Jump to content
Amuletoflove

ми ... вече официално съм фенка на Хонда

Recommended Posts

Здравейте съфорумци ;) Искам да се похвала... Преди няколко дни си взех Хонда Сивик '96г. и съм много горда и щастлива собственичка ;) Страхотна количка е ... исках да споделя щастието и радостта си тук във фен форума на Хонда ;) Искам да кажа, че това е една великолепна марка автомобили и невероятно удоволствие е да си притежател на тази марка ;) ;)

 

 

 

 

 

Дано се виждаме по срещите с някой от вас

п.с. искам да благодаря на Мария И., че ми показа този автомобил!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа мистериозната фенка. Ми ела на месечната среща. Да ти е честита колицата и да си я караш със здраве.

Редактирано от Stefan Milev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хихихихи .... чак пък мистериозна не съм ;) малко ще ме е срам самичка да дойда ... но ще го помисля ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито мацка и много хубави моменти с първото ти возило ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито,но като за начало си попълни профила от къде си.иначе хубаво те каним на срещата,но поне да знаем в кой град на среща да те поканим.а и сложи снимки на колата,ще е добре за темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Надявам се и аз да кажа това близките месец/месеци ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хихихихи .... чак пък мистериозна не съм ;) малко ще ме е срам самичка да дойда ... но ще го помисля ;)

Няма срам .. отиваш първа и всички са около теб ;) така не е нужно да се чудиш при коя група да се присламчиш ;)П.П. Честито, много безаварийни километри и безброй много приятни моменти..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита радост.Знам какво е усещането... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, много безаварийни километри

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и от мен,с здраве да си я караш и безавариини километри ти пожелавам,и се радвам че семеистовото ни се убеличава с още една фенка на любимата ни марка,касмед колежке :);) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Залагам левче, че колежката е от пловдив. :( Щото от там е колежката pemy, която е възможно да и е показала този автомобил, макар че тя май беше Мария Я. ? :(

Добре дошла в клуба, колежке "Амулет на любовта". :D Много безаварийни километри и щастливи моменти с любимата марка! :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, много безавариини км. и сбъднати мечти :angry:Днес в 13 ч. Булгарплод въпреки че си от Пловдив

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито...безаварийни и приятни моменти с хондичката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и от мен колежке сас здраве дасия караж и наи вече безаварино,штастливи моменти и преживявания с лйобимата ни марка касмет :(:angry:http://koko2468.snimka.bg/automobiles/honda-crx-vtec.433836

Редактирано от koko_wrc crx vtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и от мен колежке сас здраве дасия караж и наи вече безаварино,штастливи моменти и преживявания с лйобимата ни марка касмет :):angry:http://koko2468.snimka.bg/automobiles/honda-crx-vtec.433836

хаха,колега,догодина ти ще спечелиш приза за правопис във форума,заклевам се :P 13 думи с повече от 3 букви и 7 грешки в тях:(аз пък пожелавам на колежката да й върви повече с хондата отколкото на теб с правописа в ранните часове,дано да е било заради напиване или нещо такова:Dиначе честит рекс и на теб :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито фенке със здраве да си караш хондичката пиши в профила си от каде си, надявам се да идваш на месечните :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Залагам левче, че колежката е от пловдив. :D Щото от там е колежката pemy, която е възможно да и е показала този автомобил, макар че тя май беше Мария Я. ? :P

Добре дошла в клуба, колежке "Амулет на любовта". :( Много безаварийни километри и щастливи моменти с любимата марка! :angry:

Слагам и аз левче че е от софия.... ако съм сбъркал - пращам левчето по Еконт :(

 

по темата: Честито и от мен и успех със застрахователите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безброи безаварийни километри и два пъти повече щастливи моменти с нея колежке.И аз съм от скоро и радоста от топлото посрещане във форума и паркирания пред дома ми РЕКС ме карата да се чувставм ЖИВ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла в клуба!!!Много да се кефиш на Хондичката и да те радва!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря за пожеланията :angry: и съм от София ... но нещо не ми остава време да си оправя профила :( иначе ще го оправя малко по натам :0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и от мен колежке сас здраве дасия караж и наи вече безаварино,штастливи моменти и преживявания с лйобимата ни марка касмет :D:angry:http://koko2468.snimka.bg/automobiles/honda-crx-vtec.433836

