Jump to content
paRADOx

ХОНДА най-накрая пусна "БОМБАТА"

Recommended Posts

Най-накрая от Хонда, представиха концепцията си за бъдещ спортен автомобил!

Представете си автомобил който да има мощноста, динамиката и ускорението на съвременен супер спортен автомобил, но без звук, топлина, вибрации и вредни емисии....

ТОВА Е HONDA FC-SPORT !!!

 

:D:D:D:D:D:D:D:D

 

:):D:D

 

>>>>HONDA FC-SPORT<<<<

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@'EGocentric' Всеки има право да няма вкус

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даааааа.... на Български!

Да бе, ама е минало покрай българския :)

HONDA FC SPORT акцентира върху проектирането на гъвкавост и потенциал на Хонда на V потоци горивна клетка технология - вече участват в Хонда FC Яснота седан - и reconfigures я превърне в спортна лека кола дизайн с ултра-нисък център на тежестта, мощен електромотор, ефективност и нула емисии. Дизайнът на концепцията е вдъхновен от супер колите - ниско тегло и високо-производителни, ел. задвижвани с горивна клетка.

И това само от първия абзац. Няма ли да се научат, че Google translate НЕ става за цели текстове :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...супер е Хонделата ма едва ли ще караме такава някога :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...супер е Хонделата ма едва ли ще караме такава някога :D

Е стига де, ще доживеем поне да ни повози някой.Това е концепт нали?И колко още форми ще се променят и т.н. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За външен вид , няма да коментирам. Ама само като си помисля че е на батерии и :D

Поне феновете на космически кораби (и филма Стар Трек) ще са във възторг.

 

п.п. Знам че ще ми прави ластици от тук до луната ама някак като няма звук на бензинов мотор в 8К и не е същото :D

п.п.п. EGocentric, пък за стария НСХ да не говорим :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично мое мнение е че това е колата на бъдещето :D Почти перфектен дизаин в които единственото което не ме радва е задницата :D Тя е едно от нещата за доизпипване някак стои като рязана с нож :) но иначе като визия останалото е без упрека :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе ама вас верно ли ви харесва дизайнът ? или пък на мен ми излиза друга кола ли знам ли хахамного е грозна!а NSX-а го пуснах за да може да се сравни всъщност колко прелестни коли са правили Хонда навремето и какво проектират в момента

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За външен вид , няма да коментирам. Ама само като си помисля че е на батерии и :D

Поне феновете на космически кораби (и филма Стар Трек) ще са във възторг.

 

п.п. Знам че ще ми прави ластици от тук до луната ама някак като няма звук на бензинов мотор в 8К и не е същото :D

п.п.п. EGocentric, пък за стария НСХ да не говорим :)

Пич,има I-Pod за целта.днес си зареждаш звук от V8, на следващия ден зареждаш звук от R1-ца,тя и без това електричката ще вдига яки обороти :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представете си колко яки swap-ове могат да се правт с тия батерийки :D Визията 0..да не кажа под нулата... Поне ще е екологична ако не друго :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен нещо не ме кефят тези батерии.. водород и др подобни..иначе хондата бива ама Баш да е бомба както в заглавието незнам.. :)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда така, сякаш Азимо си е разместило чаркалаците в стил "ала Трасформърс" и е станало FC SPORT.А че това е бъдещото е отдавна ясно. Или поне е ясно, че бъдещето не е в бензина и дизела. Само да се намерят по-ефективни заместители на батериите(или по-издръжливи/евтини батерии), че на тези автомобили май това им е най-слабото място.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко грозновата :) Е наживо може и да е по добре :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък дизайна ми харесва, и съм убеден че в бъдеще колите ще изглеждат по този начин. А колкото до звука...сигурен съм че ще има нещо зареждащо душата под капака на това возило (електричество)! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яка кола, само ми кажете кое и е предницата и кое задницата. Отпред все едно се е блъснала в стена, а отзад прилича не хлебарка. Дано никога не излезе това на бял свят или поне не с това купе :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето мнения са, че е грозна. Не че знам кво и е грочното , чесно или трябваше да е опулена , ръбата ... това все пак е кола която никои не е видял а и скоро няма да види . Идеален дизайн има колата особенно като се види че всичко по вида е правено с мисълта за аеродинамика :cool: Батериите са недостатък, докато такава кола се пусне в масова експлотация има бая време и може да се стигне до осъвършенстването им :)

Редактирано от ArowanA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@'EGocentric' Всеки има право да няма вкус

Moжеш да си запазиш правото. :cool: СеИриозно, сякаш щом е на ток трябва да е с някакви крещящи форми. Всичко де що не е на бензин е отвратително с футуристичните си форми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото по нова толкова по голям боклук , колкото се качват годините нагоре , толкова повече се отдалечаваме от ХОНДА , за мен това не е Хонда , поне не е такава ХОНДА с която съм закърмен дет се вика . Къде е стила на създателя на Хонда Сойчиро , къде е стила на Хонда , въобще на къде върви Хонда ? Според мен надолу и все по надолу. Ако подредите в една редица от всички марки коли по една от най новите им модели , махате им емблемите и ако познаете коя каква марка е ще бъде чудо.Всеки си има вкус все пак , на много хора сигурно им харесват последните модели на Хонда но моето мнение го споделих 2,3 реда по нагоре.

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tr1nky имаш предвид swap с по-мощни батерии нали ? :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако това е бъдещето-ще си купя велосипед.Само емблемата е останала.Къде е неповторимата визия на 5-та и чар на 6-та. Или на совалката още по-нагоре.За мен-кофти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tr1nky имаш предвид swap с по-мощни батерии нали ? :)

Да :cool: След 20-30 години тука ще се пише за swap на батерии :D Както каза Most_Wanted дано направят само 2-3 бройки концепт само и да осъзнаят че не е в стила на Хонда този космически кораб

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще повърна....ама явно това е бъдещето...налагано от дизайнерите,а не от клиентите.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яка кола, само ми кажете кое и е предницата и кое задницата....

:):cool::D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото по нова толкова по голям боклук , колкото се качват годините нагоре , толкова повече се отдалечаваме от ХОНДА , за мен това не е Хонда , поне не е такава ХОНДА с която съм закърмен дет се вика . Къде е стила на създателя на Хонда Сойчиро , къде е стила на Хонда , въобще на къде върви Хонда ? Според мен надолу и все по надолу. Ако подредите в една редица от всички марки коли по една от най новите им модели , махате им емблемите и ако познаете коя каква марка е ще бъде чудо.Всеки си има вкус все пак , на много хора сигурно им харесват последните модели на Хонда но моето мнение го споделих 2,3 реда по нагоре.

Прав си :cool: Като 3-тите Прелюд и Сивик едва ли някога ще има отново. Чак се чудя как си решил да се разделиш с "юбилярката"? Аз бих Я спрял от движение и консервирал и като ти е кеф и имаш време - след 10-тина години ще е чудесно хоби и уникат.За съжаление през последните години от японските най ми харесват концепткарите на Мазда - живи и със собствен стил.А ето пример и за всеобщообратната тенденция - абстрахирайте се от емблемата и кажете Ауди или БМВ е таа колца ??? http://www.cardesign.ru/viewimage/?img=/fi...e__1280_853.jpg Редактирано от ceco_accord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прилича на космически кораб, защото в близкото бъдеще ще може да се ходи до Луната и Марс само с какво....сетете се сами:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...