Jump to content
cSp

привет на всички :)

Recommended Posts

мога ли да помоля по знещите да ми кажат струва ли си да направя бартер сивик 6 генерация за дел сол. сивика е с пален ел пакет + климатик . цената на дел сол е 3200 :? човека ми каза пален бартер :? според вас струва ли си :? 1.4 90 коня е моята а дел сола е 1.6 125 коня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно всичко зависи Ти какво искаш :D Ако ти се кара двуместна машина по-известна като dеl slow сменяй. Ти си знаеш най-добре какво искаш и те устройва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега много правилно ти каза, ако двуместна кола ти върши работа ... гепи дел сола , но забравяш за място ... дори и ако домашния ти любимец е котка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мога ли да помоля по знещите да ми кажат струва ли си да направя бартер сивик 6 генерация за дел сол. сивика е с пален ел пакет + климатик . цената на дел сол е 3200 :? човека ми каза пален бартер :? според вас струва ли си :? 1.4 90 коня е моята а дел сола е 1.6 125 коня

някак си по ми е на сърцето :D ако има някой от пловдив да пише хондичката е от там :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мога ли да помоля по знещите да ми кажат струва ли си да направя бартер сивик 6 генерация за дел сол. сивика е с пален ел пакет + климатик . цената на дел сол е 3200 :? човека ми каза пален бартер :? според вас струва ли си :? 1.4 90 коня е моята а дел сола е 1.6 125 коня

Колега, сивика е обикновена кола ДЕЛ СОЛа е кола в която седнеш ли 1 път любов за цял живот МОЕ МНЕНИЕ не се чуди

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя твоята кола също се казва "Сивик" - не се чуди :D Ако някой напише, че пък ДЕЛ СОЛ е "обикновенна" кола също не се чуди - той просто ще изрази мнение :D Накрая колега послушай повече себе си за избора. Тук почти си го направил - ..."някак си по ми е на сърцето" Остава и състоянието и да е добро, и щом те радва модела се сдобий с такъв :D

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега послушай сърцето си, а не наз така че. Ако сърцето ти казва малийй, кво ще е яко да си возя дупету на дел солче малиии, или обратното ти си решаваш тъй че послушай сърцето, а не разума :dry: :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак не всичко зависи до модела, ами и до техническото състояние на двата автомобила :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак не всичко зависи до модела, ами и до техническото състояние на двата автомобила :dry:

..a и годината и цената

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човека ми каза пълен бартер :?

Състоянието - по решаващ фактор! Пък личното впечатление - незаменимо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих те посъветвал да предпочетеш тази кола, която е в по-добро техническо състояние, за да не съжаляваш в последствие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
cSp, това ли е Дел Сол-а от тази обява --->http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details Редактирано от Георги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

cSp, това ли е Дел Сол-а от тази обява --->http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details

Да това е колата :) не е първа хубост , но пак казвам , че искам като се кача в колата си да ми е кеф :D няма ли някой от пловдив който може да ми направи услуга да види колата дали си струва и да сподели мнение , а аз ще почерпя ако се окаже че количката си заслужава :D

 

Благодаря на всички които ми обърнаха внимание и се включиха в този конверсейшан :P:bounce:

Редактирано от cSp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля че си струва,количката изглежда много запазена,твоята коя година е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля че си струва,количката изглежда много запазена,твоята коя година е

привет колега :D моята е 98 година : пален ел пакет + климатик и съм сменил бая работи по нея , и пак се повтарям за 100 път не ми прави удоволствие да я карам тази кола :D иначе е перфектна сменил съм кормиклни накрайници тампони маншони масла филтри ремъмици ролки :P тя ми е от скоро но не и се радвам :bounce::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом не те кефи сменяй тогава

ще го направя , но искам да се уверя , че колата е читава пък и ще се прибирам с нея от там и да не ме остави някаде :tease::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много пъти съм я гледал тази обява и ми се вижда много запазен Дел Сол-а пък и цената си я бива, дано е читав :)Колега, попълни си профила, кажи от кой град си, за да знаем може да има някой от твоя град с Дел Сол и да дойде с теб да го огледате ако никой от Пловдив не се заангажира евентуално. Успех с Дел Сол-а :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мога ли да помоля по знещите да ми кажат струва ли си да направя бартер сивик 6 генерация за дел сол. сивика е с пален ел пакет + климатик . цената на дел сол е 3200 :? човека ми каза пален бартер :? според вас струва ли си :? 1.4 90 коня е моята а дел сола е 1.6 125 коня

Здрасти колега, качиш ли се веднъж в дел сола ще се изкефиш максимално (зависи какво търсиш), лятото караш без таван, зимата ако уплътненията на тавана са старички попрокапва вода, това се случва и лятото при проливен дъжд, но това е дребен кахър :) опавя се лесно. По-проблемно за ниската цена са мотора и купето 1 за мотора е добре да качите колата на дино, то е доста показателно за износването на двигателя(D16Z6) , който е много приятен за шофиране( като караш кола с този двигател имаш усещането че върви доста леко) 2 за купето, както за всяка по старичка хонда появи ли се ръжда след зимата става ДУПКА :tease: просто веднъж тръгне ли да гние, гние като хартия и започва непрекъснато прекърпване което е доста досадна работа Като цяло ако двигателя и купето са в прилично състояние няма да искаш да се разделиш с таз колица :sad2::yawn:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също и според мен,ако колата е читава не се чуди.Това лято,ако бях си продал колата,щях да си взема точно такъв модел "Дел Сол",но не си продадох колата и не си взех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,виж Тук този колега от Варна търси такава като твойта,може да успееш да я продадеш на по висока цена

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш оште една кола която е 4+1 взимаи дел сола но иначе няма никакъв смисъл,като ти се кара нещо по-мощно по добре си потърси нещо друго,а ако ти се кара двумесно по добре ци вземи мотор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш оште една кола която е 4+1 взимаи дел сола но иначе няма никакъв смисъл,като ти се кара нещо по-мощно по добре си потърси нещо друго,а ако ти се кара двумесно по добре ци вземи мотор

имам др кола :huh: пак японска :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре кой може да ми каже почти точно :D какво ще ми струва тоя дел сол както е сега без номера :P:):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако още малко се почудиш колата ще изчезне,цената е много добра,единствения недостатък е ,че е 5 години по стара

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мога ли да помоля по знещите да ми кажат струва ли си да направя бартер сивик 6 генерация за дел сол. сивика е с пален ел пакет + климатик . цената на дел сол е 3200 :? човека ми каза пален бартер :? според вас струва ли си :? 1.4 90 коня е моята а дел сола е 1.6 125 коня

колко му искаш на твоя сивик по принцип? ако го даваш за 3200 аз го взимам Редактирано от sa6o46

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мога ли да помоля по знещите да ми кажат струва ли си да направя бартер сивик 6 генерация за дел сол. сивика е с пален ел пакет + климатик . цената на дел сол е 3200 :? човека ми каза пален бартер :? според вас струва ли си :? 1.4 90 коня е моята а дел сола е 1.6 125 коня

колко му искаш на твоя сивик по принцип? ако го даваш за 3200 аз го взимам
газе аз съм го взел за 4000 ;) има и доста сменени работи по него и да не го хваля ама е перфектен ;) не му търся печалба ама единствено на бартер за ЦРХ иначе няма да е за 3200 :) по добре да си го карам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...