обърне волана,щото той ми каза че за 1000 лв ги обръщали,истина ли е?Благодано !!!

Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш още една за донор някой може и да се наеме ти го смени за 1000лв. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самия Омбре преди половин година се изказа доста изчерпателно по този въпрос :D За да се прехвърли волана наистина ти трябва цяла кола донор :) може и да не е цяла кола , но ти трябват един дълъг списък от части :D Или иначе 1000 лв е ниска цена според мен , съмнявам се в качеството на "майстора" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2000то хиляди при вас ли ще доидат или ще ги давате? Щото гледам че с нормални волани почват от 7000!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма ли други...

Други има, но не за 1000 лв.. :) Баща ти ако наистина е намерил за 1000 лв. къде да му обърнат волана, да я кара още утре, докато не са размислили...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това 1000 труд с части ли е :) В момента колегата ми обръща за втори дирекцията на Пежо 206,което е едно от най лесните.При условие че не се сменя щит и нищо под таблото за части плати 700лв (частна обява в мобиле)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баща ми ве че го е купил,от сега нататък да видим колко ще похарчи.Ще пускам инфо по въпроса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баща ти по-добре да си я кара така. В града и на магистрала разлика няма. Всичко е до това как се е настроил психически относно страната на волана. Единствено ще изпитва затруднение при изпреварване в извънградско. Иначе никаква разлика, просто ще свикне малко по-бавно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувал съм, че монтират камера, която подобрява видимостта при изпреварване /и въобще/. Но все пак е "обратен" волан!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е за майка ми,баща ми кара Kia Sportage,на нея ще и доста трудно с десния волан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е за майка ми,баща ми кара Kia Sportage,на нея ще и доста трудно с десния волан.

здрасти колега само да кажа карам десен волан от 7год.карай го така не обръщай нищо ще свикнете за 30км не се притеснявай за това не си заслужава заниманието просто.успех :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В офроуд форума дълго се разисква тази тема-цени,части и такива.Там извода е,че е безумно да се обръща волан на подобен автомобил.Аз също имам такава с десен волан и я карам от 3 години.Моите притеснения от смяна на волана е ,че се пипат основни възли по предницата,т.е. по управлението на колата.Аз лично се страхувам да ми ровичкат по предницата разни "мастори".Ако се навия на такова нещо-трябва да имам 100% увереност в качествата на майстора.Доколкото разбрах вече сте почнали процедурата за обръщане..Ще е много полезно да даваш по-подробна информация по етапи за другите хора дето имат подобни намерения.Части ,цени и всичко което ще е от помощ. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега направихте ли нещо, че и аз съм пред подобна дилема?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или си ги копувайте с ляв волан или ако са с десен не се занимавайте с излишни ядове... лично мнение ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега направихте ли нещо, че и аз съм пред подобна дилема?!

Още нищо,баща ми търси части,като слушам майка ми вече си го кара така и и харасва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баща ти като и каже накрая че частите и трудът за обръщане ще са към 2500-3000 лв. ще започне още повече да го харесва така .. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...