Jump to content
PETROFF

За всички от Видин, Враца и Монтана

Recommended Posts

Ми ше си седиме по колите и ше чоплиме семки :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано синоптиците непознаят...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко ако е такова времето ще отидем в кафето на Бухала там има място за всички ни :devil:дори и времето не бива да ни спира!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дават го лек дъжд, не буря!Надявам се да не се провали срещата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги нз ние от видин дали ште доидем никои от видин несе обажда ако случаино се саберем поне две коли предполагам че ште доидем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги пожелавам ви хубаво време и приятно изкарване. И незабравяите да правите снимки и клипчета и да ги качите някъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с наи голямо удоволствие бих дошъл но го закърших сериозно от към финанси,извинявам се на всички. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така останових че от 7 часа сутринта ште бъда в монтана такаче казваите каде и колко часа да бъда направо да патуваме заедно за кам пистата ако има навити може и кафе преди това ,и без това от 7 до обяд няма какво да правя карам бял civic 6 gen he4.\

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно за врачаните на Лукойла на кръговото в 11.00ч. нали?!? По разписание, автобусът, с който ще пътувам от София, ще пристигне в 10.40ч - дано да е вярно! :angry: Ако сичко е точно съм там, само ми намерете едно местенце някаде! :(

Редактирано от CIVICwarrior

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре от 7 часа до кум обяд ше сум в монтана някои от там ако иска да звънне да се срещнем някуде номера ми е 0885978579

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги утре без значение от времето ние от Враца тръгваме, до след обяд го дават без валежи предполагам че ще сме около 5,6 коли, надявам се поне малко да сте сериозни от другите градове! и да се съберем оговорил съм още едно приятелче от Монтана да дойде. Ние се събираме към 11 на лукоил Враца на кръговото и в 12 ще сме на лукоил в Монтана на кръговото, така че колегите от Монтана може да ни чакат там. забравих ще изчакаме и колегите от Козлодуй. до утре на всички :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми само да кажа от видин съм само аз . нз за другите ама аз ше бъда там на монтана

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей я стригалката, за който е упущил. :D Забележете червените тулумбички в горен десен ъгъл, и съдейки по вървежа на колата си кажете мнението скапва ли се аджеба двигател, работещ на газ! :)

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги супер беше най-яката атракция беха CRX-a и 1.5 hatch-a, и само сажаляфам за тоя пич каде толкофа фалене удари с неговата и се та баш она се строши ама ае и нз кой беше с тоя Prelude англичанка ама щеше да ни изтрепе поне 5 човека.... иначе супер цела монтана се е изкефила като сме минали сичките даже и Гадните Ушеви :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

радвам се, че сте си изкарали добре и дано времето е било на ваша страна.Остава да ми кажете само къде мога да гледам снимки и клипове и ще сте N1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки и клипове от мен след по-късно (доста са, докато ги сваля и кача ..) Срещата за мен беше СУПЕР! Рекса от Враца е чудовище маафака! ... Има и още за разправяне, но малко по-късно :))))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста снимаха... така че се очакват доста снимчици и клипчета...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста снимаха... така че се очакват доста снимчици и клипчета...

Ами аз бях точно до теб, когато чакахме да влезнем през "официалния" вход на пистата. Поснимах и твойта колица ;) Много хубав сивик ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста снимаха... така че се очакват доста снимчици и клипчета...

Ами аз бях точно до теб, когато чакахме да влезнем през "официалния" вход на пистата. Поснимах и твойта колица ;) Много хубав сивик ! :)
Чудесно...чакам да видя и благодаря ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги наистина мина добре сбирката, другия път ще се наема с отговорноста да организираме нещо легално и ще е още по интересно. да се надяваме че ще дойдат и другите атрактивни хондици, които днес не можаха да дойдат поради закъснели части от щатите и разни други подобни.Поздрави на всички фенове днес доказахме че кадето и да се съберат хондаджии правят яко шоу :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сичко беше ок! ама от толкова много говорене смардеше адски на ФЕРОДО;) ;) ;):D :D мислете място също толкова широко и необитаемо за следващия път... и ако може пак да бъде в региона ;)Успех на всички до няколко дни ще сложа един RAR със снимки.. ;) ;) ;) ;) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники снимката е ненормална

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://vbox7.com/play:765c02e3

 

http://vbox7.com/play:a3b6912e

 

http://vbox7.com/play:7258f9ca

 

три бързи клипа от мястото на събитието .. :) имам да качвам още 15-ина ... даже и мене ме има с седана хахаха ... още не мога да повервам, че надбягах хеч 5 ген. 100 и неколко коня ... забраих и коне и 'всичко вече ;). Пуснах се и със прелюд-а на колегата от Враца .. ми скъса ми шортите естествено. Ама си имам оправдание - бех със зимните гуми хахах .. ;) . Поздрави на колегата, че не можах да му кажа, че има много хубав прелюд, макар и с десен волан ;)

 

EDIT: След 20 мин. ще се качат и снимките ..

Редактирано от Nikolay Kozloduy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже снимките са доста: >> СНИМКИТЕ << Разгледай албума

 

Снимките не са обработвани и не претендирам за професионализъм, въпреки, че фотото беше полу-професионално ;) . На фулл ауто си снимах ... Както и да е ... тук ще постна по интересните снимки според мен, а останалите може да разгледате в албума.

