Jump to content
justqk

Искам стикер нд клуба

Recommended Posts

Здравейте, като нов член във клуба, нз дали това е правилното място за моя въпрост, но ще си опитам касмета. :ghost: И така по въпроса, искам стикер на клуба за моята колица. Някой ако може да ми помогне ще съм му безкрайно благодарен.

Редактирано от justqk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, като нов член във клуба, нз дали това е правилното място за моя въпрост, но ще си опитам касмета. :) И така по въпроса, искам стикер на клуба за моята колица. Някой ако може да ми помогне ще съм му безкрайно благодарен.

от каде си ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, като нов член във клуба, нз дали това е правилното място за моя въпрост, но ще си опитам касмета. :) И така по въпроса, искам стикер на клуба за моята колица. Някой ако може да ми помогне ще съм му безкрайно благодарен.

от каде си ?
от Варна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колегаСтикери на клуба се дават предимно по-срещите, а ти щом си от Варна отиваш на седмична среща в града питаш някой дали има стикери и ако имаш късмет си тръгваш със стикер. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или си го правиш :) :)

 

Публикувано изображение

 

 

На МИТЙО колата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или си го правиш :) :)

 

Публикувано изображение

 

 

На МИТЙО колата!

До колкото си спомням НЕ е желателно сами да си правим стикерите, а трябва да си ги взимаме от точно определените хора тук във форума, които ги продават по 1 левче защото парите събирани от стикерите отиват за благотворителност, а в случая, като си закупим стикерче/та даряваме по 1 левче. ;) Редактирано от Георги
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако имаш късмет си тръгваш със стикер

Хубаво аз изкам 6 бр .Как да си ги взема ?И това на снимката не е стикера за който се говори :) А 1 левче не е проблем ама никакъв та и два да са .

Ако някой може да ми прати 6 бр да драсне едно лично!

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако имаш късмет си тръгваш със стикер

Хубаво аз изкам 6 бр .Как да си ги взема ?И това на снимката не е стикера за който се говори :) А 1 левче не е проблем ама никакъв та и два да са .

Ако някой може да ми прати 6 бр да драсне едно лично!

ако се пращат и за мен 3 броя.........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви колеги за информацията :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ЛС на Al Capone той има стикери и мисля, че няма да е проблем да ви изпрати по Еконт. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангеле ... кое по-точно е "голямата глупост" ... ?????? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде някой да пусне тук файла,та да си направя и аз най-накрая! Срамна работа от 1.5 год пиша във тоя форум и от 1 имам хонда а нямам стикери! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

RoadRaceЯ-a има лепенки в Стара Загора. Така че спокойно можеш да се сдобиеш с такава от него!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RoadRaceЯ-a имаше лепенки в Стара Гъзора ! Така че спокойно НЕ можеш да се сдобиеш с такава , докато AL не му изпрати ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангеле ... кое по-точно е "голямата глупост" ... ?????? :)

Това , че всеки си прави стикери и си ги продава и 1ст не отива другаде освен в джоба на продавача.Искам да видя темата и да видя колко стикакера са продадени и колко пари са дадени за благотворителност. Също така и каква е тая благотворителност и защо не съм получил никаква бележка онзи ден като си купих 5лепенки , че тия средства отиват по сметката на някой дом за сираци. ПРИМЕРНО! Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ал ще прати на Рейсъра.И на Ангел ще отговори, верояно малко по бавно от колкото на Рейсъра, но ще имаш отговор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също знам , че сумите събрани от стикерите , отиват за благотворителност ! Поради тази причина спрях да правя отдавна стикери въпреки че имам оригиналния файл ! Количества се пращат на определени хора , които в последствие може би се отчитат на Краси или Ombre ! Яснота по тоя въпрос може да внесат Краси или Ombre ! :)... Той човека е взел отношение , докато съм писал ! Ок AL .. Рацера чека ваденките !

Редактирано от Road®aceЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой, не държа на обяснение , а на публичност :)Или да си има тема в която на края на всеки месец или година да се отчитат пари от всички , които са замесени в продажбата на стикери.Продал съм ХХбр. стикери, събрани пари ХХлв , внесени по сметката - едно копие на вносна бележка прикрепено към мнението и готово.Така е много по лесно и НАЙ-ВЕЧЕ КРАСИВО ЗА ОБИКНОВЕНИЯ ПОТРЕБИТЕЛ, който с кеф ще си даде парите за тази кауза. Хем ще има лепенка, хем ще е горд, че е подпомогнал една кауза ... а не, нещата да свършват до там до където потребител ХХ си слага левчетата в джоба и край.Ти какво мислиш?

Редактирано от Founder
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Работи се по този въпрос, а и не само по този. Просто визирам теб, защото го зададе ти.П.С. И ти очкаваш от мен в началото на Никулден да мисля, ти си оптимист.П.П.С Честит имен ден на именниците.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги мн се извинявам, но на мен ще ми прати ли някой стикери :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, а би ли си попълнил профила понеже не сме гадатели за да разберем къде да ти го пратим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, а би ли си попълнил профила понеже не сме гадатели за да разберем къде да ти го пратим.

разбира се колега :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може и аз да се наредя на опашката за стикери - 3 бр. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за мен 2 броя,ако може :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах кой ще ги раздава :hondarulez: ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука стана бит пазар,за мен 2 за мен 5....Колеги,отидете на седмичните срещи в града в който се намирате,и попитайте дали някой има стикери.Ако няма здраве да е,ако има ще се радвате.Пък и не става така,не е ходил някой на нито една среща и айде със стикер за хонда фен клуб....П.С.Не искам да убидя никого!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ревах преди месеци за стикер или за файл от който да си го разпечатам...но след като разбрах че няма да има никакъв отзив на молабата ми...се отказах. :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Варна, мисля че колегата MIYAMOTO има стикери или поне от него си бях взел. Но все пак мисля който е близо може да се разходи до някоя седмична среща и да си попита сам :tooth:Поздрави.

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги може да прозвучи нахално,но и аз искам 2 стикерчета от софия съм ако има няква възможност да си взема от някаде или някой да ми прати :tooth: ще съм много благодарен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Варна специално, Аз получих моя от VTEC Inside LUDA посредством vi4o0o , за което благодаря и на 2-та. ако искаш justqk драсни им по едно ЛС, приготви си паричките и се радваи на стикерите. А за Благотворителността се надявам да не е само "много шум, за нищо" както повечето работи в нашата любима държавица. Поздрави от Варна !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А каде е седмичната за софия?????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,колега!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Козлодуй.Останали са ми 6 или 7 стикера0898647225 и 0887047788 Павел

Редактирано от Plevelcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление май само аз и ти пишем от името на Козлодуй :) ... а бая хонди станаха в града ;).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а аз как да се сдобия с един стикер колеги като все съм на работа когато са срещите.айде някой при добро желание да ми прати,та и аз да помогна на благородната кауза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да може да ми прати 10 за Добрич? Колегата Al_Capone преди време щеше да ми праща, ама явно или е нямал време и налични, или ме е забравил, не знам, та ако може..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Разград срещи няма,някой ако има да ми драсне едно лично

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление май само аз и ти пишем от името на Козлодуй ;) ... а бая хонди станаха в града ;).

Така е.Тук са малко феновете :D явно.Стикерите ги взех ,само за Козлодуй,ама нещо................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...