Jump to content
Demon

Поправка на лети джанти

Recommended Posts

Колеги,мъките ми започнаха една вечер като се прибирах по Петрохан. Завоите са страхотни, но пътя много лош. Много бързах и колкото и да внимавах се прибрах с 3 криви и една спукана джанта, за която незнех, че е спукана ;) Минавам веднага през денонощния сервиз за гуми на Радиал. Взеха ми пари за изправяне на 4 джанти, баланс, монтаж и демонтаж. После тръгнах за чужбина и изминах над 5000 км. Пътищата по западна Европа са перфектни, но на мен тресеше волана след 120 км./ч и се успокояваше, след 150 км./ч. Реших, че освен джантите, явно имам и друг проблем. Като се прибрах в БГ, отивам пак на Радиал, отново ми казват, че имам криви джанти и ги изправят ;) Бях шокиран, защото не бях влезнал и в 1 дори и малка дупчица. Но както и да е, изправиха ги и проблема си остана. Споделих с един приятел, той върл фен на Мерцедес, не очаквах да може да ми помогне. Но той ми каза за един сервиз за джанти и гуми, който се намира в Казичане и бил много добър. Реших все пак да ида и там и да чуя и там какво ще ми кажат. Намерих човека и ....О! Приятна изненада. Той бил наш колега и Хонда Фен! Кара като мен пипната D15-ка, ама неговата с турбо, :P та веднага намерихме теми за разговор за часове напред. После свалихме джантите, като видях, че няма една права се ядосах на тези от Радиал, но като видях, че съм карал и с една спукана, направо косата ми се изправи. Защото си карах мъжката, с тази джанта съм карал с 200 и кусур. За късмет по западна Европа няма много дупки и съм се отървал от проблеми. Та колегата прегледа всичко, направи кривите джанти като струни и възстанови спуканата, все едно никога не е бил повредена! От тогава карам както си искам и във волана няма и наченки на каквито и да е било вибрация и всичко се оспа. Препоръчвам този сервиз и на Вас, за който има нужда, ето и координати:0885-077-999 - Иван, намира се в Казичане :PУспех на всички и желая много безаварийни километри!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, точно такъв човек търсех, защото и аз хич им нямам вяра на тия от радиал (на ситняково). Ще посетя колегата със сигурност. Благодаря за информацията :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е колегата Baspower , не сте питали , не съм ви казал за него .Гледал съм снимки на поправени от него джанти , които са сцепени на 2 или с метален прът пробити :)Не знаех , че в радиал са толкова зле , май няма да ходя при тях за изправяне на моите джанти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е тайна колко пари ти излезна опването на джантите? Защото имам същия проблем с тресенето на волана и знам че е от джантите, ходих при един подобен майстор който добре работи, но ми каза сума за ремонта, с която ще си взема други джанти директно. А не говоря за осморки или нещо драстично.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз препоръчвам колегата. Много съм доволен от работата му

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в събота и аз ползвах услугите на колегата....и съм доволен и от работата и от цената........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хвала на такива хора неискам да звучи като реклама но стане ли въпрос за ремонт на джанти съм там колегата ми направи 1 14 оригинална от Хонда и съм направо очарован

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,мъките ми започнаха една вечер като се прибирах по Петрохан. Завоите са страхотни, но пътя много лош. Много бързах и колкото и да внимавах се прибрах с 3 криви и една спукана джанта, за която незнех, че е спукана :D Минавам веднага през денонощния сервиз за гуми на Радиал. Взеха ми пари за изправяне на 4 джанти, баланс, монтаж и демонтаж. После тръгнах за чужбина и изминах над 5000 км. Пътищата по западна Европа са перфектни, но на мен тресеше волана след 120 км./ч и се успокояваше, след 150 км./ч. Реших, че освен джантите, явно имам и друг проблем. Като се прибрах в БГ, отивам пак на Радиал, отново ми казват, че имам криви джанти и ги изправят :D Бях шокиран, защото не бях влезнал и в 1 дори и малка дупчица. Но както и да е, изправиха ги и проблема си остана. Споделих с един приятел, той върл фен на Мерцедес, не очаквах да може да ми помогне. Но той ми каза за един сервиз за джанти и гуми, който се намира в Казичане и бил много добър. Реших все пак да ида и там и да чуя и там какво ще ми кажат. Намерих човека и ....О! Приятна изненада. Той бил наш колега и Хонда Фен! Кара като мен пипната D15-ка, ама неговата с турбо, ;) та веднага намерихме теми за разговор за часове напред. После свалихме джантите, като видях, че няма една права се ядосах на тези от Радиал, но като видях, че съм карал и с една спукана, направо косата ми се изправи. Защото си карах мъжката, с тази джанта съм карал с 200 и кусур. За късмет по западна Европа няма много дупки и съм се отървал от проблеми. Та колегата прегледа всичко, направи кривите джанти като струни и възстанови спуканата, все едно никога не е бил повредена! От тогава карам както си искам и във волана няма и наченки на каквито и да е било вибрация и всичко се оспа. Препоръчвам този сервиз и на Вас, за който има нужда, ето и координати:0885-077-999 - Иван, намира се в Казичане :DУспех на всички и желая много безаварийни километри!

Колега,в кой радиал си ходил?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз оня ден останах доволен от работата му. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майстора от Казичене е известен. Преди месец търсих къде да ми изправят усукани джанти и прерових форумите. Прочетох легенди за него и всички се кръстеха че той е Човека, хем евтино хем хубаво, хем е човек. За съжаление аз не можех да стигна до него тогава, но нямам съмнения ако ми потрябва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм много доволен от човека. Работи добре и цените са добри. Освен това е фен на марката :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм доволен от неговата работа! Бързо, евтино и качествено!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в Шумен съм изпрявял лята при Близнаците (така се води сервиза :) )- лев на цол и май са доста про в работата си, така че за колегите в Шумен - имайте ги в предвид - работя бързо и качествено - съдя по това,че ми изправиха джанта и си е ок :) .

Редактирано от Dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на колегата BasPower, работи бързо качествено и много евтино.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , да се беше върнал при тях и да си направиш рекламация.Освен това , още като тръгнеш би трябвало да усетиш дали има тресене или няма на права отсечка.Не правя реклама и нямам нищо общо с никои гумаджии но ходя от 8 години в Радиал и нямам никакви проблеми.Изправяли са ми и джанти и нямам и до ден днешен никакви грижи.Говоря за Радиала който е под моста "Чавдар".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е колегата Baspower , не сте питали , не съм ви казал за него .

Може ли един линк от бгмапс с ориентировъчно местоположение?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега пишеш село Казичене в бгмапс и търсиш улица Старият Искър.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, знаете ли дали колегата Baspower още работи? Тези постове са доста стари ...

Имам проблем с една лята джанта. В Радиал ми казаха, че е усукана, и не могат да я изправят. Та ми трябва някой, който може ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...