Jump to content
west bam

Бях сериозно ужилен от един колега

Recommended Posts

Ми ако се стигне дотам да! Да изчакаме някакво развитие все пак...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам:-колегата да направи някакви опити да види дали ще може да се спаси-ако не стане, да се пусне една анкета да видим колко пари ще могат да се съберат-да ги съберем да помогнем-да му натрием каската на грюне васатаС вас съм!Искам да помогна!

Редактирано от uBaHoB

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казуса е такъв връщаш парите, след това го съдиш като си пазиш всички вносни бележки и т.н. след това го съдиш и той ти става длъжник. Това е на първа ръка от адвокат. Знай обаче че и да ти е длъжник ако няма доход няма да ти дава нищо, пак съд, пак съд, пак съд.....Има 10 000 потребитела по 1,20лв. и му копуваме заема след това да го търсим и така да се помогне, но незнам кой как ще реагира и така приятел.

Направо се просълзих фенове, ето това са феновете на хонда благодаря ви за помоща :o утре ще продължа с раследването и ще пиша какво е станало :D Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дефакто по тоя начин многоуважавания от нас фен грийнуотър ще бъде с изплатен заем и всичко ще е ток и жица. Т.е. ще е наиграл не само уестбам ами и целия форум, пък било то и по 10лв.Така че по логичния начин е да бъде осъден и чак след това да внесем евентуално събрани пари в банката за да може колегата уестбам да се освободи от този заем, който му е набутан.Много неприятно, но няма как. С тия поръчители трябва много да се внимава.Предполагам има юристи в този форум, нека се даде едно професионално мнение по въпрос. Дори да не е тук, а по телефона.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за :o.После 1000 човека отиваме на гости на Грийнуотър :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм за събирането на пари като помощ. Мен лично не ме интересува кой кого е надиграл, важно е да помогнем на колегата. Все пак докато чака развитие той трябва да плаща тези пари от своя джоб :o

Редактирано от Arsov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха..значи първо да го осъди апък тогава ще съберем пари.. Има една приказка "Приятел в нужда се познава." Макар и да не е познат на всичките 1000 човека (да речем) не значи че неможе да ударим едно рамо кой колкото може. Аз съм за

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трънки , прочети ми мнението още веднъж.Отиваме сега, плащаме заема и кво правим?Плащаме заема на грийнуотър, а не помагаме на уестбам.Мисли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах те напълно, но не съм съгласен че по този начин не помагаме на уеста.Той така или иначе ще си го съди, но банката няма да го чака вечно.Както и да е..много Офф стана

Редактирано от Tr1nky

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая гонка може да продължи години - сигурен съм - и колегата да плаща кат араб - а може и да няма такава възможност все пак - не го познавам- я съм за - да съберем по некой лев ако нема развитие по въпроса примерно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе хора идеята е да съберем парите колегата да ги внесе, да вземе документ от банката и да съди после оня боклук за сумата от 12 000 лв, но преди това ще е добре да се издири

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ммда , много трудно ще стане организацията за 10 000 човека , но ако някой се нагърби с цялата организация мисля , че може да се събере сериозна сума, а всеки да даде по малко пари. просто не ми се мисли в тази криза какво е да връщаш сам 12 000 лева , от които да не си усетил нищо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникална ситуация....какви наглеци и какви наивни хора има по тоя свят.Ако се стигне до събиране на пари,аз участвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как може да станеш поръчител на някой който не познаваш бе колега,на днешно време на роднини не може да се разчита, :o

