Jump to content
H22_turbo_Vtec

Анимация-от нашето детсво.

Recommended Posts

Пускам тази тема с цел да издиря едно детско, което като малък съм гледал и съм се възхищавал.Проблема е, че беше отдавна и касетката беше на един комшия от село.Касетата е изчезнала някъде.Анимацията беше японска и нямаше предов.Става въпрос за 3 робота и Някакав танк много здрав попаднал в ръцете на лошите.Роботите се опитваха да го спрат.Роботите бяха Зелен доста голям и силен, Син подвижен забравил съм му главната функция, Червен(женка) вклучваше се в всякакви мрежи и компове.Подозирам, че може и да е сериал.Филма съм го гледам около 92-94г предполагам, че няма да е по-стар от 90г.Може да споделяте уникални анимета за времето си, за да стане интерестна темата.Знам, че няма нищо обшо с Хонда но все пак ще става за развлечение докато чакате отговор на някоя важна тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не би да е "Танкова полиция"??

Ми незнам възможно.Никога не съм знаел заглавието понеже беше на японски.Имаше и други танкове.Оня танк го караха по магистралата и много бягаше трябва да е бил В-тек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така колегата много ми помогна (танк полиция) определено от този етап на апонската анимация.http://www.youtube.com/watch?v=mBhrStQOZFs...feature=related тук намерих още едно имам чуството че актъорите са същите но ставаше вапрос за въпросните роботи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aнимето се казва "Техническа полиция".Сигурно няма да ми повярваш,но седи на една ръка разтояние от мен и то на видеокасета :tooth:H22_turbo_Vtec кажи това ли са роботите за които говориш http://www.animejump.com/index.php?module=...tent&id=128

Редактирано от SVE_1986

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aнимето се казва "Техническа полиция".Сигурно няма да ми повярваш,но седи на една ръка разтояние от мен и то на видеокасета :tooth:H22_turbo_Vtec кажи това ли са роботите за които говориш http://www.animejump.com/index.php?module=...tent&id=128

Да точно те са.Хихи като малък ми изглеждаше супер детското хихи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

техническа полиция точно :tooth: сигурно преди 15 години съм го гледал :) касетата си я имам у нас и още я пазя, супер филмче :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стар ком(или кон) - с някакви космически кораби беше и се стреляха и и и беше мооого яко, за времето си, гледах го със затаен дъх и широко отворени очи - все едно се возя в Хонда, след 5000 оборота :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм го гледал, беше забавно почти колкото Акира, за годините си де....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даа, помня го това стар-ком...даже си правехме някакви стар-комчета (космически кораби) от хартия - имаше си специален начин на изработка!Аз помня и друго филмче.Едни динозаври бяха с разни роботизирани елементи по тях, даваха ги събота сутрин по РТЛ-а.Тогава още преди кабелните телевизии тук в Сливен беше ефирна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз най-много се радвах на Конникът и Звездните Шерифи не пропусках нито една серия. Ето го и него---->http://vbox7.com/play:d539668f :D

Редактирано от Георги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше едно много старо мисля беше Буравестник или нещо такова, също и Волтрон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина уникакно фиумче ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Волтрон и аз съм го гледал с интерес, не го пропусках. ;) Даже и на играчка го имах разглобяваха се всичките 5 части, ( бяха лъвове до колкото се сещам ) но един ден си отиде лека му пръст :) не можа да се справи с лошите и те го победиха ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой да намери от някъде филмчетата на "Ушко и Зъбчо под шипковия храст" че го няма по торентите. Даваха го по "Лека нощ деца".айде един бонус: Костенурките нинджа шапка: http://www.youtube.com/watch?v=ieirOf1_I9w

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ШШШШ с тази тема ще направим всички малки деца хонда фенове хихи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Techno police" - и аз го търсех това много време... Преди няколко месеца успях да го изтегля от някакъв външен торент тракер...H22 turbo VTECАко искаш мога да ти го пратя или кача някъде - ама е с английски дублаж (на японски трудно ще се намери освен на касета, както споменаха колегите)P.S: аре и от мен нещо http://www.youtube.com/watch?v=V5o9S-ZvmUU...PL&index=60

Редактирано от Agent

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акира и

къртеха на онези години ;)П.П. Сега ми гледат бози от сорта на Крава и пиле! Редактирано от sCoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Волтрон и Том и Джери са класиките за мене. Имаше и още едно "в рейнджър превърни ме, в рейнджър съм сега" :) това го помня, но не знам за кое филмче се отнасяше ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акира и Уличен боец къртеха на онези години

И даже още къртят!

П.П. Сега ми гледат бози от сорта на Крава и пиле!

