Jump to content
Ganchev

Искаха да ми откраднат колата

Recommended Posts

Та да споделя и аз моята случка от снощи. Ходих с едно приятелче на село, стояхме там и тръгнахме да се прибираме. Влизаме в града и карам към моя блок, още с него в колата ( Аз живея до Първо РПУ). Минахме светофара на РПУ-то и гледам зад мен наближават бързо фарове, пуснах десния мигач и отбих в дясно, изпревари ме някакъв кадет и мина пред мен и почна да намаля в това време до мен застана друг опел, а зад мен още някаква кола. Почнаха да ме натискат и ща не ща спрях. От 3-те коли слязоха 6 мангала, отворих леко прозореца и единия ми каза да слизам. Взехме бухалката с аверчето и кабела и слязохме, готови за бой ( аз съм бая голям българин и аверчето не пада по-долу.) Мангалите през туй време викат давай ключовете от колата, ама като слязохме и видяха, че не сме с голи ръце са ухилиха и ми викат, "опа бате аз те обърках мислех, че е един мой братовчед и да го базикна, той преди караше тая кола (ама тъз кола лично съм си я купил нов внос преди 2 год.!!) и се качиха в колите и заминаха. Та относно колегите, който се чудят защо някой държи бухалки, кабели, траби, ножове и пистолети в колите си, ето за това ги държа аз, а от нес вече и пистолет имам до седалката! :punk: Тея мангали съвсем взеха да си мислят, че са богове в тая държава!! :| Дано не ви се случва колеги!! Приятен ден и безаварийни километри! ПС: Малко като от филм звучи, ама ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха явно бая страшнички сте изглеждали и в моята кола перманентно си седи една бухалка както и няколко дълги отверки хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно си е филм това колега..... :| Хубаво, че си овладял ситуацията и си избегнал мармалада! :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно е като филм. А ти обади ли се в полицията, за да не се случи това утре на некое младо момиче, дето освен, че ще и вземат колата може и други серии на филма да има? Тия циганори верно не мислят, че както вчера писаха едни момчета, някой може да има и пистолет в колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Записа ли номерата на колите? Оплакахте ли се в полицията ? Добре че си се отървал. Представете си ако сте сами в подобна ситуация. Много лошо. За колегите с огнестрелно оръжие, добре - чувствате се по сигурни. Ако попаднете в тази ситуация, какво ще направите? Ще ги стреляте ли и да ги лежите после?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ако е газов пистолета или със стоп патрони бих стрелял,ама тея и с бойни заслужават да се стреля по тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стефко, ако съм сам и ме спрат 6-ма мангали в тъмното - бах им мамата: 1. Предупредителен 2. Стрелба на поражение и после ще обсъждаме възможностите както се казва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и да заслужават, вие заслужавате ли да ги лежите и да си погубите живота? Не че ако се оставите на течението няма риск за живота. Аз принципно нямам оръжие в колата, но се замислям вече. Лошото е, че съм виждал как джип спира пред една скромна лада и от прозореца се показва една отвратително грозна мутра, почва да се кара и да размахва желязото на невинния човечец. Ето от такива ситуации ме е страх, че мога да се изкуша и да почнем да ги размахваме, е от там вече няма да има връщане назад.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре че си се отървал, но ако съм сам с една бухалка срещу 6 мангала файда никаква най-много да ми я завръд от... Честно казано за кражби не се притеснявам, имам си каско, а застрахователите си знаят работата :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мамка му,жалко че не караме джипки с рол-бари-хич няма да им седя мирен.а пистолета явно е наложителен вече да го имаш,при това боен....ебал съм им майката,минавам им на всички през краката с по един изстрел и си тръгвам като пич.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номерата не успяхме да ги запишем, обадихме се в полицията ама по описанието "Тъмен Кадет, Сиво-бяла Вектра и друга кола", полицайте само вдигнаха рамене. Лошото в цялата ситаиця е, че това става пред РПУ-то... За огнестрелното оръжие: Имам си газов пистолет вече, пригоден и за стоп-патрони. И аз съм против бойните, ама чесно казано ми се иска да взема по една тежка картечница на ръка, да вляза в циганията и да стрелям на месо! ;) EGocentric, ами аз съм 140-150 кила и аверчето горе-долу толкова :P:)

Редактирано от Ganchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и да заслужават, вие заслужавате ли да ги лежите и да си погубите живота? Не че ако се оставите на течението няма риск за живота. Аз принципно нямам оръжие в колата, но се замислям вече.

Кой какво ще лежи бе стреляш мангала в краката и да не ти пука на к*ра. Аз за туй си нося брадва под седалката. Д§ба тяхната кожа мръсна смрадлива, че нагли нагли са почнали да стават.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изпревари ме някакъв кадет и мина пред мен и почна да намаля в това време до мен застана друг опел, а зад мен още някаква кола. Почнаха да ме натискат и ща не ща спрях. От 3-те коли слязоха 6 мангала, отворих леко прозореца и единия ми каза да слизам.