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си прав колега,момчето не си е патило и е бил доверчив !Много пъти са ме палили преди,е не стакава сума но пак си е горене и от 5-6 години не давам на заем повече от 100 лева и то само на много близки хора!По-горе един колега каза,че в днешно време хората са много лоши и за пари всичко правят,да така е,колкото и да е жалко!Според мен колегата нищо няма да може да направи освен да си плати за наивността за жалост.Може ако го намери поне нещо да вземе ,което да има някаква стоиност,но все пак това е незаконно!СЪЖАЛЯВАМ го!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако можеш, поискай от банката копие от договора за заем - там трябва да има някакви негови координати. Ако не е на тях - може и да има някой на адреса, който да знае къде е, тоя "пич"...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете го тоз убавец и по Тунинг форума дет се е подвизавал и там да го знаят, който има рег.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм за. Имаш и моята символична парична помощ!!! Но нека се опитаме да го видим какво прави и тогава, че наистина колегата е прав, че така само ще ни надупи всички едва ли не. Нямам абсолютно нищо против да помогна, просто да има възмездие също!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер гадна история, но ако ще се събират пари, също участвам, в случая всякаква помощ ще е от полза!Дайте му мутрата на този мамин убавец, да го видим хубаво, туй пиле шарено!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мене имаш подкрепа ако ще се събират пари. 12 лева са нищо. Дано се съберем тези 1000 човека и да помогнем на колегата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ще помогна с каквото мога...после обаче искам този да ми падне в ръчичките :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с това че "тоя скапаняк" ще надиграе целия форум. Това че УестБам е доверчив не значи че трябва да го яде. По-добре целия форум да е надигран с 10 лв от колкото един човек с 12К :o Който ще се чувства прецакан ако даде пари да не дава и толкова .... Предлагам помагането да не е анонимно. Да се знае , тоя помогнал и т.н. Иначе в Бг никой не прави нещо просто така от доброта (има и такива хора ама не са много).

 

Щом може да се съди копелето, след като се върнат парите предлагам всичко каквото му се вземе да отива за благотворителност !!! Така няма да има сърдити после (или поне се надявам).

 

Колкото и време да го търси лихвите си текат, което ще рече че колкото по-бързо се изплати - толкова по-добре. УестБам , заминавай в банката и виж колко пари трябва да се върнат с лихви и всичко да е ясно. Също така направи една снимка на документа за да са спокойни хората че не си измисляш (има и такива) и давайте да почваме.

 

 

п.п. част от върнатите пари могат да идат и за "коледна честитка" на хубавеца :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за разбирането колеги истински фенове сте :o

иди внеси в банката 100 лв и три месеца няма да търсят нищо,през това време ще мислиш нещо да го търсиш този колега,може в чужбина да е заминал да изкарва пари

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тоя гащник защо не пише в темата,какво се крие!Мисли се за поредният тарикат ли?

Той отдавна не пише във форума. Повечето го познават и не е интересен вече. Можете да го откриете в темите в туниг бг , най вече в раздел "Предизвиквам те"Много хора са ужилени от него с дребни заеми и т.н. Аз се запознах с този човек на една седмична среща и след 2 дни незнайно от коя тема във форума ми е намерил тел.номер и ми звъня за заем. Бях предупреден от хора които го познават добре, тъкмо се бях преместил да живея в София и явно му бях идеална мишена. Добре че попаднах на верни другари в самото начало, та те ме предпазиха от "изгаряне"Има много истории, но не са за разказване във форума. Този човек си проигра и жилището и колата, не знам какво очаквате да му се взем, дори да бъде осъден!!!Никому не пожелавам нищо лошо в живота, ама "Зеленоводният" може и да го гръмнат някой ден с тия заеми!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз давам дори и 500 човека да сме по 24лв. мисля пак е добре вместо да ги дадем за глупости. Нека първо се направи нещо, като преброяване- сложете горе да се отбелязва ДА НЕ и да видим колко ще се съберем. И после направо да почваме да пращаме парите.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли може да го осъди след като доброволно е гарантирал за него! За мен по-добрия вариант е west-а да си плати на на бирници за една 15-ка с която да покрие заема, лихвите и дължимото на момчетата с бухалките по-най бързия начин. Така ще си плати точния човек и дано му послужи за урок.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един малък пропуск в иначе хубавия план, а именно : Как ще вземеш толкова пари от "човек" дето живее на заем ??? Освен да му продадат карантиите друг вариант не виждам. Ако все пак е опция пак ще съберем някой лев да има платим на хората.