Ю ги ох и по ке мон... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой да си спомня "Beast Wars" ,даваха го когато бях 5,6 клас преди 10 години сигурно,че и повече. Страшно аниме със роботи животни! За времето си тая компютърна графика беше просто покъртителен хит във анимационните филмчета. Гледах го си спомням,всеки ден от 16:00Ч по БТВ

Редактирано от PETE_TONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой да си спомня "Beast Wars" ,даваха го когато бях 5,6 клас преди 10 години сигурно,че и повече. Страшно аниме със роботи животни! За времето си тая компютърна графика беше просто покъртителен хит във анимационните филмчета. Гледах го си спомням,всеки ден от 16:00Ч по БТВ

Toва беше най-хубавото копютърно филмче за времето си.Имам записани на касетки около 10-15 серии.Всички серии съм ги гледал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зората на тези филми , може би е , космическата огнена птица , говоря Ви за средата на 80-те , а наистина ценен филм е Ку-Ку ,който го намери - ГОЛЯМА ЧЕРПНЯ , това е филм уж за лудите , но показва сивотата в съвремието , наистина забавен , но тъжно-смешен

Редактирано от tuindl

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не вие срам , ....как може да забравите за " Ну , Погади , Ну Заяц ! "........, даже преди 4-5 години някъде гледах нови серии , спонсорирани от Nokiaи на едната Заека се разхожда и стествено вади мобифон Nokia, а после на вълка на пейджера Nokia. му идва съобщение...луда работа..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Преди години не мога да кажа с точност гледах 1 анимациа по БТВ в нея се разказваше за група от хора които са на остров или планета не знам точно и там ан този остров те трябва да се заштитават от динозаври и за да направят това те им слагат едни брони досущд като каштите смисал използват динозаврите за придвижване и така с тези брони те ги контролират и се мачат да намерят патя за вкащи а и ан тази планета има други хора маи че хора бяха които вече контролират динозаврите и те им пречат.

Редактирано от wolverine112

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше едно много старо мисля беше Буравестник или нещо такова, също и Волтрон.

:) И на мен ми беше любимия за Буревестниците: http://vbox7.com/play:9b98261c, а като свърши сериала изтървах първите няколко епизода на Костенурките нинджа от мъка http://www.youtube.com/watch?v=ieirOf1_I9w И Старком го помня: http://vbox7.com/play:32725020. А имаше и друго на космическа тематика: Приключения в космоса. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди години не мога да кажа с точност гледах 1 анимациа по БТВ в нея се разказваше за група от хора които са на остров или планета не знам точно и там ан този остров те трябва да се заштитават от динозаври и за да направят това те им слагат едни брони досущд като каштите смисал използват динозаврите за придвижване и така с тези брони те ги контролират и се мачат да намерят патя за вкащи а и ан тази планета има други хора маи че хора бяха които вече контролират динозаврите и те им пречат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А фенове на South Park няма ли :):lol::D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди години не мога да кажа с точност гледах 1 анимациа по БТВ в нея се разказваше за група от хора които са на остров или планета не знам точно и там ан този остров те трябва да се заштитават от динозаври и за да направят това те им слагат едни брони досущд като каштите смисал използват динозаврите за придвижване и така с тези брони те ги контролират и се мачат да намерят патя за вкащи а и ан тази планета има други хора маи че хора бяха които вече контролират динозаврите и те им пречат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой да намери от някъде филмчетата на "Ушко и Зъбчо под шипковия храст" че го няма по торентите. Даваха го по "Лека нощ деца".

:):):lol::D ....и аз съм на опашката за този :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди години не мога да кажа с точност гледах 1 анимациа по БТВ в нея се разказваше за група от хора които са на остров или планета не знам точно и там ан този остров те трябва да се заштитават от динозаври и за да направят това те им слагат едни брони досущд като каштите смисал използват динозаврите за придвижване и така с тези брони те ги контролират и се мачат да намерят патя за вкащи а и ан тази планета има други хора маи че хора бяха които вече контролират динозаврите и те им пречат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koлега wolverine112 прочетох всичките ти 5 поста в темата които са с един и същ текст - не го разбрах но го запомних.

Току що го прочетох още веднъж след като го получих и на ЛС.

 

.....накратко, бих искал да те помоля: ПРЕСТАНИ!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ей, някой да се сеща преди време даваха едно Френско мисля беше куклено сериалче? За едно блато с едни плъхове: Маева- бялата мишка, Малария, Елегантния /един зализан пор/. Майката на главния Плъшок живееше в една пералня. Айде някой да даде бонус нещо. Това беше една велика Френска глупост :lol:П.С. Намерих го беее: Гнилост и зараза, а пък главния плъшок се казваше Хлорофил :D:P:Dhttp://www.vbox7.com/play:8b111dd0Ей много болни мозъци има по таз земя

Редактирано от mEtaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишел Ваян - спортни коли, състезания и... "Прототипът", с големият, червен бутон(сигурно е била някоя нитро система с 200кс шот :D:) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, Мишел Ваян --- даже игрален филм има по тази анимация... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди години не мога да кажа с точност гледах 1 анимациа по БТВ в нея се разказваше за група от хора които са на остров или планета не знам точно и там ан този остров те трябва да се заштитават от динозаври и за да направят това те им слагат едни брони досущд като каштите смисал използват динозаврите за придвижване и така с тези брони те ги контролират и се мачат да намерят патя за вкащи а и ан тази планета има други хора маи че хора бяха които вече контролират динозаврите и те им пречат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ало ти си бан бе.Ако някой знеше за този анимация щеше да пише, стига си спамил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смокини и черници :lol: .Я колко филмчета имало аз само Ну пагади ,Мечето ръкспин ,Смърфовете и Пинко розовата пантера ;) аз ли дъртея ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...