Jump to content
bebcho

Емблема Хонда

Recommended Posts

Търся си задна емблема за Хонда Сивик 5-та .

 

Къде в София мога да намеря.

 

Само "хубави" неща да му се случват на този който я е свалил.

 

Публикувано изображение

Редактирано от bebcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За един месец ми чориха и предната и задната.Карах без емблеми половин година, след това сложих чисто нови оригинални пак но ги залепих с епокс. смола и някой пак се опита да ми ги краде ама само ги беше счупил и пак зян ;) . Сега карам с такива от по 5 лева пък дано никой не ги бара .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мен имаш една оригинална емблема подарък... но съм от Варна ако искаш ми звънни да се разберем 0898417518

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми ги крадат постоянно,купувам няколко пъти нови,но пак съм без отскоро.Замислям се да сложа някакви лепенки,някой знае ли алтернативен вариант на емблемите,нещо,което няма как да свалят?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм се парил.Още съм без задна емблема на хеча :plane: Лапешка работа...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си реших проблема радикално махнах ги и я наравих колата без тях .Е са ми е интересно как ще ги свалят :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,аз моята емблема отпред съм я залепил с каноконлит към капака и в момента няма махане.Сега поне,ако някои реши да я сваля,няма да я получи цяла със сигурност :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... няма да я получи цяла със сигурност :)

Да, ама ще ти надере боята на капака докъто се убеди.И на мен ми гепиха емблемата и много ме е яд, но си карам така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се гони много естетика,май най-сигорния вариант против кражба си остават пот-нитовете............... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята задна бяха откраднали и си направих сам с черен спрей и малко играчка по оформяне на емблемата... Но с малко по-вечко време и нерви се получава и нямаше как да ми я вземат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята замина! Не ме е яд, че са я свалили и без това щях да я махам, яд ме е понеже някой малоумник ми е осквернил колата.Разбера ли кой шари из квартала... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кофти е наистина да намериш колата си на другия ден без емблема, да ги хванеш па да им теглиш един бой на тия келемета ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен един ще им е малко, понеже най-вероятно не са взели само една....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре какъв е зора с тия емблеми? За какво са им? На Хонда емблемата не е най-интересната на света, помня едно време се крадяха мерцедесовски мерници и чистачки ама мислех че тия времена са отминали с комунизма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея колега, можем само да гадаем. За такива мизерници само карате в гърба...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам предна ако ти върши работа свиркай от Казанлък съм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съдейки по темата със "ноу комент" снимките... Напоследак доста европейски марки се превръщат в хонди :) Например хонда GTI :) Може би това е една от причините...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази наглед дребна простотия е за мен един от показателите заради които си мисля че няма да се оправим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Децата ги свалят да си правят колекции и "да си ги менкат". Тъпо, но факт.Другите, които свалят емблеми го правят по поръчка или пък са "колеги", на които са им свалили техните.Като ми свалиха емблемата на Реното отидох на Симеон и първия арабски мошеник ме пита дали искам да ми набави оригинална емблема срещу 20-ина лв и каза, че ако съм сериозен клиент - до ден два ще ми я "достави". Казах му да си е*е знаете кое... и си купих пластмасова емблема за 5лв, която се олющи на втория месец и стана черна и гадна....Кофти работа е това с емблемите, но няма спасение.Ако някой колега намери ефтина оферта за поръчка сносни (не задължително оригинални) емблеми Хонда от чужбина или БГ, мисля че може да се съберем доста желаещи.Цена от около 5лв за емблема може би ще е най-приемлива. Все пак да ти свалят всеки път по 30лв от капака не е оферта, нали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно при мен,тъй като съм близо до Симеон,някой си набавя редовно от двете ми хонди.Пак да попитам колегите-някой да знае има ли заместител на емблемите,нещо от типа на някаква лепенка или нещо подобно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си реших проблема радикално махнах ги и я наравих колата без тях .Е са ми е интересно как ще ги свалят :P

С две ръце те подкрепям колега и аз мисля така да направя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, дайте всички да си замажем капаците и да си обезличим колите...Не е ли по-добре да се намери приемлива алтернатива на оригинала на нормална цена?Не може да няма читави китайски емблеми за по 3-5лв?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си реших проблема радикално махнах ги и я наравих колата без тях .Е са ми е интересно как ще ги свалят ;)

С две ръце те подкрепям колега и аз мисля така да направя.
Хаха не си единствен колега :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...