Нещо като пародия на "Бързи и яростни".За щастие сте били подготвени :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По повод на оръжието в колата - в момента има тейзъри, които стрелят по-повече веднъж, скъпички са, но пък не убиват, а изкарват човек от кондиция много бързо. Аз бих си взел такъв или боен, газовият ще е ме е страх да го изкарам, ако оня насрещна излезне с боен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изпревари ме някакъв кадет и мина пред мен и почна да намаля в това време до мен застана друг опел, а зад мен още някаква кола. Почнаха да ме натискат и ща не ща спрях. От 3-те коли слязоха 6 мангала, отворих леко прозореца и единия ми каза да слизам.

Нещо като пародия на "Бързи и яростни".За щастие сте били подготвени :)
За нещастие, днеска разбрах че от известно време насам това се случва доста често! Има вече 3-4 човека останали без коли от такива апаши. Така че колеги пазете се. И винаги имайте едно на ум!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи отивам да си купя пистолет тия дни....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи отивам да си купя пистолет тия дни....

Иво, кво ти стана бре, мани я тая беля на главата.По-добре електрошокова палка или само електрошок.Извадиш ли патлака, не се знае срещу теб кво ще извадят и винаги мислят че си с боен.Но дори и боен да извадиш има един принцип."Пистолета се вади само и единствено ако ще го употребяваш", иначе само ще пострадаш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей тва е голям ужас мале тряя си купя и аз една бухалка.че и на мен ми се случи почти същото само от колата излезна една горила и ко да правя без бухалка без нищо гол като пушка,газ на хонделата.дано на никй не се случва подобно нещо.

Редактирано от honda_9977

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, а какво да правим жените, които караме сами колите си?!Да се прибираме по светло?Не си падам по хладно и друго оръжия, а и не разбирам, а и не мога...Станахме като Дивия запад преди 100 год., даже го надминахме!Какъв % от населението на държавата ни се "изхранва" с престъпления всякякви, за това се питам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бре като видяхте, че са се шашнали що не им праснахте поне на двама, трима по един хоумран в главата, че да не питат сега ченгетата с ква кола са били ми да си водят разпита в болницата.за дамите се препоръчва спрей-по възмойност нервно паралитичен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден в Пловдив-филм със съдийка; вчера в Добрич-филм с роми, то тази държава е един филм!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имам боен пистолет вадя и почвам да стрелям- без съмнение! затова не нося боен пистолет ,а олекотена бухалка.. и въпреки нея мине не мине и си имам проблеми по пътищатата със гангстерчета..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам какви работи почнаха напоследък да се случват в тая държава...не ми се мисли. Навсякъде само отвличания, убийства, обири...И аз съм на принципа хладното оръжие задължително в колата :D

Редактирано от Cosmos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оръжието-беля работа,аз го имам от 1988 година,и като знам в кои случай се употребява оръжие\според закона за МВР\,дори не го нося,за да не стане някоя беля

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не гласувам с червена бюлетина.Гласувам на избори.1989г. бях на 21 - сега съм на 42.Родих момчетата 1991 и 1997 - гадни години за деца.Не съм мързелива, проста, късопаметна,не се увличам по празни демагогии, не понасям "думи от Големия Брат".Плащам си съвестно дължимото всекиму.Озаптявам юношите(като им писне -т.е. опитвам Възпитание). Но това не променя нещата - стават по-зле. Невропаралитичен спрей.... абе животни ли са насреща???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веси евала :Dако бяха малко повече като тебе дириджето би било друго :lol:Радвам се, че познавам един съмишленик и човек с такива възгледи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Невропаралитичен спрей.... абе животни ли са насреща???

Да!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Невропаралитичен спрей.... абе животни ли са насреща???

Да!
Не!Животните са достойни за уважение - тези не са.Ама вие какво очаквате? Тая криза да мине ей така? Гладни са, много са гладни и ножа опря в кокала.Тепърва ни чака голям купон - това е само началото.П.П. Търся цигани за ядрени опити....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невропаралитичен спрей.... абе животни ли са насреща???повече от животни. дано не ти се налага да се срещаш очи в очи с такива, дето само олово ги оправя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невропаралитичен спрей не можеш да си купиш НИКЪДЕ. Ако някой намери спрей със зарин, зоман, табун, VX или нещо подобно - да ми се обади... такова нещо само от алкайда или ЦРУ можеш да намериш. Отделно ще те погребват заедно с нападателите, след като го използваш...А с тия сълзотворни спрейове, които продават най-много да си изкараш не само бой, ами и е****.Тасера е наглед най-приличното средство за самоотбрана, особено тия, на които им се откачат изтрелващите се части и могат да "стрелят" повторно (потретно и т.н.). След тасера идва ред на дръжката на крика в главата на парализираните. Огнестрелните оръжия вършеха много добра работа при стария закон, когато можеше да гърмиш без да се обясняваш, ако нападателите са повече от един или нападението е по тъмно, но сега вече не става...Винаги обаче можеш да пледираш за "силно смущение или уплах за живота си", нали? С 6 мангала не е трудно съдията да си представи подобно психическо състояние.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, а какво да правим жените, които караме сами колите си?!Да се прибираме по светло?Не си падам по хладно и друго оръжия, а и не разбирам, а и не мога...Станахме като Дивия запад преди 100 год., даже го надминахме!Какъв % от населението на държавата ни се "изхранва" с престъпления всякякви, за това се питам?

