Jump to content
masterman

Дъвки Turbo

Recommended Posts

Спомняте ли си картинките от дъвки турбо.Аз сън голям фен на тях и си пазя всичките.5-ти номер на най-старото турбо е Honda accord която в България да има 10-тина такива,по-натам има още интересни хонди.Ако някой има от тези картинки особенно най-старото турбо от 1-ви до 50-ти номер да драсне 1 мейл,аз ги купувам.atomic1@abv.bg ми е майла.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега би ли ги сканирал да си припомня старите времена, когато ги разменяхме по между си. Може на лично да не променяме стила на темата в друга посока.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам една от най-старите :) със 1 ген. Хонда CRX! 95-номер :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей аз също имам доста голяма колекция само трябва да си я намеря... навремето всичките си пари ги давах само за такива дъвки!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха , ние едно време играехме с тях в даскало "на картинки" . Залагаш и после "камък ножица хартия" и после удряш . Та каквото го обърнеш за теб си е :) .... голяма мания беше :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехееее,имах пълните серии на всичките дъвки едно време и така и незнам къде ми изчезнаха,и още ме е яд, нека наистина ако някой ги пази ,да ги покаже, да се подсетим.Иначе Turbo,Oto-Moto,Final,Оtokit,Power и др.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей спомени спомени.......много се кефех на тройното Ферари , май 51 номер беше - червена Тестароса снимана отстрани/отпед и отзад

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://praseta.com/view/4433.htmlтука ги има.Ей тая honda 5-ти номер ако някой я има на картинка да я дава :) .Луд съм на тема honda :punk: само нея я нямам.Абе като цяло който има картинки и не му трябват,а е решил да ги изхвърля да пише защото това си е реликва за мен :) турбо картинките показват едно време какви коли сме едни колекционирали други карали :) Редактирано от masterman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе хе, от къде се сетихте за тея картинки, и аз имам една пачка някъде!

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Turbo картинките са култ! Кофтито е, че малките китайчета са объркали доста от данните на колите, както и някой имена...Honda Legent примерно !!!

Иначе браво за темата, върна ме в детството :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или Toyota Subra :yawn::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спомени спомени :lol: Трябва да изровя и моите :yawn:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се сетя колко ги събирахме и менкахме, като малки имах повече от 1000 бройки още седят някаде в някой кашон на село в къщата на тавана :yawn:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех...спомени наистина....лепях ги на вратата на детската ми стая.....там стоят и до днес! Бях я запълнила почти до долу!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...........а бехме млади.......... :yawn: Браво за темата!Може да не намерим прочутия №5, но се усмихнах! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този дух, може да поразгледате http://www.detstvoto.com/ и да се върнете в безгрижното детство от онези години !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз се разрових и си намерих цялата серия, обаче само от 51 до 120относно #5, подвизава се в двора ми от 93 год досега, в прекрасно здраве е, само че Седан - някой ако иска, разменям го за нещо от по-новите серии !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй наистина много отдавна беше. Бяхме млади тогава :dry: Поразрових се малко и открих само тез Хондавелки. Радвам се, че съм си ги пазил :dry:http://barona777.snimka.bg/automobiles/turbo-hondi.437012

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези дъвки бяха голяма мания, всички в моя клас събираха такива и си ги разменяхме, ехх хубави времена бяха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз се разрових и си намерих цялата серия, обаче само от 51 до 120

относно #5, подвизава се в двора ми от 93 год досега, в прекрасно здраве е, само че Седан - някой ако иска, разменям го за нещо от по-новите серии :D

http://wrappers.ru/?act=coll&category=5

 

 

Пети номер е 86 година Акорд купе и беше с EZ мотор ,първата ми хонда :D

Знаех че от някаде ми е позната :ghost: а то ето от каде.

Хора върнахте ме 20 години на зад ,мерси любима ми беше 117 номер :lol: .

 

Публикувано изображение[/

url]

 

Публикувано изображение

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:ghost: Ха, винаги съм се чудел дали и някой друг освен мен събира картинки от дъвки "ТУРБО"!?! Аз не ги събирам, просто си ги пазя! Имам около 1000 бройки от всички разновидности на "Турбото": Супер / Спорт / Класик / 2000, като и "БОМБИБОМ" :D Обаче не са под номера, ами просто така събрани! Някога си ги разстилах всички на пода и на леглата, и мога да кажа, че не оставаше празно място в стаята! Обаче за тая номер 5, май не съм я виждал!Еееех едно вреемеее...... :lol: ....преди няколко години!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам спомен, че тези от 100 до 120 на турбото бяха по-трудни да ти се "паднат" :ghost:

 

Иначе в нашата махала събирахме и стикери "Ауто 2000" на Панини. Ей така, без албум. Продаваха се в блистер по 6 (пет картинки на коли и една емблема), който изглеждаше ето така:

Публикувано изображение

Накой друг знае ли ги?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...