хаха,колега,догодина ти ще спечелиш приза за правопис във форума,заклевам се :( 13 думи с повече от 3 букви и 7 грешки в тях:Pаз пък пожелавам на колежката да й върви повече с хондата отколкото на теб с правописа в ранните часове,дано да е било заради напиване или нещо такова:)иначе честит рекс и на теб :D
ти пък ся много взе да забелязваш на такива нешта :( пък и мие много шибана клавиетурата на лап -топа ми и неми съвпадат буквите и трябва се даги тарся ли е ся как пък не и сам свикнал да пиша на латинеца и сега мие малко кофти а ти дайго малко по така това нее форум за правопис нали колега много се задълбочаваш кои как писсал аиде и с здраве от мен :P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте съфорумци :( Искам да се похвала... Преди няколко дни си взех Хонда Сивик '96г. и съм много горда и щастлива собственичка :D Страхотна количка е ... исках да споделя щастието и радостта си тук във фен форума на Хонда :P Искам да кажа, че това е една великолепна марка автомобили и невероятно удоволствие е да си притежател на тази марка :):angry:

 

 

 

 

 

Дано се виждаме по срещите с някой от вас

п.с. искам да благодаря на Мария И., че ми показа този автомобил!

Миленко аз ти казах моите пожелания и много се радвам че избра правилния избор :D

...и все пак нека се похваля че след 1год. работа на едно и също място нямаше как да не я убедя че ХОНДА е Истината и че това е автомобила който тя трябва да си купи! :P;)

:( а за срещите ще ходиме заедно хахаха че поне ако никой не ни обърне внимание взаимно да си првим компания хаххаах ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха съмнявам се някой да не ви обърне внимание колежки :angry::(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и от мен колежке сас здраве дасия караж и наи вече безаварино,штастливи моменти и преживявания с лйобимата ни марка касмет ;):)http://koko2468.snimka.bg/automobiles/honda-crx-vtec.433836

хаха,колега,догодина ти ще спечелиш приза за правопис във форума,заклевам се ;) 13 думи с повече от 3 букви и 7 грешки в тях:)аз пък пожелавам на колежката да й върви повече с хондата отколкото на теб с правописа в ранните часове,дано да е било заради напиване или нещо такова:cool:иначе честит рекс и на теб ;)
ти пък ся много взе да забелязваш на такива нешта :D пък и мие много шибана клавиетурата на лап -топа ми и неми съвпадат буквите и трябва се даги тарся ли е ся как пък не и сам свикнал да пиша на латинеца и сега мие малко кофти а ти дайго малко по така това нее форум за правопис нали колега много се задълбочаваш кои как писсал аиде и с здраве от мен :D;)
Коко,форума не е на тема правпис,но не е и на тема кривопис по същата логика.Просто няма как да не ти правят впечатление тези неща.Колежките,вие днес присъствате ли на срещата?Ако е така да се качвам на бмх-икса и да идвам;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и от мен колежке сас здраве дасия караж и наи вече безаварино,штастливи моменти и преживявания с лйобимата ни марка касмет ;):)http://koko2468.snimka.bg/automobiles/honda-crx-vtec.433836

