Jump to content
ian

Да ни е честит 10-ХИЛЯДНИЯТ регистриран фен!

Recommended Posts

Скъпи колежки и колеги,

 

От снощи във форума вече има повече от 10 000 (десет иляди) регистрирнати Хонда фена! Оу йеа :-)!

 

Да ни е честито, да са живи и здрави всички, да се множим и да вървим напред!

 

Предлагам господа админите да помогнат да се разбере кой е колегата с номер 10 000 и да бъде отразен подобаващо, както и да получи възпоменателна наградка (сигурен съм, че ще измислим нещо хубаво!). Същото можем да направим поощрително и за колегите с номера 9 999 и 10 001!

 

Поздрави на всички!

Редактирано от ian

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живи и здрави да сме си и все така да се размножаваме,все така да се уважаваме!!!!!!!Честитооооооооо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, да ни е честито размножаването! :lol: Обаче се чудя, как така само 10 000?!?! Лично аз съм виждал поне 10 юзъра с номера 11, 12 и 13 хиляди и на горе? Ето даже и колегата "4i4o" е с номер 13212 :devil: Някой, ако може да ми го разясни това ще е добре! :lol:

Редактирано от CIVICwarrior

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И е от Стара Загора ..... 10000-я ... ма как гордо звучи "ЧЛЕН" ! :lol:.. по-интересния факТ е че в профила на "члена" пише друго : ""Member No.: 13580"" :devil: ... а ся де !!

Редактирано от Road®aceЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само дето половината се повтарят:devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а аз защо съм тогава member 11000+ ? :devil: значи отдавна са станали над 10 000

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ами да кажем просто супер :devil: Множим се и ставаме все по разнообрази. Ето ги тримата потребители 9999-тият потребител, 10000-ният потебител и 10001-вият потребител. Успех на новите членове. И на форума ни!П.С. Разминаването в реалната бройка и идентификационния номер на потребителите е от това че има потрбители които са изтрити като спам ботове и такива които не са си потвърдили регситрацията си, от там се натрупва тази разлика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не е ли забавно кога е имало най-много онлайн - тогава когато сме били в пъти по-малко :devil: Странна работа :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно имам снимка от 21.10.2008 г. множим се с доста добро темпо :devil:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче се чудя, как така само 10 000?!?! Лично аз съм виждал поне 10 юзъра с номера 11, 12 и 13 хиляди и на горе? Ето даже и колегата "4i4o" е с номер 13212 :lol: Някой, ако може да ми го разясни това ще е добре! :D

Това значи, че 3212 потребители са станали членове на БАН ... :devil::D:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е важна бройката,а колко все още дишат.Много от тези 10 000 се регистрираха само да продават...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е важна бройката,а колко все още дишат.Много от тези 10 000 се регистрираха само да продават...

Мда и ако може модераторите да заличават потребители неползвали форума 1година!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Това с премахването няма да стане! По ред причини! Които съм излагал няколко пъти! Така че да са ни честити 10000-те хиляди регистрирани потребители!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лошо да се опитаме да подобрим и рекорда за най много юзъри онлайн.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Мда, а поне веднъж седмично минаваме 200 потребителя онлайн.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stefan Milev това ми е минало много пъти през главата ,като преминавам през други форуми .Не може ли да организираме някаква ''спевка''? На алфа май засичах около 800 дано не бъркам де.

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 юни 2007 че и в 2.30 сутринта 290 члена.Явно на всички жените им са правили протест послучаи денят на детето,и мъжейе де де в форума,тои не отказва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.Не може ли да организираме някаква ''спевка''? На алфа май засичах около 800 дано не бъркам де.

Да са живи и здрави ботовете.. :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с премахването няма да стане! По ред причини! Които съм излагал няколко пъти! Така че да са ни честити 10000-те хиляди регистрирани потребители!

Знам, ама да ти напомня, поне веднъж годишно! :) Догодина ще пусна анкета, ама да не ме warn-неш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Казвам ти защо няма да стане. В поне два форума съм регистриран от да кажем 2001 (а и не само аз) но ги ползвам изключително рядко (а и не само аз). Ако има такова правило за триене на регистрациите (и не само моята) ще си изгубя съобщенията които съм получил, настройките с които чета форума и още доста информация. Само си представи колко теми и то смислени ще останат без автори. И не само.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...