Около 65%, като не броим пенсионерите....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ... какви лайна стават вече в машата мила татковина... Блатле имал си голям късмет.... който късмет аз нямах преди година...

Всички много ги разбират нещата и са много силни, и аз бях така но вече съм реалист. Пистолети бухални ... да добре е да ги имаш но и трябва да знаеш кога да ги използваш! Аз имах пистолет тогава но имах и зареден на главата пистолет. И тови момент е много важно да знаеш какво правиш а не да действаш имполсивно. Колко време ти е необходимои на теб да извадиш пистолета и да стреляш и колко на нега само да натисне спусака. А даже и да стрелям преди него централната нервна система на човек работи до 5 секунди даже и след като му пръсна мозъка ... тези секунди той започва да стреля безразборно в агонията си и вероятноста аз да оцелея е също много малък при условие че сме в колата! Така че по някога е по добре да прежалиш колата от колкото едно око или ръка или даже и живота си! А и друго нещо има закона те оправдава само и единствено в два случая При явно нападение и при незбежна отбрана! Не може отсреща да ти извадят бухалка и ти да го гръмнеш тогава лошо затвор... не може той да ти каже дай ключовете за колата и ти да го гръмнеш... Така че мислете преди да направите нещо преди това! НА ПЪРВО МЯСТО СА ЖИВОТА И ЗДРАВЕТО и чак тогава стойност имат материалните неща!

 

Дай Боже на никой никога да не се случва това..... Аз съм го изживявал два пъти и не го пожелавам на никой...

 

ТЕМА

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така се получава когато има държава само на теория,а на практика - НЕ.Най-добрия изход от такава ситуация е когато се избегне саморазправата.Всичко останало води след себе си безкрайни варианти на усложнения.Да,държавата е пълна с боклуци.Да,тоя народ изперка тотално.Да,мангалите са особено противно племе.И не ти пожелавам колежке някога да си имаш вземане-даване с тях...да те питам после как ще се чувства хуманно-демократично ти душа.Не ми се мисли как бих реагирал ако съм сам в колата с жената и детето...не ми говорете за човещина,в такива случаи става въпрос за първично,грубо,елементарно оцеляване.И не е въпроса в колата.Да,бих я прежалил защото е купчина тенекия.Само че ИЗОБЩО не съм съгласен да се разделям с нея по тоя начин.Защото аз не съм мутра и не трупам пари от кражби,бой,измами,дрога,проституция и т.н.Престъпниците са силните на деня от 20г. насам.Само не ми казвайте че не виждате какво става по пътищата всекидневно във безброй ситуации.Аз самия преди реагирах доста на ситуациите в които някой кара както знае.Само че напоследък се сещам че имам син на 4г. и не се знае в коя следваща ситуация мога да получа за разнообразие куршум в тиквата и някой да се измъкне с условна присъда.Така че когато може,реагирайте по-рационално и по-малко емоционално.КОГАТО МОЖЕ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и мен на скоро ми се случи подобна случка. Карам си със 40 по околовръстното в Лясковец и на бързо ме настигна една Х5-ца , докато ме изпреварваше ми чупи към мен после застана пред мен и на спирачки разбрах ,че ще става нещо и боднах 2-а и газ и като го дърпах пак се опита да ме засече чупейки към мен но избягах. Както казах жипа беше Х5 и беше със регистрация Бургас и 1111.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ... какви лайна стават вече в машата мила татковина... Блатле имал си голям късмет.... който късмет аз нямах преди година...

Колега, след твоята случка аз се заредих в колата с всякакви бойни и нанасящи телесна повреда инструменти, а и от тогава насам карам винаги на заключени врати. Наистина се радвам, че тея мангали не изкараха по някой пищов..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези са само да ги пребиеш и да не си помислят повече да пипат! Ако на мен ми се случи въобще няма да ги питам ,а директно ще ги пребия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен. Ако се окаже, че в ситуация като тази имаш надмощие и може да ти се размине пред закона, действай.Тоест, ако го направиш пред жилищния ти блок е очевидно, че ще бъдеш намерен. Ако си в другия край на града бой до последно, после само трябва да избягваш главни пътища с камери. Трошиш им на циганите краката, започваш от глезените и евентуално коленете, ако не ти стига и китките. С бухалка няма да е трудно да им направиш на сол ставите. Това би прекратило криминалната кариера на нападателите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре сте си вие големите Българи ама какво могат да напраят хората като мен дето са 165 високи и тежат 55 килограма то и аз имам желязна згаваема палка ама като ма видят кав сам гарчав ше ма наскачат ше одаря един двама с палката и другите ше ма изядатзатова ше си искарам психо и патлака до седалката няма друг начин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе то и аз съм един панер с кокали ма не от тея дето по филмите разхвърлят десетина нинджи за туй за респект трябва нещо по така.За сега имам едно ножче ама добре ще е да имам нещо за тапанене от далеч : :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...