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Къде без тях .. :)))

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

 

Тва с феродо-то беше култова реплика на полицая. ;):D :D Също толкова култово, след като някой каза "Полицията идва!" почти всички (вкл. и аз .. овцата си следва стадото хахаха ... ;) ) тръгнахме да се изпаряваме ... тъкмо да вляза в полето и се отказах .. ;). Викам си "Ако ше става нещо, поне да го отнесеме повече хора ..";). Та се върнах при врачанската група. Добре, че полицаите и ние излязохме разбрани, и си тръгнахме без последствия. На мен т'ва ми е първо такова събитие на което присъствам ... и ми правят впечатление некви такива неща ;)))). Беше много яко !!

 

Забравих и адаша .. тайно го щракнах докато си чистеше обектива ;))

Публикувано изображение

Редактирано от Nikolay Kozloduy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

срештата беше мн готина направо се искефих мн.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги супер беше най-яката атракция беха CRX-a и 1.5 hatch-a, и само сажаляфам за тоя пич каде толкофа фалене удари с неговата и се та баш она се строши ама ае и нз кой беше с тоя Prelude англичанка ама щеше да ни изтрепе поне 5 човека.... иначе супер цела монтана се е изкефила като сме минали сичките даже и Гадните Ушеви ;)

Kакво да се прави колега случват се и такива работи....поне от единствената ми гонка излезнах победител. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даваите оште клипчета и снимки .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво :P Чудесни снимки :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата се получи по-хубава, от колкото мислех, че ще бъде! :P Събраха се доста Хондички и много фенове! :P Ако само не бяха дошли и смотаните куки да ни развалят кефа, всичко щеше да е перфектно! :P Дано следващата подобна сбирка да бъде официална и легална, за да се насладим по-хубаво на преживяването! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брао братле супер са клипчетата ама дано другия път да си е легално и да стоиме поече време се 1 и да не ни закачат смотаните Прасета :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съдейки по снимките добре сте си покарали/изкарали, но май само 1 Хонда от Вд... поне е найс уайт хетч :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво пичове. :P Специални поздрави и на врачанската бригада :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже гледам в коментарите към клиповете, че не съм написал кой с каква кола и с какъв двигател е, нека всеки, който си познае колата на някой от клиповете, да напише с какъв двигател е и т.н за да го добавя като инфо към клипа :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, тъй като и тука в темата го засичах, има го и като коментар по клиповете, да внеса едно пояснение - черния хеч врачанския (много пушещия :P) не е 1.5, а си е чиста B16A1-ца. :P

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги супер беше най-яката атракция беха CRX-a и 1.5 hatch-a, и само сажаляфам за тоя пич каде толкофа фалене удари с неговата и се та баш она се строши ама ае и нз кой беше с тоя Prelude англичанка ама щеше да ни изтрепе поне 5 човека.... иначе супер цела монтана се е изкефила като сме минали сичките даже и Гадните Ушеви :D

аз съм с прелюда и се извинявам ако съм те оставил с такова впечатление, но вярвай ми нямаше да има "изтрепани", колата ми е контролирана и изпитана и държи в рискови ситуации. дано не си се обидил от това, а иначе се радвам че и ти както и всички останали се изкефиха на сбирката, както естествено и аз. БЛАГОДАРЯ:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://vbox7.com/play:765c02e3

 

http://vbox7.com/play:a3b6912e

 

http://vbox7.com/play:7258f9ca

 

три бързи клипа от мястото на събитието .. :) имам да качвам още 15-ина ... даже и мене ме има с седана хахаха ... още не мога да повервам, че надбягах хеч 5 ген. 100 и неколко коня ... забраих и коне и 'всичко вече :D. Пуснах се и със прелюд-а на колегата от Враца .. ми скъса ми шортите естествено. Ама си имам оправдание - бех със зимните гуми хахах .. :D . Поздрави на колегата, че не можах да му кажа, че има много хубав прелюд, макар и с десен волан :P

 

EDIT: След 20 мин. ще се качат и снимките ..

първо да благодаря за комплимента за колата и без да се обиждаш - за оправданието... и аз съм с зимни гуми на прелюда! кефих се много, пуснах се в почти всички гонки с изключение когато чаках червения crx , тогава дори пречех на останалите, съжалявам... всичко беше супер!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, майтапех се за зимните гуми ... тя мойта толкова си може като за Д15Б2 .. :) Не съм си и помислял, че ще те мина :D) На един от клиповете (дето не съм качил) се чуваше някакво чукане от прелюда. Нещо сериозно ли е?

Редактирано от Nikolay Kozloduy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, майтапех се за зимните гуми ... тя мойта толкова си може като за Д15Б2 .. :D Не съм си и помислял, че ще те мина :)) На един от клиповете (дето не съм качил) се чуваше някакво чукане от прелюда. Нещо сериозно ли е?

ми май не, вече го няма, може би е от тия ламарини на дисковете отпред, защото предната вечер скачех на тях докато сглабях колата... пак похвала за клиповете, засега са си все още само твоите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...