хаха,колега,догодина ти ще спечелиш приза за правопис във форума,заклевам се ;) 13 думи с повече от 3 букви и 7 грешки в тях:)аз пък пожелавам на колежката да й върви повече с хондата отколкото на теб с правописа в ранните часове,дано да е било заради напиване или нещо такова:cool:иначе честит рекс и на теб ;)
ти пък ся много взе да забелязваш на такива нешта :D пък и мие много шибана клавиетурата на лап -топа ми и неми съвпадат буквите и трябва се даги тарся ли е ся как пък не и сам свикнал да пиша на латинеца и сега мие малко кофти а ти дайго малко по така това нее форум за правопис нали колега много се задълбочаваш кои как писсал аиде и с здраве от мен :D;)
Коко,форума не е на тема правпис,но не е и на тема кривопис по същата логика.Просто няма как да не ти правят впечатление тези неща.Колежките,вие днес присъствате ли на срещата?Ако е така да се качвам на бмх-икса и да идвам;)
днес за съжаление едната е на работа а другата си има работа но на следващата сме там ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и от мен колежке сас здраве дасия караж и наи вече безаварино,штастливи моменти и преживявания с лйобимата ни марка касмет ;):)http://koko2468.snimka.bg/automobiles/honda-crx-vtec.433836

хаха,колега,догодина ти ще спечелиш приза за правопис във форума,заклевам се ;) 13 думи с повече от 3 букви и 7 грешки в тях:)аз пък пожелавам на колежката да й върви повече с хондата отколкото на теб с правописа в ранните часове,дано да е било заради напиване или нещо такова:cool:иначе честит рекс и на теб ;)
ти пък ся много взе да забелязваш на такива нешта :D пък и мие много шибана клавиетурата на лап -топа ми и неми съвпадат буквите и трябва се даги тарся ли е ся как пък не и сам свикнал да пиша на латинеца и сега мие малко кофти а ти дайго малко по така това нее форум за правопис нали колега много се задълбочаваш кои как писсал аиде и с здраве от мен ;) ;)
Коко,форума не е на тема правпис,но не е и на тема кривопис по същата логика.Просто няма как да не ти правят впечатление тези неща.Колежките,вие днес присъствате ли на срещата?Ако е така да се качвам на бмх-икса и да идвам;)
виж пич понякога човек в бързината да пише и се бърка нали така както и ти сега затова че неправи забележки на хората първо погледни себеси и тогава коментираи аиде колега да нешарим на колежката темата повече с глупости заштото нее приатно нали аиде пак с здраве колега късмет от мен :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата с бързото WRC ... Prelude е абсолютно прав за правописа ... и на мен не ми е приятно да чета неграмотни постове ... една клавиатура не е оправдание ! Желание и отговорност му е майката ! Също така прекалените цитати са нежелателни .. По .. темата .. честито на колежката .. и поздрави ! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе вие двете не ви ли е срам малко поне с тези 2 черни красавици след фейса а??? !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен.п. с. Не са две - три са, още една има. - Станислава. Много хеч 6- та, черни в София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колежке, за хубавата колица, да си я караш със здраве и тя да е здрава.

виж пич понякога човек в бързината да пише и се бърка нали така както и ти сега

А, ти, колега, искрено се надявам, че сутрин, като бързаш да излизаш, не си слагаш фланелката на г..а и гащите на главата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колежке, за хубавата колица, да си я караш със здраве и тя да е здрава.

виж пич понякога човек в бързината да пише и се бърка нали така както и ти сега

А, ти, колега, искрено се надявам, че сутрин, като бързаш да излизаш, не си слагаш фланелката на г..а и гащите на главата.
Ами аз несъм,ама ти колега щом ме питаш сигорно от личен опит го знаеш как става това, нищо лично, ама както казах човек се бърка понякога, ама вие го превърнахте това не форум на хонда а на закачката, съжалявам за грешния ми правопис, ще гледам за напред да несе случва отново, но пак казвам всеки бърка няма безгрешни хора. Редактирано от koko_wrc crx vtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и от мен колежке,със здраве да си я караш,и без аварии !!!

Редактирано от ostrilkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито колежке и дай снимки да я видим красавицата :dry:

кво гледате колата, я вижте каква кукла я кара :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къде има снимки на мацката,че е интересно това?:dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
честито колежке и дай снимки да я видим красавицата :)

кво гледате колата, я вижте каква кукла я кара :blush:

ммммда колежката наистина е готина,аз мисля да си боядисам колата като цвета на неините очи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...