 

п.п. palpetrov, нали трябва да се знае колко да се дадат. дали 10 или 20

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да се прави преброяване. Трябва да се действа. West Bam, открий една сметка да помагаме с каквото можем. Тези 12 или 20 лева не вярвам да оправят на някой живота, така че....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, давайте да помогнем на колегата да върне чуждите пари... по този начин правим услуга на филанкишията, който е и измамник освен всичко, но според мен на лъжата краката са къси и рано или късно ще се появи този гад... изчетох всички мнения по темата и не прочетох нито един колега да се изкаже положително по негов адрес.Имал съм случка с въпросния Greenwather на ОМВ-то на Бояна - искаше да се пуска срещу VTi, за да си замери колата... в крайна сметка ме би, но в момента, в който гонката свърши, ме засече адски брутално и надъних спирачките, за да не се ударя в него... идваше ми да го хвана за гръклянчето и... Но моята случка си е направо бял кахър в сравнение с историите на повечето колеги относно същия типаж. Предлагам да се пусне една тема, в която да се сложи адреса на банковата сметка и да се започне действие по въпроса. Още на следващата месечна среща можем да съберем някой и друг лев. Съмнявам се, че за един месец ще се съберат 1000 човека, които да дадат пари, но рано или късно ще ги съберем, ако се захванем сериозно. Много неприятна случка, наистина... аз поне си взех поука от нея, макар и да не е на моята глава!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно рамо и от мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами човек, отваряй една сметка. Поствай номерата и да се почваме. С лафове няма да стане, ония както изглежда и да се намери - кел файда, той явно лични пари отдавна не е виждал, и аз имах лека, косвена заигравка с него, от която ми стана ясно, да седя настрана. Така че давайте номерата по сметката и така. 1000 човека да сме активните, .. 500 я дадат - я не. Така че казваме 20лв примерно на калпак и всеки който може - да дава, да видим до къде ще я докараме. И 5-10к да съберем - помощ е. Иначе West ще си кисне в патова ситуация, в която никой не би искал да се види, та - нека сме хора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един малък пропуск в иначе хубавия план, а именно : Как ще вземеш толкова пари от "човек" дето живее на заем ??? Освен да му продадат карантиите друг вариант не виждам. Ако все пак е опция пак ще съберем някой лев да има платим на хората.

 

п.п. palpetrov, нали трябва да се знае колко да се дадат. дали 10 или 20

Не го мисли, човек в такава ситуация намира парите, стига да има кой да го натисне подобаващо. Ще заплаче на роднините и ще ги намери. Действа, вервай ми :o

 

П.П. Дори да не ги намери поне, да си не мине безнаказано и да получи подобаващ урок. Такива мошенници на дребно съм виждал много и не трябва да им се разминава!

Редактирано от sCoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че не вярвам на уестбам.Напротив.Но е хубаво все пак да покаже някакъв документ за парите, с цел хората, които не вярват да видят наистина, че тези пари ще отиват за погасяване на кредита.И смятам, че е редно хонда фен клуб да купи кредита, затова нека те да се искажат как да се случат нещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто така ако се отвори сметка бас ловя че повече от 20-30 човека няма да помогнат.

 

по какво съдя ? сега ще видите колко ще са хората - http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=43746

 

на приказки и 100 000 000 ще се съберат

 

п.п. sCoff, то стига да се издири индивида винаги може да има някакво "наказание" :) Дори и да се сплаши пак невиждам от де ще ги извади тея пари , като всеки го знае какъв е .... Пък ще е по весело да е вечно длъжен на Форума :o И да не може да почне работа , да мизерства и така ... да мре в ла*на дето се вика.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз подкрепям идеята за събирането на пари.Дори и да не се събере цялата сума, пак ще сме помогнали дори и за частично погасяване.Не съм наясно как може да се вземат пари от тази "личност",но варианта с бухалковите бирници май е най-реален.И ако все пак ,по някакъв начин се вземат и се върнат парите от "нашия човек",предлагам не да си ги разпращаме обратно,а направо да се вложат за някаква благотворителна цел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и от мен ЗА,макар че нищо няма да му направят на колегата WEST BAM

Физически да, но за банката е все тая дали си гарант или кредитополучател. Влизаш в черния списък и повече никакви кредити, дори и за нов телевизор. Банката ще си вземе парите по-някакъв начин. Редактирано от sCoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас немога да повярвам на всичко написано досега.....ако трябва ще помагаме :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси като прочетох , и се замислих аз съм бил голям късметлия че имаше навремето една суме която ми дължеше въпросното лице ,мисля че ги върна .... :) но явно щотото после се обади за по голяма сума и май пак за поръчителство но естествено вече удари на камък , в последствие подочух колко хора е ужилил и честно останах с широко отворени очи :o .Идеята за помоща ми харесва и съм За , колкото и да се съберат все пак е нещо за колегата .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...